Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) Soni


Soni
tag

Üdv a GA-K8NS Ultra-939 tulajoknak!

volna egy kérdésem,használ valaki vizhűtést ezen a lapon?
Nem látok lukakat a proci mellett,azért valahoghy szerintetek rá lehet rakni a blokkot? Thx.

(#902) Anonymus23 válasza Soni (#901) üzenetére


Anonymus23
veterán

Mint minden 939-es lapon ezen is van két lyuk, a muanyag keretet is ez fogja oda.

;) - The Power of the Light Side

(#903) Mauzes


Mauzes
őstag

Üdv!

Nekem is ilyen lapom van,és nem biztos,hogy a topichoz tartozik,de van egy Samsung 160gb-os sata vinyóm,és az a bajom vele,hogy elég hangosan búg.Nemtom,hogy ez normális-e,de csak a chipsethűtőnek van egy kis hangja (hamarosan lecserélem passzívra),és a leghangosabb cucc a gépben így a vinyó (és még inkább az lesz passzív chipsethűtéssel...).Szóval tapasztolatokat,tanácsokat szeretnék kérni,mert zavaró a dolog...

[Szerkesztve]

(#904) Anonymus23 válasza Mauzes (#903) üzenetére


Anonymus23
veterán

Búg egy vinyó? Nekem is van egy 160-as SATA Samsung, de ilyet még nem hallottam, hogy búgott volna....

;) - The Power of the Light Side

(#905) Achill3uS válasza tkesy (#900) üzenetére


Achill3uS
veterán

jó csak láttam vkinék 8*300-at mondjuk szinkronba A-Data-val.. na mind1 csak érdekelt mer lap bírja fsb-t úgyis..

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#906) Mauzes válasza Anonymus23 (#904) üzenetére


Mauzes
őstag

Hát én búgáshoz hasonlítanám.Olyan mély hang,mint mondjuk a bekapcsolt hangfalak alapban,ha olyan a hangkari.De lehet,hogy csak engem zavar...

(#907) ngabor2 válasza Mauzes (#903) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Most hirtelen nem tudom, hogy a 160-as Maxtor, vagy a 160-as Samsungok egike búg-e a gépemben. Mivel annak idején a 120-as Samsung teljes csendben volt, a Maxtorra tippelek. Meg a chipsethűtő piszok hangos, amíg ki nem cseréled, pl. egy kék Zalmannra.

(#908) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Szóval még mindig xpressrecovery-t használta már vlki sikerrel?
S3 működik nektek? Mert nálam képtelen felállni belőle.. :(

(#909) Steve-S


Steve-S
tag

Cső!
Arra lennék kíváncsi, hogy a Gigabyte K8NSC-939 Bővebben: link szerintetek jó alaplap? Mert ahogy néztem, lényegében ugyanaz mint az Ultra, de nekem nincs szükségem azokra az extra cuccokra és így 8000 Ft-al olcsóbban is kijönnék!
Ha valakinek van ilyen lap, akkor mondjon már róla vmit, hogy mégis érdemes-e megvenni? :F
Bocs, ha már volt a kérdés, nincs időm most visszaolvasgatni! :P

Set The World On Fire!!!

(#910) Markgx10


Markgx10
őstag

Sziasztok!

A segítségetek szeretném kérni. Nekem is ilyen lapom van, benne 3200+ wincsivel, Zalman 7700Cu-val és 2*512 A-data 566-al. Próbáltam a tuningot, ami viszonylag jól megy (1,5V-on 250*10, 2,5-3-3-5 1T, 1,65V-on 260*10 2,5,3,3,5 1T)
Viszont (és most jön a lényeg), ha 265 felé veszem az FSB-t, akárhogy visszaveszem a szorzót, a HT-t, a memória időzítéseket ,sehogy nem akar elindulni. A memóriának gyárilag 285*2-t kellene bírnia (amúgy nagyon jól meg, 400-on alapfeszen 2-2-2-5 1T stb.). A kérdésem a memória nem bírja, a lap, esetleg a proci (de az nem lehet, hogy 2600MHz-et bír, de 285*7-et, 8-at meg nem), vagy valamelyik kombinációja?
Előre is nagyon köszönöm a válaszotokat, üdv:

Márk

Amúgy olvasgatva ezt a topicot már sok kérdésemre választ kaptam, amit utólag is köszönök.

