Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118797) djculture válasza cyberkind (#118796) üzenetére


djculture
félisten

Már rég el kellett volna venniük, mert nekik is egy balama amit csinál az EA. Mekkora egy trágya cég lett régen ha megláttam hogy Ea logó van egy játékon tudtam hogy minőség. Most messzire elkerülöm mert tudom hogy tized tartalmú játékot kapok amibe minden szart pénzért kell megvenni, vagy eleve a támogatását 1 év múlva leszrják.

(#118817) djculture válasza Csapoati (#118815) üzenetére


djculture
félisten

Néztem én is de kérdés mennyit ad a season pass szokás szerint ehhez a játékhoz?

(#118836) djculture válasza ayo (#118831) üzenetére


djculture
félisten

Vége van már annak a világnak hogy olcsóbb volt a dobozos 10-20%-al mint neten a szürkeár. Azóta mindegyik itthoni videojátékos bolt döglődik. De maga a pc játék piac is, jönnek (már beharangozták nagy örömködve) a minél nagyobb vga követelmények sm6.2 és egyebek amire majd lesz egy új vga a boltba 200k ami majd támogatja is.

[ Szerkesztve ]

(#118848) djculture válasza arty (#118844) üzenetére


djculture
félisten

[link]

Még lesz 10 évad állítólag... Persze addigra már pong szintű lesz az akkori világban szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#118912) djculture


djculture
félisten

[link]

"Konami fejeseinek agyában, amikor jóváhagyták az elképzelést, miszerint csak egy mentési hely járjon ingyen, a másikért játékbeli valutával kelljen fizetni." Egyre nagyobb pénzéhséggel vannak ezek megáldva.

[ Szerkesztve ]

(#118952) djculture válasza echterion (#118948) üzenetére


djculture
félisten

Kivéve ha komolyabban veszik az sm6.2 és felette támogatást, akkor vehet újat mindenki amúgy is.

[ Szerkesztve ]

(#119022) djculture


djculture
félisten

ez ennyire ratyi? [link]

(#119148) djculture


djculture
félisten

[link]
Ez egyre jobb :D

(#119159) djculture válasza Crytek (#119112) üzenetére


djculture
félisten

Lassan megjön az új benchmark progid is a FINAL FANTASY XV. Olyan gépigénye van hogy beszarsz, metro 2033 hozzá képest wolfestein3d gépigényű. Te gépeden a cucc fullon szerintem 4-5 fps-t talán kiköhög magából.

[ Szerkesztve ]

(#119162) djculture válasza cyberkind (#119160) üzenetére


djculture
félisten

Nem tudom volt szerencsém hozzá de az adott gépen a metro redux röhögve futott majdnem fullon de ez bakker egykét helyen kb képregényt produkált.

(#119164) djculture válasza cyberkind (#119163) üzenetére


djculture
félisten

FFXV High-Resolution Pack et ne felejtsd el :) Amúgy lehet a ram volt kevés de most már megnem nézem.

[ Szerkesztve ]

(#119191) djculture válasza cyberkind (#119189) üzenetére


djculture
félisten

84-ért vettem a komámnak 17 júniusban RX 580 4GB GDDR5 NITRO+ kártyát most 200 rugó... Majd jönnek az új szériák 300-400 ezerért szerintem.

ayo: Te érzed mit akarsz. Én nem hagynám ennyiben mert megvetted volt egy célod és az most nem teljesül azzal hogy a régi árát visszafizetik. Ez már eleve egy kár. Ugyanolyan típusú csak más gyártásúval meg tele a webshop. Szóval békéltetőhöz kellene menni és beadni az ügyet.

[ Szerkesztve ]

(#119194) djculture


djculture
félisten

Ja az Ipon állandóan ezt csinálja egy tepedelem hely ellenségeimnek se ajánlom. Komám is beadta a békéltetőre a velük való ügyét... Végül addig szarakodtak míg bírósági ügy lett és minden szart perkálhattak.

[ Szerkesztve ]

(#119205) djculture válasza reelc (#119203) üzenetére


djculture
félisten

Nemtudom hogy valaha lesz e változás ebben? Vagy egyre rosszabb lesz... Mert memória-t is a telefonok meg hordozható kütyük televiziók már minden szar használ.

