Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gobok


Gobok
tag

Gigabyte GA-K8NS Ultra-939 Tessék Róla sok infót mondani jót rosszat egyaránt iet Akarok venni :U

(#2) Gobok


Gobok
tag

uppp:DD:DD

(#3) Zoz


Zoz
őstag

Nekem 3 hete van, király, stabil, jól bírja a tuningot is.
Egyetlen negatívum, hogy a gyári chipsethűtő marha hangos (igaz nekem a procin meg a VGAn is Zalman van, így elég csendes a gép, jobban hallom :) ), én ezt kapásból lecseréltem egy Zalman NB47J bordára.

(#4) CzKaresz válasza Gobok (#1) üzenetére


CzKaresz
tag

Nagyon jó alaplap!Én is félve vettem meg mert eddig MSI, ABIT lapjaim voltak de állat...

Tuning terén egy 566 vagy 600 -as memóriákkal csodára képes!

VEGYÉL!

www.aliencomputers.hu:C

(#5) Gobok


Gobok
tag

3000+ os procit rakok bele ! Mien hűtés kéne neki? Alaplapi hűtőre mit ajánlottok?
Most Blitz DDR 400 as Ramom van és még az is marad az új lapban is.:DD

(#6) Gobok


Gobok
tag

uppp :D

(#7) CzKaresz válasza Zoz (#3) üzenetére


CzKaresz
tag

Sziasztok !

Lenne egy problémám!Levezetem...

GIGABYTE K8NS ULTRA 939-es lap 3000+ dobozos AMD64!
Eddig volt 2*256 Samsung 400 memóra gondoltam tuningoljunk...Tegnap vettem 566 A-Data memcsit... Láss csodás a 210 fsb-nél úgy kifagy hogy ihaj...
Elindul kiír valami overlocking szöveget a 210 után aztán úgy megáll,hogy ihaj se elörre se hátra... CMOS clear...
400 Mhz-en megy... Na most a proci nem bírja vagy mi miatt nem hajlandó menni... +90mhz-et simán kéne bírnia a procinak...
Az időzítésekkel van gond ? Az autora van rakva.... Vagy mi miatt csinál ilyet ???

Valaki ha tud megoldást segítsen....

Köszi...

(#8) Zoz válasza CzKaresz (#7) üzenetére


Zoz
őstag

Amikor belépsz a BIOS-ba, nyomd meg a CTRL+F1-et (régi Gigabyte-os trükk :) )! Így előjön egy addig rejtett Advanced Chipset Features menü (meg néhány másik menüben is lesz 1-2 plusz opció).
A fagyás amiatt van, hogy a Hyper Transport lett túl hajtva, menj be ebbe az Advanced Chipset menübe, és ott tudod állítani a HT szorzót. Alapból 5x, 250 FSB-ig jó a 4x, afelett 3x.

[Szerkesztve]

(#9) Sir Riccio válasza Gobok (#1) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Nálam szintén 3 hete megy a k8ns ultra, mondhatom hogy ez a leg stabilabb lap, amivel az elmult egy év folyamán találkoztam. Jelenleg nics tuningolva, viszont a 2x512/566 os Adata ramok alapfeszen 2-2-2-5 ös időzitéssel mennek és ezzel sandra és everest szerint is az első háromban van. Késleltetés = 45,7 Irás=2059 Olvasás=5732. A Cpu /3000+/ alapon 1808,8 MHz. A C&Q 2 memoval is atom stabil. A prime95 28 órán át futott hiba nélkül. Hütésre artic silencer 64 ultrát használok. Jelenleg a legujabb /F5/ biost használom. Az easy-tune 5 remek program, tud mindent ami elvárható. Ez a lap csak a táp részében és az azon lévő hütésben külömbözik a k8nsXP 939 -től na meg persze jó pár ezer Ft-al. A biosa is azonos. Röviden ennyi.

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#10) CzKaresz


CzKaresz
tag

Köszi mindenkinek!Alapfeszen meddig lehet megrántani a 3000+-t ?Álltalában...

(#11) Sir Riccio válasza Gobok (#1) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Egy ujabb info : reggel 8 -óra óta megy a gép , használom minden jóra, a C&Q bekapcsolva, A CPU ventilátor el sem indult a CPU hőmérséklete 34 C fok.

