Hirdetés

2020. január 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-29 17:54:58

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#51251) lacy86 válasza mefistofeles (#51247) üzenetére

lacy86
(addikt)

Ugy ertettem hogy fejben ott kell lennie!
( nem szabad hibazni , higgadt / nyugodt koroket kell lehozni )

(#51252) Blackmirror válasza ricsi8800gt (#51249) üzenetére

Blackmirror
(senior tag)

Azt kellett volna mondani, hogy:" Jóvan Lajos üjjé be a kocsidba nyugodtan bejössz másodiknak és nyersz nekem meg semmi esélyem?" :DDD
Valamit kell mondani hogy ne legyen annyira nyugodt Hamilton,meg hogy ti is izguljatok. :P
Tudja ő is hogy más esély nincsen.

S9+

(#51253) werszomjas

werszomjas
(őstag)

Vicces ez Rosberg, annyira bízik a williams tempójában, én meg azt is el tudom képzelni, hogy Hamilton megelőzi Rosberget, utána meg a williamsek is, kíváncsi lennék hogy alakulna az a wellness meghívás, ha Bottas épp Rosberget püfölné majd a 2. helyért :)

üdv

(#51254) Csapoati válasza werszomjas (#51253) üzenetére

Csapoati
(Topikgazda)

Ha nem elso Rosberg, akkor gyakorlatilag mindegy (muszaki hibatol eltekintve, ami a sajat megerzesem szerint benne van a pakliban mara valamelyikuknek).

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#51255) Peat;) válasza werszomjas (#51253) üzenetére

Peat;)
(veterán)

Ez a dolga, én meglepődtem hogy így összeszedte magát Rosberg év végére, az ütközésből szerintem egyértelműen ő jött ki vesztesen. De visszatalált és a poleok száma szerintem Hamilton csőrét is birizgálja már nem enyhén. Jövőre talán ez elég önbizalmat ad neki hogy ne legyen Barika szintű másodhegedűs Hamilton mellett, a vb címet nyilván nem nyeri meg, maximum Hamilton veszti el ha csinál valami hülyeséget.

[ Szerkesztve ]

(#51256) Delerium válasza Csapoati (#51254) üzenetére

Delerium
(aktív tag)

Bele sem merek gondolni mi történne ha Hamiltonnak műszaki gondja lenne. Azt a közfelháborodást, a TEK sem tudná lecsillapítani.

"I fight for the Users"

(#51257) Oppenheimer válasza AmunRa (#51234) üzenetére

Oppenheimer
(veterán)

Hamilton idén csak akkor rajtolt szarul, ha műszaki gondja volt. Ugyanis neki még rajtoknál is voltak műszaki gondjai.

(#51258) Yayoh válasza Delerium (#51256) üzenetére

Yayoh
(aktív tag)

Rémélem nem az fogja eldönteni a vb címet .

(#51259) ricsi8800gt válasza Oppenheimer (#51257) üzenetére

ricsi8800gt
(addikt)

Niconak is volt Singapurban

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#51260) masholnap

masholnap
(senior tag)

én nem bánnám, ha megint utolsó körös döntés lenne a vb, de ha mindenki higgadtan kocsikázik, akkor vonatozás lesz ebből, max az RB-ket lehet majd lesni, ahogy törnek előre. rohadtul unnám, ha mondjuk Rózi és Ham elhúznak, tegyük fel, Rózinak még pár mp távolságot is sikerül tartani, szóval még csata sem alakul ki, aztán követik őket tisztes távolságban a Williams-ek, és annyi. na az ilyen futamokhoz nagyon sok sör kell :D

sokan mondják, hogy nem szeretnék, ha műszaki hiba döntene. nekem semmi kifogásom ez ellen, csak ez esetben se az első körben dőljön el :)

(#51261) Csapoati válasza Peat;) (#51255) üzenetére

Csapoati
(Topikgazda)

A pole-ok szaman en is meglepodtem, szerintem Hamilton es Vettel a legjobb "egykoros" pilota. Jovore sokkal elszantabb lehet Rozsi, foleg ha ma is megnyeri a futamot es ugy veszti el a vb-t.

(#51262) Qorthral válasza Peat;) (#51255) üzenetére

Qorthral
(őstag)

Annak, aki még nem látta: PH!-s F1 szavazás. Szavazzatok! :)

Így van, Hamilton széles körben a legjobb időmérősként van elkönyvelve már mióta. Ehhez képest azért legalább egy közepes pofon neki, hogy a szombatokon Rosberg összességében elég simán elverte. Ebben sok tudatosságot nem látok Hamilton részéről, lévén nem világos, hogy taktikailag miért is lenne előnyös nem a pole-ból rajtolni. Egyszerűen kikapott és kész. A pontokat viszont vasárnap osztják, és Lewis versenytempója impresszív volt, emellett a nyomást is jobban bírta, kevesebbet hibázott a futamokon.
Tegnap ismét sebezhetőnek látszott, de kérdés, hogy ma mi lesz. A helyében én meg sem próbálnám megelőzni Rosberget, max a rajtnál vagy a kiállásoknál. Ha nagyon nyomja és erőlteti, könnyebben szétmehet alatta a vas. Teljesen jó, ha Rosberg szétnyeri magát (legyen boldog vele), Lewis meg bekocsikázik fél perc hátrány és egy VB cím társaságában.