[Szerkesztve]

(#911) tkesy válasza Steve-S (#909) üzenetére


tkesy
őstag

A két lap közti különbség ennyi: Bővebben: link
Ha nme kellenek ezek ez extrák, akkor jó a ''sima'' verzió... Másban nincs különbség a két lap között...


Ha nagyon extrém tuningos vagy, akkor egy MSI-vel jobban jársz, ha nme, akkor a GIGA is bőven jó...

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#912) Steve-S válasza tkesy (#911) üzenetére


Steve-S
tag

Nem vagyok nagy tuningos, a GIGA nagyon jó lesz, asszem maradok ennél a lapnál!
Kösz a segítséget! :C

Set The World On Fire!!!

(#913) tkesy válasza Markgx10 (#910) üzenetére


tkesy
őstag

Pontosan mik a ''tünetek'':F És melyik verziójú BIOS-t használod?

A saját lapomat már láttam felállni 310 MHz ''FSB''-vel...
Ha a proci tényleg bírja a 2600 MHz-et, akkor azt alacsonyabb szorzó mellett nagyobb ''FSB''-vel is mennie kell...


Saját tapasztalat:
10*250 = 8,5*295 = 2500 MHz, memtest hibátlanul lement, csak mivel 500-as ramjaim vannak, így maradt az első variáció...


[Szerkesztve]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#914) imi1024


imi1024
csendes tag

Sziasztok!
nekem is Gigabyte GA-K8NS alaplapom van és az a problémám vele,hogy minden indításkor a windows talál egy új hardvert, egy nyomtatót,amit persze nem tud telepíteni.Ez miért lehet?
Másik probléma:van az alaplaphoz egy Easytune nevű program,amivel lehetne ellenőrízni a hőmérsékletét,de ha elindítom ezt a progit akkor,csak a proci húzásra lehet rányomni.Ez miért van?
Légyszi segítsetek!
Köszi!

(#915) Detonator


Detonator
aktív tag

Sziasztok! Megpróbáltam kicsit húzni a gépet, de a lap nem engedi, mert bár beállítom a HT-t 3-ra, max memet 133-ra, CPU plusz 0,1 V a ''CPU Over Clock''-ot akárhogy állítom át 250-re a lap egyből 450-re teszi? Mit csináljak, hogy menjen?:O:O:O:O

Rise and shine, Mr. Freeman. Rise and shine.

(#916) Foglalt név válasza Detonator (#915) üzenetére


Foglalt név
addikt

Ha elolvasod a szöveget, kiderül, hogy a túlhúzást állítod. 200+250=450. Próbálj 50et írni ;)

(#917) Detonator válasza Foglalt név (#916) üzenetére


Detonator
aktív tag

Köszönöm! Így mindjárt ment!

Rise and shine, Mr. Freeman. Rise and shine.

(#918) tkesy válasza imi1024 (#914) üzenetére


tkesy
őstag

Azért találja meg mindig, mert előzőleg nme tudta telepíteni az op.rend. a szükséges drivert...
Ennek semmi köze a laphoz, egy normális driver kellene a nyomtatóhoz..

Easytune le, Everest 2.0 fel...

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#919) lacafaca


lacafaca
őstag

sziasztok! tudna nekem egy progit ajánjani ami az erre a lapra csatlakortatott ventik fordulatszámát szabályozza?

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#920) imi1024 válasza tkesy (#918) üzenetére


imi1024
csendes tag

Köszi a segítséget!
Az Everest bevált!
De a nyomtató még mindig nem jó.Van egy HP 640 c nyomtatóm,ehhez szedtem le a drivers.hu-ról drivert,de csak 2002-es van.Így is minden indításkor megtalál egy új hardvert.Nem tudom,hogy mi lehet a baja.Légyszi ha tudsz valamit,segíts.
Köszi!

