Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Drizzt


Drizzt
nagyúr

A hardwireden van a játékból egy rövidke 12 megás tekkdemó. A játék rpg, tavasszal jelenik meg. Nálam van valami gebasz a techdemóval, mégpedig az, hogy másodpercenként kétszer kerreg egyet a vinyó, s akkor megáll a kép.

I am having fun staying poor.

(#2) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Megvan, mi a gond vele. Le kell törölni belőle a music.wavot. Érdekesnek tűnik.

I am having fun staying poor.

(#3) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Megjelent a demó! Most szedem, kiváncsi vagyok a véleményeitekre! Remélem megéri az odafigyelést, amit tanusítok az irányában egy ideje...

I am having fun staying poor.

(#4) HolloW válasza Drizzt (#3) üzenetére


HolloW
senior tag

Hol van a demója ?

STEAM - KOBRA KAI!

(#5) Drizzt válasza HolloW (#4) üzenetére


Drizzt
nagyúr

A hardwired.hu-n fellelhető.

Bővebben: link

Asszem ez a helyes cím...



[Szerkesztve]

I am having fun staying poor.

(#6) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Hmm... Valaki kipróbálta már a teljeset? Most adták ki valami extra változatát, nem tudom van-e értelme kipróbálni...

I am having fun staying poor.

(#7) Vistaboy válasza Drizzt (#6) üzenetére


Vistaboy
veterán

Hát, nem tudom ez a körökre osztott harcrendszer nem igazán jön be Nekem. És a kinézete is inkább egy MMORPG-hez hasonlít. Mindegy, ha majd egy páran jót írnak róla, akkor kipróbálom. Most egyenlőre az Overlord a nyerő... :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#8) HaaS válasza Vistaboy (#7) üzenetére


HaaS
addikt

Pedig az a legszebb az egészben:)!

Keresek megvételre Gods - Lands of Infinity Special Editiont, ha esetleg vkinek van, és már nem játszik vele... előre is kösz a pm-eket!

"a sárkány is csak ember" - oxox

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.