Massa meg teljesen megbolondult már vénségére, úgy látom.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :)) | PH! F1 Tippjáték: http://prohardver.hu/tema/ph_f1_tippjatek/friss.html

(#51263) DS39

DS39
(veterán)

http://www.nemzetisport.hu/f1/f1-a-ket-red-bull-az-utolso-sor-helyett-a-boxbol-rajtol-2378267

A Red Bull abban bízott, hogy sikerül úgy szabályossá tenni a légterelőt, hogy erősebb rögzítőket helyeznek rá, és így alapvetően nem módosítják a szerkezetét, de az FIA már ezt a megoldást is olyan jelentős változtatásnak tudta be, hogy a boxutcába „száműzte” a két autót. A Red Bull így nagyobb módosításokat is elvégezhet az RB10-eseken, a légterelők szögének változtatásával növelhetik a végsebességet, így könnyebbé tehetik az előzést.

na nem mintha komolyabb tétje lenne :D

[ Szerkesztve ]

(#51264) Malachi válasza DS39 (#51263) üzenetére

Malachi
(addikt)

Ricsit sajnálom, az RB meg évek óta trükközik a hajlékony légterelőkkel.

(#51265) BenHans válasza DS39 (#51263) üzenetére

BenHans
(addikt)

Jut eszembe RB10, azaz Are Beaten :DDD (bocs ha volt már aki bedobta)

"...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "Still I Rise"

(#51266) -Mike-

-Mike-
(addikt)

Amerikai csapat és az első szárny csere (azok a finom összehangolt mozdulatok :D formula-e)

[ Szerkesztve ]

(#51267) DS39 válasza BenHans (#51265) üzenetére

DS39
(veterán)

ez fájt :D

(#51268) Calogero

Calogero
(addikt)

(#51269) attiati

attiati
(veterán)

vótmá?

Lotus kisfilm: kamion átugrat egy F1-es autó felett

és a werkfilm hozzá

ha már egyszer ekkora unalom és uborkaszezon van :D

[ Szerkesztve ]

(#51270) JJános válasza Delerium (#51256) üzenetére

JJános
(addikt)

Én már reggel óta próbálom szoktatni magam Rosberg VB-jéhez. :O Nem megy. GO Hami!

Aki a meleget szereti hóember nem lehet.

(#51271) attiati válasza Delerium (#51256) üzenetére

attiati
(veterán)

ha mondjuk műszaki hiba miatt 0 pontot szerezne Hamilton, akkor a dupla pontos szabály nem változtat semmin

(#51272) Qorthral válasza attiati (#51271) üzenetére

Qorthral
(őstag)

Nem, de akkor egyértelműen a műszaki hibák száma döntené el a címet (mely a Merci erőfölényének mértéke miatt szól egyáltalán bele ennyire), ez pedig azonos technikáról lévén szó elég nagy felháborodást váltana ki, még ha benne is van ebben a sportban.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :)) | PH! F1 Tippjáték: http://prohardver.hu/tema/ph_f1_tippjatek/friss.html

(#51273) b-type

b-type
(nagyúr)

jaj már előre félek hogy fogja elrajtoltatni ezt a versenyt Szujó Zoli :D
nagyon tolja ezt a feszültséges dolgot.. :D

Boldog új évet!

(#51274) attiati válasza Qorthral (#51272) üzenetére

attiati
(veterán)

most már nem emlékszem, hogy hányszor és milyen technikai hiba miatt esett ki Hamilton, de többször volt fékhiba, és ő más fékrendszert használ, nem?

[ Szerkesztve ]

(#51275) .noxwill

.noxwill
(veterán)

Tud valaki M1 streamet? Sajnos a hivatalos az nem működik itt Angliában :(

All→M8

(#51276) Malachi

Malachi
(addikt)

év elején nem hittem, hogy ezt mondom majd, de hajrá Hami! remélem tiszta verseny lesz.

(#51277) Delerium válasza attiati (#51271) üzenetére

Delerium
(aktív tag)

Nem is a pontok miatt, csak akkor a nyakamat rá, hogy olyan összeesküvés lavina indulna el amit a Vettel, Alonso korszak is megirigyelhet.

