Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tsello


tsello
aktív tag

Eddig már 3 topicban is felttettem ezt a kérdést de nem kaptam rá választ.
Szal hogyan lehet beszúrni képet ill. hogyan lehet aláhúzni vastagítani (félkövér) egy szöveget egy hozzászólásban.
Jöhet más trükk is: jobbról balra haladjon egy szöveg stb.

A gyilkosság a kritika szélsőséges formája

(#2) engusz válasza tsello (#1) üzenetére


engusz
veterán

Hozzászóláskor a vigyori fejek alatt vannak, hogy hogyan kell csinálni. :)
Arra kell figyelni, hogy pontosan úgy csináld, ahogy ott vannak. Tehát még véletlenül se kisbetűvel, ahogy szokták a kezdők (többek között Én is.) :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#3) klepto válasza tsello (#1) üzenetére


klepto
addikt

Ezt most komolyan kérdezed, hogy nem tudod? ;]
Ahol írod a hozzászólásokat, azalatt az ablak alatt vannak a smylek, és a kódok :t
Pl.: vastag betű: ; dölt: , stb. Képbeszúrás:

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#4) klepto válasza klepto (#3) üzenetére


klepto
addikt

Na ez nem jött be ;]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#5) WN31RD válasza tsello (#1) üzenetére


WN31RD
addikt

[B]vastag[/B]
[I]dőlt[/I]
[U]aláhúzott[/U]
[L][L]http://valami.link.com[/L][/L]

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#6) tsello


tsello
aktív tag

Igen én hibáztam.
Nem a PH! oldalakra voltam kíváncsi, hanem tod más fórumokban nincs ilyen de ott is meg lehet oldani.
Én erre lennék kíváncsi.

A gyilkosság a kritika szélsőséges formája

(#7) Elrood válasza tsello (#6) üzenetére


Elrood
őstag

Ott esetleg próbáld meg ezt:
<b>bla</b> vastag
<i>bla</i> dőlt
<u>bla</u> aláhúzott

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#8) Elrood válasza Elrood (#7) üzenetére


Elrood
őstag

Ez sem jön be akkor keress rá abban a fórumban valami helpre, ahol leírják a fórum használatát.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#9) tsello


tsello
aktív tag

<b>Ilyenre voltam kíváncsi,kipróbálom.,thx.</b>
talán itt is megy.

A gyilkosság a kritika szélsőséges formája

(#10) atus válasza tsello (#1) üzenetére


atus
senior tag

Van egy ''Súgó''nak csúfolt link a fórumtémák aljának és tetejének jobb szélén, közvetlenül az Aktív tagok hivatkozás mellett. Próbáld ki, olvasd el; hasznos!

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.