(#921) tkesy válasza imi1024 (#920) üzenetére


tkesy
őstag

Gondolom XP alá kell felrakni...

ez a hivatalos oldal: Bővebben: link

A lényeges dolog az ez: (angol)

USB-s install menete: Bővebben: link
LTP-s install menete: Bővebben: link

Nmetom, hogy csináltad eddig, de itt a ''felismeri az XP, oszt kész'' nme müködik...
Kell egy kicsit trükközni...

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#922) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Mivel senki nem vágta, gondoltam leírom, hátha vlki belefut.
Szóval naivan azt gondoltam, ha úgyis csak 1 vinyó van rádugva, akkor letiltom a másik IDE csatornát, ne menjen fölösbe. Ezzel sikerült elérni, hogy kb. 10secig gondolkodott mire megtalálta a vinyót a bios.

(#923) Sgor


Sgor
tag

Sziasztok!
Lehet, hogy volt már róla szó, akkor bocs, de a chipset hűtőt mennyire nehéz, macerás leszedni erről a lapról?

Aki három perc alatt nem tudja elmondani amit akar, az más súlyos bűncselekmények elkövetésére is képes!

(#924) imi1024 válasza tkesy (#921) üzenetére


imi1024
csendes tag

Igen Xp alá kéne.
Végig csináltam ami a txt-ben volt.Lpt porthoz csatlakozattam,de mégis mindig kiírja.Ha az induláskor bekapcsolva hagyom akkor megtalálja,hogy hp 640 c,+ még egy másik új hardvert,azután,hogy előtte már feltelepítettem.Nem értem miért lehet.Lehet azért mert ez a driver még nincs aláírva,mert ilyesmit ír az xp a telepítés alatt.Vagy usbre kéne tenni?

(#925) b@ndi


b@ndi
tag

Sziasztok!

Hallott vki arról, hogy az X2-es amd procik belemennek-e ebbe a lapba? Az amd honlapján csak az nforce4-esekről ír, de elméletileg a pci-e kivételével ugyan az a két chipset.

(#926) sosperecek18


sosperecek18
senior tag

Hello van egy Gigabyte-K8NS-939-es lapom, benne egy 3000+ proci ez alapon az EVEREST szerint 27 fokos ez jó? Ha hozzányúlok a hűtőhöz szinte hideg!
Még annyit, hogy ebbe max mekkora proci megy bele?

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#927) Foglalt név válasza sosperecek18 (#926) üzenetére


Foglalt név
addikt

EVEREST szerint nekem 3 fokos, egyébként olyan 30 körül van.(9*240)
27 idle-ben szerintem normális.

(#928) Foglalt név válasza Foglalt név (#927) üzenetére


Foglalt név
addikt

Ha már everest, a memória olvasás 6700 körül van, az írás viszont alig 2000 :(
480-2.5-3-3-7, jobban járnék aszinkronban kisebb cl-lel?

(#929) sosperecek18


sosperecek18
senior tag

Hello a segítségeteket szeretném kérni:
a lenti gépet szeretném egy kicsit tuningolni az alap hűtőjével:

ezeket tudom
Most igy néz ki:
CPu overclock in mhz 200
Agp overlock in mhz 66
k8 cpu clock ratio default
cpu volt 1.4v
agp voltage normal
ddr voltage normal
vagy lehet nem is ez kellett volna?
Behoztam a ctrl+f1-el egy menüt, ott valami ilyen volt 5*200 akkor ezen kellene állítani?
Segítsetek lécci, mert még nem csináltam ilyet!
a ramok 400-on futnak!


Mit hogy csináljak lécci irjátok már le(pontosan) mert még nem csináltam ilyet!
:R

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#930) tkesy válasza sosperecek18 (#929) üzenetére


tkesy
őstag

Bővebben: link
Ha van még kérdés, nyugodtan jöhet... :)

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#931) tkesy válasza b@ndi (#925) üzenetére


tkesy
őstag

A Gigabyte fóruma (német) Bővebben: link

azt mondják minden s939-es lapjukban menni fog...

