Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Ga 7vt600 cseréje (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Esmein


Esmein
nagyúr

Megint én megint ezzel :D Mistráléknál az új ár között kb 1000 ft van, de ahogy én azt elképzelem senki nem fogja megvenni az alaplapomat annyiért amennyiért én szeretném. A kérdés az ki mit javasol, honnan lehetne ehelyet egy nf7-et szerezni minél kevesebb rá****ssal (max 4-5k).

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2) Esmein


Esmein
nagyúr

UP!

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3) Alvin_ti4200 válasza Esmein (#2) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

NF7-et senki nem fog Neked eladni, azt ne is várd:( Én szívesen elfogadnám még mindig, de tudom, hogy nem érdekel a 7VAX:t

(#4) Esmein


Esmein
nagyúr

Alvin, imádlak :) Nehogy félreérts :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#5) Esmein


Esmein
nagyúr

Oké, szóval ebben a giga lapban is ki birtam huzni a procit a határig ( 2200 mhz) de mivel nincsen benne dual ddr megehetem a 2*256 400-as samsungom. Ezért kéne egy nforce2ultra400-as lap.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#6) Alvin_ti4200 válasza Esmein (#5) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

sajna az NF7 kényes a RAM-okra és úgy tudom, hogy a Samsung DDR400-asok pl. nem akarnak benne együtt menni Dualban.

(#7) Alvin_ti4200 válasza Esmein (#4) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Áh, dehogy:DD

(#8) Alvin_ti4200 válasza Alvin_ti4200 (#6) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

400 MHz-en (ez lemaradt).

(#9) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Egyébként nForce2-vel én is szívtam sokat, ismerősöm is éppen egy NF7-tel szenved (Rev.2.0). Én tuti nem váltanék lapot egy szaros Dual Channel parasztvakítás miatt.

(#10) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Amúgy a 2000+os TBredet válogattad vagy csak bementél a bboltba és megvetted? Mert pont ilyet akarok, AIUHB sorozat. És hol vetted?

(#11) Esmein


Esmein
nagyúr

Még ha nem is megy duálban, singleben is jobban meg lehet hajtani a ramokat ha szinkronban mennek a procival(ga lapban most éppen szinkron össze vissza mennek).

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#12) Esmein


Esmein
nagyúr

Ez a proci ugy került a kezem közé, hogy bementem, mondtam kellene egy 1700+ jiuhb. Azt mondta az 1700-as elfogyott. Mondom 1800? az sincs, 2000 a legkisebb. Mondom válogatni lehet? Aszondja itt a tálca, nézegessem melyiket szeretném. Elémrakta a tálcát, kb a 3. vagy 4 proci ami a szemem elé került ( 3 sec alatt végeztem a 3 procival :) ) ez volt. a többi ilyen KblaB volt ez meg pont 2000 AIUHB namondom ez kell ezt szeretném, 16800 pénzért utánamvágta.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#13) Alvin_ti4200 válasza Esmein (#12) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

És hol vetted?

(#14) Alvin_ti4200 válasza Esmein (#11) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Nekem a 333-as Infineon stabilan megy 350-en ha akarom Top Performance-en:DD

(#15) Esmein


Esmein
nagyúr

Szegeden az IDC-ben. (kraffIDC*cough-cough*)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#16) Alvin_ti4200 válasza Esmein (#15) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Hát oda nem fogok elmenni érte. Majd megnézem a ''csodálatos'' Bluefishben, ott majd kirakatom az összeset.

(#17) Esmein


Esmein
nagyúr

Érdemes olyan helyre menni, ahova nem szoktál sokat járni. Ott lehetsz tapló, max nem mész mégegyszer arra :) Vagy pont ahol meg vagy hívva születésnapozni meg legjobb cimborád az eladó.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#18) Esmein


Esmein
nagyúr

Azt hiszem pontositom a kérdést: Az a lényeg hogyan kezdjek hozzá ? Azt már látom hogy nem fogok ráfizetéssel nforce cuccot kapni. Próbáljam körbejárni a boltokat, hirdessem meg itt, vagy mit csináljak ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#19) Alvin_ti4200 válasza Esmein (#18) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Én félve megkérdezek tőled vmit:DD

(#20) Esmein


Esmein
nagyúr

Hogy az őszintét megmondjam, nem fogok érte pestre vagy Pestre felmenni ezért. nforce>via. ez van.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#21) Alvin_ti4200 válasza Esmein (#20) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Ja, tényleg, elfelejtettem, hogy nem pesti vagy:DD

(#22) Esmein


Esmein
nagyúr

legfőképp szeged.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Ga 7vt600 cseréje (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.