Hirdetés

2019. december 11., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-29 17:54:58

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#30001) kukinyo válasza Enzolord (#30000) üzenetére

kukinyo
(addikt)

Ezt csak ők tudják.

(#30002) cyberkind válasza Motion_Blur (#29999) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Ez most komoly ? :W
Ismét grat. a Lotusnak, csak így tovább . :U

[ Szerkesztve ]

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#30003) DopeBob válasza Enzolord (#30000) üzenetére

DopeBob
(addikt)

Eddig is ez volt a szitu, Kimi is azt nyilatkoztan, hogy ebben az idényben még egyetlen euro fizetést sem kapott

MZ/X

(#30004) Enzolord válasza DopeBob (#30003) üzenetére

Enzolord
(őstag)

Eddig mintha azt olvastam volna, hogy csak a prémiumokat nem kapta meg, ezért nem értettem...
;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#30005) Stafni válasza Enzolord (#30004) üzenetére

Stafni
(aktív tag)

Nem tudom hol olvastad. Még a közvetítéseknél is rendszeresen mondják, hogy semmit nem kapott.

(#30006) cyberkind válasza Stafni (#30005) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Igen semmit se, de elvileg az alapbére "semmi se", de mivel sok pontot gyűjt, így sok a bónusz .

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#30007) Enzolord válasza Stafni (#30005) üzenetére

Enzolord
(őstag)

A neten olvastam valahol...
Akkor viszont a Lotusnak egy szava sem lehet, nem hiszem, hogy bárki is szívesen dolgozna ingyen...
Nem tervezi beperelni a csapatot esetleg?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#30008) Motion_Blur válasza Enzolord (#30007) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Arról volt szó hogy megegyeztek: [link]

"Räikkönen a pénteki szabadedzések után tette egyértelművé, hogy abban az esetben, ha csapata továbbra sem fizeti ki a körülbelül 15 millió eurós tartozását, akkor az utolsó két verseny helyszínére már nem fog elutazni. Mindezt a finn menedzsere is megerősítette, aki szombat este kijelentette, hogy védence akkor folytatja a szezont, ha csapata a két hét múlva megrendezésre kerülő Amerikai Nagydíj előtt rendezi tartozásait."

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#30009) Stafni válasza Motion_Blur (#30008) üzenetére

Stafni
(aktív tag)

Tehát semmit se kapott. A megegyeztek nem azt jelenti, hogy fizettek neki. A szerződés szerint, ha nem versenyezne, akkor még ő lenne a szerződésszegő!
Azért a Lotus elég egy pofátlan társaság. Kimi image-vel nyomulnak, és nem fizetnek. Aztán meg még ki is cseszek vele, és polírozni kezdik a másik pilótát! Úgy viselkednek, mint az nők. Ők a hibásak, szóvá teszed és még ők durciznak!

[ Szerkesztve ]

(#30010) cyberkind

cyberkind
(nagyúr)

Hülkenberg elmondta, a Force India, a Sauber és a Lotus is a lehetőségei között szerepel, de a Lotusnál nincsenek túl jó esélyei. Hozzátette, valószínűleg Maldonado lesz Romain Grosjean csapattársa.

:((

Na jövőre Maldi az élmenőket torpedózhatja szépen .

[ Szerkesztve ]

(#30011) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

Kubica again:

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#30012) cyberkind válasza Motion_Blur (#30011) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Jobb kéz befigyel .

Egyébként nagyon köd van Usa-ban . :U

(#30013) jpm
Elég kevesen lehetnek ilyen érzésben mint te vagy . :D

[ Szerkesztve ]

(#30013) jpm válasza cyberkind (#30010) üzenetére

jpm
(senior tag)

Én bízok Maldonadóban :) Örülök hogy a Lotushoz ment.

(#30014) Misi 007

Misi 007
(Közösségépítő)

Kovalainen beültetésén még mindig nevetek.
Ezzel kb el is dőlt hogy marad negyedik a Lotus.
Ennyi erővel inkább adtak volna lehetőséget Valsecchi-nek...

(#30015) cyberkind

cyberkind
(nagyúr)

A hatalmas köd miatt szinte biztosan csúszni fog az első szabadedzés, ami a tervek szerint 30 perc múlva venné kezdetét.