"I fight for the Users"

(#51278) Qorthral válasza attiati (#51274) üzenetére

Qorthral
(őstag)

Nem emlékszem rá pontosan én sem, hogy mikor mi miatt, de az tuti, hogy sokkal több műszaki hiba sújtotta idén már eddig is.

(#51279) cyberkind

cyberkind
(nagyúr)

Jóóóóóóóvan Rózsikám, balfasznak születni kell.

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#51280) BMW001

BMW001
(nagyúr)

Ennyi volt. :)) Igy tenyleg lapos lesz a futam.

Elado lesz a 9900K -m. Ez a mondat vajon hirdetesnek minosul?

(#51281) .noxwill válasza cyberkind (#51279) üzenetére

.noxwill
(veterán)

Ááá genyó nem látom! Mi történt??? :O

All→M8

(#51282) joamilestoné

joamilestoné
(addikt)

Másnál is vannak képhibák vagy csak thome rosszalkodik?

(#51283) cyberkind válasza .noxwill (#51281) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Sikeresen elbaszta a rajtot, még a 2. hely is neccesen maradt meg, és így Hami elhúz Rózsinak meg követnie kell, és így senki se tud segíteni.

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#51284) Blackmirror válasza cyberkind (#51283) üzenetére

Blackmirror
(senior tag)

Plusz Bottas is "ügyesen" rajtolt.

S9+

(#51285) Integra

Integra
(titán)

mérnemrükverberaktamingyárbe???? lol

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#51286) attiati válasza cyberkind (#51279) üzenetére

attiati
(veterán)

nem olyan biztos, hogy balfasz.

Rosbergnek nem a futamgyőzelemre kell koncentrálni. Ő hiába győz, attól még Hamilton alapból tudja hozni a 2. helyet.

Neki arra kell koncentrálni, hogy nyomást gyakoroljon Hamiltonra. És azt a 2. helyről jobban tud szerintem. És mit láttuk már, kiütni is hátulról tudja.

(#51287) proof88

proof88
(addikt)

Gyerünk, találjátok ki hogy direkt engedte el Hamiltont, alig várom hogy valaki bedobja ezt a csodás elgondolást. :DDD

(#51288) veze válasza attiati (#51286) üzenetére

veze
(őstag)

nem is rossz taktika :D

!!! ....édesnemes és csípős őrölt szegedi paprika termelőtől ..

(#51289) IreN!CuS válasza proof88 (#51287) üzenetére

IreN!CuS
(őstag)

Már bedobtad :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#51290) BMW001

BMW001
(nagyúr)

Szevasz Kimi.... A jovo egyik Ferrari pilotaja. :))

LOL, A Caterhamnak nagyobb a top speedje, mint ennek az ocskasagnak.

[ Szerkesztve ]

(#51291) joamilestoné válasza BMW001 (#51290) üzenetére

joamilestoné
(addikt)

Van erő a ferrariban :DDD

(#51292) veze válasza joamilestoné (#51291) üzenetére

veze
(őstag)

Vettel is pénzt keresni megy oda.. VB címe már ugy is van pár db :D

!!! ....édesnemes és csípős őrölt szegedi paprika termelőtől ..

(#51293) Blackmirror válasza BMW001 (#51290) üzenetére

Blackmirror
(senior tag)

Na most mi lett Kimivel?
Kimentem pár percre oszteztkecsinálnie?! :O :DDD

S9+

(#51294) cyberkind

cyberkind
(nagyúr)

Tudom, az orosz tini a király, Vergne meg szar, ahogy futamok óta, meg a pontállás szerint is.

(#51295) BMW001

BMW001
(nagyúr)

Ricciardo fantasztikusan vezet. Remelem jovore kap egy jo autot o is, es tud rendes eredmenyeket is szallitani.

Blackmirror: Szepen elment mellette mindenki... Majdnem mint mindig.

[ Szerkesztve ]

(#51296) Malachi

Malachi
(addikt)

Rosberg egyelőre DRS távon sincs. Ebből már csak műszaki hiba lehet.

(#51297) _Csaba_ válasza Malachi (#51296) üzenetére

_Csaba_
(senior tag)

Szerintem is eldőlt a vb.

(#51298) Qorthral

Qorthral
(őstag)

Ricciardo még egyszer utoljára elég meggyőzően elveri Vettelt... Ebből még könnyed 5. hely is lehet az ausztrálnak. Öreg gumikon diktál pazar tempót. Nagyon jól kezeli az abroncsokat, idén már sokadszorra.

[ Szerkesztve ]

(#51299) AmunRa

AmunRa
(aktív tag)

Ha nem lesz semmi gond az autóval Hamilton VB. Nem túl izgi a futam most se, 2 gyerek is elment játszani! :D

(#51300) Csapoati

Csapoati
(Topikgazda)

En mondtam, hogy erzem a muszaki hibat valamelyik Mercinel...

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.