Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) bozont válasza LOTR (#300) üzenetére


bozont
veterán

Aki nem ért ezekhez a dolgokhoz, annak lehet h egy jó dokumentum film volt, de aki ért hozzá annak inkább komédia. :)) Sztem elég sok butaság hangzott el, pl a ''wow''ozást (ahol minden este sárkányokat ölnek és még varázsmágiát is használnak LOL :DDD ) és ''cs''zést, mint vmi gyűjtőfogalom használták, pedig ezek csak játék címek, vannak más népszerű mmorpg-k és fps-ek is a világon.
Itt a legnagyobb baj, ahogy írtad is, a rövid műsoridő és felületes utánajárás volt. :( Akinek fogalma sincs az egészről, annak elég téves kép alakulhatott ki a témával kapcsolatban, legalább is én ezt gondolom. :U

(#302) dr faustus válasza bozont (#301) üzenetére


dr faustus
senior tag

Aki nem ért ezekhez a dolgokhoz, annak lehet h egy jó dokumentum film volt, de aki ért hozzá annak inkább komédia.

Le kellene butulnunk ahhoz hogy helyesen ítéljük meg a műsor színvonalát? ;)

Warning: Explicit Content

(#303) bozont válasza dr faustus (#302) üzenetére


bozont
veterán

Asszem kicsit félreértetted, amit írtam. Attól, hogy vkit nem érdekel a számítástechnika világa és nemsokat tud róla, még nem buta. Azt akartam mondani, hogy elég sok téves, félreérthető információ volt benne, amit egy ''tudatlan'' úgy fogad el, ahogy mondják, ezáltal benne is téves kép alakul ki az egészről. Túl zavaros, túl kevés volt ez a műsor. Én elhiszem, h csak jót akartak, de akkor legalább rendesen járjanak utána a dolgoknak. Sokkal több felkészülést érdemelt volna ez a téma, nem olyan egyszerű, jóval complexebb mintahogy elképzelték.

[Szerkesztve]

(#304) LOTR válasza bozont (#301) üzenetére


LOTR
addikt

ha kocka fejjel nézzük a műsort, akkor neked is feltűnt, hogy kb csak a wow-ot mutatták mint mmorpg amikor a sárkányokról volt szó (ha meg nem kocka fejjel nézzük, akkor pont ugyan olyan laikusként nézzük, mint akiknek szól), és csak a cs-t amikor a lövöldözésről volt szó (HL2-t is vegyük oda), tehát nagyon is helyesen fogalmaztak benne ;)
az már egy másik dolog, hogy ezeken kívül még ezer másik van, de azok fele ennyire nem ismertek, erre céloztam azzal, hogy főleg a szélsőségeket mutatja be
pl: vegyük az mmorpg-t, azt mondom Silkroad, ki mondaná meg, hogy a top 5 vagy 10ben benne van, pedig 2 millióan játszanak vele - a wow-val 6millióan

One Ring to rule them all

(#305) dr faustus válasza bozont (#303) üzenetére


dr faustus
senior tag

Én egyetértek veled, nem gondoltam komolyan, csak eszembe jutott az az érv, hogy csak nekünk ''szakértőknek'' nem tetszett a műsor, a laikusoknak bőven elég volt, erre írtam azt, hogy talán le kéne butulnunk, hogy helyesen tudjuk megítélni a műsort? Én egyetértek azokkal, hogy ez a műsor rossz volt, nemcsak a felületessége, és a szélsőségek kiemelése miatt, hanem a tárgyi tévedések miatt is, illetve az, hogy egyszerűen rosszul volt felépítve. Egyébként nemcsak a riportalany volt felületes, nem tudta jól vázolni ajáték lényegi elemeit, hanem a riporter sem volt otthon a témában, és emiatt nem tudott jó kérdéseket feltenni. Laikusoknak is úgy kell jó műsort csinálni, hogy a riporter valamennyire utánanéz a témának. Nem attól lesz jó egy műsor laikusok számára, hogy a riporter ugyanúgy nem érti, mint a nézők.

