Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Versus123


Versus123
aktív tag

Sziasztok!

PS2 tulajoknak kötelező játék. 2 napja van meg, végigvtittem, letehetetlen...Devil May Cry szerű játék,csak sokkal jobb. Gyönyörű grafika, nagyon jó hangulat és irányíthatóság jellemzi. A játék mindig képed megújulni ,sosem megy át unalomba. Igazi akció játék,sok,nem bonyolult,ötletes logikai elemmel. Gamespoton 9.3 -at kapott, a játékosoktól 9.5-öt....



Szerintem PS2-re ismét egy újabb alapjáték született.

Ha valakinek van kérdése,elakadt,írjon,próbálok segíteni.

''Fa*kabát, mr. fa*kabát, rendőrnek szült meg a jó anyád...kiváncsi lennék,miért ez a neved??''

(#2) Versus123


Versus123
aktív tag

a főhős, Kratos a spártai:)
[kép]


Videókat innen tudtok tölteni: Bővebben: link

Képeket pedig itt tudtok nézni a játékról: Bővebben: link

( A képek nagyon nem tudják visszaadni a játékot)

''Fa*kabát, mr. fa*kabát, rendőrnek szült meg a jó anyád...kiváncsi lennék,miért ez a neved??''

(#3) Versus123


Versus123
aktív tag

ööö ennél azért nagyobb zsivajra számítottam....

''Fa*kabát, mr. fa*kabát, rendőrnek szült meg a jó anyád...kiváncsi lennék,miért ez a neved??''

(#4) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Gondolom kevés embernek van PS2-je, és a kizárólag konzolos játékok nálunk kevéssé ismertek. Ha PC-s lenne, azóta már jópár embernek meglenne.... :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5) d-boy


d-boy
senior tag

Na cső. Tényleg letehetetlen a játék, én a Pandopra templomában járok :D
Vagyok már a felénél? :)

If you understand or if you don't, If you believe if you doubt! There is a universal justice, and the eyes of truth are always watching you.

(#6) Versus123 válasza d-boy (#5) üzenetére


Versus123
aktív tag

Pandora temploma a leghosszab rész...de gyönyörűen van megcsinálva. Egyszerűen hihetetlen ahogy a logikai dolgok egymásra épülnek benne, ahogy a 3 kör egymásban forog az nagyon atom.....na de nem lövöm le a poént. Ja és kb a felénél vagy:)

''Fa*kabát, mr. fa*kabát, rendőrnek szült meg a jó anyád...kiváncsi lennék,miért ez a neved??''

(#7) Versus123 válasza Dilikutya (#4) üzenetére


Versus123
aktív tag

jó csak van pl egy Gran Turismo 4-es topik is, gondoltam felkapják az emberek a fejüket.....a játék mégcsak 3 hetes,gondolom még ezért nincsen infója róla a népeknek, na de majd később biztos beindul...

''Fa*kabát, mr. fa*kabát, rendőrnek szült meg a jó anyád...kiváncsi lennék,miért ez a neved??''

(#8) Dilikutya válasza Versus123 (#7) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Gran Turismo-nak jelent meg PC-re része, nem?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9) Silencer83 válasza Dilikutya (#8) üzenetére


Silencer83
addikt

:(:(:O:O sajna nem, és nem is fog!

(#10) Versus123 válasza Silencer83 (#9) üzenetére


Versus123
aktív tag

és ez se fog;]

''Fa*kabát, mr. fa*kabát, rendőrnek szült meg a jó anyád...kiváncsi lennék,miért ez a neved??''

(#11) HaaS


HaaS
addikt

Na akkor most vegyek egy PS2-t?

Ha ötven alatt van, egye fene.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#12) Versus123 válasza HaaS (#11) üzenetére


Versus123
aktív tag

és ez most hogy jön ide? különben meg már majd egy éve 40k a ps2...

''Fa*kabát, mr. fa*kabát, rendőrnek szült meg a jó anyád...kiváncsi lennék,miért ez a neved??''

(#13) d-boy válasza HaaS (#11) üzenetére


d-boy
senior tag

Igen, vegyél PS2-t ;]

If you understand or if you don't, If you believe if you doubt! There is a universal justice, and the eyes of truth are always watching you.

(#14) Versus123 válasza d-boy (#13) üzenetére


Versus123
aktív tag

Hol tartasz Laca?

''Fa*kabát, mr. fa*kabát, rendőrnek szült meg a jó anyád...kiváncsi lennék,miért ez a neved??''

