Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) uzsz


uzsz
senior tag

Elszartam a biost a karin és sehol nem találok hozzá gyárit csak a 128-ashoz. Kérem, ha valakinak ilyen kari vana gépében mentsen le nekem egy biost és mailezze el!
Ha linketek van ahol fellelhető a dolog azt is megköszönném.

:R

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#2) Bobbacsi válasza uzsz (#1) üzenetére


Bobbacsi
veterán

Itt már nézted : Bővebben: link

(#3) uzsz válasza Bobbacsi (#2) üzenetére


uzsz
senior tag

Igen, de köszi az infót. Pont körbelövik a kártyám. Ezen kívül minden van. :(

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#4) uzsz


uzsz
senior tag

up?

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#5) Jim Tonic válasza uzsz (#4) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Tegyél fel 128-ast, addig is tudod hasznáni. Aztán abban elvileg megtalálható a RAM mennyiségének beállítása. Ha ez nem sikerül, akkor meg majd biztosan találsz bios-t, de addig is megy a VGA-d.

szerk: Bővebben: link

[Szerkesztve]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#6) Jim Tonic válasza uzsz (#4) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Átnéztem a fennlévő BIOS-t. Semmi nyoma gigabyte-nak a flash-ben, teljesen standard NVIDIA bios-nak látom. Próbálj meg feltenni más gyártótól bios-t, ami szintén referencia nyákos.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#7) uzsz válasza Jim Tonic (#6) üzenetére


uzsz
senior tag

Az a baj, hogy az enyém nem refnyákos. Nyoma sincs tiltott pipe-oknak és vertex-eknek.
Félek más gyártó bios-ától, most meg van buherálva ami fent van így 2d-ben tök jó csak 10C-al melegebb mint kéne.
Most néztem, azt mondja a 128-asra a gyári flash-elő progi, hogy faild.
Ja most találtam valamit ami 256-os, de az is faild, nem tom mért


[Szerkesztve]

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#8) uzsz


uzsz
senior tag

Hát nem jutottam előrébb az a progi amit a BIOS-hoz találtam csak az 59**-szériáig támogatja a karikat, ami rá kellene hogy menjen a bootlemezre az nem fér rá. NERO-val csináltam boot cd-t A: emulációval, de nemlátszanak a +fájlok. :(
Az NVFLASv FLASH mitomén meg valami zip-et keres. A gyári Bioségető meg nem rakja fel ezeket a biosokat. Azt mind megüzeni, hog FAILD!!!

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#9) uzsz


uzsz
senior tag

hát sajna még mindíg keresem.

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#10) uzsz


uzsz
senior tag

Lassan elkeseredek, mert a gyártó nem foglalkozott még az email-emmel és sehol nem találok ilyen bios-t. :O

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.