Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 3

Hozzászólások

(#5651) HurkaLES válasza hubai1979 (#5650) üzenetére


HurkaLES
tag

Igazából régen 1-2 videót néztem róla, amiben csak annyit láttam h egy bottal valami hatalmas bogarat ver szét valaki. :W Aztán néztem a fallout 4-ről videót ami megtetszett így kerültem elsőnek a fallout 3-hoz. :D

(#5652) hubai1979 válasza HurkaLES (#5651) üzenetére


hubai1979
őstag

Csak nyomjad,nagyon jó játék.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#5653) core i7 válasza HurkaLES (#5651) üzenetére


core i7
addikt

Valóban jobb ha kijátszod elsőnek a 3 -at
Aztán New Vegas lenne jo csak ugye szeretném ha már kijönne a teljes magyarítás
és aztán ajánlom a 4-et

1-2 rész nem jön be igaz elméletileg megcsinálták FPS-nézetűre

(#5654) HurkaLES válasza core i7 (#5653) üzenetére


HurkaLES
tag

Sajnos azért az 1-2 már nem kötne le.

(#5655) bendi806


bendi806
aktív tag

sziasztok:-)

nekem most is kerult a kezembe es fullra huztam a grafikat, ami mar igy is tetszik, de belefognek a mod-ok vilagaba, csak sajna nemtudom mit merre hany meter, esetleg van valami magyar nyelvu leiras hogy fogjak bele?

es nemsikerult beregisztralni a nexus oldalara...esetleg mas oldal vagy modpack ahonnan tudnék letolteni?

amd x2, 2giga ram, es ati radeon r7 240 oc videokari....ehhez mérten, mennyivel es mikkel tudnam felhuzni a grafikat? :-D

köszönöm a tippeket es segitseget:-)

(#5656) gyimger válasza bendi806 (#5655) üzenetére


gyimger
őstag

Én szerintem csak ezeket használtam, de még keresek, hátha ez csak egy kezdetleges lista:

Fallout3_HighDefinitionPack
NMCs Texture Pack
Fellout
URWLRain_v6
UHQ Terrain Overhaul v2
Flora Overhaul Dead Edition v13C
HiRes Weapons v3_1
Vandr HD Creatures
Ghoul retexture
Enhanced Blood Textures

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#5657) bendi806 válasza gyimger (#5656) üzenetére


bendi806
aktív tag

hali

köszönöm... es ezeket csak a nexus oldalrol tudom leszedni? mert gugliztam en, de vesszek meg ha talaltam máshol dd

(#5658) bendi806


bendi806
aktív tag

Ejj de elszúrtam :D beraktam pár modot és most pl a "gyilok flexnek" se látszik a textúrája, illetve az assault riflenek is "vibrál" a képe..na most jól bekavartam :D kikapcsolom majd megnézem javul e :D :DD :))

(#5659) Casoli


Casoli
őstag

Megleptem magam a GOTYval (bár ne tettem volna), már az installálásnál azt írja, hogy a telepítőm nem eredeti. Windows 10. Setup.exe futtatásával felrakható a játék, de indításnál ismét checkolja a lemezt, amire a válasz, nem eredeti. Ez valami vicc? És az ember ne warezoljon...Van erre valami megoldás?

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#5660) xFreex válasza Casoli (#5659) üzenetére


xFreex
aktív tag

Lemezes verzió? Nálam a magyar goty játszott ilyeneket még anno XP-n.

A telepítőlemezen van egy g4wl mappa amiben van pár telepítő. Azt hiszem a dotnet és a vc redist kellett neki de már nem vagyok benne biztos.

Wiszont a játék erősen XP-s. Újabb oprendszereken instabil és mintha a többmagos gépekkel is baja lenne.

Rég játszottam már vele. Elő kellene vennem megint.... :U

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#5661) Casoli válasza xFreex (#5660) üzenetére


Casoli
őstag

Lemezes magyar GOTY, hiszen írtam is, hogy másolatnak olvassa be a telepítő az eredeti lemezt. Azt hittem a csomagban van legalább egy steamos kulcs, de sajnos termékkulcs helyett securom védelmet raktak rá. Újabb oprendszerrel is megy egyébként a Fallout 3, mert nekem megvan az alap játék lemezen, mellé a 4 megjelent lemezes DLC. Az UFO-s DLC miatt vettem meg a GOTY-t, mert az nem jött ki külön lemezen. Emlékeim szerint az alap magyar játék még szériaszámos volt, ott nem volt ilyen bugyuta lemez csekkolás. Gyanítom a securom és a 10 nem kedveli egymást. Szóval az alap játék nálam se nem instabil, se nem fagy :D Nemsokára kipróbálom a telepítőt a notimon, bár azon is 10es fut. Nem fűzök hozzá sok reményt. Lehet jobban jártam volna egy steam kulccsal+felrakott magyarítással. :W

