Hirdetés

2020. október 30., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2020-03-01 16:53:08

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#167001) feri1014 válasza sh4d0w (#166999) üzenetére

feri1014
senior tag

Azt kellene érteni, hogy egy idióta edző példáját hozod fel azzal szemben, hogy itt megy a fröcsögés, mert Hamilton nem full feketében nyomja és az milyen b*zis már?

(#167002) VágniValó

VágniValó
őstag

Szószerint én:

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#167003) Samott válasza Csapoati (#167000) üzenetére

Samott
őstag

Kuld el pihenni aki kezdi. Elobb-utobb nem kezdik el.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#167004) RubbishBin válasza Samott (#167003) üzenetére

RubbishBin
tag

Pedig te pont elég nagy élvezettel pörögsz a témán.

(#167005) Samott válasza RubbishBin (#167004) üzenetére

Samott
őstag

Van a hulyesegnek olyan foka, amit nehez szo nelkul hagyni. Ezert mondom, hogy be se kene hozni.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#167006) 7etape

7etape
addikt

Tehát zárjuk le: Hamiltonról jót, vagy semmit! :R

[ Szerkesztve ]

(#167007) Viktor77 válasza 7etape (#167006) üzenetére

Viktor77
félisten

Nem. Nem baj, majd egyszer felfogod.

Some people move on, but not us ... not us

(#167008) VágniValó válasza 7etape (#167006) üzenetére

VágniValó
őstag

Demokrácia level: Királyi TV

(#167009) golfvariant

golfvariant
tag

Nem értem miért ez a felháborodás Hamilton páváskodásai, öltözködése és sexuális érdeklődés körül.

Évekig savazták sokan Kimit a piálás és jégkrém nyalás, italos FIA díjátadó miatt, ami persze sokakat nem zavart, amivel Kimi nem is akart a középpontban lenni.
Hamilton feltűnési viszketegsége pedig nem ismer határokat, amiről mégsem lehet beszélni? Hol van itt az igazság? Ha Hamilton lennék akkor tuti megkérdezném hogy csak azért nem lehet róla csevegni mert színesbőrű? Hát micsoda megkülönböztetés ez itt kérem. #nelegyunkrasszistak

Egyébként is a kommentek 50%nak a szinesbőrű versenyzőkről kellene szólnia ha mar egyenlőség... :P

[ Szerkesztve ]

(#167010) Viktor77 válasza golfvariant (#167009) üzenetére

Viktor77
félisten

Szerintem baromira nem savazta senki, elfogadtuk ilyennek.

Some people move on, but not us ... not us

(#167011) kisza25 válasza Csapoati (#167000) üzenetére

kisza25
félisten

Azért lett ennyire ez a téma, mert behozata a hülyeségét a versenynapokra és erőlteti másokra a nézeteit, a kis f@...m sem kíváncsi a nézeteire (térdelés, üzengetés polón stb) na ezért lett téma...
Jöjjön, versenyezzen, győzzön ünnepeljen... a nézeteit, meg ossza meg a közösségi oldalakon, vagy ahol akarja :R

[ Szerkesztve ]

# Seat Ibiza Sport #

(#167012) [CS]Blade2

[CS]Blade2
addikt

Az alap probléma sokszor az, hogy a pályán nem történik semmi olyan, amiről lehetne beszélni.
Mindenképp érdemes lenne megpróbálni a bulváros és a BLM-es tartalmat átvezetni a másik topicba,
de még így is marad egy csomó minden. Pl. én legutóbb a pilóta csoportok személyisége kapcsán hoztam példaként. A pilótákról beszélünk, mint egy sorozat vagy film szereplőiről, mert az F1 lényegében egy TV sorozat. A pilóták és személyek kapcsán pedig pl. hétről hétre mindenképp lesz Hamilton, Toto vagy épp Marko nyilatkozat, és némelyik akkor is véleményeket és vitát generál, ha pályaeseményről szóló tartalmú. Elég, ha Hamilton benyilatkozza, hogy 3. erő csak a gépe, a RB és a RP nagyon közel van (1 másodperc-re/kör).
Utóbbira ráadásul javarészt építenek az újságok, a riporterek, a kommentátorok, stb., így elég fontos része ennek a 2020-ra megmaradt torz F1-nek.

