Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2351) BÁ Nutrition válasza tothbabi58 (#2350) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

túl drága az aratógép az a baj
ill egyre inkább csak eventszerű küldetések vannak, aminek nagyrésze fizetős.
nem az a szitu hogy csinálgatod mikor ráérsz és eltöltesz vele egy kis időt
te pl lassan főállású farmerámás leszel annyit csinálod

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2352) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

lehet ajándékozni ismét:)
tilos segédfarmról :Y :F

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2353) dedike válasza BÁ Nutrition (#2352) üzenetére


dedike
addikt

Hogy érted azt, hogy tilos segédfarmról ? Azt ők honnan tudják? :Y

Jó szerencsét!

(#2354) BÁ Nutrition válasza dedike (#2353) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

fogalmam sincs. lehet figyelik valahogy az ajándékozásokat

4. Indokolatlan segítségnyújtás (pushing)
Indokolatlan segítségnyújtásnak minősül, ha egy játékos két felhasználói fiókja között olyan kapcsolat áll fenn, hogy az egyik felhasználói fiók előnyre tesz szert a másikat kihasználva.

Ilyen esetben mindkét account zárolásra fog kerülni!!!

mondjuk az durvább hogy figyelmeztetés, vagy mondjuk 1 hetes ban helyett alapból kivágnak..
azért ahhoz túl sokat kellett kattogtatni hogy eljuss egy 80as szintre
és mondjuk azért biztos hogy vannak olyanok is akik nem olvassák a fórumot és nem is tudnak erről

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2355) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

úgyhogy nem is küldök magamnak egyenlőre, pedig összegyűlt pár értelmes cucc a segédfarmokon, pl tojásfa, szenjánosbogár, mormota stb
mondjuk pont azért foglalkoztam velük hogy majd át tudjam küldeni később...

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2356) dedike válasza BÁ Nutrition (#2355) üzenetére


dedike
addikt

Értem. Először én is így okoskodtam, csak nem volt kedvem kivárni, hogy mikor lesz ilyen csere-bere, hogy lesz-e egyáltalán. De így akkor nem is bánom, hogy nem vártam meg! :(

(Tudod, engem leginkább az zavar/bosszant, hogy tényleg a pénzre mennek rá, s most már egyre keményebben! :((( )

Jó szerencsét!

(#2357) BÁ Nutrition válasza dedike (#2356) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

amikor volt a valdemár vidámparkja, nem keveset kellett szórakozni vele hogy nerjek valami normális ajándékot vagy 10 farmon.. most nem kéne ezt csinálni. pénzt úgyse tudsz áttolni magadnak mert kb kizárt hogy két azonos piacon legyél.
ennyi erővel a barkácscucc küldést is le lehetne tiltani..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2358) dedike válasza BÁ Nutrition (#2357) üzenetére


dedike
addikt

Egyetértünk teljesen!
Nem lehet, hogy ez csak ilyen "fenyegetés" jellegű kitétel volt?

Jó szerencsét!

(#2359) BÁ Nutrition válasza dedike (#2358) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

kérdés hogy nekik honnantól számít indokolatlan segítségnyújtásnak valami, ha mondjuk egy tojásfáért cserébe küldök 1 ginkófát az még az? mormotáért egy hódfarmot, stb

ez túl általánosan van megfogalmazva, és ők meg egyoldalúan azt mondják hogy ez már sok, szevasz.. utálom a diktatúrát..

legalább lenne az az opció hogy max visszacsinálják

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2360) dedike válasza BÁ Nutrition (#2359) üzenetére


dedike
addikt

Na igen, de azt meg kategorikusan kikötötték, hogy vissza semmit nem csinálnak... :(

Jó szerencsét!

(#2361) Silent77


Silent77
veterán

Elmennek ezek most már a sunyiba. :(((
Nehogy már ne küldhessen a feleségem nekem semmit, vagy én neki. :W
Olyanok mint a va...ra. :(((

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#2362) BÁ Nutrition válasza Silent77 (#2361) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

anitafarmja76 eredeti hozzászólása
Nem t udom jó helyre irok-e ,de az ajándékozásrol szeretném megkérdezni ha én az egyik farmomrol átszereném kuldeni amásikra az lehet?Mert a másik famomra is jo lenne tojásfa ,ha nem lehet persze betartom

Szia!

