Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Maladar válasza annabella (#1) üzenetére


Maladar
tag

Szia! Ezt így én még soha nem próbáltam, csak kameráról másoltam asztalira, il pc re ezért csak okoskodok.. A dvd movie factory és a Pinnacle dvd studio programokban (azthiszem még talán a windowsos movie makerben is) van a filmek összeállítása végén egy visszaírás a kamerára opció. ekkor ugye a firew-n keresztül másolná át a kamerára. A gond szerintem az lehet h a pc is vezérelni akarná a kamerát, meg az asztali is (amivel nekem dolgom volt) ő indította firew en keresztülkamerát felvételkor. De itt ugye nincs kamera...
Az asztalin ha jól tudom (ez egy sony volt) lehetett úgy is felvenni a firew ről h nem szinkronizált a kamerával, tehát csak jött a jel a firew -en és amikor akartam elindítottam, ezzel nem lesz gond , de kérdés h a pc hajlandó lesz e ugy kirakni aképet h közbe nem lát kamerát a csatl végén.. ezt nem tudom. Húha ez hosszú lett.. Szóval szerintem tegyél be egy rw lemezt, és próbáld meg valamelyik progival(esetleg mindegyikkel hátha vlamelyik..) a visszaírás kamerára opciót.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.