(#30016) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

FP1 stream: [link]

[ Szerkesztve ]

(#30017) cyberkind válasza Motion_Blur (#30016) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

A Biztonsági Autó nemrég ment körbe a pályán, a gond az, hogy a mentőhelikopter nem tud felszállni a ködben.

(#30018) Motion_Blur válasza cyberkind (#30017) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Azt írták ki hogy 10 percet késik. Csodálkoznék ha így lenne :U

(#30019) cyberkind válasza Motion_Blur (#30018) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Ha nem oszlik a köd nem lesz mára móka .

(#30020) giigz válasza cyberkind (#30019) üzenetére

giigz
(veterán)

Green lamp, go :)

(#30021) b-type válasza Misi 007 (#30014) üzenetére

b-type
(nagyúr)

Én nem vagyok ebben annyira biztos.

Nekem már megfordult a fejemben, Kimi helyére, még amikor nem volt ez a keverés kavarás.
Az egyik legolcsóbban megszerezhető versenyző, aki azért nem rossz ám.

https://youtu.be/Kr4SwcJy0wU?t=1255

(#30022) zzeN

zzeN
(aktív tag)

(#30023) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

Na, bexart a helikopter?

(#30024) joamilestoné válasza Motion_Blur (#30011) üzenetére

joamilestoné
(addikt)

Ő sem ágyban fog elhunyni idős korában. :(

(#30025) cyberkind válasza joamilestoné (#30024) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Azzal a jobb kézzel még rejszolni se lehet, nemhogy wrc kocsit vezetni, ráadásul majdnem a leggyorsabbként . :U

Az Auto Motor und Sport jelenti, Adrian Sutil 2014-ben is a Force India versenyzője lesz!

[ Szerkesztve ]

(#30026) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

Megkerült a helikopter :DDD eddig ez az edzés egy vicc..

(#30027) IreN!CuS

IreN!CuS
(őstag)

Ez a Hamiltonos elfékezés jól nézett ki hőkamerás felvételben :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30028) Zso2 válasza Misi 007 (#30014) üzenetére

Zso2
(őstag)

Nekem még az is eszembe jutott,hogy Kimi intézte,hogy beülhessen Kov,mert annak idején együtt kezdték.

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#30029) b-type válasza Zso2 (#30028) üzenetére

b-type
(nagyúr)

Kimi egy valamit intézett el szvsz, hogy ne versenyezzen.

(#30030) shteer

shteer
(félisten)

Button piros zászló alatt előzött, +3 hely a rajtrácson

The big news following FP1 is that Jenson Button has got a three-place grid penalty after overtaking Daniil Kvyat under red flags.

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#30031) IreN!CuS

IreN!CuS
(őstag)

Martin jól elmondott mindent , és milyen szép hangja volt az rbr-nak ... :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30032) AMD Power válasza Motion_Blur (#29999) üzenetére

AMD Power
(titán)

"Jó" döntés. :U

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#30033) giigz

giigz
(veterán)

Kovaleinen idáig bizonyítja, hogy nem Caterham szint... :K Jól megy! :)

(#30034) Stafni válasza giigz (#30033) üzenetére

Stafni
(aktív tag)

Ja Vettelt is hogy lenyomta! Most kiderült, hogy nem is tud vezetni a suhanc! :D

(#30035) giigz válasza Stafni (#30034) üzenetére

giigz
(veterán)

Egy olyan autóba ült be, ami nagyon nem rá lett fejlesztve, és mégis jó volt a tempója... Nyilván az időmérő és a futam lesz a sorsdöntő, de azért csak nem rossz ez így :) Én azt hittem, hogy Grosjean már a szabadedzésektől kezdve konstans 0,5-1 másodperccel jobb lesz nála...

(#30036) TESCO-Zsömle válasza giigz (#30035) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Szerintem egy ilyen pilóta-pótlásnál a legfontosabb szempontnak annak kell lennie, hogy a két pilóta vezetési stílusa minél jobban hasonlítson. Ha ez megvan, azzal le lehet tudni a pilótára fejlesztésből adódó gondok jókora részét.