Mindenki szívesebben beszélne, hogy x és y hogy előzték egymást 2x oda-vissza, meg, hogy mi lesz a bajnoksággal, mert a 2. lemaradása 9 futam után csak 7 pont.
Ettől viszont fényévekre vagyunk.

(#167013) mefistofeles válasza kisza25 (#167011) üzenetére

Abban igazad van, hogy "behozta a hülyeségét" de onnan kezdve a probléma gyökere, hogy ahelyett hogy kiröhögik és legyintettek volna, elkezdtek térdepelgetni. Megszokta, hogy gyakorlatilag azt csinál amit akar, követik mint a pulikutyát.
Mikor hallottál már olyanról, hogy egy csapat az egész arculatát, festését megváltoztatta az autójának egy pilótája agymenése miatt? Korunk messze legsikeresebb, profibb csapata is megtette ezt.... na itt a gond. innen már lehet fikázni de gyakorlatilag beszélni kell róla mert már annyi szálon kapcsolódik a sporthoz. Mikor a pólóját mutatja a győzelmi pódiumon az nem kapcsolódik a sporthoz? Közvetve de nagyon is! Millió sportrajongó azt látja....
Én most is szeretem Hamiltont mint pilótát és elnéztem neki a magánéleti allűrjeit de amikor már beviszi ezt a köztudatba és a nézetei népszerűsítésére használja a sportsikereit, na azt már én sem tolerálom. De újra azt mondom, hogy nem az a baj, hogy ő igy gondolja, hanem azt, hogy sokan vakon követik ebben a baromságban.....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#167014) Ciccuka

Ciccuka
addikt

Ne maradj le semmiről a Le Mans-i 24 óráson!

Csütörtök
10:00-13:00 WEC, első szabadedzés (Eurosport 2)
14:00-17:00 WEC, második szabadedzés (Eurosport 2)
17:15-18:00 WEC, időmérő (Eurosport 2)
20:00-24:00 WEC, harmadik szabadedzés (Eurosport 1)

Péntek
9:55-10:40 MotoGP, első szabadedzés (Aréna4)
10:00-11:00 WEC, negyedik szabadedzés (Eurosport 1)
10:30-11:20 Superbike, első szabadedzés
11:30-12:00 WEC, Super Pole (Eurosport 1)
13:00-13:45 DTM, első szabadedzés
14:10-14:55 MotoGP, második szabadedzés (Aréna4)
15:00-15:50 Superbike, második szabadedzés
16:30-17:00 DTM, második szabadedzés

Szombat
9:00-9:20 Superbike, harmadik szabadedzés
9:55-10:40 MotoGP, harmadik szabadedzés (Aréna4)
10:30-15:00 WRX, előfutamok
10:40-11:00 DTM, első időmérő
11:00-11:25 Superbike, Super Pole (19:25-től Eurosport 2)
13:30-14:30 DTM, első futam
13:30-14:00 MotoGP, negyedik szabadedzés (Aréna4)
14:00-14:40 Superbike, első futam (19:55-től Eurosport 2)
14:10-14:50 MotoGP, időmérő (Aréna4)
14:30 WEC, Le Mans-i 24 órás futam kezdete (Eurosport 1, az egészet végig élőben)
16:00-16:50 WRX, elődöntők és döntő

Vasárnap
9:50-15:00 WRX, előfutamok
10:30-10:50 DTM, második időmérő
11:00-11:20 Superbike, második futam (Eurosport 2)
13:30-14:30 DTM, második futam
14:00-14:45 MotoGP, futam (Aréna4)
14:30 WEC, Le Mans-i 24 órás futam vége (Eurosport 1)
15:00-15:40 Superbike, harmadik futam (Eurosport 2)
16:00-16:50 WRX, elődöntők és döntő

🏎️ 🏁

(#167015) Mortein

Mortein
tag

Fociban mi is jár azért, ha valaki leveszi a mezét? Legyen itt is egy ilyen szabály, ne a sportot használjuk a szócsőnek. Csak az FIA is be volt fosva a Merci meg még alá is fűtött nehogy megbüntessék. Én nem azért ülök le F1-et nézni, hogy a világ összes faszságát itt is az orrom alá dörgöljék, már egy játék elé nem lehet leülni, mert ott is ez megy... ilyen szempontból is egy rohadt kifordult világban élünk.

