Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Fax pc-ről (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) dzsoni


dzsoni
senior tag

Segítség kellene!

Van egy faxmodem a gépben, és faxot szeretnék küldeni, de ez a supervoice nevü progi nekem nem jön be. Volt munkahelyemen láttam egy olyan megoldást, h a modem mint nyomtató szerepelt, és egyszerűen csak nyomtatni kellett a doksit és a gép faxolt. Ennek a megoldására lennék kíváncsi.

(#2) mura81 válasza dzsoni (#1) üzenetére


mura81
senior tag

winfax nevű program tud elvileg ilyesmit amit Te szeretnél.
DE
Én a Fritz! szoftverekre esküszöm csak az kizárólag a Fritz kártyákkal megy amik meg ISDN modemek.

Controlling: ''In God we trust! - All others will be monitored''

(#3) nmy


nmy
csendes tag

Bitware -t probáld ki ! ez analoghoz jó.
Ha isdnnel akarsz faxolni akkor az eicon diva mellé kell egy RVSCOM nevű szoftver.

Lenni vagy nem lenni?

(#4) nmy


nmy
csendes tag

A szoftvert mellékelik de ha az eicon mellé zöldfehér lemezt kapsz akkor nem fog menni a fax Win2k-és XP-n. Ha igy jártál szólj én segítek.. Én jártam igy már 12 órát szívtam..

Lenni vagy nem lenni?

(#5) tr00p3r


tr00p3r
őstag

ajánlom a Symantec WinFax Pro-t!!!

(#6) Obi-1 válasza dzsoni (#1) üzenetére


Obi-1
őstag

Hát, a Supervoice már ránézésre is szinvonalas proginak tünt. A Bitware volt nekem is.

Only a Sith deals in absolutes.

(#7) dzsoni


dzsoni
senior tag

Kösz mindenkinek!!!

Próbálkozom...

(#8) [w] válasza dzsoni (#1) üzenetére


[w]
őstag

hey!
en a MightyFax nevu progit tudom ajanlani. kicsi, egyszeru, sokoldalu.
[L]http://www.rkssoftware.com[/L]
(ha xp ala szeretned berakni, akkor a MightyFax NT valtozatat kell telepitened, tores is van hozza egy kazalnyi)

[w]

cmdr PETER W. VOLKOV

(#9) esikahó


esikahó
csendes tag

Faxot szeretnék fogadni, de faxom nincs, csak ADSL kapcsolatom a pc-hez. Lehetséges ez? Egyébként használaton kívül van egy faxmodemem is...
Van vkinek ötlete? Köszi

(#10) Szaki válasza esikahó (#9) üzenetére


Szaki
tag

Az ADSL nem telefonvonal. Ha van ISDN vagy analog vonalad akkor a faxmodemet be kell rakni a gepbe, telepiteni és ra kell kotni a vonalat es kesz.

(#11) bLaCkDoGoNe válasza dzsoni (#1) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én a WinXP beépített faxoló cuccát használom. A trükk az benne, hogy nem települ fel magától installáláskor, hanem kézzel kell telepíteni. Csinál egy fax nevű nyomtatót és onnan úgy megy a dolog, mint ahogy leírtad.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Fax pc-ről (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.