[Szerkesztve]

Warning: Explicit Content

(#306) chop


chop
őstag

Azt hiszem, hogy a mostani tema nem a latokor tagitasarol, hanem a szem ''felnyitasarol'' szol...egy baj van az egesszel: tul sokaig vartunk vele...

[Szerkesztve]

(#307) chop


chop
őstag

Pff...senki?..

(#308) akom válasza chop (#307) üzenetére


akom
senior tag

Én is nézem. Érdekes.
Ez a Csernus meg sztem bevolt szívva.

(#309) Heineken Tom válasza chop (#306) üzenetére


Heineken Tom
tag

elég tanulságos, és érdekes ez a mai frei dosszié..
nagy igazságokat mondanak, milyen visszafejlődött magyarország a legtöbb országhoz képest :(

bárcsak télleg létre jönne a nagy egyetértés, a nagy koalíció...

(#310) (Kolombusz) válasza Heineken Tom (#309) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Meg lehet nézni vhol?
Lemaradtam rólla.

(#311) chop válasza akom (#308) üzenetére


chop
őstag

Mindig ilyen.

(#312) chop válasza (Kolombusz) (#310) üzenetére


chop
őstag

Ezt a reszt feldobom majd FTP-re, csak jojjon ki a release.

(#313) akom


akom
senior tag

Erre a hármas beszélgetésre kiváncsi lennék.

(#314) chop válasza akom (#313) üzenetére


chop
őstag

Gesztuserteku volna. Nem is kicsit.

(#315) MTbc


MTbc
senior tag

Szvsz nagyon jó volt.Van kikről példát vennünk.Aki nem dohányzik aki nem iszik és még hozzá ismeri sport adta érzést annak olcsóbb. :R

[Szerkesztve]

(#316) lorcsi válasza (Kolombusz) (#310) üzenetére


lorcsi
veterán

szerintem feltették a tv2 lapjára is..vagy a frei lapra


tényleg nagyon jó rész volt -kivételesen

(#317) chop


chop
őstag

[link]

Majd pedig miutan elgondolkodtunk a dolgokon:
[link]

(#318) Shodan válasza akom (#308) üzenetére


Shodan
addikt

az mindig be van. Torrentre fel szokták tenni...gate-re

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#319) chop


chop
őstag

Egy kicsit nagyobb erdeklodest, konyorgom!

(#320) Shodan válasza Heineken Tom (#309) üzenetére


Shodan
addikt

de legalább clickelésbe jók vagyunk... :DDD 2 nap után úgy is mindenki elfelejti a műsort.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#321) Dalai Láma válasza chop (#319) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Ja láttam, elgondolkodtató. sokan viszont nem arra gondolnak, hogy ideje tenni valamit, hanem hogy ideje elhagyni a süllyedő hajót, irány észtország.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#322) Drótszamár válasza chop (#319) üzenetére


Drótszamár
őstag

Szerintem a ''4. dimenzió'' óta a kutya nem nézi...

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#323) chop válasza Drótszamár (#322) üzenetére


chop
őstag

Nem tiszta, vilagosits fel.

(#324) Oliverda válasza Drótszamár (#322) üzenetére


Oliverda
félisten

Hát igen. Tamás bátya és csapat remekül ért ahhoz hogy bármit szenzációként, vagy hihetetlen lélegzetelállító módon tálaljanak a laikus nézőközönségnek. De tényleg, amúgy jól csinálják. :)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#325) Baboon


Baboon
senior tag

Remek rész volt, pont olyan semmit mondó mint az összes eddigi :D

Attól én nem fogom jobban érezni magam, hogy megnézzük,h ogy Írországban mennyivel jobb és Angliában 800E forint a fizetés. Továbbá az olyan igénytelen mondatoktól is agybajt kapok, hogy ''...tehát azt mondja, hogy zárjuk le a múltat és egy közös cél érdekében segítsük egymást?''. Ennek kb. annyi értelme van, hogy azt mondom a fű akkor szép ha zöld...

