Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Help! rendszer nem látja a dvd/cd driveot (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) rogers


rogers
aktív tag

Remélem nem vagyok béna de nem találtam hasonló topicot...

Szóval látott-e már vki hasonlót.
Win2000, van egy LG CD író, meg egy Pioneer DVD író a gépben. Bootoláskor látszódnak, a Windows ki is oszt nekik drive lettert, szóval látszódnak rendesen akármelyik progiból, de hiába teszek be CD-t vagy DVD-t mindig azt üzeni a rendszer, hogy tegyek be lemezt mert üres a drive... Már mindent megpróbáltam, driver újrainstall is, de nem szűnik meg. Ötletem sincs, mi lehet.

Pár napja még működtek, az utólsó install amit csináltam az Alcohol 120% volt, azon próbáltam virtuális CD Driveot beállítani, úgy gondoltam talán az cseszte el az igazi driveokat is, de azt uninstalláltam szabályosan, a probléma meg nem szűnt meg.

Az érdekes még a dologban, hogy amikor a Windows storage managerre nézem az eszközöket és mondjuk rákattintok a CD drive-ra, akkor a floppy driveot kattogtatja meg...

Valakinek van ötlete mitévő legyek? Mondjuk a teljes újrainstallon kívül persze...

Köszi

Jobb későn, mint még később...

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Help! rendszer nem látja a dvd/cd driveot (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.