Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Farmville

Hozzászólások

(#101) Integra válasza Louloudaki (#95) üzenetére


Integra
titán

lol, most már tudom honnan jelent meg mindig egy-egy 5x refuel.. :DDD
jaja, jöhetne!!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#102) Louloudaki válasza Brian_RL (#100) üzenetére


Louloudaki
aktív tag

gugli -> farmville neighbors, első találat a fórum/fanpage ahol lehet vadászni. ha van sok posztolnivalód és nem rabolják le az agresszív szomszédok 5másodperc alatt, akkor elférsz nálam is, úgyis újítom a szomszédkészletet :DDD

(#103) DaveNo1 válasza Brian_RL (#100) üzenetére


DaveNo1
veterán

farmville.hu -> fórum -> magyar szomszédok, vagy a hivatalos farmville fórumon van szomszéd toborzó rész.

You are not prepared.

(#104) Duv válasza Brian_RL (#28) üzenetére


Duv
újonc

Csáó!!! Magadnak nem tudsz trágyázni hacsak nem nyomod te is 3 tanyával egyszerre :C
15. 26. 35. :)) Ha kell szómszéd keress meg!!!!

(#105) Brian_RL


Brian_RL
aktív tag

Köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#106) Louloudaki válasza Brian_RL (#105) üzenetére


Louloudaki
aktív tag

hát fölvettelek, de nem vagy valami aktív. konkrétan 0 farmville post jött azóta, rámentem a profilodra, és nincs is üzenőfalad...

(#107) Avicularia


Avicularia
veterán

Még mindig fennáll out of sync hiba.

(#108) Louloudaki válasza Avicularia (#107) üzenetére


Louloudaki
aktív tag

mér nem írsz a zyngának?

(#109) Avicularia válasza Louloudaki (#108) üzenetére


Avicularia
veterán

Nem nagyon érdekel,naponta 1x csekkolom.Úgyis untam már,legalább nem játszom vele.
Végül is kicsit jól is jön így ki :)
Marad a MW ,az nem ennyire időrabló.

(#110) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Úristen, ezt még játssza valaki? :Y
Öcsém és széles baráti köre is rá volt kattanva egy időben, de megunták. Én már ránézésre is elég unalmasnak találtam.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#111) netkoo


netkoo
senior tag

Hali:)
Én is elkezdtem játaszani 1hét alatt 20as szintig jutottam.
Most 28as vagyok szerinten jó pofa kis játék.
MÉg kéne vagy 5szomszéd,hogy tudjak venni 24x24est napi szinten többször fent vagyok- aki jönne szomszédnak priviben keresen meg.
KÖszi.
UI.LÁtátoka a Valentines képeket egyesek milyen képeket csináltak a farmjukrol? :Y

Samsung S22+

(#112) kicsigeri válasza netkoo (#111) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Ment privi ;)

(#113) nem_tom


nem_tom
őstag

hú, régen mennyit játszottam ezzel. a legtöbb haverom is nyomta, nagy divat volt ez. :D
csak aztán egyre nagyobb lett a farmom és túl sok időbe tellett leápolni, míg már erre se időm se kedvem nem volt.
beteg egy időszak volt. kb a 33 -as szintig juthattam :D
meg hasonló szinten nyomtam a FishVille -t is. :D

(#114) Avicularia


Avicularia
veterán

Ma nézem,ki van ez írva:
We are actively working to resolve Out of Sync and Gift issues. For now, Unwither has been turned on for all farmers, so crops will not wither.
Visszaállították az összes megrohadt növényem,de még mindig kilép out of sync-el.
Úgy látszik nem volt egyedi a problémám.

(#115) Badman 4ever válasza Avicularia (#114) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Szerencsére nálam nincs szinkronizálási probléma, bár amióta elkezdtem, elég furán működik nálam a FarmVille, de ezt inkább a régi hardver, mint a Zynga számlájára írom, bár lehet hozzá közük. :U

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#116) nem_tom válasza Badman 4ever (#115) üzenetére


nem_tom
őstag

nálam a működéssel az volt a baj, hogy nagyon lassú volt. időnként eléggé agyfrászt tudtam tőle kapni. :U

(#117) Badman 4ever válasza nem_tom (#116) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Nálam a parancsok egy részét csak akkor teljesíti a FarmVille, ha másik fülre kapcsolok a böngészőben. Ilyen például a bolt vagy az ajándékok megnyitása. :U

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#118) nem_tom válasza Badman 4ever (#117) üzenetére


nem_tom
őstag

ilyen is van (?) ... :D

szerintem még simán dolgozhattak volna eleget rajta, mielőtt kidobják a játékot.