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#5662) Casoli válasza Casoli (#5661) üzenetére


Casoli
őstag

Közben arra jutottam, hogy a Windows 10 nem támogatja azokat a régi játékokat, amelyben lemezes védelem van (pl. securom), illesztőprogram hiányában. Marad a noCD crack.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#5663) Casoli válasza Casoli (#5662) üzenetére


Casoli
őstag

NOCD-vel természetesen leáll az exe. :W

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#5664) Casoli válasza Casoli (#5663) üzenetére


Casoli
őstag

Másik gépen megy, de kifagy :O

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#5665) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Ha volt már, elnézést kérek.

Nemrég megvettem a Steamen a GOTY változatot, és új játékot indítanék, de az intro mozi után csak fekete képernyőig jutok, és onnan sehova tovább. A feladatkezelő szerint az alkalmazás nem válaszol, csak onnan tudom leállítani.

A gép viszonylag friss, G4560, RX460, W7 Pro 64bit, fHD, Ultra beállítás.

Valakinek van valami ötlete mit kezdjek vele?

Let the Zone take me if I am.

(#5666) xFreex válasza kutga (#5665) üzenetére


xFreex
aktív tag

Sajnos F3 még erősen XP-s volt és egymagos gépekre. Init kell módosítani, hogy stabilabb legyen újabb rendszereken.

Ha megy az angol akkor ezt olvasd el.

Ha nem akkor szólj és kiszedem a lényeget

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#5667) kutga válasza xFreex (#5666) üzenetére


kutga
nagyúr

Valami ilyesmit találtam én is, este kipróbálom.

Most tudatosult bennem hogy mennire régi a játék. ;]

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#5668) kutga válasza kutga (#5667) üzenetére


kutga
nagyúr

Működik a leírás alapján. :R

Let the Zone take me if I am.

(#5669) MAGUS7


MAGUS7
tag

Sziasztok az lenne a problémám hogy amikor felrakom a Bassman féle Magyarítást akkor kifagy a játék a kezdő képnél, "Please stand by" ,Nvidia GeForce GTX 950M a videókártya,1980x1080 a felbontás,Win10,Steam-es a játék,Fallout 3 GOTY,mi lehet a probléma ? Magyarítás nélkül elindul,először működött a Magyarítás,aztán elkezdtem modokat felrakni,Fellout után kezdett fagyni,azóta újra telepítettem a játékot,de a Magyarítás után fagy.

iPhone4>Lumia 920>Lumia 930>Note7>S7Edge>HTC U11

(#5670) hubai38


hubai38
aktív tag

Skacok mi lehet a gond,leszedtem ezt a modot,minden jó csak a refleksz irányzék nincs a képen látható modon,hanem a szokásos szerint.

[link]

(#5671) intensa_man


intensa_man
tag

Sziasztok!
Ha a Tenpenny toronyban valakit nem sikerül meggyőznöm, akkor később már sehogy sem lehet? Magyarul bukta a pozitív karma küldetés befejezés?
köszi!

(#5672) hubai38 válasza intensa_man (#5671) üzenetére


hubai38
aktív tag

Az a küldi eleve bukta,el kell fogadni azt a kis negítív kármát.Ha beszélsz mindenkivel és beengeded a Goulokat mindenkit ki nyírnak,ha ki nyírod a zöld fejűt az összes perepulyával az alagútban akkor is negatív karmát kapsz,de legalább tulélik a toronyban élők,lakók.És persze tudol üzletelgetni velük.

(#5673) gyimger válasza hubai38 (#5672) üzenetére


gyimger
őstag

Ez nem teljesen igaz. A negatív karma nem feltétlen jár Roy és bandája megöléséért, hiszen ha összeszólalkozol velük és megtámadnak, nincs levonás. Ha meggyőzöd a népeket, hogy jöhessenek, az pozitív karmát jelent, de ha kinyírod a lakókat, az negatív (persze máshogy is megritkíthatók, pl. szerelmes levél). A kérdésre válaszolva, ha egyszer nem sikerült őket meggyőzni, akkor lehet, hogy már nem is lesz rá lehetőség.