Csak akkor lehet esetleg ha a másik farmodról is küldesz valami ugyanolyan értékeset, ezért:
Idézet a szabályzatból:

Idézet:4. Indokolatlan segítségnyújtás (pushing)
Indokolatlan segítségnyújtásnak minősül, ha egy játékos két felhasználói fiókja között olyan kapcsolat áll fenn, hogy az egyik felhasználói fiók előnyre tesz szert a másikat kihasználva.

a hivatalos fórumról.. és találjam ki, hogy nekik mi ugyanolyan értékes :F
ringlófa vs tojásfa? :) mindegyik titokzatos csemete

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2363) tothbabi58


tothbabi58
csendes tag

Én most egy "segédfarmomról" átküldtem egy rémséges tyúkólat, nevetségesnek tartanám ha ezért zárolnának, de azért addig nem küldök a többire semmit, míg legalább pár óra eltelik. ;]

Remekül élhetsz Kaliforniában, ha történetesen narancs vagy. /Freddy Allen/

(#2364) sgergi válasza tothbabi58 (#2363) üzenetére


sgergi
veterán

Engem nem érdekelt a téma, elküldtem mindent. Holnapra kiderül mi lesz.

[ Szerkesztve ]

(#2365) tothbabi58 válasza sgergi (#2364) üzenetére


tothbabi58
csendes tag

Eltelt pár óra, nem történt semmi, na gondoltam, majd szépen átküldöm a kisfarmokról a jégszobrot, hóangyalt meg ilyenek, .....hát nem lehet. Nem is jelenik meg a küldési listában, mintha nem is lenne ott. Pedig pont azért tartom a segédfarmokat, hogy segíthessék a nagyobbakat, teljesen igazságtalan, hogy amit eventet végigdolgoztam, megszerezve a jégszobrot például, azzal miért nem rendelkezhetek.
Nem baj, az előző küldési lehetőséget jól kihasználtam! ;] ;] ;]

Remekül élhetsz Kaliforniában, ha történetesen narancs vagy. /Freddy Allen/

(#2366) Silent77 válasza tothbabi58 (#2365) üzenetére


Silent77
veterán

Én is elküldtem, most várok. :D

A segédfarmom elajándékozom! Sajnos nem tudunk vele foglalkozni, a sajátra is alig jut idő!
Szint: 76
Csp: 1.450.000
FA: 5

Kizárólag PH-s felhasználónak adom oda, aki biztos foglakozik majd vele!

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#2367) nRu3 válasza BÁ Nutrition (#2354) üzenetére


nRu3
addikt

Én ezt valahogy nehezen hisszem hogy nagyon figyelnék, csak ijeszgetnek, a fő farmom 81 szint és a segéd farmoknak köszönhetően már 14milla csp van állandona az eventekor küldöm a szükséges ajándékokat és most is átt küldtem magamnak a jóbb dolgokat a fő farmomra, senki nem figyelmeztett eddig engem és aktiv vagyok elégé stb ,igy nagyon ne izgasátok magatokat mert a környezetemben is sokan igy csinálják :DDD

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#2368) nRu3 válasza tothbabi58 (#2365) üzenetére


nRu3
addikt

pedig lehet küldözgetni nagyon szépen :C

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#2369) sgergi válasza nRu3 (#2368) üzenetére


sgergi
veterán

Bizony, nem történt semmi. Gondolom csak ijesztgetés.

(#2370) BÁ Nutrition válasza nRu3 (#2367) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én voltam olyan okos hogy megkérdezzem a farmerámás fórumon hogy mondjuk mi van ha két titokzatos csemetés fát elküldök egyik farmomról a másikra? az tiltott? honnan tudjam hogy értékarányban hol állnak mikor nincs deklarálva hogy mi mennyit ér

erre azt válaszolták hogy nem azért csinálták ezt hogy azonos farmerek tologassák ide-oda a cuccaikat, hanem hogy két különböző farmer cserélgethessen.

most csak azt nem tom ezzel a kérdéssel mennyire hívtam fel a figyelmet magamra hogy engem majd pont lecsekkolnak emiatt.. :(((

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2371) nRu3 válasza BÁ Nutrition (#2370) üzenetére


nRu3
addikt

nem fognak nyugi

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#2372) Calogero


Calogero
addikt

Megbízható PH-snak vagy ismerősének ajándékoznám a Farmomat.

77 szint
1,4 milla csp
0 FA
124 Csillag
Baharama sziget 17 szint
Lekvárfőző : 3 szint.

(#2373) BÁ Nutrition válasza Calogero (#2372) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

megbízhatatlannak nem? :)

amúgy miért hagyjátok itt már abba?
rakd tele fával aztán néha ránézel, ha meg ismét megjön a kedved akkor ott van kéznél egy jó farm:)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2374) Calogero válasza BÁ Nutrition (#2373) üzenetére


Calogero
addikt

Egy farmot anno átvettem Silent77 kollégától, amelyiket később számomra nagyon közeli testvér pár vitt tovább. Mivel nem sokat gépeztek, így segítettem abba is.

