Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bundilolo


bundilolo
tag

Úgy döntöttem,hogy belefogok egy napló írásába.Mesélek majd régi,elfeledett,mindennapos és jövőbeli érzéseimről,terveimről,elképzeléseimről,vagy csak éppen a hétköznapi,szürke cselekvéseimről.Előre felhívom a figyelmet,hogy nem fogok információt kiadni itt személyekről,helyekről és minden egyébről aminek tulajdonneve van.Remélem,hogy akik ezt olvasni fogják azok nem csak egy unalmas és tucatblogot fognak szemrevételezni,hanem egy érdekes,tanácsokkal,ötlettekkel ellátot blogot.Próbálok pozitív hatással lenni a körülöttem lévő emberekre és gondoltam-ha már az internet világát éljük-,hogy egy kicsit átadhatok nektek is valamit belőle.Legyen elég ennyi bevezetőnek,megpróbálok napi rendszereséggel írni,de ezt nem tudom megígérni,mert elég elfoglalt vagyok.Remélem mindenkinek tetszeni fog.

(#2) bundilolo


bundilolo
tag

Nem tudom,hogy miért,de újra rámtört az erős migrén reggel.Így az iskolába sem mentem be,majd a dokival iratok egy igazolást.Pedig szeretek suliba járni.szeretek az osztálytársaimmal lenni,mert mindig történik valami izgalmas,valami hihetetlen.A saját hibámból kerültem abba a suliba amelyikben most vagyok és elhihetitek nekem,hogy nem ez az ország legjobb iskolája,de még csak nem is a városé.Kicsit meg is lepődtem,hogy ennyi normális ember is összejöhet egy ilyen helyen.Pár sráccal összeismerkedtem,barátság csak 1-2 srác esetében történt,de így utólag már semmit sem bánok.Amúgy is kevés igazán jó barátom van,de aki van azt próbálom megbecsülni.Majd holnap úgy is találkozunk.Most azt hiszem,hogy a testet is edzem egy kicsit,nem akarok eltunyulni.A fejfájásom hála Istennek elmúlt,sikerült egy kevés angolt a fejembe pumpálni.Elég sok mondandóm van,de ha itt ülnék egész nap akkor soha nem jutnék előre.Vannak álmaim és ahhoz,hogy elérjem őket nagyon sokat kell dolgoznom.

(#3) bundilolo


bundilolo
tag

Nagyon elfáradtam.Miután hazaérkeztem a kiadós edzés után,szomorúan láttam,hogy megérkezett a megrendelt 50X50-es betonlapok tömkelege.Persze nem az udvarban sikerült lerakni,hanem a ház előtt,így azt is nekem kellett bevinnem.Mondanom sem kell,nem volt könnyű feladat.A talicskázás közben-mert,hogy ezzel vittem hátra-volt időm gondolkodni az élet pillanatain valamint a saját jövőmről.Már többször megfogadtam,hogy fizikai munkát csak akkor végzek ha arra feltétlenül szükség van.Az erőm és kitartásom meglenne hozzá,de engem nem erre a célra teremtettek.Úgy gondolom,hogy van egy kis eszem és ezt szeretném használni.A saját házam táján megcsinálom amit kell meg persze a barátaimnak is segítek,de nem egy soron akarok meghalni csavarokat huzigálni 12 órás műszakban.Nem,nem és nem.Azt szeretném csinálni amit igazán szeretek.Mind az informatikában mind a vegyiparban jól érezném magam,de ez egyenlőre álom.Pár év múlva viszont már nem lesz az,csak még kell egy kis kitartás.a vacsora jólesett,van még egy kis tanulnivalóm,de csinálom,mert ezt kell tennem.

(#4) bundilolo


bundilolo
tag

Kezembe vettem a HVG mostani számát és elolvastam a Kocsis Istvánnal -a BKV vezérigazgatójával- készült interjút.Egy szimpatikus,szerény ember akiből kevés van Magyarországon.Csak egyet idéznék tőle,de ez nagyon megragadott:

"A tisztességes munka becsületére neveltek sem nem liberális,sem nem konzervatív szellemben"

Hány ember mondhatja el magáról a mai világban,hogy ilyen neveltetésben részesült?Talán minden 10-ből 1.Legalábbis az én meglátásom szerint.És ez nagyon bántó hazánkra nézve.Mindig a szívemen akarom hordani az emberek sorsát,de rájövök,hogy ezt nem tudom megcsinálni.Egyrészt akik rászorulnának egy kis kultúrára másrészt pedig ez még a legnagyobb emberek képességeit is meghaladja.De ez akkor is nagyon fáj nekem,ahogy sok minden az életben,de erről majd később.

