Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Overmind


Overmind
aktív tag

Írjon ide mindenki, akinek bármilyen közölnivalója van a játékkal kapcsolatban.
Vannak itt Final Fantasy fanok?

(#2) Keitaro


Keitaro
addikt

Nemér gyorsabb voltál :DD

(#3) Overmind


Overmind
aktív tag

Kinek, hogy megy a PS emulálás? Ötletek?
Vagy bármilyen tipp.
Vagy kérdés...
Végigjátszás.
Akármi.

(#4) Overmind válasza Keitaro (#2) üzenetére


Overmind
aktív tag

Sorry :D

(#5) Keitaro válasza Overmind (#3) üzenetére


Keitaro
addikt

Tényleg akkor majd dobjam az emut?

(#6) Overmind válasza Overmind (#4) üzenetére


Overmind
aktív tag

Hány megás a beállított PSX-ed?

(#7) Overmind válasza Keitaro (#5) üzenetére


Overmind
aktív tag

Most Te voltál gyorsabb. :)

(#8) Keitaro válasza Overmind (#7) üzenetére


Keitaro
addikt

:)
Ffogalmam sincs a másik gépen van, de betömve nem hinném, hogy több 1 mbnál

(#9) Overmind válasza Keitaro (#5) üzenetére


Overmind
aktív tag

Ha nem túl nagy, jöhet. De kb 1 mega helyem van. :(

(#10) Overmind válasza Keitaro (#8) üzenetére


Overmind
aktív tag

Megint gyorsabb voltál. :D
Szóval akkor megköszönném!
Csinálok helyet neki.

(#11) Keitaro


Keitaro
addikt

Még jó hogy van háló, egy pill és betömöm, megnézem mennyi lesz

(#12) Keitaro


Keitaro
addikt

Fenébe... betömve 1.09MB Kiszedjek pár elvileg felesleges plug-int?

(#13) Overmind válasza Keitaro (#12) üzenetére


Overmind
aktív tag

Nem kell!!!
Még jó, hogy két emilcímem van. :) A fentit megrippeltem és így van vagy 3 mega hely.

(#14) Keitaro


Keitaro
addikt

Khmm... áldott jó mailbox csak akkor nem megy amikor kéne...

(#15) Keitaro


Keitaro
addikt

Lehet pár perc és rendbejön. De ha gondolod irc és átDCCzem

(#16) Overmind válasza Keitaro (#14) üzenetére


Overmind
aktív tag

Sebaj. Annyira nem sürgős. Vennem kell egy FF IX-et. Remélem már lement az ára... Hú... még 20 nap vizsgaidőszak. A végéig nem szabad megvennem, mert akkor annyi a tanulásnak.

(#17) Overmind válasza Keitaro (#15) üzenetére


Overmind
aktív tag

A DC++-t fel akartam rakni. Fel is installáltam, de még bénázok vele kicsit mert nem megy. IRC-n hogy lehet DCC-zni?

(#18) Keitaro válasza Overmind (#16) üzenetére


Keitaro
addikt

Ok akkor majd visszatérünk még rá. Így legalább nem offoljuk szét szegény FF topicot. Maradjon akkor aminek indult. Akinek kérdése vagy közlendője van ezzel kapcsolatban az írjon ide plíz! (Mint pl FF7-8 Ps2-re pletyka. De úgy tudom lefújták, pedig de szép lett volna :O )

(#19) Overmind válasza Overmind (#17) üzenetére


Overmind
aktív tag

Jaaa, biztos úgy, mint MSN-en.

(#20) Keitaro válasza Overmind (#17) üzenetére


Keitaro
addikt

Pl jobb katt az illetőn DCC/Send

(#21) Overmind válasza Keitaro (#18) üzenetére


Overmind
aktív tag

OK!
És köszi az eddigieket!

(#22) MaUser


MaUser
addikt

Ez a nekem való topic!
Megjegyezném előre is, hogy az FFVIII már nem tetszett, azt ugranám is.
A VII viszont nagyszerű volt. Egyetlen játék volt, amivel álmodtam az ez volt.:) A zenéje nagyon jó volt, emiatt vettem az awe32-őmbe még ramot és máig nem értem miért halt ki a midi? A Cocobo tenyésztési lehetőség és futtatás nagyon jó szórakozás volt.:) Apropó valaki legyőzte az Ultima Weapont? Ha igen, hogyan?

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#23) Overmind válasza Keitaro (#20) üzenetére


Overmind
aktív tag

Egy utolsó off :) : hol IRC-zel?