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#932) sosperecek18 válasza tkesy (#931) üzenetére


sosperecek18
senior tag

Hello sajnos nem tudtam megérteni de leírok mindent a biosról

MB Intelligent Tweaker:

CPu overclock in mhz 200
Agp overlock in mhz 66
k8 cpu clock ratio default: 4*800, 5*1000, 6*1200 stb.
cpu volt 1.4v
agp voltage normal ha belemegyek +0,1, 0,2, 0,3

ddr voltage normal
Ht link voltage normal: ha belemegyek +0,1, 0,2, 0,3v
Advanced chipset features:

Agp aperture Size: 128M
Cpu Thermal Throttling 50%
HT frequenzi : 5
MAx memclock: Auto
Current memclock 200
DDR timing setting by:
3.0
11
14
4
3
8
3
3
2
4
Refresh Period 2*3120
1T/2T Dram timing auto

NA ezek lennének, lécci most ird már le mit tegyek pontról pontra, amugy a 0,9-ed technológiával gyártották a procit!:C
MEg hogy ellenőrizzem majd le a memtesttel, mert már letöltöttem, 3fájl van egy Rawrite exe, Install bat., memtest bit de a windowson nem indul el? Lécci segíííííts!:R

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#933) Foglalt név válasza tkesy (#930) üzenetére


Foglalt név
addikt

Akkor kérdezek :)
Hogy érdemes belőni a rendszert?
Nekem 2 variáció kívánkozik kézenfekvőnek.
1. kb. alapfesz, mem a szűk keresztmetszet, szinkron, nagyobb időzítéssel
2. +fesz proci, amit bír, ramok leosztva, de jobb időzítés
Teljesítmény szempontjából melyik jobb?

(#934) Foglalt név válasza sosperecek18 (#932) üzenetére


Foglalt név
addikt

MB Intelligent Tweaker:

CPu overclock in mhz 200 (ide beírod mennyivel akarod túlhajtani alapfeszen olyan 50ig viszi max., alulról indulj)
Agp overlock in mhz 66 (ezt hagyd)
k8 cpu clock ratio default: 4*800, 5*1000, 6*1200 stb. (3000+nál default vagy 9, amelyik szimpibb)
cpu volt 1.4v (hagyd szerintem)
agp voltage normal ha belemegyek +0,1, 0,2, 0,3 (nem piszka)

ddr voltage normal (itt ha szinkronban akarod a ramot (nem 400as vagy hajtható pl. infineon, d43 hynix, akkor +0.1 nem árt)
Ht link voltage normal: ha belemegyek +0,1, 0,2, 0,3v (hagyd)
Advanced chipset features:

Agp aperture Size: 128M (jó lesz)
Cpu Thermal Throttling 50% (..)
HT frequenzi : 5 (4x re rakd)
MAx memclock: Auto (ha húzni akarod a ramot is, akkor 200, ha nem akkor 166)
Current memclock 200
DDR timing setting by:
3.0 (ezeket nézd meg pl. everesttel, hogy mít bírnak a ramok ez a cl, az első érték)
11
14
4
3
8(ez az utolsó, középső kettő, az a 3asok közül vlmeik, de fejből nem vágom :( )
3
3
2
4
Refresh Period 2*3120
1T/2T Dram timing auto

(#935) strike-force válasza Foglalt név (#933) üzenetére


strike-force
őstag

megpróbálok én is belekontárkodni:
1. variáció
-proci alapfeszen
-mem szinkronba, lehető legkisebb időzítéseken 2-3-3-6-nál rosszabb ne legyen. mehet neki egy kis plusz fesz, ha nem akarja az igazat.