(#119) Badman 4ever válasza nem_tom (#118) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Ráadásul ha sokáig nem kattintok át egy másik fülre, akkor Out Of Sync lesz, egyébként pedig nem, szóval, rákattintok a FarmVille fülre, például learatok egy sor cuccost, lekattintok róla, majd vissza, felásom a sort, lekattintok (amúgy ilyenkor várni is kell egy kicsit, mert különben nem hatásos), majd megint ráklikk és ültetem a sort, jah ráadásul csak akkor menti a farmomat, ha lekattintok róla. :DDD Na ezt hogy magyarázzátok... :U

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#120) nem_tom válasza Badman 4ever (#119) üzenetére


nem_tom
őstag

ezt egyenlettel kell kiszámolni? :D

am mondom, szerintem azért, mert még béta, vagy nem tom.

(#121) DaveNo1


DaveNo1
veterán

69 :)

You are not prepared.

(#122) nem_tom válasza DaveNo1 (#121) üzenetére


nem_tom
őstag

aha, szerintem is... :DDD

(#123) Integra


Integra
titán

"2/26 UPDATE: Gift reliability has been improved and Out of sync issues have been reduced by 60% since 2/24. We will continue to fix remaining issues."
micsoda számok... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#124) Brian_RL


Brian_RL
aktív tag

Megvan a 18X18-as föld! :) És nemsokára 25 leszek :))

(#125) nem_tom válasza Brian_RL (#124) üzenetére


nem_tom
őstag

addig örülj, míg csak akkora. :DDD

(#126) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Nah megvan a lvl70..és még kockulni sem kellett érte :) remélem mostanában nem növelik a max szintet..

You are not prepared.

(#127) eastsider


eastsider
nagyúr

van ez a hot rod seeder...
ugye azt írja, h level up 5x mafiawarsan... ez akkora szivatás... 82-es vagyok.. 5 level up kicsit nehezebb, mint mondjuk level 10-nél... vagyis a hotrod seeder megjelenését követően 5 szintet kell lépnem mafiawarsban... végülis még 2-3 lehet max..
meg hotrod harvesternek jobban örülnék:)

(#128) Louloudaki válasza eastsider (#127) üzenetére


Louloudaki
aktív tag

ezért nem kell maffiázni, nekem 1 nap alatt meglett a traktor meg 2 nap a seeder, már javában azzal nyomom. jön majd a harvester is, ne aggódj :) amúgy ebben a maffiában mi a jó? kész kínszenvedés volt 80-100x rányomni hogy do job hogy nőljön az xp, meg csináltam 1-2 fightot, de értelme?

(#129) Integra válasza Louloudaki (#128) üzenetére


Integra
titán

azért ennél jóval komolyabb:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#130) nem_tom válasza Integra (#129) üzenetére


nem_tom
őstag

én amikor kipróbáltam, csak kattintgatni kellett. (hozzá teszem, azt se tudtam, mit-hová kattogok) :D

(#131) Integra válasza nem_tom (#130) üzenetére


Integra
titán

na, itt az első gond:)
olvasgass netes fórumokat, a legátgondoltabb játék az összes közül. :K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#132) eastsider válasza Integra (#131) üzenetére


eastsider
nagyúr

szerintem is :K
már Moszkvában vagyok a 2. szinten... csak az a baj, hogy az elején nem jó kasztot választottam, s baromi lassan termelődik vissza az energy...
meg a másik gond, hogy az ismerőseim közül nem sokan nyomják, aztán így nem sokat ér a fight... csak nagyon kevés maffiásokkal tudok harcolni... ott se nyerek sokat...
most ráálltam Moszkvára, aztán, ha kész lesz Cuba, aztán NYC aztán Bangkok... mindig az újat nyúzom az a baj.. és kevés az energy... valami 260, de egy este nem termelődik vissza fullosan...
de tetszik azért is, mert nem kell órákat ott tölteni, mint a farmvillen.. sokkal értelmesebb az egész
amúgy eddig moszkva a legszimpibb... bár itt hamar meglett fullra az összes üzlet...szóval nincs az, mint kubánál, hogy no money az elején.. meg tetszenek a chapterek is

[ Szerkesztve ]

(#133) Integra válasza eastsider (#132) üzenetére


Integra
titán

majd később lesznek jó attack meg defense cuccok, azokat kell lootolni. :)
az sokat segít. na meg kikell maxolnod 501-re

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#134) DaveNo1 válasza eastsider (#132) üzenetére


DaveNo1
veterán

Rossz sorrendben tolod, előszőr NYC-t kell kiütni a bonúsz itemek miatt (2*es energia visszatöltődés + -5energy cost elég brutál), utána Cuba, mert ott a legjobb az energy/xp ráta aztán moszkva és bankok, én most 659es vagyok, két utolsó szint hiányzik bankokból, mondjuk tolom már lassan 1 éve :DDD

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#135) Integra válasza DaveNo1 (#134) üzenetére


Integra
titán

bankog se könnyű, állandóan figyelni, hogy mind a triad meg a yakuza 1500 legyen..
ráadásul ott is változik a +3 -1 arány, ha az elején valaki nem tolja fel mindkettőt 1500-ra és kimaxol és epizódot vált, akkor lassabb. pár haverom belecsúszott:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#136) Avicularia


