Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2701) Somydemy válasza Jazzos (#2692) üzenetére


Somydemy
senior tag

hali.

Meghalt a dvd iró amit vettem.
Holnap beviszem.
Köszi

Nyisd nagyra Füled, és Látni fogsz!™ (by demy) ®

(#2702) Jazzos válasza Somydemy (#2701) üzenetére


Jazzos
tag

Biztos szénnémoddoltad :)) várlak...

(#2703) Balinov


Balinov
félisten

Dry,Többiek, mennyiért mennek mostanában a használt 17''-os CRT-k? kezdem unni a 15''-os HighScreen monitoromat...nem baj,ha nem síkképcsöves csak a 1024x768@85Hz-t minimum tudja.

Demy: üdv,régen láttunk errefele...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2704) Dryman válasza Balinov (#2703) üzenetére


Dryman
aktív tag

Nemtom az aktuális árakat monitor ügyben, demy-t illetőleg meg hibás a megállapításod,itt van Ő a fórumon legfeljebb Te nem veszed észre:)

[Szerkesztve]

(#2705) Balinov válasza Dryman (#2704) üzenetére


Balinov
félisten

bocsánat.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2706) bibimad válasza Balinov (#2703) üzenetére


bibimad
aktív tag

SONY Multiscan 17 SE II Multiscan
12-ért viheted.Tökéletes állapot.

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#2707) Balinov válasza bibimad (#2706) üzenetére


Balinov
félisten

Köszi Bibimad,
nyámnyám.Jól néz ki,meg a speckói is faszák.Milyen állapotban van? Meg azt szeretném kérdezni,hogy saját-e,vagy eladásra lett véve.Sajnos szerdán hozom el a 205-t autószerelőtől (vizsga,70k) és max szeptemberben tudnám megvenni.Esetleg egy HIghscreen 15'' LE 64P CRT-t nem számítanál be?
Bali

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2708) bibimad válasza Balinov (#2707) üzenetére


bibimad
aktív tag

Tökéletes állapotban van,saját.Más nincs amit betudnék számitani?

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#2709) helkis válasza Balinov (#2703) üzenetére


helkis
addikt

szerintem felejtsd el a CRT-ket.. vegyél egy 17''-os min:16ms-es TFT-t, 50k körül mennek bruttóban!!! a szemedet nem tudod majd pótóltatni.. :R
használtan 15'' TFT-k 20-25k körül mennek... ami egy 17''-os CRT-nek felel meg

egyébként most adtam el egy Samsung 765Mb-t síkcsöves 1024-ben 100Hz 22k-ért 1év garival dobozában minden tartozékával, örültem hogy valaki végre elvitte... :C

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#2710) Dryman válasza helkis (#2709) üzenetére


Dryman
aktív tag

Szia Helkis!
Mostmár sejtem miért szállt el Hidi kollega lapja, csak erről a vizes cuccról meg a kis extra tuningról elfelejtett mesélni!
Remélem tudja gariztatni a lapját, de ezek után kérdéses az is mit mond rá a nagyker, külsérelmi nyom talán nincs rajta!

(#2711) Balinov válasza bibimad (#2708) üzenetére


Balinov
félisten

umax pageofficeII,lpt-s nem síkágyas scanner,max w98support-tal,döglött fejű canon S400 printer,halott 128MB/266-os ddr-ram,meg egy döglődő leadtek tv tuner,utóbbiról Dry többet tud mondani. olyan 3,5-4,5k-ra gondoltam,hogy annyit ér az én 15'' os moncsim.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2712) Balinov válasza helkis (#2709) üzenetére


Balinov
félisten

hja,tudom,hogy igazad van,50körül már egész jó dvi bemenetest tftket látni,ez király lenne egy 6600gt dvi kimenetével meghajtva..csak ez most 1enlőre ábránd,a realitás egy normális állapotú 17'' crt. vagy anyámat kéne rávenni,hgoy cserélje L velem a 17'' compaq crt-jét...de az istenér nem hajlik rá...IHM-es pályázatos masina...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2713) Balinov válasza Balinov (#2711) üzenetére


Balinov
félisten

Bibi,bocs,de előbb kihagytam: 1db OKI OL400E lézerprinter üres tonercartridge-val. Szerintem OK,mivel megrázva a kazetttát halványan,meg alig-alig láthatóan nyomtat(na).
meg van a pincébe egy fujitsusiemens (de lehet,hogy ez még siemens nixdorf) 14'' FF monitor is.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2714) bibimad válasza Balinov (#2711) üzenetére


bibimad
aktív tag

9+ a te monitorod?Mikor vinnéd?

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#2715) Balinov válasza bibimad (#2714) üzenetére


Balinov
félisten

Jólhangzik.
Mostanában nem,írtam fentebb,hogy szeptemberbe szeretném.ezért is kérdeztem meg,hogy saját-e vagy nem. Juteszembe,van még 1 pár samsung hangfalam is.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2716) bibimad válasza Balinov (#2715) üzenetére


bibimad
aktív tag

Tartalék monitor,ha valami történne az enyémmel.

