Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Felvételi 2008

Hozzászólások

(#451) Des1gnR válasza Béló (#450) üzenetére


Des1gnR
őstag

Közben meglett a megoldás be kellett nyomni wordbe és úgy elmenteni doc-ként és úgy engedi feltölteni :K

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#452) Grass válasza concret_hp (#445) üzenetére


Grass
aktív tag

Ahogy elnézem a te mondataidat, lehet neked is szükséged lenne egy kis korrepetálásra...

[ Szerkesztve ]

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#453) Béló válasza Des1gnR (#451) üzenetére


Béló
aktív tag

No ilyenek miatt maradok a rendes postánál...
De örülök hogy megoldódott a problémád! ;)

[ Szerkesztve ]

(#454) raczger válasza raczger (#439) üzenetére


raczger
őstag

valaki esetleg?:(

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#455) Sk8erPeter válasza Béló (#428) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ez igaz, de ott kivételesen meglepően segítőkészek is, meg még fel is veszik a telefont. :K

Sk8erPeter

(#456) Sk8erPeter válasza raczger (#439) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Szvsz mindenképp írd rá a felvételi azonosítót, mert így talán van esély arra, hogy semmiképp se keveredjen el... bürokratikus intézményeknél jobb, ha mindent a szájukba rágsz... :U
A kérelmet meg szerintem töltsd fel ide is, plusz küldd el postán, szépen aláírva, felvételi azonosítóval, és esetleg mellékelve egy kis papirost, hogy mit is akarsz, csak hogy minden biztosan passzoljon.
Szerk.: az itt megadott telefonszámon érdemes lenne érdeklődnöd, sok mindenben tudnak segíteni.

Más egyebet nem tudok elmondani. Kérem kapcsolja ki. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#457) raczger válasza Sk8erPeter (#456) üzenetére


raczger
őstag

akkor inkább felhívom őket:D épp ezért akarom neten, hogy ne kelljen a postával szívni:)

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#458) charlie_hu


charlie_hu
aktív tag

a dokumentum feltöltés megy?

probaltam feltölteni az érettségit azt nem engedte.

aztán, nem látom sehol, hogy a szakmai vizsga bizonyitvanyt hova lehet feltölteni.

Tárhely, domain, webszolgáltatások - https://www.awh.hu

(#459) Senhi


Senhi
aktív tag

Kérdés:
nekem a feltöltés sikeres volt, de az eredményeket (érettségi és 12. évvégi) nem kell valahova beírni? Mert én sehova nem tudom (a 11.-es eredményeket ugye egy legördülő listából lehetett kiválasztani). Vagy ez központilag megy már? Nehogy ezen vérezzek el :DDD

(#460) Sk8erPeter válasza raczger (#457) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Miért, mit kell a postával szívni? :U Sorbaállni? Ez a legnagyobb gond? :Y

Sk8erPeter

(#461) raczger válasza Sk8erPeter (#460) üzenetére


raczger
őstag

nem, hanem lemenni a postához :DD meg aztán az legalább 1 nap míg elér hozzájuk a cucc

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#462) Sk8erPeter válasza raczger (#461) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

hát igen, a lustaság nagy úr... :U :W
és akkor mi van, ha legalább 1 nap, míg odaér? Július 10-ig tök mindegy... :U

Sk8erPeter

(#463) raczger válasza Sk8erPeter (#462) üzenetére


raczger
őstag

nem tudom, de ma be lesz scannelve, felhívom azt a számot, és mindent tisztázok az ügyfélszolgálattal, és akkor ezt is letudtam

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#464) Gazala


Gazala
aktív tag

mennyit idegeskedtek... igy nem lesztek hosszu eletuek ;]

(#465) Des1gnR


Des1gnR
őstag

A www.felvi.hu sokaknak eltüntette a feltöltött dokumentumait ki mit tud róla? :B

[ Szerkesztve ]

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#466) Gazala válasza Des1gnR (#465) üzenetére


Gazala
aktív tag

majd megjelenik

(#467) Tomics válasza Des1gnR (#465) üzenetére


Tomics
addikt

eltűnt nekem is, ma töltöttem fel újra. küldés alatt... van kiírva

PH! addikt since 2004

(#468) Tomics válasza Tomics (#467) üzenetére


Tomics
addikt

Na pont most kaptam mailt, hogy aki 27-30 között töltött fel az technikai okok miatt eltűnt, nem érkezett meg. szóval újra fel kell tölteni, elvileg megoldották a hibát...

