Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) annabella


annabella
csendes tag

Sziasztok!
Nem mondanam magam nagy szakertonek.A computeremben vannak csaladi filmek a dv kamerarol,amit at szeretnek venni az asztali dvd felvevovel dvd lemezre.A kapcsolat megvan a firewire-ral,de onnan tovabb nem jutottam.Egyaltalan lehetseges igy atvenni?Koszi ha valaki tud segiteni.Sziasztok

(#2) Maladar válasza annabella (#1) üzenetére


Maladar
tag

Szia! Ezt így én még soha nem próbáltam, csak kameráról másoltam asztalira, il pc re ezért csak okoskodok.. A dvd movie factory és a Pinnacle dvd studio programokban (azthiszem még talán a windowsos movie makerben is) van a filmek összeállítása végén egy visszaírás a kamerára opció. ekkor ugye a firew-n keresztül másolná át a kamerára. A gond szerintem az lehet h a pc is vezérelni akarná a kamerát, meg az asztali is (amivel nekem dolgom volt) ő indította firew en keresztülkamerát felvételkor. De itt ugye nincs kamera...
Az asztalin ha jól tudom (ez egy sony volt) lehetett úgy is felvenni a firew ről h nem szinkronizált a kamerával, tehát csak jött a jel a firew -en és amikor akartam elindítottam, ezzel nem lesz gond , de kérdés h a pc hajlandó lesz e ugy kirakni aképet h közbe nem lát kamerát a csatl végén.. ezt nem tudom. Húha ez hosszú lett.. Szóval szerintem tegyél be egy rw lemezt, és próbáld meg valamelyik progival(esetleg mindegyikkel hátha vlamelyik..) a visszaírás kamerára opciót.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#3) neduddki válasza annabella (#1) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Egyet tudok panasoni felvevok nemkepesek a gep-rol firewiren keresztul adatot venni, csak kamerarol, a pana szeriten, dekiprobaltam aze hat sajnos ne jott be... /panae60, hacsak azota nem jott vmi hack/
Legegyszerubb ha a megszerkeswztett lekodolt /mpeg2/ filmet gepbevalo iroval kiirod, ha nincs ijjend akkor javalt image-t csinalni belol majd atvinni ojanhoz aki kiirja

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#4) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Isteni szikra amegszerkesztett, videot egyszeruen visszairod szaladra, erre lehetoseget ad az eddig lattam osszes progi, es eszutan dugod ossze a kamerat az asztalival es ujje:- ))))

udv

neduddki

p.s. na persze ez dupla ido:- ((((

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#5) annabella válasza neduddki (#3) üzenetére


annabella
csendes tag

Koszi sracok,megprobalom amit javasoltatok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.