(#24) Keitaro válasza MaUser (#22) üzenetére


Keitaro
addikt

Melyiket? Mert a sima röpködő feketét nagyon könnyű az Emeraldal (vízalatti) és Rubyval (sivatagi) már szívni kell

(#25) Keitaro válasza Overmind (#23) üzenetére


Keitaro
addikt

Amikor fent vagyok akkor IRCNET és Soujiro nick. Most épp nem vagyok fent mert már nincs fent senki. Egyébként meg mail ment :)

(#26) Overmind válasza MaUser (#22) üzenetére


Overmind
aktív tag

Szerénységem. :) Gőzöm nincs, hogy hogyan. Tényleg. Sajnos felejtek.
A legvégén egyébként hanyadjára küzdötted át magad?

(#27) Overmind válasza Keitaro (#25) üzenetére


Overmind
aktív tag

THX!

(#28) MaUser válasza Keitaro (#24) üzenetére


MaUser
addikt

Na én meg azt hittem egy darab van csak....:(
A vízalattinak vagy 5X nekimentem, a másik kettővel meg emiatt kerültem a találkákat....
Úgyhogy, azt hiszem elő kell megint kotornom a polc aljáról a játékot. Egyetlen apró pici gondom volt csak vele, hogy a Square-es fiúk anno 120 tiszta játékóráról beszéltek és akkor elakadásokkal sem volt több 52-nél. Másodszorra meg vagy 27 óra volt, de akkor kint maradta cocobo farmernak.:DDD

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#29) Keitaro


Keitaro
addikt

np

Egyébként ha már az Ultimate weapon nem megy akkor tápolódj egy kicsit. Jól lehet tápolni a Nort Craterben és a víz alatt lévő repcsiben (az elsüllyedt roncsban). Egy idő után minden veszély két nyissz lesz :)
UW-t ha leszeded csinál egy krátert maga után ahonnan gyalogosan fel lehet jutni az Ancient Forestbe. Van ott pár tápos dolog, meg egy kis logikai rész.

(#30) Keitaro válasza MaUser (#28) üzenetére


Keitaro
addikt

Elsőre 50 órát szüttyögtem vele másodjára 100-at :DD
De csak mert mindenki level 99, minden master materiából volt 2 és minden kis secret részt megcsináltam ^^ Úgyhogy ha a 120 nem is a 100 kijön hidd el :) (bár ma már mindezt kevesebb idő alatt megcsinálom de akkor eddig tartott)

(#31) Overmind válasza MaUser (#28) üzenetére


Overmind
aktív tag

Nekem 75 óra volt a tiszta játékidő, és maradtak ki dolgok. Szóval lehet, hogy tényleg megvan az a 100, de csak, ha mindent megcsinálsz. Én pl. hagytam ki karaktert is. :( Nem tudtam, hogy a kis ''indián'' tolvajt is be lehet venni...

(#32) MaUser válasza Overmind (#26) üzenetére


MaUser
addikt

A legvégén először, de egy picit csaltam.:) Ketten nyomtuk egyszerre a játékot egy haverommal és ő előbb elért a végére. Aztán már tudtam, hogy 30-35 perc után csak meghal az az izé. A nevéré már nem emlékszem sajnos. Arra voltam kiváncsi a végén vajon, hogy küzd meg Cloud Seppiroth-tal, mert mindketten hiper-szuper táposak lettek a végére, de ügyesen kivágták magukat.:). A videókat meg kiszedtem a játék és felírtam egy cd-re. Nagyon hangulatosak. Főleg a végén a Ghia videó és a specimen-es video.

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#33) Keitaro válasza Overmind (#31) üzenetére


Keitaro
addikt

Se Yuffie se Vincent? Akkor legközelebb pótold e kettő nélkül sok jó storyból kimaradsz!
Ha érdekel leírom, hogy kell őket ''begyűjteni'' :)

(#34) Overmind


Overmind
aktív tag

Emléxem, hogy a legeslegsirályabb az volt, amikor a legvégső csatában (3+3-an Sephirot (jól írtam?) ellen) 3 emberemet nem cuccoltam fel. :) Véletlenül ráestem a bill-re...
Sok-sok perc hadakozás után nem igazán örültem neki, mert azt hittem, hogy meg fogok pusztulni. Szerencsére tévedtem. :DDD

(#35) Overmind válasza Keitaro (#33) üzenetére


Overmind
aktív tag

Először megpróbálok majd magamtól rájönni. Azért úgy az igazi. Ha nagyon nem megy, akkor jöhet a help. :))