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#12) harman


harman
csendes tag

nekem is ijen alaplapom van és olyan problémám van hogy hoszab leálás után ha elinditom a gépet a betöltés során nem látom a hdd-t /samsung 160 sata/ és kiirja hogy/DISK BOOT FAILURE?INSERT SYSTEM DISK AND PRESS ENTER/ ekkor nyomok egy ctrl+alt+del-t és ujraindul és most már látszodik a betőltés során a hdd és rendben elindul a windows nem tudjátok mi lehet abaj szerintem a bios-ba kéne valamit beálitanom ha esetleg tudna valaki segiteni azt megköszönném

(#13) Sir Riccio válasza harman (#12) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Hova cstlakozik a sata samsung 160? Ha nem a CPU alatti baloldali csatin van,/a gép hátoldaláhuz közelebbi/ akkor tedd át oda és valószinü megoldja a gondjaidat.

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#14) harman


harman
csendes tag

oda csatlakozik szerintem a bios -ba kel valamit beálitanom

(#15) v-sly-


v-sly-
csendes tag

Sziasztok.A következö a gondom,kérlek segitsetek!

AMD A-64 proci 3000+
Ga k-8 nsultra alaplap
Kingmax 400Mhz 512Mb Superramx2
Gigabyte x800pro videokártya

A gond az az,hogy ha a Ramokat dualba teszem(1es és 2es,vagy 3as és 4es foglalat),akkor újraindul a gép.Van,hogy az xp install.kor is az ''üdvözöljük''feliratnál indul újra,van hogy betölt az xp is,és5-6perc után csinálja.
Ha sinleben hajtom öket(1es és 3asfoglalat)akkor megy,meg stabil is,de csak 333Mhzen futnak.

Minden alkatrész vadonat új!És kezdetektöl fogva ez van:(

Visszavittem az alaplapot+a RAMokat a boltba,ahol vettem,ott megvizsgálták a RAMokat,az alaplapot elvitték a Gigabytehoz.Megállapították,hogy minden alkatrész tökéletesen müködik.''De akkor miért nem megy Dualba?''-kérdeztem,de azt mondták,hogy rakjam újra az xp-t.Már rengetegszer megtettem ezt is,de semmi változás!

Lehet,hogy ez valami inkompatibilitási probléma???RAM-Alaplap???

Segitsetek,pls,mert már megörülök!Mit lehet tenni???

(#16) Cane válasza v-sly- (#15) üzenetére


Cane
őstag

volt biosfrissítésed?

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#17) v-sly- válasza Cane (#16) üzenetére


v-sly-
csendes tag

Nem.Én úgy tudom,hogy nincs még új Bios hozzá....
Legalábbis a haverom nézegetett utána és ö mondta.
Én nagyon hülye vagyok a számítógéphez....:F

Én is abban bízok már csak,hogy az segíthet.

[Szerkesztve]

(#18) Zoz válasza v-sly- (#15) üzenetére


Zoz
őstag

Szerintem kamuztak a boltban...
Memtestet nyomtál már?
Bővebben: link

(#19) CzKaresz


CzKaresz
tag

Na sziasztok!!!

Tegnap játszogattam egy kicsit az új géppel!
GIGABYTE K8NS Ultra A-Data 566MHz ram!

8*300-on (2400MHz) alapfeszen gond nélkül megy lefut a 3DMark 2001,2003 PcMark 2002

3DMark 2001: 21258 Radeon 9800Pro(400/380)
3DMark 2003: 6500 egy nekem kevésnek tünik ?!
PcMark 2002:CPU: 7800
MEM:10228
HDD: 1090

Megvagyok elégedve igaz nyitott háznál s a proci a gyári hütővel 34-37 Celsius körül mozog...

Ja a proci 3000+ 939-es!

Sokat gyorsulna ha 2*256 A-Data lenne benne mert most csak 1 db 512-es van benne...

(#20) v-sly- válasza Zoz (#18) üzenetére


v-sly-
csendes tag

Memtestet is csináltak a boltban.Söt,azóta vettem még egy ugyanolyan RAMot.
És a három RAM semmilyen kombinációjával nem orvosolható a jelenség.