2. variáció
-proci maxon
-ha bírja a mem, akkor vele szinkronban, ha nem akkor aszinkronban, lehető leglazább időzítéseken 3-4-4-11, ilyenkor is lehet adni a ramnak plusz feszt.

az a ''jó'' ebben az alaplapban, hogy ha jól emléxem 2.8V-ig tud ramfeszt, nálam a GeiL Ultra Platinum meg 3.2V-ig van hitelesítve, szóval ha ''elfogy a mhz a ramból'' akkor az a lap miatt van, de legalább nem tudom kinyírni a ramokat. :))

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#936) tkesy válasza sosperecek18 (#932) üzenetére


tkesy
őstag

#934-ben benne van minden... :))

Memtest:

amit letöltöttél, van egy install.bat, azt inditod, kell neki egy kisfloppy (a:), abból csinál magának egy boot lemezt... gép ujraindit, és kisfloppyról boot-ol... --> memtest fut :)
( az hogy a win többé nme látja a floppy tartalmát az normális... )

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#937) tkesy válasza Foglalt név (#933) üzenetére


tkesy
őstag

Én mielőtt teljesen áttértem volna P4-ről A64-re csináltam egy tesztett magamnak egy s754-es konfiggal...

Asus K8N; s754 3000+ ; DDR500 A-DATA; X800pro 500/1020; XP SP1

I. verzió

CPU ''FSB'': 250 MHz, szorzó: 10x; RAM FSB: 250 MHz 3-4-4-8-2T (CPU: 2500 MHz)

II. verzió

CPU ''FSB'': 280 MHz, szorzó: 9x; RAM FSB: 233 MHz 2,5-4-3-5-1T (CPU: 2520 MHz)

Eredmények:

Teszt: --- Doom3* ---- 3Dmark01 ---- Aquamark3 ---- Metabench ---- SuperPI (2M)

I. ver. --- 95,6 - 81,7 --- 25393 ----------- 68724 -------------- 10216 --------- 1m 27s

II. ver. -- 97,7 - 84,4 --- 26005 ----------- 70231 -------------- 10166 --------- 1m 26s

Doom3 nál az első érték 800*600-as, a második pedig 1024*768-as felbontásra vonatkozik...





[Szerkesztve]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#938) Foglalt név válasza tkesy (#937) üzenetére


Foglalt név
addikt

Picit más a felállás olyan szempontból, hogy ez dual channel + 250nél még tudsz ht-re 4x rakni 280nál már kétséges, szerintem. Procinak egyébként nem mind1, hogy 9x vagy 10x mellett jön ki ugyanaz az effektív órajel? Tehát van értelme kisebb szorzó mellett a nagyobb clocknak?

(#939) sosperecek18


sosperecek18
senior tag

Hello mindent ugy csináltam ahogy azt mondtátok és felhúztam a procit 9*250-re lefutatta 2-szer a 3dmark03-at, utánna viszont jött a memtest, 100%-ig talált egy hibát, majd utánna 106%-ig már kettőt(ez a memtest 3.1-es amit windows alatt kell futtatni) a memória 166-on van HT 4szeresen, HT link voltage +0.1-en, szerintetek mi lehet a baj?
A memória egyik haveromnál bírta a 480-at is nálam meg a 420-at se birná?
Vagy mit tegyek lécci segítsetek!

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#940) sosperecek18 válasza sosperecek18 (#939) üzenetére


sosperecek18
senior tag

Lefutattam a 3dmark 2005-öt is de abban se irt ki semmi hibát!
Ja és 2T Dram Timing van beállítva, lehet hogy ez miatt van?
DDR Timing settin +0,1v-on van lehet ez a rossz?


[Szerkesztve]

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#941) sosperecek18 válasza sosperecek18 (#940) üzenetére


sosperecek18
senior tag

Bocs auto-n van a Dram Timing!

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#942) tkesy válasza Foglalt név (#938) üzenetére


tkesy
őstag

Mikor itt a PH! voltak A64 tesztek, ott kiprobálták a HT sebessége, egyáltalán nme befolyásolja a rendszer sebességét, mert ha minden egyszerre akarna rajta kommunikálni, akkor is bőven elbírná a rendszer... Igy lényegtelen, hogy mondjuk 1000, 800, vagy 600 MHz, az is bőven elég...