(#167016) DS39 válasza mefistofeles (#167013) üzenetére

DS39
veterán

Az a baj, hogy nagyon érzékeny témát hozott be. Ha elutasítják, a rasszizmus vádját nem mossák le magukról. + Lewis nagyon tudja, hogyan manipuláljon.

[ Szerkesztve ]

(#167017) Csapoati válasza kisza25 (#167011) üzenetére

Csapoati
Topikgazda

Ja, csak nem kötelező ezzel foglalkozni. Ezek a dolgok ezek olyan szinten hagynak hidegen engem például... Felőlem lehet a patás ördög is Hamilton, vagy a világ legjószívűbb embere, az érdekel, amit a pályán nyújt. Ugyanez persze igaz Raikkönenre meg a többiekre is.

Kitiltani pedig nem tudok embereket, csak hsz-eket törölni vagy offba rakni. De lassan szerintem tényleg elég lesz ebből, már minden ki lett tárgyalva, mindenki hallatta a véleményét, ugorjunk.

[ Szerkesztve ]

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#167018) Leon77 válasza Csapoati (#167017) üzenetére

Leon77
senior tag

Mondjuk most Kimi öntötte az olajat a tűzre, pedig nem vagyok biztos benne, hogy olvassa a prohardvert. Ez van, ha a jelenlegi f1 legeredmenyesebb pilótája ennyire megoszto személyiség.

Szerintem elfer itt offban, más kubeszeletlen aktuális téma sajnos nem nagyon van.
:R

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#167019) Motion_Blur válasza Csapoati (#167017) üzenetére

Motion_Blur
félisten

Na ezaz, hova ugorjunk? :D

2 évre lefőtt a kávé, ez a nagy baj :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#167020) Mortein válasza Leon77 (#167018) üzenetére

Mortein
tag

Szerintem Hamilton nem megosztó személyiség. Csak nincs összhangban a sportteljesítménye és a pályán kívüli élete. Nekem az a szomorú, hogy elveszi a sport "ártatlanságát". Schumitól ilyen pólós baromságot nem hinném, hogy láttunk, de javítson ki valaki, ha ő is csinált ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#167021) ForRedGlory

ForRedGlory
nagyúr

Egy kis "off" a hétvégi nagydíjról és a nagy baleset előtti Safety Car esetről.

Bottasnak a 6-os kanyarban mondta a versenymérnöke, hogy még nincs semmi információ arról, hogy a Safety Car mikor áll ki. A 14-es kanyarban jött az infó, hogy a SC ki fog állni. Nyilván a többiek is kb akkor tudták meg. Kemény 1 kanyar volt mire megtudták. Ez azért kicsit röhej. Persze felérhettek volna a hátul lévők, de nem siette el a FIA a dolgot.

[ Szerkesztve ]

*** Home Cinema loaded: LG 65CX + Samsung HW-Q90R

(#167022) Floyd80 válasza Leon77 (#167018) üzenetére

Floyd80
senior tag

Lassan itt is lehetne egy F1 komolyan topic, meg egy vegyes, mint a koronavírusnál. :DDD

Szerintem is belefér módjával, végülis a teljes F1-es média ezzel van tele és HAM sem fog leállni. Az F1 mindig is tele volt botrányokkal. Arra leszek kíváncsi, meddig tudja húzni a húrt. Valószínű egy vírusmentes, rendes bevételű szezonban jobban odacsapna az FIA és a Liberty is.

-
Közben a csapatok a heti versenyek (triple header) miatt egyeztetnek, mármint kérdezgették őket, Steiner szerint segített ebben, mármint, hogy kibírták a csapatok, hogy év elején nem voltak versenyek, de sajnos rossz jelzés a Libertynek, aki azt látja, hogy ha 16 versenyt le lehet tolni 5-6 hónap alatt, akkor 25 versenyt is egy évben, és nem is titkolják, hogy ez a céljuk. Steiner szerint ez nem jó ötlet, nemcsak a dolgozóknak rossz, de a nézők is elveszítik az érdeklődésüket ( telítettségi tényező). Ezt támasztják alá a nézettségi adatok is, Mugellót már jóval kevesebben nézték mint Monzát.