Azt hol tudom megnézni,hogy a legfrissebb BIOSom van-e?
És van rá remény,hogy egy újabb BIOSsal megszünik a hiba?

UI:azt csak mellékesen leírom,hogy mint utólag kiderült 3RAMot nem képes kezelni az alaplap.Vagy1et,v.2öt,v.4et-azért ez durva,nem???...

(#21) Sir Riccio válasza v-sly- (#20) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Először is azt kellene tudni milyen bios van a lapodon? azután itt találod hozzá a megfelelő biosokat : http://www.gigabyte.com/Motherboard/Support/BIOS/BIOS_GA-K8NS%20Ultra-939.htm
Szerintem nem az alaplappal van gond, hanem ráférne egy bios reset, ha akkor sem megy akkor a ramjaid nem férnek össze vele. Külömben megy 3 db memoval csak nem dualban.

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#22) Gobok


Gobok
tag

Szeva All Kösz az Ötleteket!! :DD
Megvan Az Alaplapon Tegnap Vettem meg !! :))
Jövö Héten Hozzák Még a a AMD 64 3000+ -os Procit szerda Este :) 35ért :)
Már Csak azon dilemmázok h kiadjak e 15-öt a zalman 7700-es procihűtőért vagy vegyek Thermaltake Fanless103 Heatpipe Cooler ''CL-P0019'' --10,5 körül vagy Zalman kopincsot az PRIMECOOLER HYPERCOOL II+ (CU) 7,5 ért!!!??? :)

(#23) nagyelek


nagyelek
csendes tag

Bocsi hogy nem pont a Topicba vágó témával jövök de
de nem találtam topicot erről a lapról!
lenne pár kérdésem!
Hasonló Lapon töröm a fejem ---K8NF9---

Nforce4 4x chipset Pci express
SATA RAID 0; 1; 0+1
Namost 2db Samsung SATA 120Gbyte Vinyót akorok belerakni
RAID 0 módban

Dobjatok meg lécci egy két infoval, mire figyeljek
Erre a két vinyóra akarok Win xp sp2-t telepíteni
1 Db 240 gbyte-os Hddt fogok látni a rendszerben?
Igaz hogy nem olyan 1szerü telepíteni mint PATA-ra?
és a két vinyó együtt 2x olyan gyors lesz mint külön külön?
a raid biosban mit kell beállítani?

Bocsi a sok, talán hülye kérdésért, de nem akarok meglepődni!

Thanks for all!


(#24) Gobok válasza Gobok (#22) üzenetére


Gobok
tag

Helyesbíteném az Alaplap Bios Updét címét http://tw.giga-byte.com/Motherboard/Support/BIOS/BIOS_GA-K8NS%20Ultra-939.htm
CSőváz :DD:DD:C

(#25) Gobok


Gobok
tag

upppp :C:C:C

(#26) v-sly- válasza Sir Riccio (#21) üzenetére


v-sly-
csendes tag

Az létezhet,hogy Kingmax RAMokat ne akarna rendesen kezelni?Furcsának találnám,direkt vettem ilyen tipust,mert azt hallottam,hogy ez jó márkának számít....

Hol tudnám a Bios verziószámát megtalálni?A Bioson belül keresgéltem,de nem találtam.

3Rammal pedig nem megy,idézek a könyvéböl:
''The GA-K8NS Ultra doesn't support 3 memory modules.If 3 memory modules are inserted,the system will not boot.''
Ha 3 modul van bent,csak hosszan sípol.-Azért egy kis csalódás nekem egy 2004ben gyártott alaplaptól:(

A segítségeket köszönöm,megpróbálom a legújabb Biost feltenni.

(#27) Gobok


Gobok
tag

http://tw.giga-byte.com/Motherboard/Products/Products_NewProduct_List.htm

Itt a Gigabyte-nak a honlapja tánnakeresel!!!! Én konkréta nem tom mi a bios száma meg ienek mert még nincs proci a lapomhoz. :O:O

(#28) Gobok


Gobok
tag

Már Csak azon dilemmázok h kiadjak e 15-öt a zalman 7700-es procihűtőért vagy vegyek Thermaltake Fanless103 Heatpipe Cooler ''CL-P0019'' --10,5 körül vagy Zalman kopincsot az PRIMECOOLER HYPERCOOL II+ (CU) 7,5 ért!!!???

