Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Farmville

Hozzászólások

(#51) Klemens válasza kicsigeri (#50) üzenetére


Klemens
őstag

Most vagyok lvl17-es, de még ma meglesz a 18:D
Csak nálam már lassul a játék... :W

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#52) DaveNo1


DaveNo1
veterán

lvl 61 :B

You are not prepared.

(#53) Avicularia


Avicularia
veterán

18750 db black berries kell a 3 csillaghoz,nevetséges :Y

(#54) Integra válasza DaveNo1 (#52) üzenetére


Integra
titán

nyasgem:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#55) Badman 4ever válasza DaveNo1 (#52) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Én még csak a 22-es szinten vagyok. :B

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#56) Louloudaki válasza Avicularia (#53) üzenetére


Louloudaki
aktív tag

hirtelen nem vágom az hány órás, de biztos nem 4-6 :DDD kitart az legalább nyugdíjas korodig :DD

(#57) Avicularia válasza Louloudaki (#56) üzenetére


Avicularia
veterán

4 órás,de akkor is

(#58) Louloudaki válasza Avicularia (#57) üzenetére


Louloudaki
aktív tag

epret is olyan nehezen szedtem össze, mi lesz ezzel? :Y málna meg 1* 2x00, 3* mennyi? nem szeretem az ilyen rövid életű cuccokat, macerás :(

(#59) Avicularia válasza Louloudaki (#58) üzenetére


Avicularia
veterán

ja nekem is sokszor elrohadnak,mindig elfelejtem
a hosszú időseket már kiixeltem,a rövideket kellene csinálnom,de nincs kedvem egész nap ezen kattogni :(

(#60) Louloudaki


Louloudaki
aktív tag

közérdekű infó, elvileg 70es szint az elérhető max, az egyik új szomszédom elérte és nem fejlődik tovább :DDD

(#61) Integra válasza Louloudaki (#60) üzenetére


Integra
titán

mire én odáig jutok, addigra lehet tovább fejlődni:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#62) Louloudaki válasza Integra (#61) üzenetére


Louloudaki
aktív tag

lehet hogy addigra nem is lesz már farmville :D

(#63) Avicularia


Avicularia
veterán

jó nénikejüket,tegnap este óta bármit csinálok,azonnal kilép out of sync hibaüzenettel :((
nem tudok aratni
próbáltam tűzrókával (alap), ie8-al is de ugyanaz
nőm accountja meg ugyanazon az internetkapcsolaton működik ,neki nem csinálja

(#64) Integra válasza Avicularia (#63) üzenetére


Integra
titán

ne foglalkozz ezzel, nem a te hibád, egyszerűen szar az egész fészbúk amióta szétverték az egészet az új felülettel. minden rossz.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#65) DaveNo1 válasza Louloudaki (#60) üzenetére


DaveNo1
veterán

Már nekem sincs sok hátra 62 vagyok :D de már FV fórumon múltkor írták hogy növelni fogják a max szint határt...szóval mire elérném szerintem már magasabb lesz :DDD

You are not prepared.

(#66) Klemens


Klemens
őstag

Na, erre varjatok gombot! :D:D
Amúgy azóta már lvl20. :)

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#67) Louloudaki válasza Klemens (#66) üzenetére


Louloudaki
aktív tag

a szomszéd területére vándorolt rózsaparcellát kell nézni? ilyen gyakran van, sőt ennél cifrábbak is, zynga fórumon van egy farmville oops topic, nézz körül. fej nélküli teknősök, dairy farmon legelő jávorszarvasok stb

(#68) Integra


Integra
titán

lvl47:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#69) Avicularia


Avicularia
veterán

És még mindig nem tudok aratni,folyamatos out of sync van,más gépen kipróbálva is. :W
farmville.com-on ugyanez a helyzet :(( :(

(#70) plus44


plus44
veterán

Én vmi lvl80-nál hagytam abba. Meguntam...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#71) DaveNo1 válasza plus44 (#70) üzenetére


DaveNo1
veterán

Főleg mert 70 a max szint ... :U

#69: Facebook átalakítása óta minden tiszta bug...én pl. requesteket nem tudok fogadni mert egyből átirányít játékba..