PH! addikt since 2004

(#469) Sk8erPeter válasza Des1gnR (#465) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Én nem feltöltöttem, hanem elküldtem postán, a hitelesítő lappal együtt, az E-Felvételi szerint "Feldolgozva".
Ezek szerint sokszor a hagyományos módszer még mindig jobb... :W

Sk8erPeter

(#470) Béló válasza Sk8erPeter (#469) üzenetére


Béló
aktív tag

Mi az a hitelesítő lap amiről írsz? :U

(#471) Des1gnR


Des1gnR
őstag

Igazából ezek a netes problémák nem nálam állnak fennt hanem egy nagyon jó barátomnál, de ő is inkább feladta ma postán :K

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#472) Sk8erPeter


Sk8erPeter
nagyúr

Hali!
Nálatok működik a "Pontszámító kalkulátor" a felvi.hu-n?
Miután mindent szépen kitöltöttem, rányomok a "Pontszámítás"-ra, megjelenik 3 pötty (...), mint amikor gondolkodik, de utána egyből eltűnik, és nem csinál semmit, nem számít pontokat.

Internet Explorer és Opera alatt egyaránt ezt csinálja.
Nálatok szintén? :F :F

Sk8erPeter

(#473) Sk8erPeter válasza Béló (#470) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Erről, lásd felvi.hu... :U [link]

"6) Hitelesítés
Az elektronikus úton jelentkezőnek a webes űrlapok kitöltése, illetve az eljárási díjak befizetése után hitelesítenie kell jelentkezését (ez ugyanúgy elengedhetetlen, mint a hagyományos formanyomtatványok kitöltése során a szintén hitelesítést szolgáló aláírás).
A hitelesítésre két lehetőség van:

- Hitelesítő adatlap: A szükséges űrlapok kitöltése után ki kell nyomtatnia a jelentkezőnek a felületről az ún. hitelesítő adatlapot és azt aláírásával hitelesítve - célszerűen ajánlott küldeményként - postáznia kell a következő címre: 1380 Budapest, Pf. 1190.
- Ügyfélkapu regisztráció: Amennyiben az e-felvételiző rendelkezik Ügyfélkapu regisztrációval, akkor az e-felvételi felületén található hitelesítés funkció használatával a két rendszerbe történő párhuzamos bejelentkezés után a hitelesítés automatikusan megtörténik. (Bővebb információ az Ügyfélkapuról: www.magyarorszag.hu/ugyfelkapu)

Figyelem! Az e-felvételiző jelentkezési szándéka a hitelesítés után válik érvényessé. A Hitelesítés menüpont a Tájékoztató hivatalos kiegészítésének megjelenését követően válik elérhetővé."

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#474) Gergello válasza Sk8erPeter (#472) üzenetére


Gergello
addikt

Régebben firefoxal működött.

(#475) (Kolombusz) válasza Sk8erPeter (#472) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Én megnéztem úgy hajnali fél kettő körül, akkor ment.
IE7.

(#476) Béló válasza Sk8erPeter (#473) üzenetére


Béló
aktív tag

Én totál azt hittem hogy te az e-felvi ellen agitálsz :DDD

(#477) Sk8erPeter válasza Béló (#476) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Nem, miből gondoltad? :Y
Des1gnR írta: "A www.felvi.hu sokaknak eltüntette a feltöltött dokumentumait ki mit tud róla?"
Erre válaszolva írtam: "Én nem feltöltöttem, hanem elküldtem postán, a hitelesítő lappal együtt, az E-Felvételi szerint "Feldolgozva".
Ezek szerint sokszor a hagyományos módszer még mindig jobb..."
Ezt úgy értettem, hogy mivel egy borítékban a hitelesítő lappal beküldtem az összes többi dokumentumot, így lehet, hogy nem kavarodott el, ezért jelen esetben a hagyományos módszer jobban bevált...