PLZ !!!!

(#29) Gobok


Gobok
tag

uppppp:DD:DD:DD

(#30) v-sly-


v-sly-
csendes tag

Sikerült!:D
Nem akarom elszólni,de feltettük a BIOSt,és azóta minden rendben mükszik!:P
Köszi a segítségeket mégegyszer!

(#31) EG0 válasza Gobok (#28) üzenetére


EG0
aktív tag

Én a 3 közül a TT-t venném, ha rámegy A64-re, csak aztán rendes ventit tegyél mögé :) Esetleg Silent Tower?
A Zalman annyit nem ér szvsz (bár nem is 15..), a koppincs meg hangos és vacak állítólag, és még drága is.

(#32) v-sly-


v-sly-
csendes tag

Ezt nem hiszem el!Most meg azt csinálja,hogy vagy kirak a játékból,vagy újraindul a gép.Mi a fene lehet ezzel a szeméttel???:O:F

(#33) Gobok


Gobok
tag

akkor kiraly :D ha sikerült! Szerdán hozzák a procim és akkor be lesz tesztelve az alaplap :C

(#34) Gobok válasza Gobok (#33) üzenetére


Gobok
tag

Hé töki a kidobválás az vidkártya probléma is lehet mien vidkárdod van? :D

(#35) v-sly- válasza Gobok (#34) üzenetére


v-sly-
csendes tag

gigabyte x800pro.Az se túl régi darab.Bár az húzva van,de nem nagyon.
De csinál restartot is,az is lehet videokari?

(#36) Gobok


Gobok
tag

vidkard is csinálhat restartot ha nem megfelelő a driver , + kilép + ienek.

(#37) Gobok


Gobok
tag

upppppp :C

(#38) jungleboy


jungleboy
csendes tag

Sziasztok,

Egy kis segítség kellene. Hogy a fenébe lehet működésre bírni ezen az alaplapon a COOL'N QUIET funkciót? Néztem a biost a power managementnél azon belül is az ACPI-t ott két lehetőség van: (S1)POS és (S3)STR remélem jól írtam. Nos fogalmam sincs melyik mit jelent. A másik letöltöttem az AMD oldaláról ezt a progit 1.1.0.18-ast. Felraktam, de semmi. Ha bemegyek a vezérlőpultba -> power options ott nem találok semmit, ami erre vonatkozna. Mégis hogy működik ez?
Előre is köszi,

Üdv.

(#39) Sir Riccio válasza jungleboy (#38) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Az AMD CPU drivert telepitsd fel! Azután biosban a cpu szorzót állitsd ''auto''-ra, mert külömben nem müködik a C&Q!!!!!! Ezt követően amikor a WIN boot megtörtént Vezérlőpult - energia gazdálkodás - minimális energia gazdálkodás engedélyezése, - alkalmaz. ennyi az egész és atom stabilan müködik.

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#40) jungleboy válasza Sir Riccio (#39) üzenetére


jungleboy
csendes tag

Köszi szépen a segítséget, már működik is.
De hamár itt vagyok kérdezek mást. Érdekelne, hogy hogyan működik ez a szorzó-, clock-, hypertrading állítás. Kérdezem azért, mert nekem ügyebár egy ilyen alaplapom van benne egy 3000+ os procival, 2x512MB-os 400MHz-es memóval. Elkezdtem felfelé emelni ezt a frekvenciát már 260MHz-en van a hypertrading 3-ason. Most valami 2,34Ghz körül van az órajel. Node mi van a memóri sebességével, az most voltaképpen mennyin megy? Mert ugyebár a ddr az dupla sebességen megy, de egy 400-as memória nem bírna ki 2x260-at nemde? Naszóval hogy is van ez athlo64-éknél? Amúgy teljesen meg vagyok elégedve ezzel a konfiggal, ha tényleg így lehet tuningolni akkor le a kalappal az A64 előtt.

Üdv.

(#41) Gobok


Gobok
tag

Bexarás AMD 64 3000+ os s939es Procit a pesti Nagykerek is csak rendelésre tudnak hozni!!! Háb Bexarás Még 1 hetet kell várnom a procimra :(((
UPPP:C

(#42) Sir Riccio válasza Gobok (#41) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Keress kapcsolatot az EXPERT-hez, náluk holnap délután //13-án// lesz 3000+ és 3200+ valamint 3500+ valamint 3800+ és 4000+ sok sikert!