[ Szerkesztve ]

(#119242) djculture válasza Csapoati (#119241) üzenetére


djculture
félisten

Az a baj hogy azt mondják ez a kategória 100 lesz a következő szériában már.. Nekem is venni kellene a régi gépbe valamit de tudja a fene mikor lenne jó. Fél év alatt most is emelkedett még ez a belépő használható vga szint ára is 20%-ot.

[ Szerkesztve ]

(#119244) djculture válasza ayo (#119243) üzenetére


djculture
félisten

Nem biztos, mint ahogy neked is ha tönkremegy.

(#119261) djculture válasza cyberkind (#119251) üzenetére


djculture
félisten

De amúgy a vga kártya ár emelkedésekkel a bányászok is szopnak, a difficulty emelkedik állandóan ezáltal legalább 6 hónaponta új modernebb kevesebbet fogyasztó kártyára kell cserélniük másként az áram ára elviszi a profitot. Ha gyártóknak annyi lenne megállítani hogy 1-2 évig nem hoznának ki kisebb csíkszélességű chipet és meg is halna az egész bányászat. Ezért röhögök mikor olyan cikk jön ki itt is hogy a gyártók nem tudják megállítani de együtt éreznek a pc játékosokkal....

[ Szerkesztve ]

(#119280) djculture válasza cyberkind (#119265) üzenetére


djculture
félisten

Majd kialakul feltörték a binance szervereit most jó nagy káosz van bányász fronton megint.

(#119293) djculture


djculture
félisten

EA/ORIGIN Access kínálat bővül:

A most elérhetővé vált játékok:
Batman: Arkham Asylum
Batman: Arkham City
Batman: Arkham Origins
LEGO Batman
LEGO Batman 2
LEGO Batman 3
A hamarosan érkező játékok:
The Witness
Out of the Park Baseball 19
Lost Castle
Bulletstorm – Lite
Wasteland 2

(#119336) djculture válasza Csapoati (#119334) üzenetére


djculture
félisten

Nem egészen igy működik:

13 Payments = Card Purchase
If upgrading is not your thing, then our “lease-to-own” feature through our Buy Out Option is for you. You do not return the card back to us after the 12 month lease term is over. Instead use the Buy Out Option, which is equal to one month’s payment, to purchase the card outright at the end of the lease term!
You do not need to contact us that you wish to choose the Buy Out Option. Once we receive your thirteenth payment, we will send you your final account summary and end your subscription billing at that time. It’s that easy.
Please note that if you upgrade, you start a new 12 month term, effectively restarting the clock on the number of payments made on the lease.

Azaz 12 hónapra szerződől és az utána megküldött 13-dik részlet után tied a kártya. Ez olyan mintha áruhitelre megvennél bármit...

[ Szerkesztve ]

(#119410) djculture válasza arty (#119409) üzenetére


djculture
félisten

(#119450) djculture


djculture
félisten

Azért mindig sikerül nektek valami baromságon összeveszni... Inkább nyugalom és beszélgessük a játékokról. Nekem pl tetszik a far cry 5 és tervezem megvenni. Kb 1 éve nem vettem úgy játékot hogy 1-2 órán belül ne refundoltam volna (vagy konzolos verziót 2 nap múlva el nem adtam volna)de legtöbb már eleve nem tetszett. Mostanában csak ilyen papírmasé felejthető játékok vannak számomra semmi olyan amit 2 év múlva is emlegetnek.

[ Szerkesztve ]

(#119466) djculture válasza arty (#119465) üzenetére


djculture
félisten

Beteg emberek mindig voltak. Legföljebb a mai világban az online élet miatt többet láthatsz. Youtube is tele van ilyenekkel. Pl Molnár Krisztián aki 200 kiló és abból él hogy szétcsapatja magát úgy hogy mindenki lássa, meg még adakozzanak is ahhoz hogy minél többet tudjon Inni. Múltkor már élőbe törték rá a kecót a rendörök és elvitték az elvonóba. Mindezt több ezren élőbe nézték a fele nokedli 10-15 éves volt. De vannak még ennél durvább figurák is. Olyanok akiknek heten törlik a fiókját mert olyan okádék dolgokat tesz fel de állandóan felbukkan új fiókkal.

