Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Halk és hideg vinyót keresek 100gb fölött (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22) Dworkyll válasza Flashcash (#21) üzenetére


Dworkyll
tag

Szerencséd volt :)

SOk huncutságot láttam, mondom ez a PM kreál-de-nem-formáz, és mégis használható volt a legszebb. A sima dos format megesküdött, hogy 65 gigáig formázott, de 128ig csinálta. A win2k format egy szó nélkül nekilátott a 160 (146)G partíciónak, és másfélóra vincsiforralás uán mondta, hogy bocs ezt mégse mert túl nagy :(. Az XP a SP1 ig el se látott a vinyó végéig, utána meg nem akart 32 fölött FATolni. A legnagyobb gáz a Samsung Disk Managere volt, mert az valami bootstrapet pöttyintett a lemez elejére, és az sem látta a vinyó utolsó 30 Gigáját, plusz a filerendszert is eldugta az értelmezhetőségi tartományon kívülre. Nem ezt vártam egy saját progitól. A Samsung jó fej volt, kicsit nehezen értették meg hogy mit akarok, de azt mondták intézkednek.

Ehhez képest a Paragon 3 másodperc alatt csinálta meg a partíciót és kábé 10mp alatt meg is formázta. Azóta hasít mint az atomdisznó. Gyors (nekem :P) és olyan halk mechanikusan ÉS elektronikusan, hogy rá kell tegyem a fülemet, hogy halljam, hogy pörög.

Istencsászár :C

http://ekonyvolvaso.blog.hu

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Halk és hideg vinyót keresek 100gb fölött (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.