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#43) gagyi9


gagyi9
csendes tag

Én tavaly vettem egyet egy 3200+ dobozos procival összeségében vegyesek a tapasztalataim memóriám 2x512Mb Corsair XMS platinum 400 Mhz VGA X800Pro nem húzva.
A vinyók 2x80 Gb Raidba hajtva (stripped) és három gondom van vele
CPU szorzót állításra nem reagál marad a 10x és 10x240MHz Hyper transport 4X
memória alapban 166Mhz és igy helyzet a következő 2400 Mhz 3800+:))
Hypertranszport freki 4x240 960 Mhz RAm freki 2x206=412 MHz cas 3 -ban viszonylag stabil de volt benne 466Mhz twinmos mem 10x260ban is ment illetve a ram akkor is alapban 166+60 226x2 452Mhz ment és igy stabil volt.A kérdésem pedig az hogy ezek a beállítások helyesek-e vagy még kinlódjak mert tud ennél is többet.
A második problémám a RAID-el van amikor a win xp sp2 Hu bejön jobb oldalt egy kis ikon jelenik meg ami azt közli velem hogy a hardver biztonságos eltávolitásában segédkezik nekem rákattintok és látom a két RAID-es vinyomat és elméletileg letudnám választani öket üzem alatt a'la Hot Plug módszerrel de ezt igazábol nem engedi a kérdésem az hogy ha valakinek van raid (nvsata)-be vinyója telepítve akkor nála is igy van ez? Mert akkor megnyugszom hogy jól telepítettem fel őket (nforce 5.10).
A harmadik problémával a más forum lakó is találkozott mégpedig hogy kivág a játékból és ujraindul indokolatlanul de úgy hogy ugyanilyen beállításokkal vígan játszok előző nap és nem csak játékra igaz desktop-os alkalmazásokra is.

Summa summarum ez elött a lap elött ABIT IC7-G Prescott 2,8@3,2Mhz radiátorom volt 70-80 C fokon Zalman 7000 -sel de atom biztos volt.
Ez meg Zalman 7700 -zal igaz 27-36 C fokon de instabil.
Várom építő jellegű véleményeteket
Ja és bocs hogy hosszú lére eresztettem
by
gagyi

ANTEC P180 ház ASUS A8N-SLI Premium Athlon 64 X2 4200+ 11x245 Mhz 2x512 Mb A-DATA 566 Mhz NVidia Geforce 8800 GTS Zalman 7700 CU 4x160 Gb SATA RAID NEC 4551A DVD-RW SB X-FI Plextor 130A Viewsonic Vx2025wm

(#44) Hmmz válasza Gobok (#29) üzenetére


Hmmz
aktív tag

Láss csodát :)
Abit Av8-al 2300Mhz az 3000+(1800 helyett)...alapfeszem.. gyári hűtő...stabil..
bár még csak 1 órát tesztelgettem..2300-on

sztem megy még feljebb is.. csak érjek HAZA :D

Mottó:Ha kiírnád a telszámot, az árat, meg a várost, akkor már rég megvettem volna...

(#45) gagyi9


gagyi9
csendes tag

Ja és a F6a béta bios ne tegyétek fel mert még annyira sem húzható mint az F5-sel
:(((

ANTEC P180 ház ASUS A8N-SLI Premium Athlon 64 X2 4200+ 11x245 Mhz 2x512 Mb A-DATA 566 Mhz NVidia Geforce 8800 GTS Zalman 7700 CU 4x160 Gb SATA RAID NEC 4551A DVD-RW SB X-FI Plextor 130A Viewsonic Vx2025wm

(#46) jungleboy


jungleboy
csendes tag

Sziasztok,
Tudna nekem segíteni valaki, hogy hogyan lehet megtudni vagy kiszámolni, hogy hány MHz-en megy a memória, ha elkezdem húzni a procit? Gondolom én naív fejjel, hogy amikor minden alapbeállításon van proci 9x200-on HT 5x200-on a memória 2x200 azaz 400MHz-en. No de nekem most egy 3000+-os proci van a lapban ami minden fesz és egyéb emelés nélkül 9x270 (2430MHz)-en megy. Szerintem menne többet is de itt most megálltam. Nos a kérdésem, hogy ilyenkor hány MHz-en megy a memória. Nekem 2x512MB-os (400MHz-es) PQI memória van a lapban dual chanel-ben. Azért kérdezem, mert lehet, hogy lecserélném őket valami nagyobbra 566 vagy 600MHz-esre ha muszáj.
Előre is köszi,
Üdv.