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#72) mukibuci válasza DaveNo1 (#71) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Egy 0-val több lett, előfordul :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#73) plus44 válasza DaveNo1 (#71) üzenetére


plus44
veterán

Akkor vmit nagyon benéztél, mert nekem nem egy szomszédom van/volt, akik bőven a felett nyomták...:D csak ők kockák, nekem meg nincs annyi szabad időm.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#74) DaveNo1 válasza plus44 (#73) üzenetére


DaveNo1
veterán

Biztos 70, mivel van 7 szomszédom is aki már elérte (437000xp a 70) és efelett már szintet nem lépnek (egyiknek több mint 1 millió xp-je van), + múltkor írták FV fórumon, hogy nem sokára növelik a max szint határt 70ről :), lehet egy másik farmos játékkal kevered van jó pár..

You are not prepared.

(#75) Louloudaki válasza plus44 (#73) üzenetére


Louloudaki
aktív tag

erre mit mondsz? de megkereshetem az originál zynga fórumon is a max szintet ha gondolod...

(#76) Klemens válasza Louloudaki (#67) üzenetére


Klemens
őstag

Jaja, azon van a lényeg! :D
Szétnézek ott is, de poén azért. :)

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#77) plus44


plus44
veterán

Én elhiszem, akkor viszont, vagy vmi bug volt, vagy igaza van DaveNo1-nak és keverem a szezont a fazonnal, de tuti, hogy nem 70-es szinten voltam és jópár szomszédom is a fölött volt. Ha tévedek, akkor Mea Culpa, nektek volt igazatok.

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#78) Louloudaki válasza plus44 (#77) üzenetére


Louloudaki
aktív tag

na akkor muti screenshot vagy vegyél fel szomszédnak :D most már látni akarom a saját szememmel én is :)

ahhoz mit szóltok, hogy ezek a nyomorultak elvették mindenkitől az extra csirkeólakat? :O tőlem pl ötöt, elég ideges voltam, hogy a 100 csirkét ki kellett pakolnom a gift boxból egyesével. volt olyan szomszédom, akinek 17 ólja volt, szerintem az gutaütést kapott :DDD

(#79) DaveNo1 válasza Louloudaki (#78) üzenetére


DaveNo1
veterán

Helyes lépés volt, mégha bug miatt is volt lehetséges akkor is csalásnak számít, mivel a játék csak 1et engedélyez ;) minek annyi csirke? én alapbol törlöm az aranyat is ha azt találok, tuti töröltem már van 1000et...van kb 50 annyi bőven eleg, de abból is 30 inkább dísz.

You are not prepared.

(#80) plus44 válasza Louloudaki (#78) üzenetére


plus44
veterán

Minek tartod a gift boxban? Én mindig mindent kipakoltam, miután a hozzá tartozó "kisküldetést" megcsináltam. (ami nem kellett, azt meg egyenesen onnan adtam el)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#81) Louloudaki válasza plus44 (#80) üzenetére


Louloudaki
aktív tag

töröltek 5 ólat és a csirkéket berakták a gift boxba, nem én raktam oda őket és nem állt szándékomban ott tartani őket. ezt írtam az előbb is... :U

DaveNo1, inkább csinálnák meg először az olyan hibákat, mint pl hogy a kapott ajándékra kattintva elvisz a saját farmomra és nem kapom meg amit lekattintottam, néha percenként leáll out of sync hibával a játék, ezt akkor élvezem mikor beszántottam az egész farmot majd miután újra kell indítanom, akkor kb a felét szánthatom újra. aztán majd ha az ilyen jellegű dolgokkal már nincs baj, akkor lehet sz*patni a usereket.

(#82) Avicularia


Avicularia
veterán

Még mindig out of sync-el kilép nálam a farmville.
Már mindent kipróbáltam ,töröltem előzményeket ,böngészőcache-t,semmi.
Ugyanarról a laptopról másik accountom simán megy szóval nem géphiba,a zynga cseszi szét az egészet :U

(#83) Integra válasza Avicularia (#82) üzenetére


Integra
titán

uninstall flash
reinstall flash legújabb
hátha

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#84) Avicularia válasza Integra (#83) üzenetére


Avicularia
veterán

Oké ,megpróbálom,de akkor másik accounton miért hibátlan?

