Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Hol kapok kondit? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Yaye


Yaye
őstag

Csak azért se lesz az a topik címe hogy ''Kondit honnan?''

Szóval a kérdés adott: vajon hol lehet kapni 2200 mikrofarados, 6,3 voltos kondenzátort? Alaplapra kéne. Lomexnél nincs, Conrad-nál nincs, Mikronikánál nincs :( Mindenhol csak 10 voltos van, az meg túl vastag, nem férnek el a lap kis kondicsokraiban. Már az összes fajta meg van, furcsamód azok is 6,3 voltosak, mégis kaptam, csak ez a nyomorult 2200-as nincs senkinek. :((
Tud valaki valami tuti boltot?


(#2) szotyi


szotyi
csendes tag

Üdv!

A XIII. ker. Lehel úton van egy elektronikai üzlet, pontosabban a Lehel tértől a 14-es villamossal 1 megálló. A bolt nevét nem tudom, így lehet, hogy már jártál ott. Én anno ott vettem az Abit be6-II alaplapomra kondit. Ne lepődj meg, hogy nagyker van kiírva, egyéni vásárlókat is kiszolgálnak.

/Szotyi/

/Abit be6-II, P III 533 Mhz (133 Mhz), 256 Mb sd-ram, Voodoo 3/3000 lecserélve egy Inno3D GeForce 3 ti200-ra, SBLive 5.1 digital, Maxtor 40 Gb HDD, Sony cd-rw 8*4*32, LG dvd/

(#3) Yaye válasza szotyi (#2) üzenetére


Yaye
őstag

Ja. Az a Lomex. Sajna. Azért köszi!

(#4) hogyishívnak? válasza Yaye (#1) üzenetére


hogyishívnak?
aktív tag

[L]http://www.electrade.hu[/L]

Tibi

(#5) Yaye válasza hogyishívnak? (#4) üzenetére


Yaye
őstag

Jól hangzik! Kár hogy nagyker. Vagy kiszolgálnak magános egyedeket is?

(#6) hogyishívnak? válasza Yaye (#5) üzenetére


hogyishívnak?
aktív tag

Nekem kis mennyiségbe is hoztak be igaz nagyobb árkategóriába.Az olcsóbb daraboknál persze 1-2 darabot nem éri meg neki behozatni,de vanak nagyobb tételbe vevőik akinek időnként behoznak pár darab miatt nagyobb kiszerelésbe is,ilyenkor bevállalják a maradék meg apránként elfogy.Mit veszíthetsz 1 telefonnal?Az üzletbe tudnak mutatni katalógust adatlapot méretekről, paraméterekről...

[Szerkesztve]

Tibi

(#8) Yaye válasza hogyishívnak? (#6) üzenetére


Yaye
őstag

Igazad van , egy telefont mindenképp megér. Viszont erre a szegény kipurnyadt deszkára vár a gazdája, nincs gépe, úgyhogy ha épp nincs nekik akkor nem tudunk addig ücsörögni amíg véletlenül lesz, szóval várok további kisker ötleteket.

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Hol kapok kondit? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.