Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Fujitsu hdd tapasztalatok!milyen minőségű? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Tottu


Tottu
senior tag

Csa!Szerintetek milyen minsségű a Fujitsu HDD?Azért kérdem mert tudok egy eladót és nem tom, hogy mennyire lehet benne meg bízni.

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#2) Gismo válasza Tottu (#1) üzenetére


Gismo
addikt

Asztali PC-be vagy Notebook-ba lessz?
Hány GB-os?
Mi a típusszáma?
Csak azért kérdezem, mert a Fujitsunak volt egy hibás szériája amely idő előtt megdöglött. És ha te is ijen hdd-t akarszz venni akkor inkább netedd.
A típusszám alapján betoom majd azonosítani.

(#3) Gismo


Gismo
addikt

Ilyen sok emberkének van Fujitsu hdd-je?
Egyébként ha nem baxták volna el az uccsó szériát akkor most szerintem vezető helyen állna, ugyanis a leggyorsabb és leghalkabb vinyókat gyártották.
De hát így jártak.

(#4) Tottu


Tottu
senior tag

10GB és pc be veszem.A típust még nem tom majd csak holnap modja meg a gyerek.De 3 éves.(gondolom akkor nem a hibás, ha már kibirta ennyi ideig)

[Szerkesztve]

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#5) #25954560 válasza Tottu (#4) üzenetére


#25954560
törölt tag

/off

3 eves gyerek meg boven lehet hibas :DD

bocs, nagyon faradt vagyok

/on

(#6) Gismo válasza Tottu (#4) üzenetére


Gismo
addikt

Igen akkor azt nyugodtan megveheted.
De aztán egy kis sebességmérést és zajszintet várnék. HA LEHET.

(#7) koviz válasza Tottu (#1) üzenetére


koviz
csendes tag

MPF3102AT?

Én közel 4. éve használom (10 GB). Azóta megy. S.M.A.R.T. alkalmazással tesztelve minden érték a hibahatáron belül van, pedig azóta game, net naponta!

Na pá...

\'\'Egy terv akkor jó, ha jó! De, hol itt a hajó?\'\'

(#8) Gismo válasza koviz (#7) üzenetére


Gismo
addikt

Mondjál róla vanamit, mennyire hangos, mennyire gyors ....?

(#9) Loha válasza Tottu (#1) üzenetére


Loha
veterán

Én úgy hallottam, hogy sebességben nem a legjobbak, de megbízhatóak...

(#10) Sidaries válasza Tottu (#1) üzenetére


Sidaries
őstag

Nekem volt egy 10G-s Fujitsum és az aztán jól megdöglött. Ez volt az egyetlen amit láttam, úgyhogy eddig 100%-os hibaarány. :D

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#11) koviz válasza Gismo (#8) üzenetére


koviz
csendes tag

Hangos? Szerintem nem, a házventi és a proc. venti lenyomja ezerrel :)

Menniyre gyors? Múlt héten adtam el kollégámnak a régi konfigomat (1 GHz PIII, 133 MHz fsb, 512 MB RAM, MSI6337 PRO alaplap i815 u.w.). A vinyó maradt nálam, ő egy 80 GB-os valamit tett bele. Szóval a WIN98 DOS szinten -rohadt gyorsan - töltődött be - igaz, előtte XP-t használtam. Szóval már nem mai darab, de a lényeg, szerintem megbízható.

Na ez egy kissé félresikerült!

Szóval azt akartam mondani, hogy neki a 80-assal ezerrel bútolt be a rendszer, a Fujitsuval nálam kissé lassabban.

Talán így...

[Szerkesztve]

\'\'Egy terv akkor jó, ha jó! De, hol itt a hajó?\'\'

(#12) Tottu


Tottu
senior tag

Sorry, de nem sikerült meg vennem (még), mert a gyerek nem tud másik winyót szerezni és addig nem adja el. :O Pedig úgy volt hogy tudszerezni és holnapra meg is lett volna.Majd ha meg lesz akkor jelentkezem!

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#13) Gismo válasza Tottu (#12) üzenetére


Gismo
addikt

OK!

(#14) Gismo


Gismo
addikt

Valaki más esetleg?

(#15) Gismo


Gismo
addikt

fel!

(#16) Gismo


Gismo
addikt

az a sok ember aki Vikthortól vett azzal mi van?

(#17) Gismo


Gismo
addikt

ezexerint annyira jók hogy szóhoz sem juttok?

(#18) moonman


moonman
titán

nálunk 2 hónapon belül halálozott el 3 db. valszeg az említett rossz szériából. gariban kaptunk hitachit.

(#19) Gismo válasza moonman (#18) üzenetére


Gismo
addikt

hány GB-os?

(#20) Gismo


Gismo
addikt

?

(#21) Bally


Bally
senior tag

Fujitsu: hárommal volt eddig dolgom, mind a három behalt egy idő után:

Az egyik asszem 10gigás: típus: MPG3102AT - valamivel 1 év után egyik pillanatról a másikra se kép, se hang

A másik kettőről típust nem tudok, de szép lassan azok is meghaltak :( az egyik 10Gb-os a másik 20........

http://www.illatosut.hu/ - 14 nap az élet? | http://www.pwned.nl/ - cheater?

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Fujitsu hdd tapasztalatok!milyen minőségű? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.