(#85) Integra válasza Avicularia (#84) üzenetére


Integra
titán

akkor nem flash lesz valszeg:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#86) Avicularia válasza Integra (#85) üzenetére


Avicularia
veterán

Kipróbáltam,ugyanaz :( :((
Nem segített.

(#87) eastsider


eastsider
nagyúr

nekem is van plusz telkem...:D

(#88) DaveNo1 válasza Louloudaki (#81) üzenetére


DaveNo1
veterán

Out of sync + ajándék elfogadás probléma (ez nálam is jelentkezik és elég idegesítő) az új facebooknak köszönhető...mondjuk az elmúlt hetek brutális hibái miatt simán megérdemelnénk pár ingyen mistery boxot, de ez csak álom marad ;]

You are not prepared.

(#89) Integra válasza DaveNo1 (#88) üzenetére


Integra
titán

az első verzió óta fészbúkozom, ennyire még soha nem tolták el rossz irányba. ezt most nagyon elrontották. :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#90) Louloudaki válasza DaveNo1 (#88) üzenetére


Louloudaki
aktív tag

á, január elején is voltak hibák a free fuel weeken, akkor egy csomó benzint vesztettem emiatt pedig akkor még nem volt új facebook. meg a karácsonyi ajándék küldéskor is... a hiba az ön (zynga) készülékében van :DDD

(#91) Integra válasza Louloudaki (#90) üzenetére


Integra
titán

kéne már egy super seeder is.. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#92) brownus válasza Integra (#91) üzenetére


brownus
veterán

benzint hogy lehet gyorsan sokat szerezni?:) most lettem lvl31, de már a tököm tele van a rengeteg egyesével történő aratással, meg vetéssel....

(#93) Integra válasza brownus (#92) üzenetére


Integra
titán

nem tudsz. ajándékozni kell ezerrel a benzint, meg beírni, hogy birkák, amíg benzin van azt küldjetek és ne mást!!!:))
aztán idő kell, mert az a lényeg, hogy 1db 1/5-ös benzint elhasználsz, és akkor feltölti szépen lassan fullra. tehát ha 20 ilyen 1/5-ös kannád van a tarsolyban, ideális esetben 20 full tankolásod lehet belőle.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#94) brownus válasza Integra (#93) üzenetére


brownus
veterán

most sajna nem lehet, ezért is volt jó ez a valentines dolog mert ott egy fajta ajándék küldésért kaptál benzint:)

pont akkor kezdtem el "komolyan" farmolni amikor már csak pár nap volt hátra a benzin küldésből;( még van 20 db benzinem

(#95) Louloudaki válasza brownus (#94) üzenetére


Louloudaki
aktív tag

ha összejön egy gyűjtemény (collection), akkor kapsz 5 full tankot, 250xp-t meg 5000zsét, tehát gyűjtsd a bogaratm tollat, giccset, miegymást ezerrel és váltogasd be szépen, nekem most van olyan 390 körül

integra, hot rod seederre gondolsz? :DDD lehetne olyan harvester is

[ Szerkesztve ]

(#96) brownus válasza Louloudaki (#95) üzenetére


brownus
veterán

itt mindenki olyan gazdag, én vagyok csak csórógectanyasi???:D álmodni se merek ennyi benzinről!! :D

(#97) P00By


P00By
nagyúr

Asszony laptopján igencsak lassú ez a fos, tehát az én gépemen kell 1,5-2 órákat baxni a farmot :W :D Múltkor leültem mellé nézni, de agyf...t kaptam :DDD

(#98) Louloudaki válasza brownus (#96) üzenetére


Louloudaki
aktív tag

én még egy fillért nem költöttem rá bankkártyáról, de már beváltottam 80 gyűjteményt (szorozd 5 benzinnel), meg a karácsonyi ajándékokban is bőven találtam, a free benzin héten is kaptam, meg hát az aranytojásokban is akad olykor 20 tank, feketében 10, barnában 5, fehérben 1.

(#99) brownus válasza Louloudaki (#98) üzenetére


brownus
veterán

hmm, akkor ezekre is odafigyelek a jövőben:)

(#100) Brian_RL


Brian_RL
aktív tag

Nemakar valaki a szomszédom lenni? :DDD Kéne bővítenem, de már nemtudok újabb szomszédot szerezni :(

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Farmville
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.