Ennek annyi hatása lesz, hogy a fideszesek kimennek tüntetni, hogy Gyurcsány el*aszta az életünket és az MSZP-sek viszonttüntetnek.

Továbbá Csernus pszihopata. Aki 60-as pulzussal azt mondja, hogy ''igen, ennél van lejjebb és nem tudunk megállni, az egész ország átfog menni a poklon'' az elmebeteg. Bár ez náluk szakmai ártalom...

Röviden és tömören...

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#326) finest válasza Baboon (#325) üzenetére


finest
őstag

Csernus szerintem is állat volt, biztos nyugtatózza magát! LOL, 60-as pulzussal...

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#327) Motion_Blur válasza Baboon (#325) üzenetére


Motion_Blur
félisten

''igen, ennél van lejjebb és nem tudunk megállni''

Nem láttam a műsort, de ebben az állításban mi nem igaz?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#328) chop válasza Oliverda (#324) üzenetére


chop
őstag

Ohh, gondolom baj, hogy egyaltalan musorokat csinalnak, ami az atlagmagyarnak egy kicsit boviti a ''latokoret''. Nembaj, nezzenek akkor inkabb Gyoziket, a ketmazsas kanciganytol valoban sokat lehet tanulni.

(#329) chop válasza Baboon (#325) üzenetére


chop
őstag

1. csinalj jobbat!
2. valaki legalabb probalkozik!
3. tudom, ez is olyan semmitmondas, mint a Frei reszek, de ahelyett, hogy lefikazol valamit, talan erdemesebb lenne elgondolkodni rajta!

(#330) Motion_Blur válasza chop (#328) üzenetére


Motion_Blur
félisten

A ''látóköröd'' nem ettől bővül. Ez színtiszta agymosás, akárcsak a többi hasonló műsor. Tanulj történelmet, olvass irodalmat, mert ezek segítenek a döntésben.

Győzikét nem tudom miért említetted, azt szerintem csak az absz. pórnép nézi, aki meg is érdemli azt a szart, amiben van:)

[Szerkesztve]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#331) Oliverda válasza chop (#328) üzenetére


Oliverda
félisten

Nem baj, de én Győzikét sem nézek. Marad a Discovery ''család'', Nat. Geo és társaik. ;)

boviti a ''latokoret'' - Jahhh...pont ez kell az átlagmagyarnak...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#332) Baboon válasza chop (#329) üzenetére


Baboon
senior tag

1. mért csináljak jobbat? akkor tömje a fogakat a Frei vagy mi van? Mindenki csinálja azt amihez ért. (Mondjuk lehet Freinek inkább üzleti kommunikátornak kéne mennie)
2. Ezt a próbálkozikot hagyjuk... A műsor igazgatója próbálkozik :D Ő mondja meg mi legyen a téma.
3. Elgondolkodtam rajta, ezért lettem ideges.

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#333) Baboon válasza Oliverda (#331) üzenetére


Baboon
senior tag

Discovery az tényleg jó. Sajnos elkapcsoltam onnan, pedig a világ legmagasabb embereiről volt szó és a betegségeikről... annak több értelme volt.

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#334) chop


chop
őstag

Nem ertitek a problemamat...nem kell dicseritek Freit, szo nincs rola, viszont az is biztos, hogy amit csinal, az nem_rossz!

(#335) chop válasza Oliverda (#331) üzenetére


chop
őstag

Miert, mi kell, ha nem ez? Ha nem az, hogy megtudja hogy mitol jobb elni Nyugaton, mint itt, akkor mi?..

Nem allitom, hogy ebbol a musorbol tudja meg mindezt, de ez talan egy lepcsofoka annak, hogy elkezdjunk nyugatiasan gondolkodni, viselkedni.

