Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Foci VB 2006 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1351) Motion_Blur válasza ponti_ak (#1349) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ez már nagyon gáz :O

Szerintem le van nekik írva, hogy jópofizni kell. Vagy maguktól fossák ezt a sok baromságot :F

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1352) Integra válasza ponti_ak (#1349) üzenetére


Integra
titán

mivel nem otthon néztem a meccset ezért kénytelen voltam én is retken nézni.
kezdem érezni a dühötöket és elkeseredettségeteket, agyrém volt, frankón.
ez a léderer úgy sipítozik mint egy buzi, a másik aki állítólag meg szakkomentátornak nevezi magát.. na nem mondok többet szóval vágod.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1353) ponti_ak válasza Motion_Blur (#1351) üzenetére


ponti_ak
addikt

Fogadok benne van aszerződésükben, hogy minimum 3 fasságot kell mondaniuk egy félidőben.

Yáhhháhááháy, eszembe jutott a másik:
''A horvát jatékos nagyon hatékonyan szerelt, úgy érkezett, mint egy berepülőpilóta...'' Jó kis hasonlat volt ez is. öhhh... Akár Galla Miki is mondhatta volna: ''Ééérteed ?!?: ''berepülő'' ''pilóta''.... háháháháhá!!! :DD :( :(

(#1354) LOTR válasza ponti_ak (#1349) üzenetére


LOTR
addikt

itt te félreértettél valamit, ugyanis nem ezt mondta, azért emlékszek rá, mert én is felfigyeltem erre a szösszenetre, hogy ebből csak hülyeség lehet a vége
a legvallásosabb Lúcio, és valóban utána félrebeszélt, hogy felhúztak 2 templomot Berlinben, de utána teremészetesen javított
azt kell, hogy mondjam túl nagy az ellenszenv a riporterekkel szemben, ennyire egyáltalán nem rosszak(a kommentátorok az már más kérdés, de nem kell odafigyelni, és szerencsére csak keveset beszélnek), itt magával a szervezéssel vannak gondok, meg a reteklub hozzáállásával, csak a pénzt nézik (amiben semmi rossz nincs addig, amíg nem a vb rovására megy, persze itt más a helyzet)
na de mindegy ne ezen akadjunk fel

One Ring to rule them all

(#1355) Skipp válasza LOTR (#1354) üzenetére


Skipp
senior tag

Ez így volt, Luciot említette, mint legvallásosabbat nem RC-t. Utána jött a templomos hülyeség.

Léderer viszont nagyon utálhatja Ronaldot (vagy most azt képzelte, hogy egy jól védekező horvátok ellen rúgni fog 3 félpályáról indulós gólt?),mert Adriano ugyanugy egy nagy semmit csinált, őt még se baszogatta mindig. De önmagában igaz, hogy egy Ronadlotol többet vár az ember...
Kálmán meg jól elmondta, hogy serdülőben tanítják, hogy keresztbe nem adunk szabadot. (asszem ezt mondta) Utána a következő szabadrúgás ugyanúgy keresztbe ment, csak akkor nem vették el. Gondolom élvezte, hogy talált valamit amibe bele kellett kötnie, hiszen mégiscsak szakkomentátor.

Légy pontos! Mérj mikromiliméterben, jelölj krétával, vágj baltával!

(#1356) ponti_ak válasza LOTR (#1354) üzenetére


ponti_ak
addikt

Elnézést, Lucio-t mondta, tényleg nem RC-t.

És az is lehet, hogy túlzok egy kicsit, de Mr Léderer nekem már a Borsodi Ligában sem volt soha szimpatikus. Nem csak azért, mert néha butaságokat beszél. Úgy ahogy van, nem csípem, és kész. (Majd belejön.. vagy nem.. de egyelőre nem túl jó riporter, az biztos...)

