Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) BÁ Nutrition válasza Calogero (#1350) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem azzal van tele két terület, a főfarm meg fák ill az épített ólak
amikor el tudtam volna kezdeni a fás bizniszt pont annyira megindult a nyúl hogy nem volt érdemes váltani:) azóta se változott a helyzet, mert mindig van valami amire kell a pénz:)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1352) dedike válasza BÁ Nutrition (#1349) üzenetére


dedike
addikt

Ha valaki össze tudja szedni az összes labdát, annak minden elismerésem, és tiszteletem! :U
Nekem egy nap alatt 50 labda sikerült, az is nehezen, tehát jó esetben 700-at tudok gyűjteni... :(

Jó szerencsét!

(#1353) tothbabi58 válasza dedike (#1352) üzenetére


tothbabi58
csendes tag

Jó neked, nekem csak 24-31 labda jött össze. Valószínűleg azért mert még mindig a hülye küldetésekhez vetem a zabot meg a kukoricát, aminek alacsony eleve a tp-je is.
A növényessel én is kész vagyok, de az állatos nem lesz meg, mert valamikor valahova leadtam egy csomó állatot, annyi állat ennyi idő alatt biztos nem lesz meg.

Túl sok küldetés van egyszerre, még ki sem heverem az egyiket már követi egy másik.

Remekül élhetsz Kaliforniában, ha történetesen narancs vagy. /Freddy Allen/

(#1354) dedike válasza tothbabi58 (#1353) üzenetére


dedike
addikt

Én az állattenyésztési kupába adtam be anno rengeteget, aztán meg a tenyésztő helyek vitték őket. :U

Event mindig egy van, a többi csak feladat, azokat bármikor teljesítheted.

Jó szerencsét!

(#1355) BÁ Nutrition válasza dedike (#1352) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ez 3 hetes event nem? nekem is 50 körüli labda jött össze az kb 1000 labda
a 5-ik szintig jó leszek vele:)
de lehet azt csinálják mint a nárcsziszoknál hogy belátják hogy kevés a laszti és a végefelé többet adnak:)

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1356) tothbabi58 válasza dedike (#1354) üzenetére


tothbabi58
csendes tag

Ti mit ültettek, hogy legalább 50 labda legyen? :F

Remekül élhetsz Kaliforniában, ha történetesen narancs vagy. /Freddy Allen/

(#1357) Calogero válasza tothbabi58 (#1356) üzenetére


Calogero
addikt

Én mindig a legtöbbet adó TP-t adó növényt ültetek.

(#1358) BÁ Nutrition válasza tothbabi58 (#1356) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én nyulat, meg fákat
most kiraktam egy sztártyúkot a piacra, ha elmegy akkor már majdnem kész az állatos beadós rész is, aztán lehet termelni a piacra horror áron:DDD

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1359) Calogero válasza BÁ Nutrition (#1358) üzenetére


Calogero
addikt

gratula. :C

[ Szerkesztve ]

(#1360) skopy válasza Crytek (#1341) üzenetére


skopy
tag

Keresel még új szomszédokat ? Egyet elvesztettem sajnos :W

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#1361) dedike


dedike
addikt

Gyerekek! Erre az eventre a gatyám rámegy. Mire minden állatot beadok, szinte a nulláról kell kezdenem... :O

Jó szerencsét!

(#1362) tothbabi58 válasza dedike (#1361) üzenetére


tothbabi58
csendes tag

Hát ez az! Olyan rengeteg állat kellene, még nekem is, hogy lehetetlen ennyi idő alatt megcsinálni. Pénzem sincs venni.
Viszont ahol rózsát tudok ültetni, ott most már nem 24 labda jön naponta, hanem 64.
Igazatok volt! :C

Remekül élhetsz Kaliforniában, ha történetesen narancs vagy. /Freddy Allen/

(#1363) Silent77 válasza dedike (#1361) üzenetére


Silent77
veterán

Ne add be, nincs semmi értelme. A növényeket beraktam, de az állatokat csak 40tp-ig.
Inkább eladom... :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1364) dedike válasza Silent77 (#1363) üzenetére


dedike
addikt

Igen, erre gondoltam én is, igaz akkor már volt, amiben végig megvolt a dolog. Most labdák után szaladok... több, kevesebb sikerrel...

Jó szerencsét!

