Hirdetés

2020. január 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-29 17:54:58

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#13051) M3oH válasza Qorthral (#13050) üzenetére

M3oH
(őstag)

Zolit en birom, orulok, hogy O lesz a mikrofon mogott. Weber Gabi is rendben van, sztem is nagyon jo duo jott ossze igy, talan ez eddigi legjobb.

(#13052) AMD Power válasza M3oH (#13051) üzenetére

AMD Power
(titán)

Én is Nagyon örülök neki ,hogy ők ketten lesznek a kommentátorok! :R

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#13053) zetecR válasza -Mike- (#13047) üzenetére

zetecR
(addikt)

Hehe, Tweet gombja Haminak is biztos van, csak az kék, és egy nyomással tolja a telemetriát. :)

(#13054) .noxwill válasza Qorthral (#13050) üzenetére

.noxwill
(veterán)

A Szujó egy végtelenül szerény pali, és riporterként már bizonyított. Kíváncsian várom hogy fog alakítani kommentátorként....

All→M8

(#13055) Male válasza -Mike- (#13047) üzenetére

Male
(veterán)

Azért az "open gate" se rossz :DDD

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ ALLEZ AMÉLIE!!! //////////////////////////////////////////// Forex programozás: https://forex.kismunka.hu - Webfejlesztés: https://ozweb.hu

(#13056) zetecR válasza Male (#13055) üzenetére

zetecR
(addikt)

:D

(#13057) DopeBob válasza Male (#13055) üzenetére

DopeBob
(addikt)

vagy a "mute" :))

bár ez utóbbi lehet már nem is kamu gomb :DDD

[ Szerkesztve ]

MZ/X

(#13058) Nowhereman válasza -Mike- (#13047) üzenetére

Nowhereman
(őstag)

Lesz mivel szórakoznia, ha unja magát. De a Vodka adagoló hova tűnt?

Utánam a kondenzcsik!

(#13059) Qru

Qru
(MODERÁTOR)

:D

(#13061) McCartman

McCartman
(senior tag)

Úgy tűnik az mtv tényleg ad a "munkáltatójuk" / adózó állampolgárok visszajelzéseire, bár lehet csak személyi ellentétek vezettek Mezei eltávolításához ezt úgysem tudjuk meg. :)

Mindenesetre ingyen, bárhol fogható HD adás, Wéber, Szujó, el vagyunk kényeztetve. :))

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#13062) [CS]Blade2 válasza Qorthral (#13050) üzenetére

[CS]Blade2
(őstag)

Ha nem mond ökörségeket, és nem hibázik annyit, mint a Mezei vagy a Gyulám, akkor máris rendben leszünk.

"Felmerül a kérdés, hogy a sportkommentátor kinek közvetít: annak a néhány "szakbarbárnak", vagy a még mindig csendesebb többségnek, aki egy fárasztó hét után péntek este, a melóból hazaérve kinyit egy üveg sört, lehuppan a fotelbe és csak látni akar egy jó meccset a tévében. Szerintem neki nem a statisztika-hegyek kellenek, hanem valami más. Tudja, ez a legnehezebb ebben: mindenkihez szólni. A 60 éves mérnök ugyanúgy találjon valami számára érdekeset, mint a 15 éves tinilány. És bizony, a Forma-1-et sokféle ember nézi. Igyekszem majd megtalálni ezt az egyensúlyt. Visszatérve a kérdéshez: a műértő amatőrök kialakították a maguk játszóterét, blogokban, fórumokon élvezik egymás társaságát. Egyelőre azonban a tévé még szélesebb körhöz kell, hogy szóljon."
Ezt Wéber meg tudná oldani, ha néha hagynák, hogy szak-kommentáljon, az egyszeri néző szerintem kibírná.

[ Szerkesztve ]

(#13063) Pitterix

Pitterix
(őstag)

[ Szerkesztve ]

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#13064) grabber válasza Pitterix (#13063) üzenetére

grabber
(addikt)

Külsőre semmi radikális változtatást nem látok,kíváncsi leszek,hogy emiatt lesz annyira jó(stabil kiegyensúlyozott tavalyi fejlesztés) vagy emiatt lesz lassú.