Karácsony után viszont egy részeg kamionos gondoskodott arról, hogy 27 éve tartó barátság 32 évesen örökre vége lett, és ment vele az egész család, 32 éves felesége, 10 és 6 éves kislánya, valamint 7 hónapos kisfia. :(

És inkább a két lány farmját vinném tovább (emlékük miatt), és két fő farmra nincs időm.

(#2375) BÁ Nutrition válasza Calogero (#2374) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:(( sajnálom

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2376) ngabor2 válasza Calogero (#2374) üzenetére


ngabor2
nagyúr

én is átvettem egy nagy farmot Silent77 kollégától, most azt is viszem. ez csábítóbb, de 3 (+ 2 rámbízott) farmmal már nem bírnék el.

szomorú, ami a barátod családjával történt :(

[ Szerkesztve ]

(#2377) dedike válasza Calogero (#2374) üzenetére


dedike
addikt

:Y
..nem találok szavakat...pedig ez rám nem jellemző... nagyon sajnálom!

Jó szerencsét!

(#2378) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

azt kiszámolta már valaki hogy melyik terméket érdemes "elfogyasztani" ahhoz hogy a leghatékonyabban fejlődjön a lekvárfőző üzem? ár/érték arányban

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2379) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

ez az event jó hülyeség megint. kihagyás lesz belőle:)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2380) ngabor2 válasza BÁ Nutrition (#2379) üzenetére


ngabor2
nagyúr

pedig ha becsülettel végigcsinálod, akkor ad rendesen.

(#2381) dedike válasza ngabor2 (#2380) üzenetére


dedike
addikt

Szerintem az a legnagyobb kérdés, hogy ad-e annyi "kiegészítőt" aratás közben, hogy végig lehessen csinálni... :U
Én egyelőre úgy érzem, hogy megpróbálom, lassan megvan a tömegtermeléshez szükséges vetőmag.

Jó szerencsét!

(#2382) BÁ Nutrition válasza dedike (#2381) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én is megpróbálom, reggeli aratásra adott kb 90 dbot mindkét röppentyűből, de nem tudom hogy 1x1en is így fog-e jönni:S
ill 5 nap alatt míg tart félmillió tp-m lett volna, kíváncsi leszek ebből mennyi lesz

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2383) nRu3


nRu3
addikt

túl sok növényt kell termeszteni 5nap alatt, megprobálom de tartok hogy ezt csak nagyon sok szupertrágyával lehett befejezni :((

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#2384) BÁ Nutrition válasza nRu3 (#2383) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem 2500 körül van per pill a darabszám kb 3 teljes területen csak ez megy. csatnival, 1x1en. nagyjából semmi kedvem nincs csinálni. szerintem "bukok" vele. kíváncsi vagyok a második heti hülyeség mi lesz majd..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2385) Franklin


Franklin
addikt

Heh, micsoda PH-s arcok tolják a farmot, nem is gondoltam volna :-)

Én nemrég csöppentem bele, egy ismerős farmját gondozgatom, mikor ő nem ér rá. Adhatnátok pár ötletet, hogy mit lehet csinálni 5 milla CSP-vel? Úgy értem, mit érdemes venni, fejleszteni, stb.

Mert azt hiszem ez a random mód ültetgessünk valamiket nem túl kifizetődő, alig van bevétel. A milliók is úgy jöttek össze, h tehén tenyésztéskor lett egy szerelmes üsző, amit eladott 6.5 misiért.

Szóval hogyan lehet stabil bevételt és gyorsabb szintlépést elérni?

Jelenleg 73/15-ös a farm.

(#2386) BÁ Nutrition válasza Franklin (#2385) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

sokt tp-t a legjobb fák hozzák
a pénzhez meg mindig azt kell ültetni, nevelni ami drága. ill van pár várható keresleti fellendülés a piacon, amit érdemes kihasználni és kaszálni rajta, igazi cápaként:)

a csp-t túl sok értelmes dologra nem tudod elkölteni, inkább ha van event akkor meg tudod venni belőle a piacon ami kell

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2387) Calogero válasza Franklin (#2385) üzenetére


Calogero
addikt

Pl amikor event van és ilyen sok termést kell beadni, akkor jó üzlet bizonyul a répás-almás csatni gyártása és eladása. Ugyan ez igaz a tök lekvárra.

Mivel a mostani szülinapi eventet nem tudom megcsinálni idő hiány miatt így tököt ültetet, amelyet felhasználok a lekvárfőző műhelyben, majd irány a piac és eladom a töklekit. 14000-15000 CSP-ért.

(#2388) nRu3 válasza BÁ Nutrition (#2384) üzenetére


nRu3
addikt

4földen termesztem komforttalajokon, de még mindig nem tudom hogy be fogom tudni fejezni-e?!