A közvetítések ''szervezettségéről'' meg tényleg reggelig beszélhetnénk... hajaj... namindegy, végülis tényleg az a fő, hogy zajlik a VB, és még sok szép meccs van hátra. :C :))

(#1357) Chili7 válasza Skipp (#1355) üzenetére


Chili7
őstag

Nagyából láttam, hogy mit csinált ez a két csatár a klubjában tavasszal: lósz@rt.
Szerintem a brazilokhak van egy halom jó csatáruk, akik jobbformában vannak, és jobban motiváltak:
Én szeretem/szerettem ezt a két játékost, de sajnálom, hogy most velük számol az edző.

(#1358) Kicker


Kicker
senior tag

Jó kis meccs volt ez a Brazil - Horvát... nem lepődnék meg, ha a horvátok benn lennének a 4be...

remélem ma a németek kapnak egy pofont a lengyelektől... :DDD

Léderer, VIlági, Gyulai, meg a szakkomentárai egy rakás szar... miket beszélt a Turbán tegnap? te jó ég...


valamelyik állandóan elkezdi magyarázni, hogy az új les szabálynál meg kell várni miga játékos rámozdul a lasztira... menjen már a fenébe.... katasztrófa

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1359) bagyulajuve válasza Kicker (#1358) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ez korábban volt így nem?
az újabb szabály szerint hozzá is kell érni a labdához a lesen álló játékosnak, hogy befújják, tudtommal (vagy visszaváltoztatták?) :F
viszont ezt alig alkalmazzák a partjelzők

Resistencia eterna

(#1360) Grass válasza bagyulajuve (#1359) üzenetére


Grass
aktív tag

A lesen álló játékosnak most rá kell mozdulnia a labdára, hogy befújják a lest. Hozzáérnie nem kell. Ha haggya elgurulni akkor nincs semmi.

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#1361) Kicker válasza bagyulajuve (#1359) üzenetére


Kicker
senior tag

aza hozzá kell érni volt, de volt annyi eszük, ha egyértelműen mozog felé és elérheti akkor integet... no de mindegy is ez... a szakkomentárokat a vízbe...

GO ENGLAND

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1362) lord_m


lord_m
senior tag

Mára is ''Jó szurkolást az Uraknak, kitartást a hölgyektől...!'' ( Bocsika :DDD )

A mai nap meccse a Spanyol-Ukrán sztem. Kiváncsi leszek Seva és trsai mit alkotnak.

(#1363) Kicker válasza lord_m (#1362) üzenetére


Kicker
senior tag

én szerintem az lesz mint a Ghána -Olasz, erőlködnek, de kibujik, hogy a spanyolok sokkal jobbak... mondjuk Sheva életveszély, de pl Togo se ment semmire Adebayorral, és a Kador gyerekkel... szal a többi csapatrész ha felnő a sztárok mellé, akkor ok... pl Elefántcsonpartnál, Drogba mellé Toure, Ebue, Koné, stb azért odaértek csapatjátéékban... Ghánánál ezt nem láttuk, s szerintem ukránok sem fognak...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1364) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

mai nap remélem seva vág 3-at, és spanyolok nyernek 4-3-ra :DDD
de nem valószínű, hogy gólzáporos meccs lesz :( , az eddig tapasztaltak alapján

Resistencia eterna

(#1365) Kicker válasza bagyulajuve (#1364) üzenetére


Kicker
senior tag

Igen.. hasonliít az idei BLre a nagycsapatok, esélyesek nem kápráztatnak el minket... a beton védekezés az első... Brazilk is úgy játszottak mint akárki már csapat.. nem ez a klasszikus brazil foci... :( de még látunk olyat is remélem... (az se baj ha nem a braziloktol.. ;] )

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1366) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

jan koller (cseh) minimum 10 napot pihen, de lehet h egyáltalán nem tud majd pályára lépni a vb-n. izomszakadás.
hát koller és baros nélkül nem lesz egyszerű.