(#13065) Csepy válasza Pitterix (#13063) üzenetére

Csepy
(senior tag)

Valami nem kóser ezzel a fotóval, a hátsó szárny az idei Lotuson jóval magasabban van a tavalyiénál... vagy én maradtam le valamiről?

Regards: Csepy

(#13066) Motion_Blur válasza Csepy (#13065) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Ugyanolyan magasan van a szárny, csak az összehasonlítás nagyon tré "munka"...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#13067) Pitterix

Pitterix
(őstag)

Csak találtam a képet, ahogy ezt is:

Passzív dupla DRS az E21-en!

(#13068) Frenky89 válasza Pitterix (#13067) üzenetére

Frenky89
(őstag)

OMG milyen borzalmas háttér-/betűszín kombináció választás. :W

(#13069) -Mike-

-Mike-
(addikt)

(#13070) [CS]Blade2 válasza Pitterix (#13063) üzenetére

[CS]Blade2
(őstag)

Szerintem az a gép nem egyenlő a bemutatón szereplővel. Itt teljesen más minden részlet, mint ezen a képen. A légbeömlők, az apró terelőszárnyak, teljesen más első szárny stb. Ez a tavalyi gép.
Ilyen "tüskék" sem voltak a bemutatón a hátsó szárnyon. 8:40-nél látszik.
A beömlők felett pl. van egy vízszintes összekötő elem az idein.
Lehet, hogy tévedek, de szerintem sikerült a tavalyi autót saját magához hasonlítani a szerzőnek.

Ted Kravitz tett fel képet a kipufogóról: [link]

(#13071) Pitterix válasza [CS]Blade2 (#13070) üzenetére

Pitterix
(őstag)

Hogy őszinte legyek, ennyire nem elemeztem..... :B

(#13072) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

Lájkoljátok Gyulát: [link] - ha már Szujó mellett Wéber Gabi is ezt akarja... :U ;]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#13073) Obi-1 válasza cyberkind (#12968) üzenetére

Obi-1
(őstag)

A 2007-es kémbotrányban betöltött szerepe miatt nem gondoltam volna, hogy De La Rosa egyszer Ferrari tesztpilóta lesz. Amúgy sem értem, miért van minden csapatnak ennyi tesztpilótája. Se Badoer, se De La Rosa nem mutatott semmit, amikor versenyzési lehetőséget kaptak.

Only a Sith deals in absolutes.

(#13074) tkesy

tkesy
(őstag)

Szerintetek az idei gép MP4-28 van a lepel alatt? az orrából arra tippelnék, hogy igen :)

>>>> “Life is measured in achievement, not in years alone.” - Bruce McLaren <<<< >>>> So Say We All --- The Truth Is Out There - I Want To Believe --- Indeed <<<<

(#13075) Misi 007 válasza Obi-1 (#13073) üzenetére

Misi 007
(Közösségépítő)

Nem is a képességei hanem a szemöldökkirály barátsága miatt lett ő tesztpilóta.

(#13076) Motion_Blur válasza Obi-1 (#13073) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

A tartalékpilóta titulus kifejezőbb ;)

(#13077) Csepy válasza tkesy (#13074) üzenetére

Csepy
(senior tag)

Basszus, milyen magas lesz ennek az orra... kezdek félni... ha valami radikálisat próbálnak, akkor az visszafelé sülhet el. :B
20 éve McLaren rajongó vagyok, és szeretnék már látni egy összeszedett, jó szezont mostanság...

(#13078) AMD Power válasza Csepy (#13077) üzenetére

AMD Power
(titán)

Ezzel én is így vagyok. De az elmúlt évekből kiindulva. :(

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#13079) Xirtam válasza AMD Power (#13078) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Sőt az új pilóta párostól is félhettek. :U

(#13080) AMD Power válasza Xirtam (#13079) üzenetére

AMD Power
(titán)

Hát igen.... Button , Perez szerintem messze nem lesz a légütősebb páros a mezőnyben.

(#13081) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

Még a héten döntés születik a Hungaroringről

"Gyulay Zsolt, a cég elnök-vezérigazgatója elárulta, a három pályázat közül kettő megvalósítása igencsak költséges volna, ráadásul a terepviszonyok miatt nehezen lenne kivitelezhető."