(#5) bundilolo


bundilolo
tag

Ez a mai nap egyszerűen hihetetlen.Nappali suli után jött a délutáni képzés egészen este 8-ig.szellemileg teljesen lefáradtam,alig állok a lábamon és még rengeteg dolgom van holnapra.Az sem segített,hogy ezen a délután képzésen-ami most indult el és egyébként pénzügy és számvitel a hivatalos megnevezése-két olyan gyönyörű lány volt,hogy egyből szerelmes lettem.Még korombeliek is.Csak hát majdnem elaludtam és a szia-t is alig tudtam kimondani nekik.Az a bajom,hogyha meglátok egy szép nőt,lányt akkor egyből elfog a vágy,hogy nekem valahogyan kapcsolatba kell lépnem,meg kell ismerkednem vele és a közelükben kell lennem.De hát a dolgok nem így működnek sajnos.Csak pillanatokra,percekre,órákra látom őket-kivétel az ismerőseimet,barátaimat-és ez nagyon rosszul esik.Persze lehet csak azért,mert várom a nagy ŐT!Kicsit megint szomorú vagyok,se a testvéreim,se az anyám nincs itthon és valószínű már haza sem jönnek.Azt hiszem megfürdök,mondok egy imát aztán lefekszem.Jó lesz álmodozni.

(#6) bundilolo


bundilolo
tag

Hála Istennek ezen a napon is túlvagyok,vagyis az egyik és egyben nehezebb felén.Az iskolában sikerült elaludnom,amin nem csodálkozom mivel az elmúlt 4-5 napban összesen jó ha 20-25 órát pihentem.Most is későn fogok lefeküdni,mert még tanulni kell,a holnapi nap is erőltetett lesz,dolgozattal megspékelve.Most megírok egypár DVD-t,tele a vincseszter.Azért volt valami haszna a mai napnak is.Kitöltettek egy noname kérdőívet a suliról,tanárokról.Azt hiszem elég reálisan pontoztam.Sikerült minden kérdésre egyest adnom.Mondanom sem kell,hogy az volt a lehető legrosszabb osztályzat.Megint egyedül vagyok a lakásban és ez megint szomorúvá tesz.Kicsit,ha csak pár percre is,de feldobott a csajos topic.Nagyon sok szép lány van a világon,ezt bizton állíthatom. Vacsora sem volt még,talán nem is lesz.Szeretnék a moziünnepre is elmenni,de olyan lefoglalt vagyok,hogy szinte semmire sincs időm.aki ezt olvassa biztos azt gondolja,hogy már pedig miért ne lenne időm ha ide is írkálok.Na,hát azért nincs,mert ez kb 5 perc és előtte és utánna is tanulok,illetve sokat sportolok,de erről majd talán holnap vagy később.Remélem a hétvégém már szabad lesz.Már a 4. hétvégém volt amikor folyamatosan dolgoztam.Kijárna egy kis pihenő.de most csak tanulj,tanulj,tanulj.

(#7) bundilolo


bundilolo
tag

Egy kicsit megkéstem az írással,de remélem megbocsátjátok ezt nekem.Semmi különös nem történt velem az elmúlt 3 napban.Kicsit összevesztem a bátyámmal.de már kibékültünk,Csak egy kis apróság volt az egész.Úgy döntöttem,hogy pihenek a hétvégén,mert eléggé fáradt vagyok a sok edzéstől és iskolától.Azt hiszem el kéne mennem egy massszőrhöz.Tele van görccsel a nyakam.Holnap meccsem lesz,nem tudom hogyan fogom bírni.Majd csak lesz valahogy.Találkoztam egy régi barátommal és eléggé örültünk egymásnak.Megígértem,hogy meglátogatom valamikor,talán a jövőhét eleje lesz a legalkalmasabb rá.Majd még róla is mesélek később.Igen különleges egy ember.Megnéztem a Forma 1 időmérőt is és örülök Massa győzelmének.Elárulom,hogy ő a kedvenc pilótám mióta Schumacher visszavonult.Eddig is nagyon szimpatikus volt,de valakit választanom kellett,mert csak így tudom megnézni a versenyt,hogy szurkolok valakinek.És hát van egykét ellenszenves pilóta.Neveket nem árulok el,mert senkit nem akarok megsérteni ezzel.Egy kicsit még olvasok,talán valami érdekes filmet megnézek aztán elteszem magam holnapra.Remélem szépeket fogok álmodni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.