(#15) d-boy válasza Versus123 (#14) üzenetére


d-boy
senior tag

Még Pandora templomában.
Itthon a World of Warcraft is igen csábít ;]

If you understand or if you don't, If you believe if you doubt! There is a universal justice, and the eyes of truth are always watching you.

(#16) Xelo


Xelo
addikt

Nahh hali mindenkinek! Megnéztem a videot, az elsőt! Ez valami hatalmaaaaaas!! Tuti megveszem:) A Devil May Cry 1et is szerettem, de a bemutatót nézve ez sokkal jobb....

(#17) Versus123 válasza Xelo (#16) üzenetére


Versus123
aktív tag

ez még a devil may cry 3-nál is sokkal jobb:)

Hiába, az ókori görög mondavilágból hohetetlenül sokat ki lehet hozni....és ha ezt ilyen igényesen teszik mint ez esetben, tuti siker.

Az átvezető videók a játékban eszméletlenek. Sehol nem láttam még ilyet, olyan mintha mozgó képeket néznél, nagyon egyedi...

Jah és olyan szinten fröcsög a vér a játékban (videókban is), hogy hihetetlen.....bruuuutális.

[Szerkesztve]

''Fa*kabát, mr. fa*kabát, rendőrnek szült meg a jó anyád...kiváncsi lennék,miért ez a neved??''

(#18) Versus123


Versus123
aktív tag

Hú basszus ezt a videót nem is láttam még.....mindenki ezt töltse, nagyon állat: GT Video Review ,32.5 mb-ez az első videón az #2 hsz-ben linkelt oldalon....így kéne minden játéknak kinézni:DD


[Szerkesztve]

''Fa*kabát, mr. fa*kabát, rendőrnek szült meg a jó anyád...kiváncsi lennék,miért ez a neved??''

(#19) Xelo válasza Versus123 (#18) üzenetére


Xelo
addikt

én csak azt töltöttem le, de annyi elég és volt:D akkor döntöttem el hogy muszály megvennem..

(#20) detroitrw


detroitrw
addikt

Hát igen!!!

Ha ez kijönne PC-ra a POP nagy ellenségre találna.

Minden tisztelet a készítőknek :R

(#21) illusiON


illusiON
őstag

a pop is eleve inkább egy ps2/konzol szagu game...

( : no woman no cry : )

(#22) Versus123 válasza detroitrw (#20) üzenetére


Versus123
aktív tag

ebben a játékban az akció a domináns, van mellette logikai rész meg egy kis ügyesség is. a pop az full-full ügyességi+logikai. nekem megvan ps2-n a pop is, fényévekell jobb a grafikája a god of war-nak...

''Fa*kabát, mr. fa*kabát, rendőrnek szült meg a jó anyád...kiváncsi lennék,miért ez a neved??''

(#23) HaaS válasza Versus123 (#12) üzenetére


HaaS
addikt

Hali!

Úgy jön ide, hogy unom már a remake-eket (PC-s vagyok) és valami eredetire vágyom. Soha nem gondolkodtam PS2-n vagy XBOX-on. Így azt sem tudom/tudtam mennyibe kerül.
De mivel a fórumtéma felkeltette az érdeklődésem, és kedvet kaptam a játékhoz, beruháznék.

Szó ízi. Holnap megveszem.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#24) d-boy válasza HaaS (#23) üzenetére


d-boy
senior tag

Ha gondolod nekem van egy eladó ps2-m. Most vettem 3-4 hete, teljesen új, hibátlan állapotban van, csak most pénzszűkében vagyok, és így diploma előtt nem tanulok semmit, állandóan játszom :)
A konzolstúdióból való, meg van chipleve + kapsz mellé egy 8 megás memóriakártyát is + 1 dual shock joypad.
Természetesen ki tudod próbálni.

Ha érdekel dobj e-mailt.

If you understand or if you don't, If you believe if you doubt! There is a universal justice, and the eyes of truth are always watching you.

(#25) Gabika_69


Gabika_69
csendes tag

Szerény véleményem szerint a pop-ot nem szabad a god of warhoz hasonlítani...
sokkal dinamikusabb, izgalmasabb a játékmenet a god of war-nál, de a pop is megállja a helyét a saját kategóriájában. Ahogy versus mondta a pop inkább ügyességi, ráadásul abszolút letehető. a god of war játszatja magát, napokat vesz el az ember életéből:)

(#26) Versus123 válasza Gabika_69 (#25) üzenetére


Versus123
aktív tag

:C gyönyörű első hozzászólás:DD

''Fa*kabát, mr. fa*kabát, rendőrnek szült meg a jó anyád...kiváncsi lennék,miért ez a neved??''