Akkor nem igazán várható radikális változás a nyomvonalban... de legalább újra lesz húzva az egész aszfaltcsík. A jelenlegi orvosi központot meg úgy ahogy van fel kéne gyújtani, ahogy az kinéz már hosszú évek óta...

újabb kacsacsőr a láthatáron:

[ Szerkesztve ]

(#13082) shteer válasza Motion_Blur (#13081) üzenetére

shteer
(félisten)

Ehh, meg a feny is megbotlott benne :)

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#13083) [CS]Blade2 válasza Csepy (#13077) üzenetére

[CS]Blade2
(őstag)

Szerintem mindenki a maximális magasságra építi az orrkúpot. Tavaly bejött ez a lépcsős dolog, mert biztonság szempontjából alacsonyra akarták, de a csapatok nem akartak teljesen új autókat építeni, ezért a lépcsőig maradhatott a 2011-es magasság, onnantól pedig megvolt, hogy mennyi lehet a max. Ezt a Mclaren és talán a Marussia nem használta ki, mindenki más az autó alatt akarta látni a több levegőt. Aztán a Mclaren is lépcsősödött év közben. Valszeg ez már kihasználja a maximális magasságot, de magasabb nem lehet.

(#13085) M3oH

M3oH
(őstag)

Alltime gyozelmi/pole statisztika: [link]

(#13086) zetecR

zetecR
(addikt)

Kimi könnyű reggelije:

(#13087) shteer

shteer
(félisten)

Meki mikor kezdi a musort?

(#13088) M3oH válasza shteer (#13087) üzenetére

M3oH
(őstag)

Delben kezdodik. De azt nem tudom, hogy angliai vagy a mi idonk szerint. Youtube-n nezheto lesz ez is.

(#13089) AMD Power válasza M3oH (#13085) üzenetére

AMD Power
(titán)

Jó ez a lista és mégse. Nagyon más volt a 50-s években is meg mondjuk a 80-s egy verseny stb...

(#13090) TESCO-Zsömle válasza AMD Power (#13089) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Régen a versenyzők többet kockáztattak, ami -valamelyest- felértékeli az elért eredményeiket.

(#13091) .noxwill válasza M3oH (#13088) üzenetére

.noxwill
(veterán)

Fácsén azt írják hogy a stream GMT idő szerint 10:30kor kezdődik. Gondolom akkor 11 kor kezdődik, ami nekünk +1 óra, szóval Dél.

All→M8

(#13092) shteer válasza TESCO-Zsömle (#13090) üzenetére

shteer
(félisten)

Es valamelyest az eletuket is roviditette

(#13093) TESCO-Zsömle válasza .noxwill (#13091) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Hogy lesz a 10:30-ból 11? Szerver-error?

(#13094) .noxwill válasza TESCO-Zsömle (#13093) üzenetére

.noxwill
(veterán)

A stream indul el 10:30kor. Gondolom 11ig bejátszások, felvezető videók lesz stb...
A tényleges bemutató gondolom 11kor kezdődik.

All→M8

(#13095) JColee válasza .noxwill (#13094) üzenetére

JColee
(őstag)

Lotusnál nem tököltek addig, 15 perc alatt lezavarták az egészet. Szóval óvatosan ezzel a közelítéssel!

(#13096) .noxwill válasza JColee (#13095) üzenetére

.noxwill
(veterán)

Akkor mind1, jobb időben rácuppanni a streamre, már csak azért is mert lehet hogy annyian fognak ráállni, hogy lehet nem fogja bírni (mondjuk nem tudom milyen volt a helyzet a Lotusnál)

Közbe azt írják hogy 11 kor kezdődik....
Akkor csak a stream indul el 10:30kor.

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#13097) JColee

JColee
(őstag)

Na nemsokára leleplezik.
[link]
Pereznek rá kéne gyúrnia az angolra. :)

Na a meki nem lépcsős. :)

[ Szerkesztve ]

(#13098) IreN!CuS

IreN!CuS
(őstag)

Továbbra is szép :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#13099) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

(#13100) .noxwill

.noxwill
(veterán)

elkéstem :DDD :O

Semmi extra változtatás. Fura.

[ Szerkesztve ]

All→M8

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.