Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  GeForce GTX 570 / 580 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6001) shteer válasza Laraxior (#5999) üzenetére


shteer
titán

mennyire olcsó? ;]

..szerintem jónak tűnik

(#6002) Laraxior válasza shteer (#6001) üzenetére


Laraxior
titán

15 pénz ;)

Cyberpunk: Volt nekem 80GB-os RevoDrive-om, de fele mindig üres volt. Multis játékoknál nincs előnye,egyedül annál van amelyikkel csak single játszol. A mostani SSDm is csak lóg a kábelen :DDD van két 750es Samsungom RAID0ban..azon van minden..teljesen kóser. :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6003) kpal válasza Laraxior (#5997) üzenetére


kpal
veterán

nem kell arra olyan hűtés jó a gyári teszi a dolgát és dolgozik a vga :B

#5998) Cyberpunk:akkor év végéig nem lesz csere :N

[ Szerkesztve ]

(#6004) Laraxior válasza kpal (#6003) üzenetére


Laraxior
titán

Azért érzem a különbséget az 580 és a 480 között :K :D
ha nem is teljesítményben,de hőfokban mindenképpen. Mondjuk nem nagyon igaz a pletyka sem hogy 90 körül mozog a GPU,75 körül megáll,ill azalatt.
Az 580am meg nem érte el a 70-et,ill úgy volt beállítva hogy az legyen a vége. Sajna itt csak 100%os ventivel megoldható. Tuningban sem tud annyit,mint az 580,de cserébe féláron van :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6005) kpal válasza Laraxior (#6004) üzenetére


kpal
veterán

kicsi kompromisszum és majdnem 580 teljesítményed van de árban sokkal jobb . Volt aki állitólag tojást sütött rajta :)

(#6006) Cyberpunk válasza kpal (#6003) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Na igen majd csak kibírom valahogy ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#6007) Dj Dekko! válasza kpal (#6005) üzenetére


Dj Dekko!
őstag

Az milyen jó lehet már... *
Hé fiam nem kérsz reggelit?! De anyuci, már beraktam két tojást a gépbe..
Vagy, nah együnk valamit... indítom a crysist!
;] ;] ;]

Állítólag csak a hűtő ventilátor fordulatán kell picit állítani és normális hőfokokon is tud dolgozni a 480as.

[ Szerkesztve ]

(#6008) kpal válasza Dj Dekko! (#6007) üzenetére


kpal
veterán

Ez az reggel így készítem [link] :DD

[ Szerkesztve ]

(#6009) Dj Dekko! válasza kpal (#6008) üzenetére


Dj Dekko!
őstag

Ez durva. :DD :DDD

(#6010) Cybertrone válasza kpal (#6008) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nah azért azt tegyük hozzá hogy elég nyüglődve sül meg az a tojás... :U

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#6011) kpal válasza Cybertrone (#6010) üzenetére


kpal
veterán

Kicsit korábban kelek hozzá :)

(#6012) Overlocker válasza Erdei88 (#5769) üzenetére


Overlocker
veterán

Sajnos nem kivitelezhető... A béta teszt már megvolt, minden mod működik..megpróbálok még egy erősebb cpu-t szerezni aztán teszt..

(#6013) Gyula84 válasza kpal (#6008) üzenetére


Gyula84
veterán

Látom olykor-olykor még el kell SÜTNI ezt a poént :DD :N

(#5960) Dj Dekko!
Már csak a póló meg az egérpadért érdemes megvenni :D

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#6014) Cyberpunk válasza kpal (#6008) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Jaj hát mit is vársz, Góliát méretű chip jó hogy nagy hűt termel. Inkább annak örülnél hogy az nVidia meg tudta oldani hogy léggel is lehessen hűteni ;]

Nálam a 470-es is alapórajeleken 91-92 fok játékban. Hozzá teszem elég szar a házam még, a HAF X-ben nyerhetek majd néhány fokot mínuszban.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#6015) kpal válasza Gyula84 (#6013) üzenetére


kpal
veterán

Csak van aki nem látta :N

#6014) Cyberpunk :Örülök én hogy nV megcsinálta nem is vennék más márkáju vgat de youtube-on vannak eszement alakok :)

(#6016) Laraxior válasza Cyberpunk (#6014) üzenetére


Laraxior
titán

kicsit kellene állítani azon a ventifordulaton kollega... hidd el nem megy az 75°C fölé ;)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6017) Cyberpunk válasza Laraxior (#6016) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Á így is hangos:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#6018) Laraxior


Laraxior
titán

nah ezért nem lesz nekem piszkálva a gépem mostanában :Y :C
sorry a link miatt... :B csak mérlegeltem :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6019) kpal válasza Laraxior (#6018) üzenetére


kpal
veterán

szerintem sokáig nem lesz gép piszkálás ha ilyet szerzel. ;) és van fogyija ha kicsit meghajtod :B

(#6020) kpal válasza Laraxior (#6018) üzenetére


kpal
veterán

a meteor gyrosnal láttam a citromsárga EVO 8-at :Y és a hangja ...ááááá

[ Szerkesztve ]

(#6021) Laraxior


Laraxior
titán

[link]