A Dual channel A64 meg olyan, hogy 4 cseresznyét bekap, de csak 2 tud megrágni, szemben az intellel, aki mind a 4-et meg tudja rágni egyszerre... nagy gyorsulás nincs a single channel és a dual channel között... (max 5% mondják az A64 topicban..)
Szvsz a dual memoria vezérlőt az AMD majd az X2-nél fogja tudni kiaknázni igazán... :)

Láttad, kb mennyi a különbség.. ha olyan rammod van ami alacsonyabb órajelen nagyon jó időzítésekkel megy, akkor célszerű aszinkronban nyomni...
De az lenne az igazi, ha rászánnál 1-2 napot, és végigprobálgatnád hogy mit bír a procid, meg a rammod...

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#943) tkesy válasza sosperecek18 (#941) üzenetére


tkesy
őstag

2T Dram Timing: Auto --> Enabled

Én nme használtam még a Win-es memteszt-et, de ne csak 1 v. 2 kört várjál, hanme hagyd futni min. 2 órát...

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#944) tkesy válasza sosperecek18 (#939) üzenetére


tkesy
őstag

a HT link voltage-t is visszaveheted defaultra...

bár ez nme sok vizet zavar, csak fölösleges (mivel nme húztad túl a HT-t: 4*250=1000)

[Szerkesztve]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#945) sosperecek18 válasza tkesy (#944) üzenetére


sosperecek18
senior tag

hello 166-on mennek a memók és 2,5-3-3-7-en 26%-nál kiirta a hibát, majd miután 3-3-3-7-re tettem, 140%-nál irta ki szerinted hogyan változtassam meg az értékeket?

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#946) vvzs


vvzs
csendes tag

Csak egy kérdés: A proci okozhat IRQ kiosztási problémákat??? (#782)
Már majdnem mindent cseréltem(lap garis csere,más ram, más vga), de még mindig rossz az IRQ kiosztás:(
Ötlet?

(#947) tkesy válasza sosperecek18 (#945) üzenetére


tkesy
őstag

Rakd 3-4-4-8-2T -re, és ugy teszteld...
Az a memóriától is függ, hogy mennyi fesz kell neki, azt is állítgathatod a tesztek között..
(default; +0.1; + 0.2; )

Ja és a procit is nyugodtan etetheted több feszel, 1,5V ig minden gond nélkül el lehet menni...

Én egyébként a klisfoppy-s memtest híve vagyok, ott a Win nme kavarhat be....

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#948) tkesy válasza vvzs (#946) üzenetére


tkesy
őstag

Tudtommal az a BIOS feladata... ...pontosabban az IRQ-kat szabványban rögzitettek, hogy melyik kérelem kihez ''tartozik'', és csak pár ''szabad'' IRQ maradt, amiknek a ki-, és szétosztásáról a BIOS gondoskodik...

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#949) imi1024 válasza imi1024 (#924) üzenetére


imi1024
csendes tag

Sziasztok!
Erre nem tudtok valami megoldást?Nem tudom hogy mit lehetne vele még csinálni.

(#950) sosperecek18 válasza tkesy (#947) üzenetére


sosperecek18
senior tag

Hello nem lehet, hogy ez a memtest nem jó?
Mert 2,6v-on 3-3-3-8-on 166-on elinditom a memtest 3.1-est, ami windowson keresztül fut, elindulk egyből kiirja a hibát, újra elinditom utánna 2h mulva semmi!
Ez jó mondom magamban, próbáljunk meg egy kisebb értéket 2.5, 4,4,8 elindul rövid idő mulva hiba, jó akkor vegyük vissza a 3,3,3,8-ra és láss csodát elindul és rövid idő mulva 2 hiba?
Lehet hogy szopat a windows?
Akkor lehet ha doson keresztül nézném nem irna ki hibát?:F
Amugy 2t-n van most is! 3,3,3,8on!
Most kipróbálom hogy játék közben kifagy e, ha nem akkor csak a memtest szívózik?

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.