Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  SSD kibeszélő (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-09 14:16:34

LOGOUT.hu

Ide várunk:
- minden saját tapasztalatot/tesztet, észrevételt a már megvett, és használatban lévő SSD-vel kapcsolatban, illetve mindenféle, megbízható forrásból való cikket/tesztet/érdekességet.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51824) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves Fórumozók!
Frissítettem az összefoglalót, valamint a topik neve is változott.
Remélem ezekkel a változásokkal itt több tapasztalat/eszme csere fog létrejönni, mivel kicsit szabadabb, lazább lehete ezentúl ez a topik.

Mindenkinek további jó fórumozást!

Hozzászólások

(#5126) gabber01 válasza HZoli87 (#5125) üzenetére


gabber01
addikt

256os modell. Ezt a gariztatást nem értem. Mire föl gariztathatná? Ez a kondi már gari ok? És adnának egy még nagyobbat? 500ast? Az durva lenne.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#26451) gabber01


gabber01
addikt

Sziasztok!

Nemrégen vettem észre, hogy egyszerűen eltűnt 50+Gb hely az SSD-mről... Ha összeszámolok mindent, egyszerűen nem jön ki megközelítőleg sem a a 240Gb-os formázott hely. Samsung 850 EVO-ról van szó.
WinDirStat is csak 180Gb-ot lát összesen. Mi a fene történt?

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#26460) gabber01 válasza gabber01 (#26458) üzenetére


gabber01
addikt

Nos, tévedtem, mert egy kevés system restore-t hagytam anno a meghajtón, és csak ezen a meghajtón.

Most már talán látszik, hogy mit hiányolok. Azért 50-60Gb eltűnt hely nem kevés...
Nincs Windows.old, nem a System Restore foglalja, nem a swap vagy hiberfil.sys, minden rejtett mappát/filet megjelenítettem és beolvastattam a méretét, nincs eltűnt partíció.

[ Szerkesztve ]

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#26462) gabber01 válasza Doky586 (#26461) üzenetére


gabber01
addikt

Igen? A másik képet is megnezted ahol ki van jelölve az összes mappa és file és összesen 130gb, míg 180 Gb foglaltsagot ír egyébként? Az hogy néz ki rendben?

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#40963) gabber01


gabber01
addikt

Sziasztok!

Beraktam egy új 500GB-os 860EVO-t, de először nem figyeltem és SATA2 portba csatlakoztattam. Na most átraktam SATA3-ba (persze formázhattam újra... :W )

Próbaképp azért lenyomtam neki egy CrystalMarkot. Ezek az értékek normálisak? Mindent alapon hagytam, csak az ismétlések számát vettem le 2-re.

Alaplap amúgy Gigabyte P67A D3-B3 Rev. 1 + i7 2600 (ha ez számít).

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  SSD kibeszélő (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.