- no es importante -

(#1367) bagyulajuve válasza Sixkiller6 (#1366) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nekem most volt februárban izomszakadásom 3 hónap volt mire úgy ahogy rendbejött
1 hónapig jártam fizikora, de még mindig néha megérzem, hogy ''benyilallik''
persze ezeknél csodaorvosok vannak és csodafelszerelés, de így is nehezen tudom elképzelni, h 10 nap alatt rendbe jönne

de szurkolok neki, hogy rendbe jöjjön, mert nagyon jó játékosnak tartom (ő a kedvenc cseh játékosom, meg Rosiczki) és sajnálnám, ha csehek nem jutnának legalább a 8 közé

[Szerkesztve]

Resistencia eterna

(#1368) lord_m


lord_m
senior tag

Seva is sérüléssel bajlódik, de azért remélem vállalni tudja a játékot!

(#1369) WillChi válasza Sixkiller6 (#1366) üzenetére


WillChi
senior tag

Azért a többi srác sem kutya abban a csapatban... Én még nélkülük is bízom a Csehekben.

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#1370) Vandit. válasza bagyulajuve (#1367) üzenetére


Vandit.
addikt

belenyomnak valami szteroidot és annyi.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1371) Travelos


Travelos
őstag

sikerült már itt valakinek a neten nézni valamelyik meccset élőben??
Légyszi segítsetek, nincs TV a közelemben, csak net, és szeretném nagyon nézni a meccseket.

köszi előre is :R

H97 / i5 / 16GB DDR3 / 3TB HDD / 120GB SSD / R9 280 / 24" IPS / 550W

(#1372) fokukac válasza Sixkiller6 (#1366) üzenetére


fokukac
nagyúr

le vagyok maradva.

Baros-nak mi baja van?

sajnos nem láttam a cseh meccset, mert a k...g rtl nem közvetítette,
sportklub-unk meg nincs.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1373) Salak válasza fokukac (#1372) üzenetére


Salak
tag

Baros állítólag kocogni sem tud,csak biciklizni. legalábbis szombaton még ez volt.
Kár,hogy nem láttad, eddig a vb legjobb meccse volt :)

"Winners never quit and quitters never win."

(#1374) Thyb


Thyb
senior tag

Bár csak közvetetten kapcsolódik, de azért mégis : [link]

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#1375) Dufresne válasza Thyb (#1374) üzenetére


Dufresne
addikt

Ez egy kicsit erős volt így ebéd után. Ennek fényében nemtudom melyik rosszabb, a futballhuliganizmus betőrt szélvédőkkel és felgyújtott kukákkal, vagy egy viszonylag nyugodt étterem, ahol egyszerűen lelőnek ha nem jó csapatnak szurkolsz...


Hajár spanyolok amúgy!!! nem lehet elég korán kezdeni:)

(#1376) zoa


zoa
tag

Haliho!

Mi most jottunk haza Nemetorszagbol...
Ket meccsen voltunk kint Frankfurtban az Anglia-Paraguay neztuk.
Kölnben a Portugalia-Angola meccset.

Hat az Angolok siralmasan gyenge meccset hoztak ossze, de ezt tetezte a 37000 angol szurkolo az nem volt semmi.

A Portugalok viszont allatira hajtottak nem volt rossz hatarozottan nem volt rosz.

Amugy nem tudom irta e mar valaki aki kint volt de hihetetlen szervezett az egesz es jo a hangulat is.

Aki tehete menjen ki, azt ajanlom.

Halkan megsugom a gyengebb meccsekre kb 45 Euroert be lehet jutni ez kb egy Tunezia-Szaud Arabia meccs ar.
A nivosakra azert lenyegesen dragabb.

Szoval minden tok jo!

Ja es nekem amugy ez a ket focimeccsem volt az elso eloben a Stadionbol. Valami fergetegesen jo a hangulat.

