Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BMWFan


BMWFan
aktív tag

Sokak számára ismerős lehet a Rossz PC Játékok Sorozatból,most viszont újít.

Nemrég kiadták a Dirt 3-at,F1 2010-et,Grid-et.

Vélemények?

[ Szerkesztve ]

(#2) BMWFan


BMWFan
aktív tag

Senki? :O

(#3) L_ajos válasza BMWFan (#2) üzenetére


L_ajos
őstag

Mit kell ezen véleményezni? Ugyan az a játék, csak egy ronda dobozba ( + a dobozon belől is kb 2 oldalas papírfecnin kívül csak a lemez van.

Aki igényez az ilyenekre, az vadászik az eredeti kiadásra/kinézetre, aki nem, annak jó ez. Ennyi kb.

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#4) #65675776 válasza L_ajos (#3) üzenetére


#65675776
törölt tag

Mert mitől jobb az eredeti? Ugyan az a játék van benne. A papírhulladék meg többnyire nem sokat ér mellette.

(#5) MiAFak válasza BMWFan (#1) üzenetére


MiAFak
tag

Anno én is odáig voltam a Rossz Pc Játékok blog oldaláért. :R A jó öreg Ezt Vedd meg játékok ugye, tökéletes alapanyagot bisztosítottak FreddyD -nek , de ahogy látom már erősebb címekhez is hozzá nyúltak :D Nem hittem volna hogy ezt is meg érjük , hogy fel ébred az EVM és játszható játékokkal fog foglalkozni xD És még egész ízléses a doboza :D

Gondold meg 2x is , mielött írsz egy levelet. :)

(#6) Unbaised-Ben


Unbaised-Ben
senior tag

Játékok dobozára rá lett rakva hogy szimulátor :C
Hát szerintem a szimulátorok nem itt kezdődnek. Azt kellett volna ráírniuk, hogy Arcade versenyjáték, vagy Autós játék, vagy mit tudom én, de nem szimulátor :DDD

(#7) MiAFak válasza BMWFan (#1) üzenetére


MiAFak
tag

Ez a bejegyzés inkább azoknak szól akik hűen követték FreddyD tevékenységeit, ők értik mit kell itt véleményezni :D :R Jut is eszembe ! Nem régiben fel fedeztem hogy bizony a City Interactiv sem tétlenkedett , és bizony piacra dobot egy Dark Sector névre hallgató játékot . Nem tűnt rossz darabnak a borítójára rá nézve , de a franc se tudja xD A city-s emberkék mindig meg lepnek minket :R

Gondold meg 2x is , mielött írsz egy levelet. :)

(#8) #65675776 válasza MiAFak (#7) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ne Te döntsd már el, hogy miről szól a topic!

(#9) MiAFak válasza #65675776 (#8) üzenetére


MiAFak
tag

jesus xD nem el döntöttem , pusztán fel világosításnak szántam ... szerintem erre akar utalni a topic . De te moderátor vagy ,biztos jobban tudod xD

Gondold meg 2x is , mielött írsz egy levelet. :)

(#10) #65675776 válasza MiAFak (#9) üzenetére


#65675776
törölt tag

Te nyitottad a topicot, nyilván akkor Te tudod pontosan miről szól... Ne erőltesd rá másokra az esetleges elképzeléseid!

(#11) MiAFak válasza #65675776 (#10) üzenetére


MiAFak
tag

jól van főnök xD

Gondold meg 2x is , mielött írsz egy levelet. :)

(#12) robogo81


robogo81
aktív tag

Sziasztok.
Az jó ötlet ha beújít egy kicsit,ha megnézed az oldalukat, a lista elég ..., hát nem tudom,sok játékuk van,de régebben (szerintem) jobb minőségű játékaik voltak.
Van tőlük pár játékom,vagy 5-6 éve vettem őket,akkoriban még ezeket a játékokat is árulták(bocs a kép minőségéért,telefonnal lett felvéve 2 db-ban,majd össze szerkesztve).
Úgy gondolom akkoriban még az EVM még nem jelentett egyet azzal,amit FreddyD filmjeiben a kiadóról lehet mostanában gondolni.
Sok régebben árult játékukat ki lehetne újra adni(a javításokkal együtt ,hogy ha lehet menjen az újabb windowsokon is).

Ha az árakat jól lövik be,még be is jöhet az új akciók.
Mondjuk a F1 2010 3 rugó(az evm).a GfW kiadás meg 9(az 576 Kbyte-ban mind kettő)

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#13) Tibinho


Tibinho
tag

DIRT3 jó játék, lehet most már minőségi darabokkal foglalkoznak majd :C :)

I'm Gotham's reckoning.

(#14) BMWFan válasza Tibinho (#13) üzenetére


BMWFan
aktív tag

az nekünk csak jó,úgy legyen! :D

(#15) Tibinho válasza BMWFan (#14) üzenetére


Tibinho
tag

igen én is így gondolom :)

I'm Gotham's reckoning.

(#16) T_boy


T_boy
tag

Nagyon régen még a sorozat tagjaként a Caesar III-at, a Railroad Tycoon2-őt illetve a CIV2-őt vettem meg. Semmi gond nem volt velük, még talán meg is vannak valahol. :)

-=Victoria Concordia Crescit=-

(#17) BMWFan válasza T_boy (#16) üzenetére


BMWFan
aktív tag

anno én is nagy gyűjtő voltam,volt vagy 10 evm játékom biztos :D

(#18) BMWFan


BMWFan
aktív tag

Kiadták az OPERATION FLASHPOINT RED RIVER-t is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.