(#27) Gabika_69


Gabika_69
csendes tag

Köszönöm kedves Versus, hogy időt és energiát nem sajnálva megdícsérted 1. hozzászólásom, ezzel kellő mértékű önbizalmat és lendületet adva a további fórumozáshoz... KÖSZÖNÖM...:B

(#28) Versus123 válasza Gabika_69 (#27) üzenetére


Versus123
aktív tag

Gondolom még mindig nem láttad a játék végét?:DD

''Fa*kabát, mr. fa*kabát, rendőrnek szült meg a jó anyád...kiváncsi lennék,miért ez a neved??''

(#29) Gabika_69


Gabika_69
csendes tag

ÁÁÁÁÁÁ tudod, aki nem ''10éve psezek vazz....'' annak kicsit túl lett nehezítve a főellenség... De BÜSZKÉN küzdök tovább

(#30) Versus123 válasza Gabika_69 (#29) üzenetére


Versus123
aktív tag

gyakoróni, gyakoróni.....

''Fa*kabát, mr. fa*kabát, rendőrnek szült meg a jó anyád...kiváncsi lennék,miért ez a neved??''

(#31) HaaS válasza d-boy (#24) üzenetére


HaaS
addikt

Szevasz d-boy!

Szori, inkább újat veszek. Ha jól emlékszem van hozzá három gamma ingyé. Meg a hely ahun vöszöm éggy ugrásra van a helytől, ahun lakok.

De... kösz.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#32) Type-R válasza Xelo (#16) üzenetére


Type-R
őstag

Előre is bocsánat mindenkitől, hogy ide off-lok, de elakdtam a DMC1-ben, van egy sárkány amit le kéne győzni, de védi valami erőtér szerűség, tudna valaki segiteni.

Amúgy megnéztem a videókat és tényleg jól néz ki ez a game , majd ha lemegy az ára lehet , hogy megveszem.

(#33) d-boy válasza HaaS (#31) üzenetére


d-boy
senior tag

Oksi, semmi gáz :)

If you understand or if you don't, If you believe if you doubt! There is a universal justice, and the eyes of truth are always watching you.

(#34) Xelo válasza Type-R (#32) üzenetére


Xelo
addikt

őő most perpill nemnagyon tudom miről beszélsz, meg már nem is emlékszek rá:( de jó játék volt.. csak már rég nem vettem elő..

(#35) HaaS


HaaS
addikt

Jó ez a PS2...
Végre megértettem, mire jó a tévé...

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#36) HaaS válasza Type-R (#32) üzenetére


HaaS
addikt

Erm... én még ott sem tartok, ahol te... hol lehet megvenni:)))?

Vagy van valakinek eladó esetleg:)?

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#37) d-boy


d-boy
senior tag

Up!
Ki hol jár már? :)

If you understand or if you don't, If you believe if you doubt! There is a universal justice, and the eyes of truth are always watching you.

(#38) Xelo


Xelo
addikt

nahh hi all! most mek a mediaba, és veszek vmi ps2 gamet.. lehet ez lesz:)

(#39) HaaS válasza Xelo (#38) üzenetére


HaaS
addikt

Ezt próbálom magyarázni... nincs olyan, hogy PAL-os GoW a piacon. Amennyire csekély értelmemből kitelik, utánanéztem a dolognak, de csak US version van, amihez meg gondolom chippeltetni kell, hogy fussom (vagy kinti ps2 kell, gondolom).
De lényeg a lényeg, sehol nem hallottak még a GoW-ról, és szerintem az európai verzió csak jóval később, úgy június-augusztus tájékán jön ki.

Addig szétverek néhány arcot Fight Night R2-ben. Merazjó.

Ez a chippelés elég risky dolog, ahogy olvasgatom a neten... és nem is olcsó.

Pls javítsatok ki, ha el vagyok tévedve, ps2-vel még zöldfülű vagyok.

Üdv, HaaS

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#40) Xelo


Xelo
addikt

hát ps2őm rég van, de nem chipeltetném meg! elvből is, meg.. féltem is a pst.. igazad van, nem volt God of war, szóval szivtam, más meg nem kellett....

(#41) d-boy válasza HaaS (#39) üzenetére


d-boy
senior tag

Ha vigyázol a gépedre semmi baja nem lesz... :)

If you understand or if you don't, If you believe if you doubt! There is a universal justice, and the eyes of truth are always watching you.