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#2389) dedike válasza nRu3 (#2388) üzenetére


dedike
addikt

1x1-es sima talajon szerintem jobban megéri. Komforton bukod, hogy az idő 4x-es, a termés csak 3x-os, a TP meg csak 2x-es. (S ugye ez utóbbi határozza meg a felröppenő dolgok mennyiségét.) Víz és trágya nélkül nagyon lassú, a trágya meg jelenleg iszonyat drága. :K

Jó szerencsét!

(#2390) BÁ Nutrition válasza dedike (#2389) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én 1x1en nyomom de pár fa, meg ól azért ki van rakva pár helyre
kb a felénél lehetek most. a felröppenőkkel vagyok picit elmaradva..
nem vagyok biztos benne hogy meglesz:(

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2391) nRu3 válasza dedike (#2389) üzenetére


nRu3
addikt

az igaz, de nem tudok 3óránként aratni, igy könyebb kb 9óránként aratni.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#2392) dedike válasza nRu3 (#2391) üzenetére


dedike
addikt

Értelek, ez valóban nehézkes, én is nehezen oldom meg. Egyébként én sem bízom abban, hogy FA nélkül befejezhető az event. Ráadásul egy köcsög aratógépet sem adnak... :(

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#2393) ngabor2 válasza BÁ Nutrition (#2384) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nekem megvan a növényekből a szükséges darabszám, már felröppenőt hozót ültetek (tök, estére meg rózsa). 1x1, csatni. nincs kinn ól, csak 3 fa (2 bájital meg egy tojás). vetőgép holnap délelőttig, úgyhogy addig lehet, hogy beillesztek 1-2 gyors kört is, répa, búza saláta sose árt, azokkal elég szépen lehet pénzt szerezni.

(#2394) BÁ Nutrition válasza ngabor2 (#2393) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mondjuk én egy nappal később kezdtem az eventet
az egyik növény megvan a másiknak is már több mint a fele
350 felröppenőnél járok asszem darabonként

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2395) ngabor2 válasza BÁ Nutrition (#2394) üzenetére


ngabor2
nagyúr

én folyamatosan teszem befele, utolsó rész előtt állok. már csak azt kell kibundáznom, hogy sokáig legyen vetőgépem, és akkor én is fele idő alatt tudom lenyomni az eventeket :D

(#2396) tothbabi58 válasza dedike (#2389) üzenetére


tothbabi58
csendes tag

Én nem értem, hogy miért lenne jobb a picike 1 x 1-es talajon termeszteni, mikor abba 1-et beleteszel tehát csak 1-et terem, és negyedannyi tp-t kapsz, időben meg ugyanannyi mint a 4x1-es :F

Remekül élhetsz Kaliforniában, ha történetesen narancs vagy. /Freddy Allen/

(#2397) BÁ Nutrition válasza tothbabi58 (#2396) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mert répás almás csatnival megbolondítja és úgy +2 termést ad területenként
szal a 10db 4es területen ad netto 60dbot
40 db 1es területen meg 120at
ha jól számolom

1x1es területek:
Főfarm: 202 darab
Szédült szántó: 202 darab
Erdei tisztás: 184 darab
Bahama sziget: 131 darab

szal lehet szerezni+terményt bőven
de valahol le van írva rendesen is hogy mi mennyi ha jól emlékszem egy terület +200 db körül van egy aratás 1x1et használva

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2398) tothbabi58 válasza BÁ Nutrition (#2397) üzenetére


tothbabi58
csendes tag

Jaa, akkor így már értem, de nem hiszem, hogy megcsinálom mert nagyon macerásnak tűnik a vetés-aratás, igaz csak egy helyen van répásalmás csatnim már január 3-a óta hosszabbítgatom töklekvárral. ;]

Remekül élhetsz Kaliforniában, ha történetesen narancs vagy. /Freddy Allen/

(#2399) Calogero válasza tothbabi58 (#2396) üzenetére


Calogero
addikt

Egy kis matek

A rendes farmra

44 db 2X2 cella tehető ki ami 220-44=176 db termést ad.
210 db 1X1 cella tehető ki ami 420-210=210 db termést ad.

Ugyanez répás almás csatnival ami +2 termést ad:

44 db 2X2 cella tehető ki ami 220-44=264 db termést ad.
210 db 1X1 cella tehető ki ami 840-210=630 db termést ad.

eventnél mindegy hogy mennyi TP-t ad, ott a darab számít.
Ha minden területen 1X1-et használunk akkor csatnival kb 2100 db termés a tiszta haszon egy körben.

[ Szerkesztve ]

(#2400) BÁ Nutrition válasza Calogero (#2399) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ha 4x4en gazdálkodsz akkor is maradnak 1x1es területek azt nem számoltad hozzá
ill a farmerama fórum szerint 202es a legnagyobb terület

nekem (igaz hogy van pár fa, meg ól amit fenthagytam) kb 1000el nő 4 területen körönként

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.