Ismetlem: nem kell Freit segget nyalni, de ne fikazzatok a musort, konyorgom..

(#336) Baboon válasza chop (#334) üzenetére


Baboon
senior tag

De rossz, mert az elégedetlenséget növeli. Kihangsúlyozza a nyugat fejlettségét a mi szerencsétlenségükkel szemben. Ettől nem leszünk kedvesebbek egymással. Készítsen interjúkat mindenféle nyomurult emberrel és arról, hogy mégis mitől boldogok, hátha tanulok 1-2 dolgot, hogy lehet kevés pénzből is boldogan élni. (nem kéne majmolni a nyugatot)

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#337) chop válasza Baboon (#332) üzenetére


chop
őstag

1. Szerintem ert hozza. Bar ez szubjektiv, es valoszinuleg egy nagy kocsog vagyok, amiert Freit a tarsadalom hasznos tagjanak tartom.
2. Persze, o mondja meg. Plane, hogy max programigazgato van, de ez mar szorszalhasogatas. Csodalkoznek, ha CSAK es KIZAROLAg o dontene. Erosen csodalkoznek.
3. Jo.

(#338) Oliverda válasza chop (#335) üzenetére


Oliverda
félisten

Én nem fikáztam, ellenkezőleg. Viszont ne gondold azt hogy Frei Tamás azzal a céllal csinálja a műsorát hogy majd felnyitja a magyar nép szemét, és leleplezi az igazságot.

Amúgy nekem semmi bajom nincs vele, szimpatikus arc. Ennyi.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#339) chop válasza Baboon (#336) üzenetére


chop
őstag

Persze, ha struccpolitikat folytatunk, akkor minden jobb lesz.

MOD:
persze, homokba dugott fejjel is eljutunk elobb-utobb egy olyan eletszinvonalra, amit most europainak nevezunk, de nekem rohadtul nem mindegy, hogy ez 10, vagy 20 ev alatt kovetkezik be.

[Szerkesztve]

(#340) Baboon


Baboon
senior tag

Itt az amerikai megoldás.
[link]

Mindenki olyan hülye, hogy azt sem tudja, mi folyik körülötte. Persze, hogy boldogok...
Aki azt hiszi 3 VH. volt annak túl nagy falat bármit is megérteni és dühöngeni rajta...

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#341) chop válasza Oliverda (#338) üzenetére


chop
őstag

Persze, nyilvanvalo, hogy a penz elsodleges, ezzel nincs is semmi gond, mert piacgazdasagban elunk, de, ha Freit nem erdekelne a dolog, akkor nem csinalt volna kulonkiadast. De hogy Baboonnak is legyen nemi igaza: ha a programigazgato nem rendelte volna meg. Mar ha o kezdemenyezett.

(#342) Baboon válasza chop (#339) üzenetére


Baboon
senior tag

Nem. Ez egy másik megközelítés.
Én azt mondom tanuljunk meg boldogan élni azzal amink van. Frei azt mondja, hogy nééémáááá Pistának a szomszédban BMW-je van, nekem mért csak Toyota...
Nézzünk már el keletre vagy Afrikába és kezdjük már el értékelni azt amink van...

[Szerkesztve]

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#343) chop válasza Baboon (#340) üzenetére


chop
őstag

Ezt a videot lattam mar, es van egy sanda gyanum, hogy ez egy ''Best of'' valogatas. Sot, biztos is.

MOD:
egyebkent errol eszembe jut egy mondas, allitolag Muller Peter Sziamitol szarmazik:
''Boldogok a lelki szegenyek. Boldogok, de szegenyek.''

[Szerkesztve]

(#344) chop válasza Baboon (#342) üzenetére


chop
őstag

Igen, ertem mirol beszelsz, de az embert mindig is azt hajtotta elore, hogy sosem elegedett meg azzal, amije van. Ha nem igy lenne, akkor meg mindig fara masznank.