(#167023) gbors válasza ForRedGlory (#167021) üzenetére

gbors
nagyúr

A 11-es körül már tudták, de sokra nem mentek vele, mert Bottas nem maradhatott túlzottan le tőle, mivel csak a 14-esben oltotta le a lámpát. Innentől nem nagyon volt más választása (Bottasnak), mint hogy végigvánszorogjon a célegyenes egy jelentős részén, különben megeszik az 1-es kanyar előtt.

"And when in doubt, take all your clothes off. Sign of a good berserk, taking all your clothes off. Frightens the hell out of the enemy."

(#167024) Floyd80

Floyd80
senior tag

Nagyon tolják.

https://www.racefans.net/2020/09/17/f1-polls-fans-on-replacing-qualifying-with-30-minute-reverse-grid-races/

F1 polls fans on replacing qualifying with 30-minute reverse grid races

Formula 1 is asking fans whether it should replace qualifying sessions with reverse-grid sprint races at four rounds of the 2021 season.

A separate poll on the site asks “do you agree/disagree that reverse-grid qualifying races are something F1 should consider?” At the time of writing, from over 2,700 responds, the single most popular option is “definitely disagree”, with 32%. However while 45% of those surveyed chose either ‘strongly disagree’ or “somewhat disagree”, 46% picked from the two ‘agree’ options.

(#167025) ForRedGlory válasza gbors (#167023) üzenetére

ForRedGlory
nagyúr

Gondolom nem nézted meg F1TV Pron a teljes kört Bottas belső kamerájából, ahol végig hallatszott a rádiózás is, mert akkor nem írnál totál valótlanságot. Javaslom, hogy nézd meg...

[ Szerkesztve ]

*** Home Cinema loaded: LG 65CX + Samsung HW-Q90R

(#167026) RubbishBin válasza Floyd80 (#167022) üzenetére

RubbishBin
tag

Jánvári Zsoltot hallottam Mugello előtt egy interjúban, ő is mondta hogy fáradtak, meg igazából olyan hangja volt, mint aki nem aludt 1 hete.
Csak a biztonság rovására ne menjen...

A nézettség szerintem nem feltétlen ezért esik. Inkább a lefutott VB miatt.

(#167027) gbors válasza ForRedGlory (#167025) üzenetére

gbors
nagyúr

Palmer analízisében olvastam.

"And when in doubt, take all your clothes off. Sign of a good berserk, taking all your clothes off. Frightens the hell out of the enemy."

(#167028) velizare válasza RubbishBin (#166984) üzenetére

velizare
veterán

én azt olvastam csak tőlük, hogy számítottak erre, mert ez nem mai ötlete az fia-nak, értik és elfogadják, hogy miért van, csak az nem tetszik nekik, hogy a f@sz rosszabbik végére kerültek.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

(#167029) CptAdamica

CptAdamica
addikt

Bazki, Hamilton volt a téma és lemaradtam? Na phasztmeg... ;]

(#166974) emre Nekem is tök ugyan ez ugrott be. :D

Megyen!

(#167030) szebe válasza velizare (#167028) üzenetére

szebe
őstag

Ennyi erővel lehetne minden SC fázis után formációs gördülőrajt. Vagy egyből állórajt.
Értem én, hogy "izgalmasabb", meg a fordított rajtrácsos kvalifikációs futam is, de ennyire szerintem már nem kéne belenyúlni.

A triple header dologról meg sokat elmond, hogy Imolában 2 napos lesz a versenyhétvége, mert logisztikailag "lehetetlen" megoldani, hogy csütörtökre megérkezzen minden.
Akkor ezt képzeljük el márciustól decemberig. Mocskos mód ki lehet égni rajta, ami szerintem se egészségügyileg, se biztonságilag nem a legoptimálisabb.

