Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:36:23

LOGOUT.hu

Extrém tuning topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) subaruwrc válasza Achill3uS (#1199) üzenetére


subaruwrc
félisten

nem kicsi :C nem hagysz kétséget :))

(#1202) toyone válasza Achill3uS (#1199) üzenetére


toyone
őstag

:C grat

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#1203) Achill3uS


Achill3uS
veterán

thx srácok :R

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#1204) Overlocker


Overlocker
veterán

Magyarország a 34. helyen immár a hwbot-on! Ez az eddigi legmagasabb eredményünk! Így tovább srácok!

Külön dicséret illeti most Achill3uS-t és subaruwrc-t, akik a legtöbb pontot adták az előző időszakban, tuningolásukkal! :C

[ Szerkesztve ]

(#1205) subaruwrc válasza Overlocker (#1204) üzenetére


subaruwrc
félisten

Nah most hétvégén is tolom tovább a pontokat :DD

(#1206) bim válasza Achill3uS (#1199) üzenetére


bim
veterán

:C :C :C
Overnek és subarunak is. :C :C :C

(#1207) kaoszpapja


kaoszpapja
aktív tag

GRAT Mindenkinek!!! :C :R :C :R

ha valakinek kell über ram extrém tuning-hoz, az itt megtalálja

(#1208) Achill3uS válasza Overlocker (#1204) üzenetére


Achill3uS
veterán

thx mindenkinek :R gyúrjátok keményen tiis a bot-ot :D

ja egyébként elkészültem a cikkel...

ASUS P6T WS PRO teszt - új magyar rekordok

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#1209) belsodavid


belsodavid
aktív tag

Heló! Melyik progival tudom megnézni, hogy hibázik-e a kártyám, akár alapórajeleken is? Olyan kéne ami pár perc alatt végez is, sajnos volt hogy megáll a játék és "elfolyik a kép" Tiszta textúrahiba lesz, de utána megy, csak játszhatatlan, sajnos nem tudom hogy vga driver hiba-e vagy mi okozza. Ritkán csinálja, ha tudtok progit szóljatok. Húzni is szertném a vga-t de ameddig nem tudom alapórajeleken 100%-os e a kari addig nem húzom :S, mert akkor mégugysem tudom mitől hibázik :( Előre is köszi

(#1210) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Q9550 @ 4547mhz valid

(#1211) Laraxior válasza ADAM1337 (#1210) üzenetére


Laraxior
titán

Hajrá.... (3dmark06 stabil) :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1212) ADAM1337 válasza Laraxior (#1211) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

ez az első próbálkozás.
Most raktam fel xp-t win7 alol nem volt jó a valid bugzott.
4.5gigán toltam 1-2 2d-s tesztet.

Amúgy milyen feszen volt az stabil ?

(#1213) Laraxior válasza ADAM1337 (#1212) üzenetére


Laraxior
titán

én már nem tudok javitani..nem lesz nehéz megdönteni :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1214) ADAM1337 válasza Laraxior (#1213) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Jól megy ez a darab 4.6gigához 1,55 bios kell ami 1.5 tájt van le droppolva.
Este folyt.

[ Szerkesztve ]

(#1215) subaruwrc válasza Laraxior (#1213) üzenetére


subaruwrc
félisten

megleszel verve kiccsákkó :DDD

(#1216) Laraxior válasza subaruwrc (#1215) üzenetére


Laraxior
titán

ahhoz még pár kakaót be kell dobnotok ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1217) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

q9550 @ 4607mhz valid

(#1218) subaruwrc válasza Laraxior (#1216) üzenetére


subaruwrc
félisten

:DDD

(#1219) Baco83


Baco83
tag

Sziasztok tuning NAGYmester kerestetik

P5Q-Deluxe alaplapom van és érdekelne hogy milyen bios beállítás szükséges ennél a lapnál hogy elérjem a 600-as FSB-t Bios verzió 2005
Biosban minden auto kivéve a cpu és a dram
Ha egyáltalán ez lehetséges ezzel a lappal eddig 590*8 simán megvan de 1 mhz vel sem megy följebb még akkor sem ha leveszem a szorzót 6-ra a proci biztosan bírja 5004 mhz nél járok vele a memonak is bírnia kell mert gyári 1200 OCZ Flex

