Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Ftp error

Hozzászólások

(#1) Guriga


Guriga
tag

HI!

Tudnanok FTP hibaban segiteni.

FTP Folder Error: Windows cannot access this folder. Make sure you typed the filename correctly and that you have permission to access the folder.

Details: The server name or address could not be resolved.

szerintem valami beallitasi hiba lesz de nem talaltam meg.

Koszi mindenkinek a hozaszolast.

(#2) Dilikutya válasza Guriga (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

A hibaüzenet szerint vagy a címet írtad rosszul, vagy nincs hozzáférési jogod, ha jól értem.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3) Macsek-007


Macsek-007
csendes tag

Pár napja a gépemen semmilyen FTP progival, semmilyen FTP szerverhez nem tudok csatlakozni!

Windows XP-n, a Total Commandert szoktam használni ftp kapcsolathoz, de egyszer csak nem tudott csatlakozni (Kapcsolathívási hiba) Feltelepítettem a FlashFXP nevű progit, connection time out és nem csatlakozik. róbáltam a parancssoros ftp is használni, sikertelenül.

A tűzfal (Kerio) és a XP saját tűzfalát is kikapcsoltam, hátha, de így sem működik.

Teljes vírus ellenőrzést csináltam és az Ad-aware-t is futtattam. Semmit nem találtak.

Felhívtam az internet szolgáltatót, de semmit nem tudtak segíteni.

Még valami: a hálózat másik gépén sem működik az FTP (internet kapcsolat az én gépemen megosztva)

Valamilyen megoldást tud valaki?

(#4) LeC válasza Guriga (#1) üzenetére


LeC
addikt

passziv mod?

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Ftp error
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.