(#47) Hmmz válasza jungleboy (#46) üzenetére


Hmmz
aktív tag

A kérdés jó, engem is érdekel :D
Én is pont tennap probálgattam mit bir, ugyanez lett KB. mint a tied..
azért valljuk be 2430mhz már baromi meggyőző 1800mhz helyett..(s939)
Én sandrával nézem mindig a ramot hogy hol áll éppen..egyúttal megmondja a HT speedet,+teszteli is..stb..
azért 600 mhz-s ramot már egy kicsit soknak tartom ide :p
Mondjuk vedd vissza ramot biosba 333-ra ha még nem tetted eddig , ugyis 400 felett fog menni, és akkor ram nem lesz tunning korlát.(innen egyből látod hogy mennyit nő 333 hoz képest és ugye akkor tudni fogod hogy mennyi kell még, 566-600)

[Szerkesztve]

Mottó:Ha kiírnád a telszámot, az árat, meg a várost, akkor már rég megvettem volna...

(#48) jungleboy


jungleboy
csendes tag

Hol lehet állítani a memóriának a sebességét, mert én ilyet nem találtam. Ha a biosban megnyomom a ctrl+f1-et (azt hiszem) akkor ugyebár előjönnek rejtett beállítási lehetőségek, de itt se nagyon találtam. Volt valahol (most nem emlékszem pontosan, majd otthon megnézem) valami memória állítási lehetőség, de ahogy beléptem abba a menüpontba a gép lefagyott, vagy lehet hogy várni kellett volna egy jódarabig, mert egyszerűen megállt aztán kész. De azt az aida-t azért kipróbálom. Kökike,

Üdv.

(#49) Hmmz válasza jungleboy (#48) üzenetére


Hmmz
aktív tag

Háttőőő
nemtom, nekem Abit AV8 van.. ott simán lehet.. gondolom itt sem nehezebb
Várni? nemhiszem, ott már akkor fagyott vagy mi :p
Nem Aida-t mondtam hanem Sandrát... ezek a nők :D
És még valami.. itt nem hyperthreading van.. (az intelék csúcstalálmánya ilyen mókusvakítás jelleggel)..hanem hypertrasport..teljesen más a 2..
azért sok sikert

Mottó:Ha kiírnád a telszámot, az árat, meg a várost, akkor már rég megvettem volna...

(#50) gagyi9


gagyi9
csendes tag

Viszonylag egyszerü a válasz Ctrl+F1 Advanced Chipset Features_Max Mem clock(MHz) Auto 200-166-133-100
Tehát az alaplapod érzékeli a mem modul szabványos értékét és mondjuk be áll 400 MHz DDR frekire.
Ha húzod a Cpu Fsb -ét akkor értelem szerüen 200+1+2+3 etc..a 400 MHz ram frekihez hozzáadódik a plusz.
Tehát értelem szerüen Ram Max memclock 166Mhz Cpu Fsb 240 MHz HT szorzó mondjuk 4x Cpu multiplier 10x egyenlő
10x240MHz CPU fsb 2400 MHz
HT seb 4x240 960 MHz
Ram seb 2x186 MHz 372MHz
Remélem érthető vagyok és ebböl az okfejtésből kiindulva szerintem minnél nagyobb a Ram szabványos frekije(466-500-566) annál nagyobb a tuning potenciál
Na egyelőre ennyi
Hi
gagyi

ANTEC P180 ház ASUS A8N-SLI Premium Athlon 64 X2 4200+ 11x245 Mhz 2x512 Mb A-DATA 566 Mhz NVidia Geforce 8800 GTS Zalman 7700 CU 4x160 Gb SATA RAID NEC 4551A DVD-RW SB X-FI Plextor 130A Viewsonic Vx2025wm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.