(#1365) tothbabi58


tothbabi58
csendes tag

Hát nekem nincs szerencsém! Megint szaraxik a gépem, de ez még nem elég, percekig tart mire egy valamire kattintok és történik valami, de a fás szántón visszafele számol. Amit lesikerül szüretelni, annak a pontját levonja. Néhány napja már a bahamásat sem csinálom, mert akkor egy farm kb. 2-3 óráig tartana. Így most már a fás részt is ki kell hagynom.
Már minden szokásos dolgot végigcsináltam, Firefox, flash player újratelepítés, gyorsítótár, előzmény űrítés. Semmi nem használ!
Ha nem küldök vissza ajándékot, ne haragudjatok de akkor valszeg nem farmozok!
Ja és minden más remekül működik csak a Farmerama nem. :O

Remekül élhetsz Kaliforniában, ha történetesen narancs vagy. /Freddy Allen/

(#1366) tothbabi58 válasza tothbabi58 (#1365) üzenetére


tothbabi58
csendes tag

Hopsz! Begolyóztam! Hát persze,hogy levonja. Bocs!
A többi viszont marad! :W

Remekül élhetsz Kaliforniában, ha történetesen narancs vagy. /Freddy Allen/

(#1367) gabyka válasza tothbabi58 (#1366) üzenetére


gabyka
aktív tag

Ne izgulj, sokan panaszkodnak, valami 'meghülyült', néha nagyon lassú, van, hogy megáll az egész mintha 'esc'-et nyomtál volna...én is kínlódok néha.

(#1368) tothbabi58


tothbabi58
csendes tag

Na erről a titokzatos tenyészetről szólva, 8 farmon vettem összesen 14-et. Egy denevérbarlang, 2 mókustenyészet a többi mind tyúk, kecske, kacsa és hal.
Nem is tudom miért hittem el, hogy pillangót és mókust fogok kapni. Már a titokzatos facsemetékből igazán okulhattam volna. :O
Egyáltalán bárkinek lett pillangó tenyészete?

Remekül élhetsz Kaliforniában, ha történetesen narancs vagy. /Freddy Allen/

(#1369) BÁ Nutrition válasza tothbabi58 (#1368) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én 4et vettem 1 denevér 1 tyúk(sárga) 1 kenguru és 1 mókus
szal nem vagyok megelégedve, anno a facsemetés sokkal jobb volt, főleg amíg a buzi csillagbokort bele nem rakták, akkor már nem vettem abból se.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1370) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

azt már kiszámolta valaki hogy a pálmapengő megszűnése előtt mit érdemes csinálni? mert ugye holnaptól beváltják csp-be
érdemes elvásárolni? megtartani? esetleg kiárulni minden cuccot a pajtából?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1371) dedike válasza BÁ Nutrition (#1370) üzenetére


dedike
addikt

Szerintem (a jó váltási arány miatt) minél többet érdemes belőle összeszedni! :K

Jó szerencsét!

(#1372) BÁ Nutrition válasza dedike (#1371) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

1:5be váltják be, amúgy meg 1:10hez az arány a piacon. kérdés hogy a váltás után mennyibe számolnák a termények árát :F

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1373) dedike válasza BÁ Nutrition (#1372) üzenetére


dedike
addikt

Én amit tudtam, eladtam. Aztán majd kiderül jó lépés volt-e, vagy sem! :K

Jó szerencsét!

(#1374) BÁ Nutrition válasza dedike (#1373) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

holnap lesz mégis a bahamarámás váltás, elolvastam a feltételeket, mindent érdemes kiárulni a szigeti pajtából, mert hatalmas árcsökkenések lesznek

pl eddig a majom ugye ért 2000et asszem, most meg 400valamennyit. így nehezebb lesz megcsinálni az állattenyésztős küldetést, mondjuk az ólak és a fák árai közel tizedébe fognak kerülni úgyhogy kompenzálják valamennyire, de így több terület kell majd ugyanahhoz a volumenhez pénzben és kevesebb terület jut az egyéb termelésre

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1375) Calogero


Calogero
addikt

Üdv Farmerek!

Sajnos rossz hírt kell közölnünk a számotokra: a holnapra tervezett változást egy héttel el kellett halasztani, jövő héten csütörtökön, 2011.07.14 -én fog megtörténni a Bahamarama Farm Unióhoz való csatlakozása.

Az ok, amiért nem sikerül megvalósítani a holnapi csatlakozást, hogy a Dühös izlandi vulkán ma reggel kitört, így a sziget vezetője nem tud átrepülni hozzánk biztonságosan, hogy a csatlakozási szerződést aláírja.

(#1376) dedike válasza Calogero (#1375) üzenetére


dedike
addikt

Azt a barom magyarázatot... :Y :W

Jó szerencsét!

