Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szabee87


Szabee87
tag

A segítségeteket szeretném kérni a nyomtatóválasztás ügyében. A helyzet a következő. Az irodában van egy HP Laserjet 1536dnf MFP nyomtató de kezdi megadni magát. Az utódját keresem szintén egy lézeres mindenes személyében. Fekete-fehér (mono) hálózati nyomtató érdekelne főleg mert színes dolgokat egyáltalán nem nyomtatnak. Terhelés szempontjából napi 500-1200 oldal között mozog az iroda forgalom szempontjából. Fontos lenne a fenntartási költség is , de ha ezen múlik az ajánlásotok, akkor mindent a teljesítmény érdekében.

Én az alábbi modellekkel szemeztem:
- Oki MB471
- Oki MB491
- Hewlett-Packard LaserJet Pro 400 M425dn
- Kyocera FS-1135MFP

Ti mit ajánlanátok? Előre is köszönöm mindenkinek. :R

♠+♠ A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol, eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol, működni kezd.. ♠+♠

(#2) QwErTy42 válasza Szabee87 (#1) üzenetére


QwErTy42
addikt

Ezt a topikot szerintem hamarosan zárják majd. Van egy "Milyen nyomtatót vegyek?" és egy "Milyen lézernyomtatót vegyek?" topik ahol szintén felteheted a kérdésedet.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#3) Szabee87 válasza QwErTy42 (#2) üzenetére


Szabee87
tag

Köszi, megpróbálom ott is. :R

♠+♠ A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol, eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol, működni kezd.. ♠+♠

(#4) sziget54 válasza Szabee87 (#1) üzenetére


sziget54
csendes tag

Legyen Lexmark X363DN, X364DN (FAX is)

mami

(#5) QwErTy42 válasza sziget54 (#4) üzenetére


QwErTy42
addikt

Csak egy kérdésem lenne: Miért?

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#6) sziget54 válasza QwErTy42 (#5) üzenetére


sziget54
csendes tag

9.000-es toner is vehető hozzá!

mami

(#7) QwErTy42 válasza sziget54 (#6) üzenetére


QwErTy42
addikt

Oké-oké. De mennyiért? Ugyanis nem az a lényeg, hogy hány oldalt bír, hanem hogy egy oldalt mennyiért nyomtat.
Lehet hozzá könnyen kapni tonert? Lehet majd két év múlva is? Mert ez is szempont. Dobtak már ki nem egy és nem kettő gépet ezért az ablakon...

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.