Kedvenc szinem a szivarvany

(#1377) Dufresne válasza zoa (#1376) üzenetére


Dufresne
addikt

Sztem aki megteheti az már kinnvan, vagy kimegy amúgy is:)

Jó hallani hogy szervezetten megy a dolog, a hangulatra meg nem csodálom, hogy fergeteges:)

(#1378) Kicker válasza zoa (#1376) üzenetére


Kicker
senior tag

ez a be lehet jutni ez mit jelent??? valakinek az ''elhagyott'' jegyét megveheted? elhiszem hogy a hangulat iszonyat lehetett...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1379) zoa válasza Kicker (#1378) üzenetére


zoa
tag

azt jelenti hogy a meccsek elott ilyen satrakban meg arulnak jegyeket. Mivel azokra elovetelben nem kelt el az egesz.
De erdemes nagyobb meccsek elott is probalkozni mert neha van aki visszaadja.
A jegyuzereket el kell felejteni a fele bunko arab aki vagy hamis jegyet ad vagy atver, de a rendorok eleg hamar lekapcsoljak az ilyet.
Aki normalis jegyet arul annal also hangon 300 Euronal indul a jegy

Kedvenc szinem a szivarvany

(#1380) Kicker válasza zoa (#1379) üzenetére


Kicker
senior tag

kamerát, fényképezőt nem vittél be? esetleg egy labdát nem kaptál el a lelátón... :DDD

fotokat mutatatnál,ha... Angolokat csak látni is élmény, no meg a drukkerek... nyugis szektorba voltál? mesélj egy kicsit, had csorogjon a nyálunk... :B

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1381) Hörpi válasza Travelos (#1371) üzenetére


Hörpi
tag

az ONLINE TV vagy az AZBESZT TV nevű progik a jó barátaid

ezekkel legalább az RTL KLUB-ot biztosan nézheted (persze ADSL elengedhetetlen)

de ha valaki tud valami jobb megoldást akkor az engem is érdekel

Normális vagyok; megmondták a hangok a fejemben...

(#1382) zoa válasza Kicker (#1380) üzenetére


zoa
tag

Az angol meccsen a Paraguay-i szektor mellet ultunk egy angol taborban angol mezben. Valami hihetetlen milyen csapatszellem van bennuk. Amikor volt a gol en egy agyontetovalt izomagy angolal olelkeztem meg ugraltam. Volt meg egy jo poen. Amikor a meccs elejen kihivtak ket szurkolot hogy buzditsa a tomeget. Az angolok szep csendben meghallgattak az oveket majd a vegen nagy ujjongas meg tapsolas meg minden jo. Jott a Paragauayiak embere egy 20eves csajszi, elkezdte nyomni spanyolul, a hulye angolok meg hallgattak vagy 4mpig aztan elkezdtek enekelni a himnuszukat de olyan erovel hogy a szerencsetlen csaj bol semmit nem lehetett erteni. Az angol drukkerek hihetetlen jofejek foleg ha latjak hogy kulfoldi vagy es angol mezben nekik szurkolsz az meg meg nagyobba tesz a szemukben, de ez igy leirhatatlan.
Csinaltam egy csomo fotot de nem tudom hova felrakni...
Video csak 1 van a stadionrol.
Ja ezeket elfelejtettem bakker olyan modernek ezek a stadionok hogy az valami hihetetlen pl. a frankfurtit alulrol klima hutotte a nagy melegben ne legyen a jatekosoknak kemeny izzaszto dolguk meg ilyen...

Kedvenc szinem a szivarvany

(#1383) Kicker válasza zoa (#1382) üzenetére


Kicker
senior tag

:R :R még-még... :DD

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1384) brownus válasza zoa (#1382) üzenetére


brownus
veterán

kep.tar.hu:) képeket!! meg mesélj még:)

(#1385) Kicker válasza Hörpi (#1381) üzenetére


Kicker
senior tag

letöltöttem az onlinetv6.6ot, de nincs retekklub.. :(

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1386) zoa válasza brownus (#1384) üzenetére