(#42) Versus123 válasza HaaS (#39) üzenetére


Versus123
aktív tag

az ps2 -m lassan 5 éves, eredeti játékot nem nagyon látott még....most kb 60 játékom van,ha ezt mind a boltban kellett volna megvennem,háááááát.....és így nem kell várnom plussz egy évet sem amíg megjelenik a PAL verzió....

''Fa*kabát, mr. fa*kabát, rendőrnek szült meg a jó anyád...kiváncsi lennék,miért ez a neved??''

(#43) Xelo


Xelo
addikt

nekem vagy 6játékom van, mind eredeti:)
GTA: SA
DBZ: Budokai2
DBZ: Budokai3
Tony Hawk's Pro Skater4
Tekken4
The Getaway
007 nightfire

(#44) HaaS válasza Xelo (#43) üzenetére


HaaS
addikt

Hja, én sem szorulok már rá... a játék meg megvár.
Azért egy évet csak nem kell várni:))

Xelo, szerintem a Fight Night Round 2 nagyon jó (bár karrierben nagyon bekeményedik egy idő után), azt bátran merem ajánlani... két játékossal (haverral) tökéletes.
A Grand Tourismo 4 nagyon jó (van splitscreen), de ezt gondolom ismered.
Én még bírom az Final Fantasykat is, de azt nem ajánlom, ha nem szereted a kalandos/rpg-s gammákat.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#45) HaaS válasza Versus123 (#42) üzenetére


HaaS
addikt

Dióhéjban összefoglalom, miket találtam a neten, szerintem érdekes lehet.

Azért vannak hátrányok is: ad1 egyből elszáll a garanciád, ad2 hogy mi megy, mi nem, függ attól, hogy milyen chipet raknak a gépedbe, ad3 írott cucctól tönkremegy a fej (egyesek szerint 90% élettartam, de találtam olyan infókat, hogy eredeti játékok már nem mentek pár hónap után a gépen vagy fimeket nem játszott le a ps2, sőt... néhányszor egy hét(!) alatt elszállt az egész masina!)

d-boy: te hogyan vigyázol? csak minősági dvd-t használsz?

bocs az offtopikért...

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#46) Xelo válasza HaaS (#44) üzenetére


Xelo
addikt

DBZ: Budaokai 2-3 Dragonballos game, de nagyon király, nagyon jók a harcok benne, mesés a grafika, nagyon hasonlit azz eredeti mese grafjára, király a karrier mód, nagyon sok karakterrel lehet menni, csomó spec képesség unlockolható, szuper formák elérhetők szinte minden karakterrel, majdnem végtelen kombók...
Videókat itt találhatsz róla, nagyon kemény:
Bővebben: link

(#47) Xelo válasza Xelo (#46) üzenetére


Xelo
addikt

ezen az oldalon lent van olyan is hogy tudsz lapozni az oldalak közt, és még nagyon sok kira videót találhatsz!

(#48) HaaS válasza Xelo (#47) üzenetére


HaaS
addikt

kösz az infót Xelo:)

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#49) Versus123 válasza HaaS (#45) üzenetére


Versus123
aktív tag

Mondom, nekem már lassan 5 éves a masina, semmi baja....ez idő alatt többszáz játékom volt....ha ezt eredetiben kellett volna megvenni, milliókba került volna...most van kb 60 játékom, ez nekem 60*150,azaz 9ezer forintba került....ennél 1 eredeti játék is drágább.

Hogy mire figyelj? Korrekt helyen kell csinálni az okosítást. Nagyon ajánlom a www.konzolstudio.hu -t. Én is náluk csináltattam annó, hozzáértő szervíz van. Ne bízd ezt a dolgot ilyen ''apronetesekre''. A barátom d-boy is náluk vette az új ps2-jét és azonnal meg is csináltatta. Másik barátom is így tett kb fél éve, nála sincs semmi gáz. Mindig csak a legjobb lemezeket használjuk(Verbatim TY alapanyag, vagy ha az nincs akkor MCC)és max. kétszeresen írjuk őket.


Fej azért szokott tönkre menni iszonyat szar minőségű lemezre írnak akik így nagy üzemben nyomják, és 4-8szorosan....

''Fa*kabát, mr. fa*kabát, rendőrnek szült meg a jó anyád...kiváncsi lennék,miért ez a neved??''

(#50) d-boy válasza HaaS (#45) üzenetére


d-boy
senior tag

Igen, csak minőségi lemezeket használok. Így lehet legjobban óvni a fejet.

If you understand or if you don't, If you believe if you doubt! There is a universal justice, and the eyes of truth are always watching you.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.