Avicularia
veterán

Na végre,ma már megy a FV hosszú hetek óta.
Gratulálok nekik,hogy megcsinálták :U

(#137) KrAt


KrAt
veterán

Ha valaki gondolja, itt vagyok: [link] vegyen fel szomszédnak, hadd legyen egyre több szomszédunk :)

(#138) vergilx


vergilx
őstag

hú de rá vagyok feszülve én is,pedig eleinte legagyiztam:DDD

(#139) nem_tom válasza vergilx (#138) üzenetére


nem_tom
őstag

ne is mond... mikor először megláttam azt mondtam, hogy: ,,fúú, mi ez a sz*r...".
aztán meg hónapokig nagy fanja voltam. :DDD

(#140) ész ventura


ész ventura
aktív tag

Sziasztok!

Nektek mennyire gyors a program?
P4 2,8MHz, 1GB RAM, ATI 9200 SE 128 MB kártyán eléggé szaggat ismerősömnek.
Már 36 lvl-nél van és tele van mindenfélével a farmja, amik lassítják a gépet.
Van valami ajánlott konfiguráció hozzá?

[ Szerkesztve ]

Azt mondta a rendszer hogy adjak meg egy új jelszót, beírtam hogy f@szom,erre kiírta hogy túl rövid...

(#141) Avicularia


Avicularia
veterán

Fuel már nem töltődik többé?

(#142) Integra válasza Avicularia (#141) üzenetére


Integra
titán

úgy tűnik nem. cserébe végre picit több van.
nekem vetésnél szívózik, állandóan saving farmot nyom.. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#143) Avicularia válasza Integra (#142) üzenetére


Avicularia
veterán

Az utálatos ,sokszor úgy maradt régebben nekem is.

(#144) Louloudaki válasza ész ventura (#140) üzenetére


Louloudaki
aktív tag

ennek a játéknak a világ összes hardvere sem elég, bele kell törődni. minél több cuccod van minél nagyobb területen, annál lassabb. az animáltdolgok pl állatok sokat fogyasztanak.

(#145) Integra válasza Louloudaki (#144) üzenetére


Integra
titán

flash... :DDD
akinél nincsen elkerítve az ember, ahhoz trágyázni se járok át..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#146) Avicularia válasza Louloudaki (#144) üzenetére


Avicularia
veterán

Ez semmi.Próbáld ki a cafe world-öt,az totál megöli a gépet.Nőm kávézóját szoktam néha leszedni,és van olyan,hogy még az ablak bezárására sem reagál a böngésző.
Csak process listből lehet olyankor kilőni a ff-ot.

(#147) Integra válasza Avicularia (#146) üzenetére


Integra
titán

ahhoz már c2q kell 4 giga rammal. bár azt is megeszi szvsz. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#148) Louloudaki válasza Avicularia (#146) üzenetére


Louloudaki
aktív tag

játszottam vele úgy 2 napot talán, nem jött be, letiltottam. nem tűnt lassúnak bár csak 3 tűzhelyen sütöttem hambit meg volt 6 asztalom összesen. ha igazi lassúság kuriózumot akarsz, ott a jungle extreme, abban van olyan, hogy túrod a födet, aztán 10-15mp lefagyás, majd bedobja a "betévedt hozzád xy állat/növény és ajánld fel a barátaidnak" ablakot. és minden belépés után pár perccel jön eltévedt állat/növény és nem ám csak 1 hanem néha 5! na most mire ezt mind kitalálja, hogy mik és milyen sorrendben jöjjenek, hát lemegy a nap :DDD pedig lenne fantázia a játékban, igazi számkivetett fíling, rakni kell a tüzet meg megy le az életerő a munka során és lehet hernyót meg hangyát meg ilyeneket etetni a karakterrel. :DD csak hát a tempó... :(

(#149) ész ventura válasza Louloudaki (#144) üzenetére


ész ventura
aktív tag

Köszi a válaszokat!
De neked pl milyen cuccod van? Ami az adatlapodon?
Mert azért az nem annyira kevés, mint az ismerősnek és még nálad sem megy jól. :(
Hát akkor Crysis verő játék lesz lassan a Farmville ,már ami az ajánlott konfigot illeti.

Integra valamint Avicularia!
Ti laptopon játszotok?

Még kíváncsi lennék, hogy másoknál hogyan fut a program.
Ismerős fejleszteni akar, AGP-s gépe van ATI 9200SE kártyával, P4 2,8, 1 GB Rammal.
Akkor szerintetek nem elég ha csak mondjuk VGA-t venne pl. 7600GT-t?

[ Szerkesztve ]

Azt mondta a rendszer hogy adjak meg egy új jelszót, beírtam hogy f@szom,erre kiírta hogy túl rövid...

(#150) Integra válasza ész ventura (#149) üzenetére


Integra
titán

jaja, t42-n nyomom, 1.7 celeron, 1gb ram, képzelheted... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Farmville
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.