Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Somatom


Somatom
veterán

Nem fűzök hozzá vérmes reményeket. A Guglinak a stock Androiddal először saját magán kéne túllépnie, mert olyan gyártók, mint a Samsung már régen lelépték.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#2) pusszycat válasza Somatom (#1) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az oledes Xiaomi Pad 6-rol hallotál már? Augusztusban jön amugy.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#3) Somatom válasza pusszycat (#2) üzenetére


Somatom
veterán

Hááát... Az 5 -höz képest nagyot kéne ugorjon. A SOC nem minden. Se GPS, se tárhelybővítés. A MIUI sem a szívem csücske. Nem tudom, hogy ökoszisztémán belül tud-e vmi extra ficsőrt. Pl. Samu telóval, tabbal elég jól kezelhető a Samu Tizen tévé. Ott a DeX, a HDMI kimenet, a LAN. Samu telónak lehet Samu tab a DeX megjelenítője. Samu tabon lehet kezelni Samu teló hívásokat. Stb., stb.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#4) eennyi válasza Somatom (#3) üzenetére


eennyi
csendes tag

Lehet hogy a tab 5 nem tud mindent, de amit tud abban jó.

(#5) Somatom válasza eennyi (#4) üzenetére


Somatom
veterán

Kétségtelen, hogy ár/érték arányban jó. De, kétlem, hogy a Google ebben szeretne domborítani. Szolgáltatásokban viszont a stock Android elég szegényes. Még a MIUI is több ficsőrt tud.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#6) Wesiz


Wesiz
tag

nem kötekedés, de milyen fícsöröket hiányoltok a google féle androidon? főleg egy tabletnél, ami leggyakrabban a nap végén kerül elő, filmnézésre/böngészésre többnyire. egy telefont elővesz az ember egy nap 100 szor, akár pár percenként, elhiszem hogy ott valami hiányozhat - bár hozzáteszem pixel telóm van stock androiddal már két éve és semminek nem érzem hiányát.
na de egy tabletnél (nekem) a jó üzemidő, gyors, stabil működés és szép kijelző és esetleg a hosszú szoftvertámogatás, ezeket mind tudja a google. milyen fícsör ami hiányzik?

(#7) rjg válasza Wesiz (#6) üzenetére


rjg
őstag

Apróságok, amik kényelmesek ha már megszoktad. Pl: a múlt héten külföldön voltam, egy óra időeltolódással. A Miui (de a többi egyedi felület is) kiteszi az AOD-ra mindkét időzónát. Így bármikor ránézel, látod az otthoni és a helyi időt. A stock droid (pl Xperia, vagy Pixel) ezt nem tudja. Vagy pl az AOD időzítése: Miuin be van állítva, hogy este 11 és reggel hét óra között ne legyen bekapcsolva, stock-on ilyen sincsen. Automatizmusok: Miuin (xiaomi.eu) és tudtommal Samsung Bixby-vel is lehet automatizáltan repülőmódot vagy hangot kapcsolni. Nekem minden este fél kilenckor a telefon elnémul. Elalvás előtt beteszem repülő módba, a telefon pedig minden reggel 7 órakor visszakapcsolja magát. Ezt a kettőt pl. meg tudtam oldani Macrodroid-dal. De ilyen a hívásrögzítés, az értesítési sávon látható letöltési sebesség, stb.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#8) Somatom válasza Wesiz (#6) üzenetére


Somatom
veterán

#3 -ban írtam párat. Ezek olyan extrák, amiket nem lehet külsős appal kiváltani.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.