Szerintem Frei azt mondja, hogy (egyszerusitve, persze):
Nezd, Pistanak BMW-je van! Nekunk is lehetne BMW-nk, nezzuk csak meg hogy csinalja!

(#345) Baboon válasza chop (#343) üzenetére


Baboon
senior tag

Hát nagyon remélem :D
Sírva röhögtem, már a végén. Aztán rájöttem, hogy ez egy világhatalom és csak a sírás maradt.

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#346) Baboon válasza chop (#344) üzenetére


Baboon
senior tag

Értem én, de nekem az a bajom, hogy nincs akkora életszínvonalbeli különbség, hogy most itt kelljen a földön fetrengenünk, hogy csinálni kell valamit, mert a pokolra jutunk...
Felvan fújva. Nem mindegy, hogy plasma tv-d van vagy csak egy sima 72 centis síkképcsöves tv-d? Mert kb. ezen fetrengünk.
(Teljesen átlag családból származom, egyáltalán nem élünk luxusban)

[Szerkesztve]

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#347) chop válasza Baboon (#345) üzenetére


chop
őstag

Valoszinuleg azert vilaghatalom, mert a tronon csucsulo elit eleg okos ahhoz, hogy az ''alattvalokat'' megfeleloen koordinalja.

A masik dolog pedig, hogy egy tulsagosan jo eletszinvonalu orszagban az ember ellustul, nem fogja erdekelni, hogy mi tortenik a vilag mas reszen, vele es csaladjaval minden rendben van, es ez a a lenyeg. Masreszt meg valoszinuleg a vilag barmely orszagaban talalhatnank 30 olyan hulyet, aki nem tudja, hogy volt-e harmadik vilaghaboru, vagy sem.

(#348) chop válasza Baboon (#346) üzenetére


chop
őstag

Lehet, hogy a magyar ember sajatja a panaszkodas, nem tudom.
En azert tartom, hogy bizonyos teruleteken igenis vannak szignifikans kulonbsegek. Fogorvoskent valoszinuleg nem keresel nagyon rosszul, de te se utasitanal vissza egy 50-60%-os jovedelemnovekedest.

Mas: azt mondjak, hogy az a fo baj, hogy a rendszervaltas ver nelkul ment vegbe, es emiatt nem becsuljuk elegge. Lehet benne valami.

(#349) LOTR


LOTR
addikt

hmm, érdekes, hogy Frei műsorai hogy megosztják a közönséget, viszont arra lennék kíváncsi, hogy aki véleményezi az csak 1-2 részt, vagy netán az összes eddigi frei-műsort látta?
én nagyjából az összes adást láttam, amelyiket nem azt csak azért mert még nem volt időm (a maira sem), de megvan az összes csak meg kell majd nézni
viszont szerintem nagyon érdekes műsorai vannak, az meg, hogy a szélsőségekre megy rá, hát jóhogy, kit érdekelne egy átlag ember, átlag ország, senkit
olyan dolgokat mutat be amikre lehet nem is gondolna az átlag néző, a wowos példával élve, nekünk ez a világ természetes, de azoknak akiknek még számítógépe sincs ezt az egészet szerintem elképzelni sem tudják
egy része volt a műsornak (már az összes Dosszié/Riporter közül) ami nagyon kiábrándító, amikor egy ''bérgyilkossal'' készítettek riportot, de az már régen volt, azóta csak egyre érdekesebb a műsor

[Szerkesztve]

One Ring to rule them all

(#350) chop válasza LOTR (#349) üzenetére


chop
őstag

En egy ideje mindet megnezem, es korabban is neztem. Csak ugye akkoriban meg, ha elfelejtettem, vagy lecsusztam rola, akkor nem tudtam potolni, de most (hala a torrentnek) mindet lathatom.

A bergyilkosos resz (''Mennyiert olne meg a magyar miniszterelnokot?'') tenyleg kicsit meredek volt, de szerintem levonta a konzekvenciat a reakciokbol.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.