Egyébként én is E-Felvételivel intéztem a dolgaimat, és mondhatom, sokkal jobb, mint a régi, papírkitöltős módszer.
Ami még nagyon tetszett: utólag is tudsz módosítani az adataidon és a megjelölt sorrenden ugyanazon a felületen! Ezt régen kissé körülményesebb volt megtenni...

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#478) Sk8erPeter válasza (Kolombusz) (#475) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Akkor ezt nem értem, most nekem miért nem megy... Régebben nekem is működött, azóta nem tudom, mi változott... :W
Ez egy javascriptes cucc, nem? Mi állíthatódott el, amiért nem megy?
Van valami ötletetek, hogy mit nézzek meg?

Akár Opera, akár IE7 alatt... Legalább ha csak az egyiknél csinálná, megérteném...

Sk8erPeter

(#479) Kephamos


Kephamos
addikt

Huhú, srácok nem irigyellek titeket. Már nekem is viszonylag kacifántos volt a rendszer, de ez a mostani... Próbáltam figyelni az eseményeket, de van egy pár dolog, ami nem teljesen tiszta számomra. Sebaj, remélhetőleg nem kell ismét felvételiznem. :)

(#480) raczger


raczger
őstag

jaaaj, semmit sem tudnak ezek a felvételi tájékoztatós emberkék, az a baj mindegyik mást mond:S

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#481) XSiGma


XSiGma
aktív tag

azt se értem hogy az elbaszott diákigazolvány-visszaküldős lapot hogyan sikerült július elején kiküldeni amikor junius 15ig lehetett legkésőbb visszaküldeni...

(#482) Sk8erPeter válasza Sk8erPeter (#478) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Most letöltöttem, telepítettem a Firefox-ot, azzal működik a pontszámítás... miért nem működik ugyanez Opera és IE alatt is??

Sk8erPeter

(#483) Senhi


Senhi
aktív tag

Hm... nekem a feltöltött dokumentumok státusza napok óta "küldés alatt". Ez normális? Szerintem holnap bemegyek és személyesen intézem el a dolgot... :(((

(#484) Gergello válasza XSiGma (#481) üzenetére


Gergello
addikt

Milyen visszaküldős? Az igénylést augusztusig lehet. :U

(#485) Grass válasza Senhi (#483) üzenetére


Grass
aktív tag

Gondolom nem te vagy az egyedüli ember az országban aki szeretne továbbtanulni. Gyanítom hogy dolgoznak ők is és folyamatosan dolgozzák fel a beérkezett dokumentumokat, mivel nekik is megvan a maguk határideje. Ha majd probléma lesz úgy is jelezni fogják.

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#486) Tomics


Tomics
addikt

Én tegnap töltöttem fel, ha jövő hétfőig, esetleg keddig marad a küldés alatt, akkor irány a pósta...
Emlékeim szerint tavaly, mikor már az érettségit a kezedben tarthattad (június közepe), fel lehetett tölteni és el is fogadták 1-2 napon belül...

PH! addikt since 2004

(#487) raczger


raczger
őstag

tegnap feltöltöttem és nemrég váltott Továbbítva feldolgozásra a két dokumentum:)

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#488) Senhi válasza raczger (#487) üzenetére


Senhi
aktív tag

Hétfőn töltöttem fel és nekem is ma váltott :D Ne reménykedj :)

(#489) raczger válasza Senhi (#488) üzenetére


raczger
őstag

nekem már Feldolgozva ;)

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#490) pantanamera válasza Tomics (#486) üzenetére


pantanamera
csendes tag

Tavaly nem működött és el kellett tipegnem a központba.

„Azt kérdezik, mi a célunk? Egy szóval válaszolhatok: a győzelem. Győzelem minden áron..., mert e győzelem nélkül nem maradhatunk fenn.” [Churchill]

(#491) grabber


grabber
addikt

Sziasztok!Tegnap e-felvin elküldtem az érettségi bizit,de azt írta ki a feltöltés során,hogy hiba történt.Megpróbáltam még 3x de mindig volt valami hiba.Megnéztem a képet amit feltöltöttem,és semmi különöset nem vettem rajta észre(fekete,fehér,de ez direkt van úgy tudom)csak túlságosan is hamar töltötte fel,pedig lassú netem is van és ki is írta a hibát,így nem tudom,hogy most mi van?
Nem tudom mi az első állapot,küldés alatt áll talán az,de még mindig nem váltott.

