Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pip


pip
aktív tag

Az erdekelne hogyan tudnam a Canon PS70-es gepem 256 Mb-os Compact Flash I tipusu memoriakartyajat adathordozasra felhasznalni. Gondolom nem csak kepeket lehet tarolni rajta. A gond az, hogy nincs CF kartyaolvasom, de vegul is a fotogep olvassa. Szoval hogy kell ezt csinalni? A sajat keptolto programjaval csak sajat kepeket lehet fel/le tolteni. Legalabbis en ugy latom. Mi hat a megoldas?

(#2) pip


pip
aktív tag

ha mar lett volna hasonlo tema linkeljetek at

(#3) JoHnni


JoHnni
senior tag

simán lehetséges

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#4) JoHnni válasza pip (#1) üzenetére


JoHnni
senior tag

az én digitcam-emet ha bedugom megjelenik egy meghajtó és abba azt másolhatok amit akarok, mondjuk nekem sd kártya van benne

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#5) pip válasza JoHnni (#4) üzenetére


pip
aktív tag

Nekem nem jelenik meg mint meghajto. Miert van ez?

(#6) JoHnni válasza pip (#5) üzenetére


JoHnni
senior tag

Usb kábellel kommunikál nem?

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#7) Attyo válasza pip (#5) üzenetére


Attyo
tag

Lehet, hogy a fényképezőgépben kell átállítani vmit, hogy a windows ne fényképezőgépként, hanem cserélhető adathordozóként ismerje fel. Akkor simán lehet rá másolni. Nekem a HP-mon át lehet ezt állítani.

(#8) Attyo válasza pip (#5) üzenetére


Attyo
tag

Milyen oprendszer??

(#9) Attyo válasza JoHnni (#6) üzenetére


Attyo
tag

Több, mint valószínű. Tudtommal a legtöbb USB-n megy.

(#10) pip válasza JoHnni (#6) üzenetére


pip
aktív tag

persze, USB 1, most is ra van kotve, a kepeket tudom fel/le tolteni a Canon zoom browser nevu (a gephez mellekelt) progival, de semmi mas nemlatja hogy a fotogep ra lenne kotve a PC-re. A windows bongeszo, windows commander meg hasonszoru tarsasag tok vakok. Lehet az a baj, hogy win2000-et hasznalok?

(#11) LukE válasza pip (#5) üzenetére


LukE
veterán

mp3 lejátszós telefon, meg digifényképezők is megjelentek meghajtóként, és hurcolásztam rajta azt, amit éppen kellett.
Ha van másik gép, amin nincs fenn a drivere, akkor próbáld meg ahoz csatlakoztatni, hátha a driver rejti el.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#12) pip válasza LukE (#11) üzenetére


pip
aktív tag

azonnal beizzitok egy masik gepet amelyen nincs fenn a drivere. Majd mindjart jelentkezem a fejlemenyekkel.

(#13) Bash válasza pip (#10) üzenetére


Bash
őstag

Szerintem szedd le a gépről azt a Canon Zoom Browser nevű programot, és simán dugd rá a kamerát. Elvileg új meghajtóként kell felismernie, így pedig azt másolsz rá, amit akarsz.

http://bashtravel.com/

(#14) Attyo válasza pip (#10) üzenetére


Attyo
tag

Mikor rádugod a sz.gépre, mit ír ki a windows? Új hardver: digitális képfeldolgozó vagy hasonló???
Win 2000-rel még nem volt dolgom. Nekem XP-m van.

(#15) op9


op9
aktív tag

Hali!

Bár nem tudom, hogy hogyan lehetne más fájlt feltölteni, de hallottam olyan programról, ami egy fájlt jpeg formátummá tud tenni, és akkor fel tudod tölteni, és ugyanúgy vissza. Sajna nem tom, hogy mi a proginak a neve, de ezen elindulhatsz.

Üdv.!

How Bad Do You Want It?

(#16) tomcs


tomcs
őstag

ps a70 (gondolom arrol van szo) nem tud mass storage-t, usbn csak kepeket letolteni rola. ajanlom 1 parezer ftos kartyaolvaso beszerzeset, vannak ilyen 6-in-1 rendszeruek azok esetleg kesobb mas tipusu kartyahoz is jok lesznek

(#17) Bash válasza tomcs (#16) üzenetére


Bash
őstag

Camouflage a program neve, de már elég nehéz rátalálni.

http://bashtravel.com/

(#18) LukE válasza pip (#12) üzenetére


LukE
veterán

tényleg nézd meg a menüjét, most néztem egy HPn, és ha digi gépnek nevezi magát, akkor drivert akar a 2k, anélkül minden további nélkül átmásolom a képeket.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#19) pip válasza Attyo (#14) üzenetére


pip
aktív tag

szoval radugtam egy masik gepre amelyen nincs fenn a drivere. Ezen is win2000 van. Most az t irta ki, hogy: ''new hardware found, Canon digital camera.'' Egy masik ablakban pedig: ''This wizard helps you to install a device driver for a hardware device. Click next to continue''. Na most mi legyen?