Hibrid hűtés Asetek módra... alapórajelen,ill 995MHz-es GPUval..nem szar azért :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6022) shteer válasza Laraxior (#6021) üzenetére


shteer
titán

nincs több fotó? :)

..szerintem jónak tűnik

(#6023) SzlobiG válasza Laraxior (#6021) üzenetére


SzlobiG
félisten

Szép gépház.:D

(#6024) Laraxior válasza shteer (#6022) üzenetére


Laraxior
titán

fotó nincsen,de a fotóra kattintva találsz videot :P

SzlobiG: Szépnek nem is szép,de praktikus :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6025) SzlobiG válasza Laraxior (#6024) üzenetére


SzlobiG
félisten

Amúgy szerintem jó nagy baromság ez, ha már bevizezem akkor egy full cover blokkot veszek rá nem szarakodok ilyen megoldásokkal.:U

A másik meg, hogy így tesztelni a melegedést szintén hülyeség gépházba lenne értelme az adna valós adatot mivel az átlag usereknek normális gépházuk van nem kidobva az asztalra az egész. :U

[ Szerkesztve ]

(#6026) Laraxior válasza SzlobiG (#6025) üzenetére


Laraxior
titán

egyetértek. Ilyenárban kapsz rá egy extra léghűtést.
Gépházas téma igaz...ez így kalap szar...bár oda van írva,de az a pár fok különbség pont annyi hogy a gyári hűtéssel is ugyanott vagy. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6027) Kange


Kange
csendes tag

Sziasztok!

Meg tudnátok nekem mondani, hogy mi a GTX580 biztonságos Vcore maximuma?
Jelenleg 1.1000V-nál járok, 900/1100-on fut.

Köszi!

"A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos." - Albert Einstein.

(#6028) Laraxior válasza Kange (#6027) üzenetére


Laraxior
titán

1.15V-ig feltolhatod...amíg tudod hűteni...ha neked megér az a pár MHz annyit...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6029) Kange válasza Laraxior (#6028) üzenetére


Kange
csendes tag

Egyelőre még nem hiszem, hogy kellene, de ki tudja mit hoz a jövő? :) Meg kíváncsi is vagyok.
Vízzel hűtöm, így ezen az órajelen Furmark alatt 53 fokos, szal sztem még mehetne picit feljebb, de nem akarok túl nagy feszt adni.
Még itt olvastam, hogy vki 1.2V-t is használt. Az már veszélyes?

"A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos." - Albert Einstein.

(#6030) Cybertrone válasza Kange (#6029) üzenetére


Cybertrone
veterán

24/7-re? 1.2? Ki az az illető? ;] ;]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#6031) Laraxior válasza Kange (#6029) üzenetére


Laraxior
titán

többen is használtunk 1.21V-ot... terhelés alatt,ha játszol 2-3 órát egyhuzamban,nem fogod tudni hűteni sima körülmények között,még vízzel sem. Ill. ha neked nem gond a 80°C-os GPU... :D Nekem léggel ennyit ment. Srácoknak vízzel 20-30MHz-el ment többet :K Az enyém elég jóféle GPU volt,bár nekem meg a memóriák voltak gyengébbek :O
ez meg a Crysis 2- 950MHz-en..gyári hűtővel..tehát bírja.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6032) Kange válasza Laraxior (#6031) üzenetére


Kange
csendes tag

Ahha. Lehet kipróbálom majd akkor. De akkor nem káros az 1.2V, ha kordában tudom tartani a hőfokokat, igaz?
Nekem előzetesen 940-t megy 1.15V-on, szal nem hiszem, hogy nekem vinné az 1GHz-t... :(
Szar telóról vok, nem látom az értékeidet: hány fokos volt levegővel?
Illetve ha jól látom, 950-en 83 fokos volt. Azért vízzel csak komolyabb a hűtés, nem?

"A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos." - Albert Einstein.

(#6033) Laraxior válasza Kange (#6032) üzenetére


Laraxior
titán

1.15nél maradj szerintem :K
Nálam 83°C volt,vízzel szerintem megáll olyan 65-70 között :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6034) peterm711 válasza Kange (#6032) üzenetére


peterm711
aktív tag

Egy bizonyos érték fölé már tiszta felesleges húzni, semmit nem gyorsul a kártya, mert a védelem nem engedi. Ha csak egyszeri alkalomról van szó, látni akarod hogy mit tud, akkor javaslom kapcsold ki a védelmet, mert tiszta másképp viselkedik a kártya kikapcsolt védelem mellett, legalábbis én ezt tapasztaltam.

(#6035) Laraxior válasza peterm711 (#6034) üzenetére


Laraxior
titán

:K nálam olyan 960-980 körül szokott bekapcsolni :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6036) peterm711 válasza Laraxior (#6035) üzenetére


peterm711
aktív tag

Ha már a témánál vagyunk :D , hány fokos volt neked gyári hűtővel OC-nélkül a HAF X-ben? Nagyon érik nekem is az a házikó, csak sikerüljön túladnom a 460-ason ;]

(#6037) Kange


Kange
csendes tag

Köszönöm szépen a válaszokat!
A védelmet nem szeretném kikapcsolni, annál beszaribb vok... :)
Ez az első vizem, a VGA is friss még. Addig emelném, ameddig érezhetően nő a játékok sebessége. (folyamatosan tesztelem)
Bár így ezzel a 900-val is elégedett vok. :)
Mondjuk nem értem, hogy levegővel hogy a francba lehet 83 fokon tartani... :F Itt a pH-s tesztben az alap órajelen is felmelegszik 80 fokig...

