Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gyga


gyga
senior tag

dv kameráról felvett dv-avi elé és mögé kellene pörgő-forgó/mozgó szöveget készíteni. az elejére olyan főcím félét a végére stáblista szerűt. milyen progival tudom megcsinálni?

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#2) Blackmate


Blackmate
senior tag

Adobe Premier, vagy Elements. Fizetős, drága, de elég komoly dolgokat lehet vele csinálni.

(#3) gyga válasza Blackmate (#2) üzenetére


gyga
senior tag

kösz. még valaki nekem elég lenne ha csak a szöveget tudom megcsinálni és lementeni dv-aviba.

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#4) The DJ válasza gyga (#3) üzenetére


The DJ
addikt

Ha jól tévedek, akkor a Nero-nak is van valamiféle videoeditáló programcsomagja, vagy programja, ami pofonegyszerű és pont neked való, mert benne van ez a stáblista dolog és ki lehet konverálni aviba.
De ez nem 100% csak emlékkép.
És ha jól emlékszem a Vision Expressben találod meg ezt...

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#5) Pompi válasza gyga (#1) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Sony Vegas-szal is meg lehet csinálni. Kipróbálható verzió letölthető: Bővebben: link
És még topikja is van a PH!-n :)
Bővebben: link
és
Bővebben: link

Feel Good Inc.

(#6) x_o_n válasza gyga (#1) üzenetére


x_o_n
veterán

hát valamelyik ulead dvd movie factory , vagy power director akárhány vagy hasonló progival,30 napos demokat találsz a neten,megcsinálod velük,aztán egy tmpeg-el oda rakod a filmedbe....

jobb alaplapokhoz videokarikhoz tv tunerekhez bundle pakkba bele is nyomják, nekem is van vagy 6 féle ulead,powerd progi én azokkal szoktam ezeket szerkeszteni.

[Szerkesztve]

(#7) gyga


gyga
senior tag

up még várok ötleteket.

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#8) mac-marci


mac-marci
csendes tag

pörgő forgó betűket: szerintem vagy valamilyen 3ds progival pldául lightwave(ez eléggé idő igényesde ha van ideje az embernek megéri)
vagy az a dobe after effects el de valamilyen , vágó program minden féle képpen kell amivel ezeket tehát a videót és a feliratot össze illeszted vagy rá montirozod a feliratot a videóra. pÉcre ajánlom a premier 6 ot vagy a pro-t mac ra pedig a final cutot ezekkel a vágó progikkal persze tudsz feliratot készíteni is vagy photoshoppban készített feliratot animálni de szerintem ezek nem a legjobbak
mellesleg ajánlom (ez esetben ingyenes)szolgálataimat figyelemedbe

Msn: bestfilm@freemail.hu
:DD

(#9) Dexter68 válasza gyga (#7) üzenetére


Dexter68
addikt

Womble video Wizard
Mpeg-2-t kezeli, csak ott kódol újra, ahol belenyúltál. Kicsi, gyors, qrvajó.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#10) ans válasza gyga (#7) üzenetére


ans
aktív tag

Windows Movie Maker?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.