Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) illjo


illjo
Topikgazda

Na, nem tudom mi volt és hogy nálam. De már annyira sokat kapcsolgattam ki-be a dolgokat, hogy megismételni sem tudom. Az a lényeg, hogy ugye kipróbáltam a fagyasztásos simple-t. Ami működött is. Viszont azóta áttértem az iCard-ra, amihez nem kell fagyasztás, így kiolvasztottam a lefagyasztott alkalmazást. A play áruház ment hibátlanul, viszont a gmail olyan hibával kezdte az indítást mindig, hogy a gms nem fut a telefonomon, ezért nem működik. De ha leokéztem, minden ugyanúgy működött, mintha misem történt volna. De ezt az értesítést minden gmail app indításnál kiírta, és meguntam. Letöröltem a google keretrendszert, a google szolgáltatásokat és a fiókkezelőt meg a play áruházat is. A googleifer.apk-t átneveztem .zip-re és az assets mappában lévő számozott alkalmazásokat szépen sorban feltelepítettem. Így sikerült, hogy a gmail nem írt hibát, viszont dobálta a play protect hibát -értesítésként- amit ugye letiltottam. Így nem volt fagyasztva semmi, de a play protect-es értesítéseket sem dobálta. A notfifcation test app is hibátlannak mutatta az értesítéseket. Ezért gondotlam, hogy teszek egy próbát a simple-el. Mivel nem volt telepítve ezért play-ről fel is raktam gyorsan.. Pont mentem utána a boltba és mondom ha már ittvan a simple, kipróbálom..és működött. Szóval valahogy csak meglehet kerülni ezt a dolgoz. De az is lehet, hogy nagyon nagy szerencsém volt. Szerintem érdemes lenne vele foglalkozni.

Bocsánat a regényért. :R

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.