(#1377) Calogero


Calogero
addikt

Adj' Isten gazdák.

Két új információval szolgálhatunk Nektek.

1.

A korábban már bejelentett Hétvégi tűzijáték a Farmerama -ban című event holnap, azaz 2011.07.08.-án pénteken, előre láthatóan 10:00-kor indul, és egészen Vasárnap, azaz 2011.07.10. 23:59-ig tart majd.

Az erről szóló korábbi közleményt itt olvashatjátok:

http://hu.board.bigpoint.com/farmera...ad.php?t=43483

2.

Továbbá úgy tűnik, a Dühös izlandi vulkán tombolása alább hagyott, ennek következtében a Bahamarama sziget Farm Unióhoz történő csatlakozása egy nappal korábban, azaz jövő héten szerdán, tehát 2011.07.13.-án reggel történik majd meg.

(#1378) BÁ Nutrition válasza Calogero (#1377) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a feladatokról nincs valami táblázat hogymiből mennyi kell?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1379) BÁ Nutrition válasza BÁ Nutrition (#1378) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

[link]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1380) Calogero


Calogero
addikt

Üdv Farmerek!

Hogy álltok a Foci VB-vel?
Én nem tudom befejezni, de a kitűzött cél meg lesz... szarvaskifutót szemeltem ki magamnak.

A tűzijátékos event kész van, sok haszna nem volt.

(#1381) tothbabi58


tothbabi58
csendes tag

Tiszta idegbaj! Egyetlenegy rohadt édeskömény hiányzik és nem tudok ültetni se venni! :W :W :W

Remekül élhetsz Kaliforniában, ha történetesen narancs vagy. /Freddy Allen/

(#1382) tothbabi58 válasza tothbabi58 (#1381) üzenetére


tothbabi58
csendes tag

Ahogy leírtam, sikerült a piacon venni!
Az őrűlt nagy tüzijáték meg teljesen nevetséges és kicsi!

Remekül élhetsz Kaliforniában, ha történetesen narancs vagy. /Freddy Allen/

(#1383) BÁ Nutrition válasza Calogero (#1380) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szarvaskifutó holnap meglesz reményeim szerint:) de az eventet nem tudom befejezni. ahogy a fórumon olvastam akik küldenek maguknak napi 18 labdát azok befejezik :U
ill aki elég magas szinten van az növényekkel egész jól haladgat.
én 66. szinten állok, ezzel nem fejezem be az biztos. hagymát szoktam ültetni, a rózsa sokkal kevesebb lasztit hozott, pedig magasabb tp-t ad :F mondjuk rövidebb az érési ideje is. de aszittem a TP jobban számít.
a tüzijátékos eventnek az volt a lényege hogy adjon egy csomó csillagot:DDD
lovat rohadt nehezen tudtam venni, vagy 3 órát lestem a piacot mire összejöt :W

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1384) tothbabi58 válasza BÁ Nutrition (#1383) üzenetére


tothbabi58
csendes tag

Én szinte semmit sem tudok befejezni, ugyanis minden program, videolejátszás remekül fut a gépemen, kivéve a Farmeramát. Egy kattintás után 5-10 mp telik el, mire történik valami, a pályák közti betöltések között akár 15-20 mp is kell. Ahol most bírtam szerezni aratógépet, ott legalább érdemes csinálni, míg rá nem jövök, hogy mi a hiba.
:O

Remekül élhetsz Kaliforniában, ha történetesen narancs vagy. /Freddy Allen/

(#1385) BÁ Nutrition válasza tothbabi58 (#1384) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

elvileg lesz valami új termőföldterület.
feltétele 60as szint és 500 CSP :F gondolom 500.000:)
neki kéne állni spórolni egy picit mert tuti elírták:)

amúgy eljutottat a bölcs tölgy tetejére:)
már csak oldalra kell terjeszkedni

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1386) Calogero válasza BÁ Nutrition (#1385) üzenetére


Calogero
addikt

Vagy nem új terület lesz, hanem csak egy olyan "földrészt" jelent, amit le lehet majd tenni, termőföldként. És annak lesz az ára 500 CSP/darab.

(#1387) BÁ Nutrition válasza Calogero (#1386) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

jó de hová teszed le?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1388) Calogero válasza BÁ Nutrition (#1387) üzenetére


Calogero
addikt

Mostani termő föld helyére.. (rendes/szédült szántó/erdei tisztás)

(#1389) BÁ Nutrition válasza Calogero (#1388) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ja már vágom, hogy szupert termőterületnek fog számítani, amin több tp és több termés jön.
kíváncsi leszek a részletekre

a farmúnió viszont már aktív elvileg

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1390) Calogero válasza BÁ Nutrition (#1389) üzenetére


Calogero
addikt

Én is jobban örülnék egy új föld területnek, de akkor az 500 CSP az meg túl kevés lenne.