(#36) MaUser válasza Keitaro (#30) üzenetére


MaUser
addikt

Tényleg elő kell szednem. Jha a repcsi nagyon nehéz. Amikor először leértem, alig vártam, hogy élve kijussak. Persze a végén én is ott tápoltam.:DDD Csak a szaladgálás volt unalmas már táposabb, amíg nincs meg a repcsi. Meg aztán sehogysem tudtam a hegyi cocobot keresztezni a másikkal, pedig azt mondják, ha keresztezem nincs ellenfele... Próbáltam elérni a 7777hp-t, de sehogy nem akart kijönni, pedig az is jó móka.:)

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#37) Keitaro válasza Overmind (#35) üzenetére


Keitaro
addikt

Oké. Jól teszed, így az igazi ^^

(#38) MaUser válasza Keitaro (#33) üzenetére


MaUser
addikt

Yuffie egy agyrém volt mire rájöttem, hogyan kell neki válaszolgani. Vincent volt a pincében igaz?

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#39) Keitaro válasza MaUser (#36) üzenetére


Keitaro
addikt

Nekem már sikerült egyszer elérnem a 7777-et, de teljesen véletlenül, szóval nem tudok rá taktikát mondani (elvileg ha megvan a 9999 HP akkor magic materiakkal leviheted -20%-al 7777-re de ezt könyebb mondani mint kivitelezni)
Egy tipp. Ha levered az Ruby-t kapsz egy Golden Chocobot és máris el tudsz menni a secret helyekre. Mondjuk versenyre a saját magad által fejlesztett sokkal jobb

(#40) Keitaro válasza MaUser (#38) üzenetére


Keitaro
addikt

Aham

(#41) Overmind válasza MaUser (#36) üzenetére


Overmind
aktív tag

Nekem általában nem volak tápolási gondjaim. Ugyanis annyira pixeles volt, hogy néha nem találtam meg a kiutat! :)) Volt valami kis vékony létra, és nem vettem észre. Addig bolyongtam ott, hogy szerintem túl tápos lettem. Aztán ezt még eljátszottam pár helyen. Hát erre biztos nem gondoltak a készítők...

(#42) Overmind


Overmind
aktív tag

A demóval játszottatok? Amíg nem volt meg a játék vagy 1000X végignyomtam...

(#43) Keitaro válasza Overmind (#42) üzenetére


Keitaro
addikt

Azzal nem. Nekem úgy lett meg a játék anno, hogy elmentem leraktam érte 10%ot hogy megkapjam egy estére (épp nem is lett volna az egészre cashem). Aztán este beizzítottam...
Nah ez volt a halálom, mert filózhattam, hogyan teremtsem elő a maradék 90%ot 24 órán belül :) De hála egy barátomnak meg lett oldva

(#44) Overmind


Overmind
aktív tag

KÉRDÉS: DEBRECENBEN LEHET VALAHOL KAPNI FF VII-ET???

(#45) MaUser


MaUser
addikt

Na jó éjt bajtársak..
Holnaptól két hétig az integrálok zárnak ölelő karjaikba, de utána lenyomom az össze ultima-t. (Már ha elindul gef3-on nem szoftveresen, ugyanis aa nélkül a monitoromon a 640*480 merő pixelhegy sajnos, de bizakodjunk.) És soha ne küldjetek rakétát egy közelgő gonosz meteorba, mert az csak növeli az erejét!:DDD
Hopsz, sikerült Cloud-dal valakinek valamelyik csajt ''felszedni''?

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#46) Overmind válasza Keitaro (#43) üzenetére


Overmind
aktív tag

Meg tudlak érteni. Nekem meg csak úgy hozták, hogy: nekem nem fut. Kell kőcsön? Ennél jobbat? :P

(#47) Overmind válasza MaUser (#45) üzenetére


Overmind
aktív tag

Jó éjt!
Csajfelszedés is van? Mert dúlt a láv...

(#48) MaUser válasza Overmind (#42) üzenetére


MaUser
addikt

Ja és az igazából először nem is tetszett, meg angolul se nagyon tudtam, de aztán...

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#49) Keitaro válasza MaUser (#48) üzenetére


Keitaro
addikt

GFen szerintem menni fog GF1en ment akkor 3-on is fog

(#50) Keitaro


Keitaro
addikt

A randi résznél el lehet érni, hogy Aeris-el (vagy Aerith kinek hogy tetszik jobban), vagy Tifa-val vagy Yuffieval vagy akár (!!! jujj !!!) Barettel is lehet randizni. Ez utóbbit még nem próbáltam de elvileg el lehet érni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.