"A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos." - Albert Einstein.

(#6038) Cybertrone válasza Kange (#6037) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ez azért van mert a ph-n a gyári ventivezérlést használták teszt közben ami egy kalap....
Fellöki az ember az afterburnert, és bár halknak nem lesz halk a kari de meghálálja majd alapórajelen kihozható hogy 70 fok fölé ne nagyon menjen! :K

coonee:
Larának Obsidian 800D van, kicsit eltévedtél a HAF-X-el!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#6039) Kange válasza Cybertrone (#6038) üzenetére


Kange
csendes tag

Igen, ezt sejtettem, no de egy ennyire tuningolt kártyát is így le lehet hűteni levegővel?
Mondjuk biztos jól szellőző ház kell hozzá. (Ami nekem nincs! :((( )

"A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos." - Albert Einstein.

(#6040) Cybertrone válasza Kange (#6039) üzenetére


Cybertrone
veterán

Egy határig biztos, aztán úgyis tulmelegszik levegővel... Lara leírta, ő használta tuningolva a cuccost, egy darabig tudta húzni aztán a levegő elfogyott! Vízzel más a helyzet, de ott is van egy egézséges mindennapi határ :K Jól szellőző ház meg ha levegővel tuningol az ember egy ilyen karit evidens! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#6041) Kange válasza Cybertrone (#6040) üzenetére


Kange
csendes tag

Csak nagyon jó értéknek tartom a 83C-t 950MHz-en levegővel... :R Nah jó, ahogy nézem, 100%-on ment a VGA ventije, de akkor is jó eredménynek tartom. (Főleg, mert nekem nem fogja bírni ezt már a VGA-m... :W )

"A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos." - Albert Einstein.

(#6042) Cybertrone válasza Kange (#6041) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nem is mondta senki hogy rossz érték, egész elviselhető, ha fülesben jáccik az ember, és nem zavarja az orkán hangja :D :D :D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#6043) Zoty@80


Zoty@80
tag

Sziasztok,

előre is bocsi ha nagy hülyeséget kérdezek: :B

Van egy Asus GTX 570-em pár napja vettem, és még nem sikerült eladnom a GTX 460-omat.

szerintetek össze lehet kötni sli-be? :F kipróbálnám mit tudnak együtt :))

köszi előre is :R

[ Szerkesztve ]

Thermaltake Armor LQCS, Gigabyte H55M-USB3, Intel I7-880, 8GB DDR3 Kingston 1333Mhz, Gigabyte GTX580, Thermaltake bigwater 780 vízhűtés, Benq XL2410T 24" LED, Logitech G19, Roccat Kone, Roccat Taito pad, Roccat Kave 5.1

(#6044) bpx válasza Zoty@80 (#6043) üzenetére


bpx
őstag

nem lehet

(#6045) Cybertrone válasza Zoty@80 (#6043) üzenetére


Cybertrone
veterán

Halva született ötlet! :(

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#6046) Cyberpunk válasza Zoty@80 (#6043) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem lehet.
De Physx kártyának befoghatod a 460-ast:)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#6047) Zoty@80


Zoty@80
tag

értem és köszi a gyors a választ, akkor megy mindkettő a "kukába"

nagyon nem akarok ati-s lenni, de hihetetlenül le vannak maradva ezek a kártyák az ugyan ilyen áron kapható atiktól... :O

Thermaltake Armor LQCS, Gigabyte H55M-USB3, Intel I7-880, 8GB DDR3 Kingston 1333Mhz, Gigabyte GTX580, Thermaltake bigwater 780 vízhűtés, Benq XL2410T 24" LED, Logitech G19, Roccat Kone, Roccat Taito pad, Roccat Kave 5.1

(#6048) Cyberpunk válasza Zoty@80 (#6047) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mért dobnád ki az 570-est :Y Elég erő van abban egymagában is ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#6049) Zoty@80 válasza Cyberpunk (#6046) üzenetére


Zoty@80
tag

Sajna lövésem sincs miről beszélsz... :B :R

Thermaltake Armor LQCS, Gigabyte H55M-USB3, Intel I7-880, 8GB DDR3 Kingston 1333Mhz, Gigabyte GTX580, Thermaltake bigwater 780 vízhűtés, Benq XL2410T 24" LED, Logitech G19, Roccat Kone, Roccat Taito pad, Roccat Kave 5.1

(#6050) Cyberpunk válasza Zoty@80 (#6049) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát ez az nekem sincs hogy te miről:D
Azt írtad hogy "akkor megy mindkettő a kukába". Akkor most ezt hogy értelmezzem szerinted? Ha van egy 570-esed és egy 460-asod :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  GeForce GTX 570 / 580 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.