Igen sikeres volt a csatlakozás, bár azt írták hogy 14-én lesz. Lett 800 000 CSP-m.
Ma akartam volna beadni a majmokat (120 db) a kupába :(
De megszívtam ma már csak 4xx valamennyit ér 1 darab.

[ Szerkesztve ]

(#1391) BÁ Nutrition válasza Calogero (#1390) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem meg két területnyi hagymára adott 9 labdát 30 helyett. sehr gut :W

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1392) Silent77


Silent77
veterán

Jó lett ez a váltás. 2,5 milla érkezett a házhoz. :C

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1393) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Hova lett a reptér? mi lesz vajon helyette?

Calogero@ pont a kifutóért megyek én is, még 80 labda :DD

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1394) Calogero válasza enginev3.0 (#1393) üzenetére


Calogero
addikt

Megváltozott a sziget....
Már nem kell pilótaóra, csillagok kellenek ahhoz hogy megnyíljon a sziget. Ezért nem is kell repülőtér.

Amik még változtak:

A farmuniós egyesülést követően a fizetőeszköz egységesen csengőpengő lesz, mivel a pálmapengőre így nem lesz tovább szükségünk. A meglévő pálmapengők átváltásra kerülnek 1:5 arányban, azaz 1 pálmapengőért 5 csengőpengőt számolnak fel.

Ugyanúgy működik, ahogy a normál farmon, azaz leszeded a terményt és vissza tudod ültetni, már nincs szükség külön magra.
Az eddig felhalmozott magkészletetekért sem kell aggódni, a változások bevezetése után átváltoznak terméssé. Mivel nem lesz külön mag, a bearatott termés újra elültethető lesz majd természetesen.
Ne feledjétek, hogy a farmuniós csatlakozás lehetővé tette a szigeten, hogy a növények az eddigi 9 óra helyett 24 óra után gazosodjanak el (beéréstől számítva).

A trópusi terményekkel a normál piacon lehet kereskedni ugyanúgy, ahogyan a farmon található többi terménnyel (nem kell bonyolult számításokat végezni, mivel egységes a fizetőeszköz).

Hová tűntek a pilótapontjaim?
A pilótapontok Kacsa Kata trágyára kerültek beváltásra. Meglévő pilótapontjaid osztva 3-mal.
Miért 3-mal? Emlékezz vissza, korábban egy terület szórása 3 pilótapontba került.

Hogyan tudok Kacsa Kata üzenetet küldeni?
A városban a postán van erre lehetőséged. Kacsa Kata ikonjára kell kattintanod.

Hol ellenőrizhetem hogy mennyi Kacsa Kata trágyám van?
A pajtában kell keresned az "Egyéb" kategórián belül.

A kifutóm már megvan, és most léptem szintet is (75). A 80 labda meglesz vasárnapig.

Az hogy mi lesz a reptér helyett azt még nem lehet tudni.

(#1395) enginev3.0 válasza Calogero (#1394) üzenetére


enginev3.0
félisten

ÁÁÁh, akkor ezért lett 540.000 pénzem, én meg azt hittem raktam fel valamit piacra, de nem is :R 72 szinten vagyok

Ha valaki akar vegyen fel, elvileg még van helyem

enginev3.0

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1396) marsu válasza Silent77 (#1392) üzenetére


marsu
addikt

Az szép!

Igazán megvehetnéd a piacról a " hótapsifüles " portékámat ...

:)

Kicsit elfogyott a csengőpengő mennyiségem.

:( :(((

Press any key to continue ...

(#1397) Silent77 válasza marsu (#1396) üzenetére


Silent77
veterán

Ezt legalább megérte csinálni. :K

Nem egy piacon vagyunk... :(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1398) Silent77


Silent77
veterán

A kókuszt mihez veszik ennyire? felraktam már 2000db-ot 150-es áron. :C

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1399) Calogero válasza Silent77 (#1398) üzenetére


Calogero
addikt

Műzlifaló feladat 6 szintjéhez kell.

arany: 150 banán 200 kókusz
ezüst: 450 banán 600 kókusz
gyémánt: 950 banán 1200 kókusz

(#1400) Silent77 válasza Calogero (#1399) üzenetére


Silent77
veterán

Bakker, nem is figyeltem. :W :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.