(#30037) shteer válasza giigz (#30033) üzenetére

shteer
(félisten)

jól de még egy időmérő és egy verseny hátravan :) én bízom kovában, ha már a ferrari semmire se jó :U

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#30038) cyberkind válasza shteer (#30037) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

ferrari semmire se jó

Mintha ez oly meglepő lenne már lassan 5 éve . :W

(#30039) Ba cy lus

Ba cy lus
(veterán)

Háát. Szerintem sem rossz Kova, de az, hogy Grosjean előtt van, az inkább Grosjean gyengélkedése. Grosjean már a legutóbbi futamon sem harapott úgy, ahogy előtte lévőkön, amikor még a RB-okat kergette. Ki tudja, talán nem tetszik neki Maldonado érkezése, vagy valóban bizonytalanná vált a jövője a csapatnál a másik pénzeszsák - Perez - esetleges érkezése miatt? Kovalainen meg nyilván nagyon akar bizonyítani most, és ő kívül is áll a Lotus zavaros belügyein.

[ Szerkesztve ]

(#30040) Peat;) válasza Ba cy lus (#30039) üzenetére

Peat;)
(veterán)

Vagy szimplán a kocsit állítja be a francia míg Kovalainent azonnal megkérték hogy próbáljon meg minél gyorsabb köröket menni, hogy időmérőre berázódjon. Szabadedzésekből sok mindent nem lehet levonni csapaton belül. Szerintem Kimi "kicsit" ijesztőbb kategória csapattársnak mint Kova vagy Maldonado...

Egyébként lehet hogy repül Grosjean, fura lenne hogy két olajvállalat szponzorálná ugyanazt a csapatot.

[ Szerkesztve ]

(#30041) AMD Power válasza Ba cy lus (#30039) üzenetére

AMD Power
(titán)

Én szinte biztos vagyok benne ,hogy a Lotus 4. lesz a konstruktőri bajnokságban.

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#30042) .noxwill válasza giigz (#30033) üzenetére

.noxwill
(veterán)

Én is drukkolok neki. Szerintem ez az utolsó dobása hogy valami nagyot alkosson. Az autó elméletben megvan hozzá, hogy dobogós legyen. már csak egy jó program kell, illetve hogy hamar visszarázódjon. De minden esetre biztató. :)

All→M8

(#30043) b-type

b-type
(nagyúr)

Jön az Audi a Formula E-be:

érdekes.

(#30044) AMD Power válasza b-type (#30043) üzenetére

AMD Power
(titán)

Már ideje volt. Jöhetne az F1-be is.

(#30045) echterion válasza b-type (#30043) üzenetére

echterion
(veterán)

Csinos kis gép. :K

Eladó cuccok: egy igazi unikum szépség -> Dell XPS M1730 SLI-s erőmű / volt akkoriban :)

(#30046) Male válasza Peat;) (#30040) üzenetére

Male
(veterán)

Így van, simán más programon is lehettek... sőt, elég valószínű, hogy így volt, és Kova kevesebb üzemanyaggal ment (legalábbis én ezt tenném, ha n döntenék róla). Időmérőn már kiderül, hogy mi a valóság.

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ ALLEZ AMÉLIE!!! //////////////////////////////////////////// Forex programozás: https://forex.kismunka.hu - Webfejlesztés: https://ozweb.hu - Befektetés: https://alpari.com/en/invest/pamm/423018/ és https://alpari.com/en/invest/pamm/455620/

(#30047) stvnppp válasza Motion_Blur (#30011) üzenetére

stvnppp
(senior tag)

https://www.youtube.com/watch?v=OMFnVz3btio

Elég jelentős anyagi károkat okoz Kubica. Ezen a videón látszik, hogy még mindig nem túl sok mindenre alkalmas a sérült keze.

(#30048) giigz válasza stvnppp (#30047) üzenetére

giigz
(veterán)

2 nap alatt 2-szer törte :D

(#30049) Neoteric válasza AMD Power (#30044) üzenetére

Neoteric
(addikt)

Nem fog.

PSN: ne0teric_sAN

(#30050) .noxwill válasza echterion (#30045) üzenetére

.noxwill
(veterán)

Csinos bizony. :C
Mondjuk kíváncsi leszek hogy az Audi mennyit fog besegíteni ebbe a projektbe, mert az megjegyezendő hogy nem "gyári" csapat lesz ez.
Az ABT ha jól tudom az Audi tuningcége (olyan mint a BMWnél az M-Sport, vagy a Mercinél az AMG) de ha tévedek javítsatok ki ezzel kapcsolatban)

All→M8

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.