Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ordogke


Ordogke
csendes tag

Sziasztok!

A héten vettem egy ilyen gépet. Eddig meg vagyok elégedve vele, de előjött egy probléma, amit nem tudok megoldani. Van egy pár NiMh 2100mAh-s újratölthető elemem, amit már régóta probléma nélkül használok, de ez a gép nem indul el velük. Tapasztalt valaki hasonlót? Mit csinálok rosszul?

Köszi.

(#2) benvolio válasza Ordogke (#1) üzenetére


benvolio
őstag

Üdv!
Én sima új elemmel jártam így, hogy be se kapcsolt vele a gép, lehet már kevés neki a tiéd. Ki kellene próbálni másikkal is. Ha lenne kedved hozzá ide írhatnál csak egy kis véleményt a gépedről /külsőleg, képminőségre milyen/, mert többen is keresnek hasonló árba gépet, de kevés a saját tapasztalat. Illetve kérdésedet is felteheted, mert itt többen fordulnak meg.

(#3) Ordogke válasza benvolio (#2) üzenetére


Ordogke
csendes tag

Oké. Egyelőre friss a gép, még én is ismerkedem vele. De ahogy lesznek használható tapasztalataim megosztom itt is.
Sajnos a saját akujaimmal továbbra sem megy. Pedig próbáltam egy párszor teljesen lemeríteni és újratölteni. Viszont szerencsére másikkal működik.

(#4) fede94


fede94
tag

sziasztok,

magyar használati leírást tud küldeni valaki emilbe?. a telepítőjén lévő pdf nem nyílik.
köszi.

(#5) bajnokricsy


bajnokricsy
csendes tag

Sziasztok!
Van egy Finepix ax200-as gépem, idáig az XP és a 7-is felismerte, nem rég frissítettünk 8.1-re és nem ismeri fel, az eszközöknél USB PTP néven van. Ha lefuttatom a hibaelhárítót akkor azt írja, hogy nincs illesztő program, de van illesztő program a fényképezőgéphez kapott CD-ről tetelpítettem, de az sem ismeri fel. Szerintetek mi a probléma és a megoldás?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.