Tehát várom a bios guruk jelentkezését a lehetséges megoldással

Előre is köszönök minden hozzászólást

Üdv Baco

[ Szerkesztve ]

(#1220) Laraxior válasza Baco83 (#1219) üzenetére


Laraxior
titán

ez nem éppen extrém.... ráadásul nincs is offba se :D
lapod topikja? :U

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1221) Baco83 válasza Laraxior (#1220) üzenetére


Baco83
tag

5 Ghz még nem extrém meg 600 as fsb??? :B :B :B

Probálom ott is csak nem nagyon jön válasz

lapom biosbeállitását ha leirná valaki azt nagyon megköszönném

Üdv

(#1222) Achill3uS válasza Baco83 (#1221) üzenetére


Achill3uS
veterán

5G validot szinte minden 2. 8600 meg tudja csinálni, csak vcore kérdése, 600fsb már lapon is múlik, de kb ugyanez az arány P35-nél újabb chipset-ekkel, normális lapokban. de persze nem rossz eredmény, mert attól, hogy a hw-ben benne van nem mindenki tudja kihozni, de ha megnézed a topic eredményeit, rájössz, hogy azért ez messze nem is extrém.

lapod biosát és a te beállításaidat először talán neked kellene megosztani másokkal, hogy legyen mihez tanácsokat adni. az ugyanis sehol nincs leírva txt-ben, maximum 1-2 helyen megtalálni a neten befotózva - de ált. az se jellemző -, és akkor attól várod el, hogy keresgéljen vajon az NSM4XB72 lapjánál hogy hívják az északi hidat, és vajon te mennyit feszt adtál neki. tessék már egy kicsit tenni is valamit azért, hogy akiktől segítséget kértek, a lehető legkevesebb fáradtsággal tudjon tippeket adni - különben senkit nem fog érdekelni a problémád, másnak is van elég. azért fórumozik mert éppen nincs semmi dolga, próbál kikapcsolni. és ez az általánosság az egész fórumon, félmodatokban beleböfögnek emberek témákba (jobb esetben az aktuálisba, rosszabb esetben teljesen rossz helyre) és vérig vannak sértve ha nem kapnak választ. na mind1 téma lezárva akinek nem inge...

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#1223) subaruwrc válasza Achill3uS (#1222) üzenetére


subaruwrc
félisten

vmi ilyesmit gondoltam énis, de mégiscsak meghagytam a topik ihletőjének a kibontakozást :D :R

(#1224) subaruwrc


subaruwrc
félisten

tegnap jegeztem. ittvan két eredménye, hát messze vannak a kitűzött céljaimtól de a többiek még csirkébbek lettek :))
325k aquamark
106790 3d01

(#1225) toyone válasza subaruwrc (#1224) üzenetére


toyone
őstag

nem csirkék ezek :C

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#1226) Achill3uS válasza subaruwrc (#1224) üzenetére


Achill3uS
veterán

grat ;)
mondták már hogy jók a ramjaid? :D

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#1227) subaruwrc válasza Achill3uS (#1226) üzenetére


subaruwrc
félisten

még senki :O :D :R

(#1228) Achill3uS válasza subaruwrc (#1227) üzenetére


Achill3uS
veterán

:P

btw, pár napja elindult Az oldal... http://kingpincooling.com/

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#1229) akoska07 válasza Achill3uS (#1228) üzenetére


akoska07
nagyúr

jó kis bevásárlós oldal :K

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#1230) Achill3uS válasza akoska07 (#1229) üzenetére


Achill3uS
veterán

'simply the best' :D de elég erőteljes árcsökkenéssel nyitotta meg kingpin a webshopot, cirka 100 dodo jött le az F1EE és a Tek9 árából is :K
egyébként szimplán szigetelési vagy kompresszor építéshez kellékeket máshonnan is be lehet szerezni: http://www.under-the-ice.com/

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#1231) akoska07 válasza Achill3uS (#1230) üzenetére


akoska07
nagyúr

tetszetős webshop. szerintem aki oda megy vszinü nem szigetelőt kar venni :)
relativ mi drága és mi nem.
azokra az árakra tényleg nem mondanám hogy magasak.

köszi a másik oldalt,megy is kedvencek közé az is :K

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#1232) Overlocker


Overlocker
veterán

Akit érdekel eladó ismét a tuningos E8600, infok PÜ-ben!