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#2717) byZsolt


byZsolt
tag

üdv.
én is régen láttam magam...
:DD:DDD:D

Ez Itt a .....

(#2718) Somydemy válasza Jazzos (#2702) üzenetére


Somydemy
senior tag

hali.
akkor holnap lesz valami...?
mert elég sürge lenne.
köszi

Nyisd nagyra Füled, és Látni fogsz!™ (by demy) ®

(#2719) Jazzos válasza Somydemy (#2718) üzenetére


Jazzos
tag

Persze, holnap tesztelem a jószágot. Ma nem volt rá időm, mert haza kellett jönni öööö napozni, meg bringázni! :DDD Holnap 10 körül intézek egy pályázatot, olyan dél körül meg tudom nézni a dvd-ír(t)ódat. Ha rossz, akkor tudom most cserélni LG 4163B-re, vagy Pio 109-re. Vagy ha vársz 1-2 napot, akkor NEC 3540-re. Persze csak akkor, ha rossz a régi.

(#2720) Somydemy válasza Jazzos (#2719) üzenetére


Somydemy
senior tag

rendben.
Biztos , hogy rossz, de persze rádbizom.
Amúgy akkor mindegy, ami van raktáron az jöhet helyette, de ha választhatok akkor majd a PIO 109-et.
Köszi.
akkor majd 2-3 után bemegyek.
Üdv

Nyisd nagyra Füled, és Látni fogsz!™ (by demy) ®

(#2721) Balinov válasza bibimad (#2716) üzenetére


Balinov
félisten

Értem. Köszi az infót.Majd térjünk vissza rá.
Üdv
Bali

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2722) Jazzos válasza Somydemy (#2720) üzenetére


Jazzos
tag

... Mire beírtam, hogy jó, pont rontott! :))
Úgy néz ki, tényleg szar, adok helyette pájót akkor, ha az megfelel.

[Szerkesztve]

(#2723) Jazzos


Jazzos
tag

Mondjuk most kipróbáltam philips cédével, és csont nélkül írja. Milyen márkát használsz? Utálok írókkal szopni, ááááá....

(#2724) Balinov válasza Jazzos (#2723) üzenetére


Balinov
félisten

mér.mással szeretsz szopni??;];]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2725) Jazzos válasza Balinov (#2724) üzenetére


Jazzos
tag

Eh, ha van fölösleges 100 millió Forintod, beszélgethetünk a legmocskosabb szexuális fantáziálgatásaidról. :D (Hú, ezt az utolsó szót alig tudtam leírni :DD).

(#2726) Balinov válasza Jazzos (#2725) üzenetére


Balinov
félisten

olcsójános! :D:D:D

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2727) Zofren válasza Jazzos (#2723) üzenetére


Zofren
aktív tag

hello

Érdekel még az ibm laptop? holnap megyek Győrbe (ez tuti, mert áruért megyek) és ha kell, akkor bedobom.

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#2728) Jazzos válasza Zofren (#2727) üzenetére


Jazzos
tag

Keverés van itt össze-vissza, de azt hiszem igen, kell. Mikor tudod hozni?

(#2729) Jazzos válasza Balinov (#2726) üzenetére


Jazzos
tag

még mindig jobb, mintha ''drágám''-nak szólítanál! :D

(#2730) Balinov válasza Jazzos (#2729) üzenetére


Balinov
félisten

na,ne offoljunk már itten.
akartam kérdezni,hogy használt 512/400-as rammodulod szokott-e lenni (van-e) ill. milyen áron.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2731) Zofren válasza Jazzos (#2728) üzenetére


Zofren
aktív tag

holnap (2005.07.20.) délelott. 9 körül megyek nagykerbe és onnan jövet kb fél 10 fele lennék ott.

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#2732) helkis válasza Jazzos (#2729) üzenetére


helkis
addikt

Már itt a fórumon is ''melegszik'' az idő.!! . :D :Y :DD

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#2733) Balinov


Balinov
félisten

ezt olvassátok el,főleg az olvasói kommenteket,szénné röhögtem magam.
Bővebben: link
Bali

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2734) helkis válasza Balinov (#2733) üzenetére


helkis
addikt

hűűű vazzz ez késsz!! .. :DD:DD:DD:C:C:R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#2735) Zofren


Zofren
aktív tag

huha mindjárt széttörök vmit. van egy msi k8n és egy sempron s754 proci és az istenért sem tudom felrakni a proci hűtőt. minden hajlik és félek hogy az a műanyag kar eltörik. hogyis csináltam múltkor?

megcsináltam jeee.

[Szerkesztve]

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#2736) Somydemy válasza Jazzos (#2722) üzenetére


Somydemy
senior tag

szia.
már próbálgatok mindent....
Képzeld, nagyon úgy néz ki, megvan mi a hiba.
Kérdésem: hányszorosan tud irni ez az iró cd.-t?