(#119523) djculture válasza Crytek (#119519) üzenetére


djculture
félisten

De a pc-re játék kiadás nem hobbi meg szórakozás a cégeknek. Ha nem lesz játékosbázis akkor játékok se lesznek. Akkor vehetsz te is konzolt..

[ Szerkesztve ]

(#119552) djculture


djculture
félisten

Wolfenstein 2 dlc-re nem érdemes költeni igazi gagyisztán a legutolsó is. [link]

(#119801) djculture válasza FunPro (#119800) üzenetére


djculture
félisten

A gépház/rendszer/névjegy oldalon a termékkulcs módosítás és más kiadásra váltásnál kiírja a termék kulcs típusát, Az aida64-ben meg a szoftver lapon a liszencekre kattintva kiírja a kulcsot is.
Egyébként December 31, 2017-ig ingyen volt a win10 csak kellett hozzá egy win8-win7 kulcs vagy ezer éves gép amin az volt. Ha a fiókhoz társította még a hardver csere után is lehetet aktiválni egy microsoftos programmal.

[ Szerkesztve ]

(#119887) djculture válasza Crytek (#119884) üzenetére


djculture
félisten

Ja nézz meg a Christopher Reeve féle superman filmeket már 10 percig tudod nézni annyira gagyi. Mai világban vígjátéknak elmegy.

[ Szerkesztve ]

(#119890) djculture válasza FunPro (#119889) üzenetére


djculture
félisten

The Division játékfeldolgozásba is Jake Gyllenhaal lesz majd :)

(#119953) djculture válasza morfondőr (#119950) üzenetére


djculture
félisten

Nekem az volt a szerencsém hogy kedden jön csak a fizetésem, igy megnéztem a médiában a játékot. Nyomtam 1 órát és azt mondtam nekem ez nem ér 18 ezret... Állítólag a 3 dlc sokkal jobb lesz és teljesen más..

[ Szerkesztve ]

(#119955) djculture válasza cyberkind (#119954) üzenetére


djculture
félisten

Majd megveszem az egészet később, nem hajt a tatár van egy mázsa más játék amivel 1 óránál tovább nem is játszottam. A primalt is kb az elején abbahagytam. Sok haver mondja amit én is tapasztalok ezek a far cry részek rekord gyorsan unalmassá válnak.

[ Szerkesztve ]

(#119976) djculture válasza tomsolo (#119973) üzenetére


djculture
félisten

Telenyomornál van olyan nem aminek a sorsa kb a választásokon múlik, megmarad felvásárolják stb...

(#120131) djculture válasza Crytek (#120128) üzenetére


djculture
félisten

Nem akarok okoskodni. De mivel 8 évet ápoltam az öregemet itthon van némi rálátásom. Szerintem kezdj el élni mert az igy elbszott éveket nem adja vissza semmi. Nekem se adja vissza, azon kívül hogy azt mondják hogy de jó fiú voltam mert segítettem az öregemet nem a saját életemmel törődtem.

[ Szerkesztve ]

(#120191) djculture


djculture
félisten

3 millió dollár büntetés a Valve cégnek, mert évekig nem biztosították a pénzvisszafizetést ha valaki nincs megelégedve egy vásárolt játékkal. Ment a huzavona de ennek köszönhetően jött be egyáltalán a pénz visszatérítés a steam-en.

[ Szerkesztve ]

(#120333) djculture válasza KubanitoS (#120332) üzenetére


djculture
félisten

elfogytak a kulcsok

(#120346) djculture válasza djculture (#120333) üzenetére


djculture
félisten

Na már van kulcs megint...

(#120574) djculture válasza Hokunda (#120573) üzenetére


djculture
félisten

Román cég szürkeimportos cuccokkal, mit vársz tőle?

(#120660) djculture válasza Crytek (#120659) üzenetére


djculture
félisten

Nagy életfilozófia a szüleim nyakán élni közben dugdosni előlük a dolgokat amit a fizetésemből veszek... Gratulálni tudok csak hozzá.

