Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Soockit


Soockit
aktív tag

Sziasztok!

Akarok készíteni egy honlapot és azt az egyik ingyenes tárhelyszolgáltatóra feltölteni!

A kérésem az lenne, hogy tudnátok ajánlani nekem valamilyen nagyon egyszerű programot amivel megtudom ezt csinálni. De nekem olyan program kellene amiben előre definiált oldalak (kész honlapok) vannak. Olyanra gondolok, mint a Yahoo! Sitebuilder vagy a Plesk online Sitebuildere. Valami nagyon egyszerű. Igazán nem lesz semmi komplikált dolog benne. Statikus oldal lesz, annyi, csak, hogy egyes részek jelszóval lennének majd védve.

Előre is köszönöm.

Üdv.: Soockit

(#2) Biaggio válasza Soockit (#1) üzenetére


Biaggio
őstag

Ami hirtelen eszembejutott: érdemes lenne valami egyszerű portálrendszert felraknod és azt testreszabnod. [link] ez jó lehet :)

(#3) Soockit válasza Biaggio (#2) üzenetére


Soockit
aktív tag

Konkrétan esetleg nem tudnál ajánlani valamit?

(#4) Benmartin válasza Soockit (#3) üzenetére


Benmartin
senior tag

Dreamweaver & Flash MX & Fireworks
ezeknek a trial verzióit letöltheted [link] innen.
Ezek a legjobbak!

(#5) faster válasza Soockit (#3) üzenetére


faster
nagyúr

A Frontpage-t elég egyszerű kezelni. Annál sokkal egyszerűbb nem nagyon létezik, de ha létezik is, valószínűleg eléggé kis tudású lehet.

(#6) Soockit


Soockit
aktív tag

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat!

A Frontpage nekem nem jön be. Jelzem, hogy nekem olyan program kellen amiben előre elkészített honlapok már leledzenek, csak testre kell azokat szabni.

(#7) Biaggio válasza Soockit (#3) üzenetére


Biaggio
őstag

Amik talán népszerűbbek:
e107
PHP-Nuke
Drupal
Xoops
Mambo

Első kettő biztosan rendelkezik komoly magyar nyelvű támogatással, a többit nem tudom.

(#8) Soockit válasza Biaggio (#7) üzenetére


Soockit
aktív tag

e107-et letöltöttem, majd ismerekedem vele!

(#9) rdi válasza Soockit (#8) üzenetére


rdi
veterán

[link] (php-fusion) :D ezt okvetlenül próbáld ki

Fej! Tor! Potroh!

(#10) burgatshow válasza Biaggio (#7) üzenetére


burgatshow
veterán

Mindegyiknek van magyar tábora...

[link] - Joomla alias Mambo
[link] - E107
[link] - Drupal
[link] - PHP-Nuke
[link] - Xoops

Véleményem szerint, az e107 saját magát nem el bíró motor, a drupal nekem nem tetszett, a php-nuke eléggé összetett, így a joomla jött be a legjobban.

[Szerkesztve]

(#11) rdi válasza burgatshow (#10) üzenetére


rdi
veterán

nekünk is van magyar táborunk csak még kicsi ...

Fej! Tor! Potroh!

(#12) Biaggio válasza burgatshow (#10) üzenetére


Biaggio
őstag

Félig off, de miért vagy ilyen rossz véleménnyel az e107-ről?

Megmondom őszintén, számomra talán a legjobban bevált, sok pluginnal rendelkező, stabil rendszer :)

(#13) georgeeboy válasza Soockit (#1) üzenetére


georgeeboy
tag

Én még mindíg ajánlom a worddel elmentett html oldalt :DDD

::Ez van...::

(#14) Soockit


Soockit
aktív tag

Nah felraktam a e107-et. Nekem amire kell tökéletes. Csak akadt egy kis probléma.
Beállítottam, hogy mindehol kérjen kódot. Vagyis amikor regisztrál az emebr akkor be kellene egy adott helyre írni a felette lévő kódot, amit a gép generál. Csak hát ott egy nagy X van. Operában meg semmi.

Ördögi kör, mert nem tudok belépni az ADMIN felületre sem, mert ott is kellene egy betű (szám) sorozatot beírni!

Van megoldás?

(#15) Biaggio válasza Soockit (#14) üzenetére


Biaggio
őstag

www.a_te_oldalad.hu/ e107_files/resetcore.php :B

ha jól emlékszem, ezt a belépőkódot soha nem használtam, szerintem ez a rész hibás sajnos...

(#16) Soockit


Soockit
aktív tag

Sikerült, köszönöm!

[Szerkesztve]

(#17) charlie_hu válasza burgatshow (#10) üzenetére


charlie_hu
aktív tag

az e107 címe helyesen: [link]

hogy érted, hogy nem bírja el saját magát? SZVSZ egy nagyon jo kis motor, biztonságos (még nem törtek fel e107 alapú oldalt az oldal hibájából!) és sokat elbír, emellet gyors (erre vannak statisztikák)
szóval, szeretném, ha kifejtenéd ezt az állításodat.

[Szerkesztve]

Tárhely, domain, webszolgáltatások - https://www.awh.hu

(#18) Soockit


Soockit
aktív tag

Csinálgatom az oldalt, de most van egy kis gond megint. Eltünt felülről a menüsor. Hírek, Letöltések, Fórum stb. Ezt hogyan tudom visszavarázsolni és hogyan tudom kiegészíteni, törölni? :)) :C

(#19) charlie_hu válasza Soockit (#18) üzenetére


charlie_hu
aktív tag

a linkek menüben tudsz hozzáadni..
melyik verziót használod?

Tárhely, domain, webszolgáltatások - https://www.awh.hu

(#20) Soockit


Soockit
aktív tag

0618-as verziót

(#21) Biaggio válasza Soockit (#18) üzenetére


Biaggio
őstag

Eltűnhet, vagy oldalra kerülhet különböző theme beállításoknál. Amúgy mindkét e107 oldalon rengeteg dokumentáció, FAQ és fórum van, további kérdésekkel inkább őket keresd :)

(#22) Márton


Márton
nagyúr

Van egy aránylag egyszerü honlapom, szöveggel, legördülő menüvel, kis képekkel,
sajat domain névvel.

2 kérdésem lenne, hogyan tudnék a legegyszerübb módszerrel:

- zenét (mid, mp3..) illeszteni egy adott html alá

- rendelési adatokat kérni a látogatótól, amit ő kitölt (név, cim,stb), majd egy kattintásra
egy megadott email cimre elküldi ezeket.

Dreamweaver3-ban próbálkoztam form-okkal majd mailto, de nem igazán megy.
Köszi a segítséget!

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#23) Kicker


Kicker
senior tag

üdv, mi a túróért van az hogy amit megírok megszenvedek html-ben, és működik is, azonban amint felrakom, a tárhelyre, és rámegyek akkor meg nem látható 2 link a 4ből, a két szélső... vááá mé van ez?

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#24) cucka válasza Kicker (#23) üzenetére


cucka
addikt

azért, mert nem értesz hozzá :D

minden bizonnyal a linkek el vannak rontva. használj relatív hivatkozásokat. (egyszerű példa: www.szervernév.hu/images/kep.jpg-t akarod linkelni a szervernév.hu/index.html-ből, akkor az úgy néz ki, hogy <a href=''images/kep.jpg''>

másik lehetőség, h elrontottál valamit a filenevekkel feltöltésnél. kis/nagybetűk közötti különbség, ékezetek vagy szóköz használata filenévben, ilyesmi..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.