Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  High power-sirtec táp (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) contacter


contacter
csendes tag

Hali !

Én a Mistralban vettem egy fent említt tápot. ATX 360-212 -es típust. Véleményt kérnék, van valamilyen tapasztalatotok ilyen típusokkal ?

:)

(#2) Gleatcher válasza contacter (#1) üzenetére


Gleatcher
aktív tag

A 360-212 a 12 centis ledes ventit jelenti?A 360W-ra sikerlüt rájönnöm.

A nők áramot vezessenek, ne autót!!!

(#3) Totyi válasza contacter (#1) üzenetére


Totyi
őstag

Máskor keresőt használd,légyszives.itt egy link.[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=81790&arc=f[/L]Ne nyiss olyannak topicot,amiből van már 1-2-3-4-5.OK?:P

(#4) contacter


contacter
csendes tag

Bocs, még most nézem először ezt az oldalt...

Igen. ez a ledes. Csak kicsit beparáztam, mert olvastam a fórumot hogy az egyik srác panaszkodik rá, bár nekem megy (1 hetes) . Dobozban volt, hálókábel+manuál, csavar... korrekten. bár a Mistrallal nekem sincsenek jó tapasztalataim, de ezeknél, és a Bluefish-nél néha a nagyker ár alatt vannak a cuccok.

(#5) Rolly


Rolly
veterán

nekem is már egy hete működik a táp. a chieftek is ad el ilyen tápokat csak átmacizza. Szerintem meg a jókora többség szerint korrekt táp szóval grat a vételhez

(#6) contacter


contacter
csendes tag

Kösz a bíztatást... Nem szeretném hogy az Asus P4C800 E-deluxe alaőlap elpukkanjon. Egyébként van a tápon egy Fan control csati, csak az alaplapon nem találom a helyét... Nem tudom hogy mi a funkcija pontosan...

(#7) -=V3rthil=- válasza contacter (#6) üzenetére


-=V3rthil=-
őstag

Valszeg a ventit tudod vele szabályozni:). Bár nekem nem jutna eszembe egy tápegységen letekerni:Y
Persze ezzel csak én vagyok így, nagyon parás alak vagyok:D

[Szerkesztve]

hey-ho-let's-go

(#8) Gleatcher válasza contacter (#6) üzenetére


Gleatcher
aktív tag

Ha a ledes, akkor csak ajánlani tudom, nekem is ilyen van ,habár az 410-es vagy 420-as, de eddig nagyon szépen teljesít.
Az alaplapon ha bekötöd a csatit, akkor tudod figyelni a venti fordulatszámát. Sok értelme nincs, de ez is van hozzá. Örömbódottá!!!

A nők áramot vezessenek, ne autót!!!

(#9) inkab válasza contacter (#6) üzenetére


inkab
aktív tag

Rádugod egy üres alaplapi ventilátor csatira (általában van egy a procitól nem messze, erre van dugva a proci venti, meg szoktak még rakni az agp köré, alaplapi chipset mellé, vagy a lap felső részére pont a táp miatt... A tápon egy olyan venticsati van tulajdonképp, amire nincs bekötve a 3 szálból az, amin az áram menne, csak az, amin a fordulatszám jelet veszi az alaplap.) Nekem is ilyen tápom van mint neked, nállam általában 750rpm és 1000rpm között változik a fordulatszám a hőmérséklet fügvényében. Everestel, motherboard monitorral és egyéb rendszer monitorozó progikkal tudod nyomonkövetni, illetve a bios-ban is mutatja.

(#10) contacter


contacter
csendes tag

Tehát akkor csak figyelni tudom... állítani nem...jobb is. egyébként nagyon halk. De a szar Intel hűtőnek van hangja. Egyébként Chieftec a házam, és meg vagyok vele elégedve. robosztus egy darab.
egyébként hogyan lehet észerevenni ha ingadozik a tápfeszültség ? Pl: a +5v ?

(#11) Trak válasza contacter (#1) üzenetére


Trak
addikt

Ajánlom figyelmedbe a keresőt, és nem új topikot nyitni egy bőven kibeszélt témának...
Itt van egy pár Sirtec topik:
[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=35&swhat=sirtec&show=AND&ssep=&sid=[/L]

Legközelebb érdemes jobbra fent a keresővel is próbálkozni, és ebbe a topikba írni:
[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=81790&arc=f[/L]
:U

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#12) inkab válasza contacter (#10) üzenetére


inkab
aktív tag

A fent említett progik mutatják, de lehet olyan is amelyiknél kézzel frissítgetni kell, nekem pl. ezzel a táppal a +5V betonstabil 5-ön van mindig. A +12 szokott változni, az 11.65 körül mozog, de nem vészes mértékben.
Egyébként nekem is atomhalk, stabil, és meg vagyok elégedve vele maximálisan...

(#13) Loretto


Loretto
veterán

tozyi beirta a helyes ''utat'', engedelmeddel ezt zárattam. a topicbean ki lehet vesézni a dolgot :P

Soirée...

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  High power-sirtec táp (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.