Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyökér reklámok (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Integra


Integra
titán

épp most láttam egy OB reklámot, egy hülye picsa gurulós irodaszéken tologatja magát ide-oda mert rossz betétet választott és valszeg ha felállna csurogna a combján lefelé a zaci.......
aztán elkapja a doboz tampont és a következő képben már állva és magabiztos mosollyal a pofikáján lép ki a liftből. valszeg feltolta az összes tampont a dobozból....

na ide jöhet a hányiger reklám rengeteg, itt lehet szídni magyarország kreatívjainak a krémjét....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2) Gergello


Gergello
addikt

miből gondolod, hogy ezt a reklámot a magyarok találták ki, szerintem ez egy központi reklém ugyan ez megy az usban meg minden szar helyen

(#3) divot


divot
veterán

[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=6171&arc=f[/L]

(#4) Integra válasza divot (#3) üzenetére


Integra
titán

kösz ez mehet zárásba:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5) Mannon


Mannon
tag

Teljesen egyetértek a témanyitóval.... csakhogy másként nem tudnák reklámozni a tampont. Az autókat a jó motorjuk és funkcionális luxusaikért reklámozzák, a joghurtokat azért hogy egészségesen éljünk... (a fülye kiélégült pasit aki a reklámban kanalazza a joghurtot most nem ecsetelem), a mobilokat a kapcsolataink miatt, a pelenkákat a tiszta babákért, a napilapokat a tudományért stb és még folytassam... ? A tampont a nők felvilágosításáért.

Ez a módja mindennek... A fantáziádat azonban nem korlátozzák...és nem is reklámozzák. Amúgy 1dl vér ami a menstruáció alatti 4-5 nap alatt eltávozik, aligha tudna a combunkon folyni. Sorry... :(

"For the Horde"

(#6) Dilikutya válasza Mannon (#5) üzenetére


Dilikutya
félisten

minek egy tampont reklámozni:F meg a papirzsebkendőt, intimbetétet, wcpapirt:F ha nem látom a reklámban akkor ki se törlöm, vagy mi:F

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#7) Mannon


Mannon
tag

Ne felejtsd el, hogy több generációból épülünk fel, nem feltétlenül csak neked szól a papirzsepi-reklám. Amúgy a ,,puhább tényleg jobb'' cimszó alatt nem is mondanak olyan hülyeséget. Biztos voltál már te is megfázva... és sebesre is biztos fujtad és törölted már az orrod... igy funkcionális.:Y

A budipapírnál ugyan ez. A gyárakat, amiket a cégek reklámoznak emberek dolgoznak, ha nem menne az üzlet nem lenne állásuk. stb

Pofa be Mannon és huzd le a rolót!
Oké.
Olyan mintha a falnak beszélnék csak egy kicsit hangosabb.És magamnak szól.

:Y meghülyültem

"For the Horde"

(#8) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

csak hogy semleges vizekre evezzünk:

amit én a legjobban utálok, az a toyota-reklám, ami forma1 közben szokott menni.
rosszul vagyok tőle, ha meghallom:

TÜRÜM! TÜRÜM! GYORSULJ FEL!

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! :O :O :O

[Szerkesztve]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#9) Goose-T


Goose-T
veterán

Engem a Sága marhapárizsi-reklám basz fel. ''Kér valaki Sága marhapárizsis szendvicset?'' Váááááááááááááá! :((

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#10) Mannon


Mannon
tag

Kostólta már valamelyikötök a sima parizsit meg a Sága marhapárizsit nagy különbség... :D

"For the Horde"

(#11) Panther válasza divot (#3) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

#3 én is ezt akartam linkelni :) Azt a topikot lenne érdemes folytatni.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#12) Dilikutya válasza Mannon (#7) üzenetére


Dilikutya
félisten

mitől ne menne egy WC-papír gyárnak az üzlet:F :D:D:D az ilyet reklám nélkül is megvesszük... bár én túlléptem ezen a problémán, kb 1 éve alig láttam valamit a TV-ben. pont az ilyenek miatt. najó, a sz@r műsor is sokat segített hogy leszokjak :D:D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#13) KovacsUr


KovacsUr
addikt

Zárom, a beszélgetés a divot által belinkelt témában folytatható. :)

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyökér reklámok (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.