Nyisd nagyra Füled, és Látni fogsz!™ (by demy) ®

(#2737) Somydemy válasza Jazzos (#2723) üzenetére


Somydemy
senior tag

na, szóval vagy nagyon LOL vagyok, vagy nem tudom mi van, de most hirtelen irtam vele 6 cd-t és semmi gond, .
Kipróbáltam, 8, 16, 24, 32x is , és minden jó.
Mégegyszer sorry, és köszönöm.

Lehetséges, hogy csak túlmelegedett egy kicsit, és az kavart be????

Csak mert semmit nem variáltam még, minden úgy van ahogy akkor, de most mégis hibátlan.


[Szerkesztve]

Nyisd nagyra Füled, és Látni fogsz!™ (by demy) ®

(#2738) Jazzos válasza Somydemy (#2737) üzenetére


Jazzos
tag

Melegedés nem nagyon szokott hibát okozni, bár ki tudja. Lehet volt egy szarabb széria ott a lemezek között, vagy hiányzott az irónak a klímaváltozás, meg kellett sétáltatni kicsikét. :D
Kerestem neten, sztem ezt tudja: NEC ND-3520 DVD+R DL 48x24x48x16x, ilyet találtam.

(#2739) Zofren válasza Jazzos (#2738) üzenetére


Zofren
aktív tag

hello. akkor holnap beviszem laptopot. aztán a többit ott megbeszéljük.

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#2740) Balinov válasza helkis (#2734) üzenetére


Balinov
félisten

könnyesre röhögtem magam,főleg az olvasói kommenteken.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2741) Jazzos válasza Zofren (#2739) üzenetére


Jazzos
tag

Szia! Csak olyan 10 körül érek be, addig a kollégám lesz bent!! A kocsit kell szervizbe vinnem, amit tegnap elfelejtettem. :)

(#2742) helkis válasza Jazzos (#2741) üzenetére


helkis
addikt

Már értem miért van bringád! A kocsid hetente a szerelőnél landol.. :))

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#2743) Zofren válasza Jazzos (#2741) üzenetére


Zofren
aktív tag

Szia!
Amikor ezt irtad én már úton voltam. Na mind1. laptop leadva. Remélem műxik. kocsira vigyázz én se törtem össze most, pedig volt 1-2 veszélyes megmozdulásom és kb 3 honapja van jogsim ;]

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#2744) Jazzos válasza helkis (#2742) üzenetére


Jazzos
tag

Egy Toyota sosem hagy cserben! Maximum akkor, ha hátulról beletol egy barom az előtted lévőbe! :D Azért menni lehetett vele, nem volt olyan vészes, de meg kell csináltatni. Most egy hétig nem lesz kocsim :O

(#2745) Füleske


Füleske
addikt

Olcsó , de jó állapotú mobilja kinek van eladó ?

(#2746) Jazzos válasza Zofren (#2743) üzenetére


Jazzos
tag

Én 4 év alatt olyan 70-80e km körül tarthatok, de az utóbbi időben ugrásszerűen megugrott a barmok száma az utakon. 2 hete a szemerehegyi bekötőúton előzök valakit, erre a semmiből (a fák közül) kifordul egy autó velem szembe, úgy, hogy se út nem volt, se semmi, csak kijött a fák közül. Majdnem ott maradtam. Aztán másnap ugye összetörték a kocsimat a Pápai úton sikeresen, a tata aki belémjött, még majdnem le is cseszett, hogy miért fékeztem akkorát. Hát ez hülye, ha megáll előttem az autó én nem megyek neki, nem úgy, mint ő nekem. :D Aztán vasárnap egy kombi Omega jött ki elém ahogy jöttem be Csanakra, az út közepén vett észre, ott meg persze lefékezett. Azért ki tudtam kerülni, de a szívem majd' kiugrott a helyéről. Tegnap a 83-ason jövök be Szemere meg Csanak között, jön szembe egy kistkg., telepakolva, előz egy Skodát. Ha nem lassítok, meg nem húzódok lejjebb, akkor valszeg ma már nem írnék semmit. Megint szívdobogás, két kanyarral később meg egy kamion teszi uezt. Há' mondom mi van emberek, én mindjárt hazamegyek és bezárkózok, ez ijesztő. Ja, és tegnap délelőtt meg az orrom előtt ütöttek el egy öreg nénit az OTP mellett a körforgalomnál, szegény...

(#2747) okiDoki válasza Jazzos (#2746) üzenetére


okiDoki
tag

Meg az a sok hülye kerékpáros... :))

[Szerkesztve]

0,0

(#2748) Balinov válasza okiDoki (#2747) üzenetére


Balinov
félisten

:R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2749) Jazzos


Jazzos
tag

Nagyon rámjár a rúd itt a fórumon mostanában :O:O

:D:D

(#2750) Jazzos válasza Zofren (#2743) üzenetére


Jazzos
tag

Ja, és köszi a notit, megkaptam. Most zúzom róla a rendszert épp. Szép állapotban van végülis. :) Milyen nagykerbe jöttél ide Győrbe?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.