(#20) divot válasza pip (#1) üzenetére


divot
veterán

Én Fujit használok XD-vel, adathordozóként is. :) Win XP hordozató adattárolóként ismeri föl.


[Szerkesztve]

(#21) pip válasza tomcs (#16) üzenetére


pip
aktív tag

arrol van szo, akkor hat nem is torom magam tovabb. Egeszen biztos vagy ebben?

(#22) pip válasza LukE (#18) üzenetére


pip
aktív tag

menuben semmi ilyen. Ugy nez ki hogy a Canon powershot A70 nem alkalmas e nagy feladatra. Majd holnap veszek egy kartyaolvasot.

(#23) tomcs válasza pip (#21) üzenetére


tomcs
őstag

igen. nekem is a70 van. xp mellesleg driver nelkul is felismeri de a kepeket csak kep 1 kep 2 kep 3 formaban (azaz image 1 v picture 1 :)

(#24) op9 válasza Bash (#17) üzenetére


op9
aktív tag

Akkor a progi :) :
[L]http://downloads.downseek.com/5746/camou104.zip[/L]

ui: szétvittük a fórummotort sokadszorra is :) 2 db. #14-es rossz sorrendben

How Bad Do You Want It?

(#25) pip válasza op9 (#24) üzenetére


pip
aktív tag

kiprobalom a progit is. Olcsobb mint egy kartyaolvaso :)

(#26) tomcs válasza Bash (#17) üzenetére


tomcs
őstag

meg napsterhez volt wrapster is ami meg mp3ba ''kodolta'' a dolgokat, aze idezojel mer emlekeim szerint csak headert/id3at rakott ra

mellesleg a kepbevarazslasra van tobb modszer, van pl olyan titkositas ami 1 kepbe vagy mas multimedias izebe kodol bele vmi adatot, csak hat ez a gyakorlatban max szovegfilek igen hatasos elrejtesere valo, kulonben gyanus 1 15 megas 320*240 felbontasu jpeg :DDD

(#27) Egon válasza op9 (#24) üzenetére


Egon
nagyúr

Köszi a linket, ez a progi nekem is kellett...:)

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#28) op9 válasza Egon (#27) üzenetére


op9
aktív tag

Nincs mit!

Sajnos én nem tudom kipróbálni, úgyhogy remélem működik...

Üdv.!

How Bad Do You Want It?

(#29) pip válasza op9 (#28) üzenetére


pip
aktív tag

Nagyon is mukodik, eppen most teszek fel a fotogepre egy 80 Mb-os JPG-nek alcazott fajlt, remelem otthon vissza tudom majd alakitani az eredeti allapotaba :DD halas koszonet erte

(#30) pip


pip
aktív tag

tudtam en hogy mindenre van gyogyir, csak ra kell kerdezni a forumon :))

(#31) op9 válasza pip (#29) üzenetére


op9
aktív tag

Nincs mit!

De a köszönet Bash-t is érintheti.

Mondjuk függetlenül tőle itt találtam meg:
[L]http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9091748&uq=1015[/L]
979-es hozzászólás.

How Bad Do You Want It?

(#32) pip válasza op9 (#31) üzenetére


pip
aktív tag

Nos akkor, ha mar megnyitottam es a vegere jartam...
haccoval: a camouflage v.1.2.1. progit kell hasznalni (lasd a linket [L]http://www.computeractive.co.uk/Download/1138774[/L]), az 1.0.4. verzio akadozott nalam. Az ujabb valtozat viszont jol muxik, pillanatok alatt jpg-nek lehet alcazni vele barmit es maris mehet at az USB-n a fotogepre. Az alcazott fajl visszalakitasa eppoly egyszeru es gyors mint az alcazas. Ecceru, nacceru, hadd tudja meg mas is.

[Szerkesztve]

(#33) dain válasza tomcs (#23) üzenetére


dain
tag

a menüben egy mozdulat átállítani, hogy img_xxxx.jpg-nek mentse és ne kezdje előlről :P

ja, meg ne használd az xp varázslóját, mert az alakítja picture x.jpg-vé!

[Szerkesztve]

my days are darker than your nights..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.