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#167031) velizare válasza szebe (#167030) üzenetére

velizare
veterán

:F

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

(#167032) SidCorky válasza CptAdamica (#167029) üzenetére

SidCorky
HÁZIGAZDA

Mikor megláttam a kommentszámot, azt hittem, hogy Hamilton leigazolt a Williamshez, Vettel lesz a ferka csapatfőnöke, vagy valami hasonló szintű hír jött, de szomorúan láttam, hogy még mindig Lewis köntöse a téma. :U

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone X // iPad Mini (2019) // Apple Watch S5 // Thrustmaster T150 Pro

(#167034) VágniValó

VágniValó
őstag

Érdekes gondolatok, mármint érdekes hogy ezek gondolatok...

Has Mercedes mismanaged George Russell? [link]

(#167035) Csepy válasza VágniValó (#167034) üzenetére

Csepy
senior tag

Egyértelműen nem tudják, mit csináljanak vele. GP2 bajnok, baromi nagy tehetség és Hamilton mellé nem akarnak kihívót tenni, Bottas meg olyan, mint Berger volt anno; sosem lesz VB esélyes se, de jó 2-es számú pilóta. És ezzel komolyan hátráltathatják Russell karrierjét.

Regards: Csepy

(#167036) VágniValó válasza Csepy (#167035) üzenetére

VágniValó
őstag

Egyértelmű hogy a mercis era és a politikájuk miatt (csakis HAM) beragadt kicsit a pilotapiac. Megszűnt a Ferrari csalása miatt az erős 2. Konstruktőr nézzük ahogy a Red Bull lett a Merci mögött a 2. Így az első két csapat között nagyobb lett az különbség koridokben. Bizonyított pilóták totál beragadnak a karrierjükben: Verstappen, Ricci, Gasly, Russel, Sainz

Normál esetben Norrist is ide vennem, de nekem ő egyre kérdőjelesebb, de...nevetségesen fiatal, lesz jobb is.

(#167037) DS39 válasza VágniValó (#167036) üzenetére

DS39
veterán

ráadásul feljebb sem tudják vinni a többi Merci motoros csapathoz. azok a helyek elkeltek.
lehet rotálni kellene őket, Russell minden második hétvégén vezetné a Mercit Bottas helyett. így Hamilton vb-je miatt még kevesebbet kellene aggódni.

(#167038) [CS]Blade2 válasza DS39 (#167037) üzenetére

[CS]Blade2
addikt

Viszont, ha Hamilton eltöri a lábát, akkor a cserélgetések mellett VER a VB. Ha végig Bottas van, akkor Bottas a VB, és a Merci. (persze mindkét esetben a Merci VB, csak, ha VER az egyéni, akkor mindig róla és a Redbull-ról beszélne, a kutya nem említené, hogy a konstruktőri a Mercié maradt.)
Ergó Bottas tartalék is egyben. Minden lehetséges forgatókönyvre felkészül(n)(t)ek.

(#167039) VágniValó válasza DS39 (#167037) üzenetére

VágniValó
őstag

Bottas naivnak naiv, de ha elkezdenék rotalni őket akkor még szerintem ő is felfogná, hogy itt sose mehet a VB címért XD ötletnek jó, de ő lenne az aki Mercis ruhában kamerák előtt rángatná meg Gene Haas ingjet hogy "figy, mennyit érek neked?"

Szerk: Az más kérdés, hogy Toto mi az Istenért nem alkudta ki Russelnek az RP ülést? Oconnak natúr kitárgyalt egy 5 milliós eves fizut, de Russellt meg a víz alatt tartja?
Halkan jegyzem meg: Gasly 2, Albon 2,5 misit keres és Kvyat is...a franciát meg beraktak a tutiba. Nem baj, a saját versenymernoke is hány tőle.

[ Szerkesztve ]

(#167040) DS39 válasza VágniValó (#167039) üzenetére

DS39
veterán

ott cseszték el, hogy amikor a McLarennel újra motorszállítói szerződést kötöttek, nem alkudták ki, hogy az egyik versenyzői hely az övék legyen. Nyilván így Norris szívta volna meg, Sainz helye akkor biztos volt. Aztán most lenne egy Ric-Rus páros 21-ben.

