Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) bundilolo


bundilolo
tag

Egy kicsit megkéstem az írással,de remélem megbocsátjátok ezt nekem.Semmi különös nem történt velem az elmúlt 3 napban.Kicsit összevesztem a bátyámmal.de már kibékültünk,Csak egy kis apróság volt az egész.Úgy döntöttem,hogy pihenek a hétvégén,mert eléggé fáradt vagyok a sok edzéstől és iskolától.Azt hiszem el kéne mennem egy massszőrhöz.Tele van görccsel a nyakam.Holnap meccsem lesz,nem tudom hogyan fogom bírni.Majd csak lesz valahogy.Találkoztam egy régi barátommal és eléggé örültünk egymásnak.Megígértem,hogy meglátogatom valamikor,talán a jövőhét eleje lesz a legalkalmasabb rá.Majd még róla is mesélek később.Igen különleges egy ember.Megnéztem a Forma 1 időmérőt is és örülök Massa győzelmének.Elárulom,hogy ő a kedvenc pilótám mióta Schumacher visszavonult.Eddig is nagyon szimpatikus volt,de valakit választanom kellett,mert csak így tudom megnézni a versenyt,hogy szurkolok valakinek.És hát van egykét ellenszenves pilóta.Neveket nem árulok el,mert senkit nem akarok megsérteni ezzel.Egy kicsit még olvasok,talán valami érdekes filmet megnézek aztán elteszem magam holnapra.Remélem szépeket fogok álmodni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.