De mivel ez a küldetés többnyire ütközik a You Gotta Shoot 'Em in the Head mellékküldetéssel, én átgondolnám, mit csinálok.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#5674) intensa_man válasza hubai38 (#5672) üzenetére


intensa_man
tag

Így van, meg lehet csinálni pozitívra, csak hamar kezdtem el, és alacsony volt még a meggyőzésem. Akkor megyek, elbeszélgetek Roy-jal, hátha megtámad. :D

(#5675) hubai38 válasza gyimger (#5673) üzenetére


hubai38
aktív tag

Nekem nem is volt ez így eszembe.Át gondolandó az biztosan. :K

(#5676) hubai38


hubai38
aktív tag

Megaton felrobantása nélkül meg lehet szerezni a Tenpenny Tower lakosztájt?

(#5677) gyimger válasza hubai38 (#5676) üzenetére


gyimger
őstag

Elméletileg nem, de van rá mod.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#5678) hubai38 válasza gyimger (#5677) üzenetére


hubai38
aktív tag

Köszi szépen,nem anyira fontos.

(#5679) Desy


Desy
tag

... ennek a szimulációs küldetése sem mentes a hibáktól. Fegyverek nélkül, aknával és gránáttal kellett végigmenni. Borzalom... ez totális kínlódás. Mi ebben a jó? :F :O

Эволюционные станции: Free Country, Slave Country, Terrorist Country....

(#5680) gyimger válasza Desy (#5679) üzenetére


gyimger
őstag

A Tranquility Lane küldetés? Nem kell oda fegyver.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#5681) Desy válasza gyimger (#5680) üzenetére


Desy
tag

... hát ami azt illeti, már nem mivel vége. Ökölharc és aknák... A kínai tábornok meg aknára lépett és agyonverve :)) Nézve a videót... más kemény fegyverzettel bohóckodott. ;]

Эволюционные станции: Free Country, Slave Country, Terrorist Country....

(#5682) hubai38


hubai38
aktív tag

Hello szijasztok,használta vagy használja valaki ezt a modot,mert beraktam és nem találom a helyét ahol írja,de viszont mikor eltávoliítom indításkor rögtön írja hogy a mentés már nem tartalmazza a fájlokat vagy valami hasonó.[link]

Ha valaki tudna valamiféle jó kis fegyver modot annak nagyon örülnék,nem fontos pont a Nexus-rol.

[ Szerkesztve ]

(#5683) Desy válasza hubai38 (#5682) üzenetére


Desy
tag

... persze hogy írja. Mivel a mentés tartalmazza a bent létet. Ez miért nem egyértelmű?

Minden bizonnyal ott van, ahova írja. A többi mód működik?

Эволюционные станции: Free Country, Slave Country, Terrorist Country....

(#5684) hubai38 válasza Desy (#5683) üzenetére


hubai38
aktív tag

Müködik szépen nincs vele semmi gond,csak evvel az egyel. :F :F

(#5685) Desy válasza hubai38 (#5684) üzenetére


Desy
tag

... akkor nem ott kerested ahol van. Vagy ... neked nincs érvényesítve az a mód?! És persze esetleg rosszul van telepítve. Amiket eddig próbáltam mentek... néha van olyan, hogy sehol semmi. Terhelési gond, vagy hibás a környezet. Összeakad valamivel...

Эволюционные станции: Free Country, Slave Country, Terrorist Country....

(#5686) hubai38 válasza Desy (#5685) üzenetére


hubai38
aktív tag

Igen érvényesítve van,de mindegy nyomom tovább,köszönöm a :R :R segítséget.

(#5687) hubai38 válasza Desy (#5685) üzenetére


hubai38
aktív tag

Találtam egy jónak tünő modot,de nem nagyon megy az angol,milyen sorendbe kell telepíteni?

[link]

(#5688) gyimger válasza hubai38 (#5687) üzenetére


gyimger
őstag

Egy fájlból áll a mod, szóval hajrá. Segítek, a legfelső link.

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#5689) hubai38 válasza gyimger (#5688) üzenetére


hubai38
aktív tag

Köszi,nyomom is lefelé.

(#5690) hubai38 válasza gyimger (#5688) üzenetére


hubai38
aktív tag

Gondolom uj játék kötelező?

(#5691) Desy válasza hubai38 (#5687) üzenetére


Desy
tag

Pontosan, mit is jelent ez a kérdés? Az NMM -el telepíted, vagy nem?
Ha pedig a letöltésről volna szó... nos, mindig a legújabb dátum szerinti(ek) kellenek.

... mellesleg az effélére igazából semmi szükség mert a dlc-k tele vannak nagyszerű és jó hatásfokú dolgokkal. Azt látva, hogy én ebben a játékban csak hátulról és persze oldalról tudom szemlélgetni a babámat ... nem túl élvezetes a külső nézetes megjelenés variálása. Itt ez a plazmaágyú.... kinézetre tök röhej, de jó a hatásfoka.

Эволюционные станции: Free Country, Slave Country, Terrorist Country....

