Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) toncsibá


toncsibá
csendes tag

Sziasztok!

Én jelenleg egy T-Onlineos ADSL ügyfél vagyok még, de szeretnék váltani mindenképpen, mert a T-t drágának tartom és a számlázásuk sincs mostanában a toppon, meg az ügyfélszolgálatuk se.

Váltani szeretnék, kinéztem magamnak ezt a GYŐR.NET céget (http://www.gyor.net) nagyon szimpatikusak az áraik, irtam nekik emailt nagyon kevesen válaszoltak is, ajándékba adják a modemet, nem kell megvenni. Csak a kérdés, hogy a szolgáltatásuknak milyen a minősége, és a számlázásuk mennyire korrekt, ugye egy győri, helyi kis cégről van szó, és a kis cégekkel kapcsolatban két dolog létezik: vagy jók vagy nem. És itt az ADSLnél mégis tart a rabság, nem ugrálhatok, nem mondhatom fel, ha mégsem tetszik.

Ha van tapasztalatotok a céggel, a számlázással, az ügyfélszolgálattal és a szolgáltatás minőségével kapcsolatban, akkor megköszönném ha megirnátok, érdekelne a véleményetek, hogy egy ilyen kis cégben ugyanúgy meg lehet bízni vajon, mint egy nagy multiban, vagy esetleg mivel kis cég sokkal rugalmasabbak az előfizető irányába???

Köszi előre is a segítséget!!!!

(#2) shabbarulez válasza toncsibá (#1) üzenetére


shabbarulez
őstag

Máskor előbb inkább keress, mielőtt topicot nyitsz: [link]

Ez meg zárható.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.