(#1233) akoska07 válasza Achill3uS (#1230) üzenetére


akoska07
nagyúr

ami most érdekelene... az a szigetelő amit a fejre rakok rá.
nem tudom pontosan a nevét.
az a kör alaku,kupak szerü szigetelő.
ugyanis kezd lapos lenni és nem zár rendesen a fej körül ami ráfekszik a procira.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#1234) subaruwrc válasza Achill3uS (#1228) üzenetére


subaruwrc
félisten

jóféle, tudnék mit választani :)) multipack: f1ee+extension + 4db tek9 5.0slim 4870x2 cf-hez :DD

(#1235) Achill3uS válasza akoska07 (#1233) üzenetére


Achill3uS
veterán

küldök én neked arra valo armaflex-et, azért az 5cm-ért ne vegyél meg 3m-t, mert csak akkora csövekben kapni. mekkora az átmérője a teljes fejnek?

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#1236) Achill3uS válasza subaruwrc (#1234) üzenetére


Achill3uS
veterán

nekem már csak 3 tek9 kell a teljes készlethez lol :D

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#1237) subaruwrc válasza Achill3uS (#1236) üzenetére


subaruwrc
félisten

nekem 1 f1ee+ 4 tek 9 :DDD

(#1238) akoska07 válasza Achill3uS (#1235) üzenetére


akoska07
nagyúr

biztos tudod,oda a vastagabb fajta kell.
ide kellene rá másik
de most találtam ilyen megoldást is
mondjuk ez utóbbi,sztem macerásabb.

ja, 67mm körül van a teljes átmérő.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#1239) Achill3uS válasza akoska07 (#1238) üzenetére


Achill3uS
veterán

ment egy privát. ;)

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#1240) akoska07 válasza Achill3uS (#1239) üzenetére


akoska07
nagyúr

:R

szintén ...----->

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#1241) subaruwrc


subaruwrc
félisten

az xtreme 3d team hungary mától toyoneból és belőlem áll, a miértről nem kívánok nyilatkozni.

(#1242) Thrawn


Thrawn
félisten

Újra működik a SuperPI cheksum ellenőrzője W1zzardnak köszönhetően. Egyelőre a TPU oldalán érhető el: Link

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1243) toyone


toyone
őstag

Üdv.
Bemutatnám új szerzeményem. Amit T56 (Tody56) készített el. Hatalmas köszönet érte. :R

Több kép
Hamarosan teszt :))

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#1244) subaruwrc válasza toyone (#1243) üzenetére


subaruwrc
félisten

:C :C

(#1245) toyone válasza subaruwrc (#1244) üzenetére


toyone
őstag

Feloldottam az NDA-t :DDD

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#1246) kaoszpapja válasza toyone (#1243) üzenetére


kaoszpapja
aktív tag

grat hozzá :C mennyibe került?

eléggé kivan hallva a topic, végre valami új :))

(#1247) toyone válasza kaoszpapja (#1246) üzenetére


toyone
őstag

thx
Tody betámogatott kicsit így nem volt drágább mit egy jó ddr2-es ramkit. ;) :R
Vihar előtti csend, mindenki készül valamire. :))

[ Szerkesztve ]

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#1248) kaoszpapja válasza toyone (#1247) üzenetére


kaoszpapja
aktív tag

hehe, remélem :))

(#1249) subaruwrc válasza toyone (#1245) üzenetére


subaruwrc
félisten

mire is készülsz azzal a rampottal? ;] :D

(#1250) toyone válasza subaruwrc (#1249) üzenetére


toyone
őstag

Csak a képről :D
Nem lehet mindent egyszerre. :))
Majd ha megvagyok kiderül :U

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.