(#5692) gyimger válasza Desy (#5691) üzenetére


gyimger
őstag

Plusz fegyvereket tartalmazó modot úgy rémlik, nem is használtam, talán csak a New Vegas fegyvereit tartalmazó/beillesztő modot, az bőven sok.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#5693) hubai38 válasza Desy (#5691) üzenetére


hubai38
aktív tag

2008-óta játszom a fallout 3-mal,minden éven egyszer-kétszer elő szedem,és olyankor gyüjtöm a modokat amivel kövezkezőnek is nyomhatom.Ez a mod frankó,nekem frisítést jelent ennyi év után.

Az igaság az hogy leragadtam, ma már csak Fallout létezik meg Stalker,persze vannak uj játékok is de azok a nyomukba sem érnek.

[ Szerkesztve ]

(#5694) Desy válasza hubai38 (#5693) üzenetére


Desy
tag

... és az melyik? A magyar feliratos eredeti, vagy a ...?
Különben mi van ebben annyira izgalmas... az összeomlásokon kívül és hogy nézhetem a babám hátsóját? ... ja persze. A baba hátsója... :))

Эволюционные станции: Free Country, Slave Country, Terrorist Country....

(#5695) hubai38 válasza Desy (#5694) üzenetére


hubai38
aktív tag

Nem omlik össze,vindows10-en nyomom.valami féle javítást le töltöttem hozzá és azóta nincs vele gond.A megunás,hát nem is tudom. :F :F :F

Igen magyar feliratos eredeti,volt még valaki föl nem töltötte a virág mezöre,én meg májusba le is töltöttem.Egyépként meg van eredeti :O is de az valami kratasztófa,sem modolni sem rávenni a rendes müködésre nem tudtam.

[ Szerkesztve ]

(#5696) Desy válasza hubai38 (#5695) üzenetére


Desy
tag

...a magyar ...nos, tényleg borzalmas. Minden öt kijelentésből legalább egy, de inkább kettő félreértelmezett. És igen, állandóan lefagy. Vajon miért adnak ki ilyen szemét munkát? Nem csak a kedvét szegi az embernek, de komoly élményromboló is. Az államokban az ilyesmiért lehet perelni.... használati szerződés ide vagy oda. Mert a stabilitást és a használhatóságot a gyártónak kell garantálni! [Igen, eredeti kiadványról beszélek és nem a... ] A magyar kiadás megvásárlása, kidobott pénz... :o :O

Amióta nálunk "mozi is a játék" azóta mennek ezek. Mindenféle fondorlatos módokkal az unalmasság ellen. Egyszer kicseszett velem a w10... mert egy indításnál mindent törölt, ami nem a tiszta telepítés része és annak ellenére, hogy eredeti változat. Ezért, már nem igazán bízok benne. :(

És nagyon érdekes a változás egy komoly csata után.... Ez a programozás elég izgalmas lenne egyébként, mert szinte elhiszi az ember, hogy tényleg az eseményekben élt, van, élhet. Persze a néző (legalább is az ilyen nagyszabású játékoknál) izgul, rajong, bosszús akár egy nyilvános sporteseményen.... valójában ettől is mozi a mozi.

Эволюционные станции: Free Country, Slave Country, Terrorist Country....

(#5697) MAGUS7


MAGUS7
tag

Sziasztok W10-en játszanék vele,viszont Fullscreen mode-ban fagy,mi lehet a megoldás ?

iPhone4>Lumia 920>Lumia 930>Note7>S7Edge>HTC U11

(#5698) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok
Steamre megvettem a Fallout 3-t. Ahogy látom a DLC sokkal drágábbak ha külön veszem meg.Goty kiadás tartalmazza az összes DLC-t, ha megvennèm akkor külön venné a Steam?Btw valaki próbálta ezeket a kiegészítőket anno, érdemes egyáltalán beszerezni?
Válaszokat előre is köszönöm

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#5699) GoTReX válasza MAGUS7 (#5697) üzenetére


GoTReX
őstag

Steamen Fallout 3 közösségi központ és ott a fórum.Leirjak lépésről lépésre!☺

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#5700) gyimger válasza GoTReX (#5698) üzenetére


gyimger
őstag

Szerintem külön venné, bár nekem csak a GOTY van meg, de a listában a neve is más (Fallout 3 - Game of the Year Edition). És igen, érdemes. Ezek mind egy-egy küldetéssorozatot (fő- és mellékküldetéseket) adnak a játékhoz, az azokkal járó extra fegyverekkel és tárgyakkal. A Brotherhood of Steel kiegészítő a főtörténetet viszi tovább, tehát nem ér véget a játék, amikor befejezed az alapot.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.