Az RP nehéz ügy, mert ott egy autó fixen foglalt, a másikra pedig hosszabb szerződés volt.
(bár ugye nem sokat ért végül vele Perez)

(#167041) 7etape

7etape
addikt

Binotto azt mondja, hogy jövőre teljesen új motor lesz a Ferrarikban. Nem úgy volt, hogy az erőforrások be lesznek fagyasztva? :F

[ Szerkesztve ]

(#167042) JoinR válasza 7etape (#167041) üzenetére

JoinR
senior tag

Biztos új motor lesz bennük, az évente 3 motort csak kihasználják ;]

(#167043) CptAdamica válasza 7etape (#167041) üzenetére

CptAdamica
addikt

Csak idénre van befagyasztva, a jövő évit lehet fejleszteni.

Megyen!

(#167044) Samott válasza CptAdamica (#167043) üzenetére

Samott
őstag

Az jo, most ugyis kaptak nehany jo tippet az ERS-re. :DDD

(#167045) mefistofeles válasza Csepy (#167035) üzenetére

Simán be lehetne tenni Bottas helyére. Nagy tehetség de nehéz elképzelnem, hogy egyből lenyomná Hamiltont (sőt, kizárnám) szóval kockázat sem lenne. Ha maradni akarnak akkor előbb utóbb úgy is ki kell nevelniük Hami utódját (vagy megvenni Verstappent)

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#167046) Peat;) válasza mefistofeles (#167045) üzenetére

Peat;)
veterán

A mostani autókkal? Ne viccelj, még könnyebb a dolguk a pilótáknak mint amikor Hamilton érkezett az F1-be. Vagy Kimi. Aztán nem volt gond nekik hova rakják őket.
Bármi lehet Russellnél, csak a valóságban tudnánk meg, de az egész emberről ordít a küzdeni akarás, biztos vagyok benne hogy pár futamon már meglepné Hamiltont, rajttal, agresszív előzéssel, védekezéssel, a többit meg szimplán nem tudni. Ezért nem viszik oda.

Russell nekem ugyanaz mint Alonso anno a Minardinál, csak Alonso idejében még volt értelmes csapatfőnök Briatore személyében aki rögtön vágta hogy lehet Alonsora építeni, elvitte, felépítették a csapatot, két VB bezsebelve az akkori csapatok közti 3. vagy 4. költségvetésből...
Russelre is lehetne építeni. Kubica is elég szépeket mondott róla pedig nem az a fajta aki neki áll dicsérgetni akárkit..

Aston Martinnak Russell kellett volna ha nem számítana a marketing, de számít, ezért német pilóta lett. Pedig örülök Vettelnek hogy seggbe rúgja a Ferrarit jövőre remélhetőleg, de nem ő érdemelte meg az ülést ettől függetlenül, ahogy a befásult Perez sem. Friss vér kellett volna oda, tehetséggel küzdeni akarással.

[ Szerkesztve ]

(#167047) gbors válasza mefistofeles (#167045) üzenetére

gbors
nagyúr

Konnyen lehet, hogy idomeron a Leclerc-Vettel minta ismetlodne.

(#167048) mefistofeles válasza Peat;) (#167046) üzenetére

Én nem azt írtam, hogy "pár futamon" nem lepné meg Hamiltont. Arra gondoltam, hogy azért VB nem lenne mellette...
...de abban egyet értünk, hogy a fiatalokat kéne ütőképes autóba tenni, nem Perezt, Alonsot vagy Vettelt ( húúú ezért most mit fogok kapni) Dúskálunk az "elvben VB esélyes" fiatal pilótákban akik vagy nem is kerülnek az F1-be vagy talicskával nyomják.....

(#167049) VágniValó válasza mefistofeles (#167048) üzenetére

VágniValó
őstag

Így van. Ha ez a Mercedes fölény marad, ez a sport kifog magából termelni újabb Hülkenbergeket eredményesség tekintetében.

(#167050) Samott válasza mefistofeles (#167048) üzenetére

Samott
őstag

Egyedul Hamilton ul VB-re eselyes autoban. Ugyhogy tokmindegy a tobbit ki vezeti.

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.