(#120665) djculture válasza Crytek (#120661) üzenetére


djculture
félisten

De az ember azért születik hogy célja legyen nem? A vegetálás bármilyen okra hivatkozva csak értelmetlen elpazarlásra az életednek. Tényleg nem basztatásból írom csak beszélgetés.

(#120667) djculture válasza pingtest (#120666) üzenetére


djculture
félisten

Olyan nincs hogy mégis itt kell lenned. Elhatározás akarat kérdése az egész... Én is benne voltam 8 évet ápoltam az öregemet, most megint hasonló helyzet lenne más rokonnal de megmondtam hogy nekem is van életem nem tudok még x évet erre elszúrni. Már igy is csak a becsület miatt csináltam végig, de most már nem érdekel az életem előbbre valóbb...

[ Szerkesztve ]

(#120734) djculture válasza Crytek (#120723) üzenetére


djculture
félisten

Az első reboot az jó volt utána ki is fingott az egész, második már egy gané.

(#120785) djculture válasza Crytek (#120784) üzenetére


djculture
félisten

Ér ennyit szerinted?

(#120788) djculture válasza i2k (#120786) üzenetére


djculture
félisten

Én kivártam azt is hogy a bf1 +sesson pass 8000-ért kapható legyen és nem 30-ért...

(#120800) djculture


djculture
félisten

Ubisoft főnöke szerint még egy konzol generáció van hátra utána a streaming szolgáltatások fogják váltani az otthoni hardveren játszást.

(#120803) djculture válasza Crytek (#120801) üzenetére


djculture
félisten

Remélem, mert értem hogy nekik jó lenne havidíjat szedni de mi elvagyunk nélküle szerintem...

[ Szerkesztve ]

(#120838) djculture válasza cyberkind (#120837) üzenetére


djculture
félisten

Megint egy újabb online lövölde ami él max 4 évig utána leállnak a szerverek és van egy sorod az originben… Elég faszság ez úgy ahogy van.

[ Szerkesztve ]

(#121025) djculture válasza Źşë' (#121024) üzenetére


djculture
félisten

Legalább nem fenyeget hogy így járunk:

(#121027) djculture válasza Crytek (#121026) üzenetére


djculture
félisten

Ami szemét bundle sorszökevényeket megvettél mostanában abból bőven lehetne gta V vagy arma3-ad és far cry primalod. Én is megvettem mindhármat a 123 ezres nettó fizetésemből az évek folyamán cserébe nem vettem 3 éve egy szar 10 forintot se érő bundle csomagot se. Van nyolcvanezer játékod abból ha van 50 olyan ami ér isvalamit akkor sokat mondok. Többi indie szemét.

[ Szerkesztve ]

(#121068) djculture


djculture
félisten

Én is már csak azt veszem meg ami érdekel pl szeptemberben az új tomb raider. Leárazások sőt ez a steam-es játék se izgat annyira hogy időt fektessek bele..

[ Szerkesztve ]

(#121121) djculture válasza ayo (#121108) üzenetére


djculture
félisten

WIN7 2020-ban eleve megy a kukába év elején lejár a támogatása.

"Amikor a Microsoft 2009. október 22-én kiadta a Windows 7-et, elkötelezte magát amellett, hogy 10 évig terméktámogatást nyújt a rendszerhez. Ennek a 10 éves időszaknak a befejeződésekor a Microsoft megszünteti a Windows 7 támogatását, hogy újabb technológiák és nagyszerű új élmények támogatására tudja összpontosítani a befektetéseit. A Windows 7 támogatásának utolsó napja 2020. január 14. lesz. Ezt követően nem érhető majd el műszaki segítség a termékhez, és nem jelennek majd meg a PC védelmét elősegítő automatikus frissítések sem. "

[ Szerkesztve ]

(#121123) djculture válasza ayo (#121122) üzenetére


djculture
félisten

xp főleg a kínaiak miatt maradt fent utána is. Persze itthon is volt akinek muszájból az volt a ős gépén mert új gépre nem jutott. De azokon már a youtube is 360p-be ment csak és volt minden más baj.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.