Személyesen adjam be,vagy postán,meddig várjak?

(#492) Grass válasza grabber (#491) üzenetére


Grass
aktív tag

"..de mindig volt valami hiba.Megnéztem a képet amit feltöltöttem..."
Most akkor feltöltötted vagy nem?

Jobb oldalt ott a Súgó az állapotokról.
"Továbbítva feldolgozásra: ez a státusz abban az esetben jelenik meg, amikor az e-felvételi felületén elektronikusan sikeresen feltöltött egy dokumentumot és az a központi felvételi nyilvántartás felé továbbításra került. Ez az állapot magában foglalja azt a folyamatot is, amikor beérkezés után a dokumentum típusát is ellenőrizzük (vagyis pl. valóban érettségi bizonyítvány látható egy ilyen típusként feltöltött dokumentum alatt). A dokumentum ezt követően kerül formai és tartalmi vizsgálat alá, amely a Feldolgozás alatt státuszt fogja jelenteni."

Szerintem fölösleges töb helyen is elküldeni, azzal is csak lassítanátok az egész folyamatot, több munkaerőt lefoglalva. Elvégre minden dokumentumot le kell ellenőriznie valakinek. Ha e-felvin megjelent hogy továbbküldve/feldolgozás alatt vagy valami akkor jó lesz az úgy. Ha valami probléma van úgy is szólni fognak.

[ Szerkesztve ]

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#493) Sk8erPeter válasza Tomics (#486) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Tomics #486: A posta rövid o-val írandó, ha már kiemeled... :U

#482-re valaki?? :F :F :F

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#494) Sk8erPeter


Sk8erPeter
nagyúr

A "Pontszámító kalkulátor" (felvi.hu) szerint 434 pontom van.
Szerintetek ez mennyire számít jónak?
Elég lehet a BME mérnök informatikus szakára való bejutáshoz? :F

Kíváncsi lennék a véleményetekre... :R

Sk8erPeter

(#495) raczger válasza Sk8erPeter (#494) üzenetére


raczger
őstag

szerintem simán elég lesz oda, és jónak számít:)

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#496) Tomics válasza Sk8erPeter (#493) üzenetére


Tomics
addikt

Tudom, azért volt kiemelve.. Az öregek így mondják :U :C

hogy ON is legyek: Nekem még mindig feldolgozás alatt...

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#497) Gergello válasza Tomics (#496) üzenetére


Gergello
addikt

Nekem is, egy darabig az is marad szerintem.

(#498) Sk8erPeter válasza raczger (#495) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Köszönöm a megnyugtató választ, adja az ég, hogy igazad legyen... :R :K

Sk8erPeter

(#499) Sk8erPeter válasza Tomics (#496) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Én most bevittem a "felvihez" személyesen az érettségi tanúsítványt, és még meg sem jelent az E-Felvételi lapon. Elég aggasztó, de a csajszi, aki fogadott, azt mondta, kb. másfél hét, míg feldolgozzák!!! Kaptam egy igazolást arról, hogy leadtam a cuccot, úgyhogy legalább ez megnyugtat egy kicsit...
Szerintetek ettől függetlenül érdemes lenne bescanneltetni és feltölteni? Vagy felesleges? :F

OFF: amúgy a Reviczky utcában (Hallgatói Információs Központ, ahova le kell adni ezeket a szarokat, ha személyesen ügyintézel) majdnem 100-an voltak előttem, úgyhogy gondolhatjátok, jódarabig sorba kellett "ülnöm"... Viszont egész gyorsan dolgoztak (meglepő!!), úgyhogy "csak" egy vagy egy és egynegyed órát kellett várnom...

Sk8erPeter

(#500) Gazala válasza Sk8erPeter (#499) üzenetére


Gazala
aktív tag

csinalj nekik meg tobb munkat, csakis azert mert turelmetlen vagy...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Felvételi 2008
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.