Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyanús... (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) karib


karib
addikt

Az ilyen spamtől kapok a fejemhez néha:

[L]http://www.geocities.com/cashflow_team/[/L]

Department of Redundancy Department

(#2) pilóta válasza karib (#1) üzenetére


pilóta
nagyúr

Jó kis pilótajáték :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#3) guess.who válasza karib (#1) üzenetére


guess.who
senior tag

MLM...
Egyébként nekem úgy rémlik, hogy a Kesfló Egyesületet betiltották, nem tudom, hogy ezeknek van-e közük hozzá...

(#4) karib válasza pilóta (#2) üzenetére


karib
addikt

Felőlem hülyítsék az embereket, de az én postaládámat hagyják ki :DDD

Department of Redundancy Department

(#5) pilóta válasza karib (#1) üzenetére


pilóta
nagyúr

Erről mindíg az a volt munkatársam jut eszembe, aki elkezdett emvéjezni. Szegény ott tervezgette, hogy majd milyen jó lesz milliomosnak, mert a haverja (aki beszervezte) is találkozott már olyannal, aki milliókat keres munka nélkül. Hiába mondtam neki, hogy én eddig még mindíg csak olyannal találkoztam, aki hallott róla, hogy valaki látta már azt, aki beszélt olyannal, aki ismeri azt, aki milliókat keres vele.
Szegény csávó még mindíg ott dolgozik a műhelyben, és robotol reggel hattól.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#6) casenoid


casenoid
tag

hogy mindenkit megnyugtassak US-ből folyamatosan jönnek át, hozzák át a SPAM szervereket MO-ra! Ha nagyon nem megy mennek az oroszokhoz.
egy szerver alapból 200-500Gigabyte levelet nyom ki magából havonta.
Ennyit a SPAMről. :(

(#7) karib válasza guess.who (#3) üzenetére


karib
addikt

Tisztességes MLM-ben a forgalmazott termékek után kapsz jutalékot, nem a beszervezett emberkékből. Az MLM üzleti lényege vállalkozói szemszögből, hogy ha egy stabil fogyasztói hálózatott tudsz felépíteni, akkor amíg az működik, addig kapod a jutalékot, még ha nem is dolgozol tovább benne (nem úgy, mint pl. egy biztosítónál, ahol az ügynök egy kötésért mondjuk zsebre tesz pár tízezer forintot, de aztán sanyi, hiába fizet az ügyfél tíz éven keresztül, te abból semmit nem látsz). Korrekt üzlet, bár nem éppen könnyű - ha úgy vesszük, klasszikus cégek milliókat-milliárdokat fizetnek ki piacépítésért, marketingért, az MLM cégek ezt a forgalmazóikra bízzák, és aki értékesít, annak fizetnek. Minden tekintetben hatékony megoldás, csak nem szabad azt hinni, hogy otthon, a fotelből megcsinálod azt, amivel máshol jól képzett ( :DDD ) marketingesek izzadnak...

Ez viszont inkább pilótajáték szagú. :(

Department of Redundancy Department

(#8) guess.who válasza karib (#7) üzenetére


guess.who
senior tag

Ők maguk említik az MLMet, Ted Turner szájába adva a honlapjukon... :)

(#9) karib válasza pilóta (#5) üzenetére


karib
addikt

Én is ismerek komoly Amway (és egyéb) üzletet felépítő, működtető embereket, minden tiszteletem az övék. Bárkinek sikerülhet, de nem szabad azt hinni, hogy sétagalopp.

Department of Redundancy Department

(#10) karib válasza guess.who (#8) üzenetére


karib
addikt

Na, ennyire nem olvastam beléjük :D

Department of Redundancy Department

(#11) guess.who válasza karib (#10) üzenetére


guess.who
senior tag

Annyira én sem, csak erre az egy menüpontra kattintottam. :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyanús... (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.