zoa
tag

wazz ide regisztralni kell...
Akkor kihagyom

Kedvenc szinem a szivarvany

(#1387) brownus válasza zoa (#1386) üzenetére


brownus
veterán

lustaság! akkor marad a http://img246.imageshack.us vagy a kepfeltoltes.hu

(#1388) zoa válasza brownus (#1384) üzenetére


zoa
tag

Huha mit meseljek meg?
Kölnrol is tudni kell hogy tele volt angollal a nezok ott ugy oszlottak el hogy fele portugal a maradek haromnegyede angol es egynegyede angolai
Ezek a suket angolok ott meg az angolaiaknak szurkoltak es egymassal versenyeztek melyikuk tud jobban buzditani nagy elmeny volt, foleg azert mert az angol meccsen a a felso tribunon ultem az egyik szogletpont felett, de a portugalon pont a palya szelen... Elottem lihegett figo es a tobbiek. Nagy elmeny volt az is. Ja es most neztem vissza es kiderult a portugal meccsen meg a teveben is mutattak minket :))

Kedvenc szinem a szivarvany

(#1389) bagyulajuve válasza zoa (#1388) üzenetére


bagyulajuve
addikt

:R :R :R

örülök, hogy ilyen élményben volt részed, én nekem is nagy vágyam kimenni egy eb-re vagy vb-re

:C :C :C

Resistencia eterna

(#1390) Dufresne válasza bagyulajuve (#1389) üzenetére


Dufresne
addikt

Jó dolog ilyen eseményre kijutni.
Nekem egy hasonló élményem, amikor női kézilabda vb döntőre mentünk ki Horvátországba, sajna kikaptunk a franiáktól, de hihetetlen volt ott is az ''összefogás'' és a szurkolói csapatszellem.

(#1391) Kicker válasza zoa (#1388) üzenetére


Kicker
senior tag

nem úszod meg képfeltötlés nélkül, szóval állj csak neki... :DD

fényképezővel kattingattál hevesen? angolok marhák... én is csak angolok közé mennék... :DDD

na szép... még a retekklubban is benne voltál... :Y

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1392) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

mai tippeim:

Spanyolország–Ukrajna 3-1
Tunézia–Szaúd-Arábia 1-0
Németország–Lengyelország 2-0

Hajrá spanyolok, mindent bele Seva!

Resistencia eterna

(#1393) LOTR válasza zoa (#1382) üzenetére


LOTR
addikt

fel tudok ajánlani egy saját ftp-t ahova feltötheted amit szeretnél :D
aztán 1 giga feltöltési korlátom van / nap, tehát egy jópáran le is tudják szedni akár ;)

One Ring to rule them all

(#1394) zoa


zoa
tag

Feltoltottem a kepeket

Kedvenc szinem a szivarvany

(#1395) zoa válasza LOTR (#1393) üzenetére


zoa
tag

Oksa
Akkor feltoltom az osszeset
Mert eddig valogattam

Kedvenc szinem a szivarvany

(#1396) Kicker válasza zoa (#1394) üzenetére


Kicker
senior tag

:R :R hmm... hova is?

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1397) brownus válasza LOTR (#1393) üzenetére


brownus
veterán

köszi zoa nevében is:) egy sörre a vendégem vagy :R

képeket!!!

(#1398) LOTR válasza zoa (#1395) üzenetére


LOTR
addikt

mindjárt beállítom ftp-t, aztán akinek kell privibe küldöm a címet, de senki ne adja tovább
1x-re csak 1 valaki csatlakozhat majd rám, na jó, 2-re állítom :D
üdv

Zoa, neked meg mindjárt küldöm priviben

One Ring to rule them all

(#1399) zoa válasza Kicker (#1396) üzenetére


zoa
tag

Azt irja varjak mig feltoltodik
www.kepfeltoltes.hu
De mi ez a szar hogy ennyit varok?

[Szerkesztve]


Tipp: hacsak nincs nagyon gyors (egyetemi, céges bérelt vonali, stb.) internet-kapcsolatod, inkább kevesebb képet tölts fel egyszerre.



Ejha en meg 16 ot nyomok egyszerre

[Szerkesztve]

Kedvenc szinem a szivarvany

(#1400) Kicker válasza zoa (#1399) üzenetére


Kicker
senior tag

:)) majd ha ready akkkor szoljatok...

a lényeg, a fokozatosság... :DDD

[Szerkesztve]

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Foci VB 2006 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.