Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21701) djculture válasza adnoctum18 (#21700) üzenetére


djculture
félisten

GOG-ról megvan akkor minek, vagy ilyen sorgyűjtő vagy?:)

[ Szerkesztve ]

(#21773) djculture válasza whatnot (#21769) üzenetére


djculture
félisten

Nemcsoda mert season nélkül semmit se ér a sima. Egy mázsa dlc jött ki már. Aki eddig nem vette meg már jobban jár ha kivárja a szokásos egybe csomagot majd.

[ Szerkesztve ]

(#21859) djculture válasza csaba951 (#21856) üzenetére


djculture
félisten

A Deadlight tényleg nagyon jó.

(#21864) djculture válasza bijesz (#21861) üzenetére


djculture
félisten

Az megint olyan hogy tudnám sajnálni aki azt letölti . Mennyi lehet 50 giga az egész?

[ Szerkesztve ]

(#21868) djculture válasza bijesz (#21866) üzenetére


djculture
félisten

Nagyon jó de azt is le kell tölteni és netán még backupolni is valahová. Még a backupból visszaállítani is lehet vagy 1 óra szerintem

[ Szerkesztve ]

(#21870) djculture válasza bijesz (#21869) üzenetére


djculture
félisten

Ja ha szeretsz letölteni 50 gigát ha újra kell rakni a windows-t vagy bármi rendszer hiba van akkor nem kell.

(#21888) djculture válasza SenorGrande (#21880) üzenetére


djculture
félisten

Gondolom a dobozos playonos nem?

(#21985) djculture válasza KubanitoS (#21984) üzenetére


djculture
félisten

Terminator salvation nagyon cső játék, én 2 percig se bírtam. Gorky 17 az jó még magyar szinkronosban adták valamelyik újsághoz.

[ Szerkesztve ]

(#21986) djculture


djculture
félisten

Hitman absolution meg a far cry3 6990ft a tescoban...

(#21988) djculture válasza #57919488 (#21987) üzenetére


djculture
félisten

Nem hiszem pont a tesco-s újságot lapozgattam ott láttam hogy lassan ők fizetnek ezekért ha elviszed:D
Pénteken lehet beugrok szolnokra egy far cry 3 cuccért.

[ Szerkesztve ]

(#21998) djculture válasza ruti (#21992) üzenetére


djculture
félisten

AC 3 nagyon elbaltázott port így nem csoda.

(#22013) djculture válasza fpeter07 (#22011) üzenetére


djculture
félisten

Miért tűntek el? Annyi hogy most nem lehet beváltani de lehet később lehet jobban is jársz. Volt már olyan hogy először 0,5€-ért valami, utána kikapcsolták a tradet majd ugyanaz a játék 5€ ért trade-ben

[ Szerkesztve ]

(#22038) djculture válasza Crytek (#22022) üzenetére


djculture
félisten

THQ végét járja már, nemrég pár napot kaptak a hitelezőktől. Ubisoftos vásárlás is képbe került. Jó lenne megmentenék a céget, új Metro ubiplay-en meg ilyenek horror.

[ Szerkesztve ]

(#22048) djculture válasza maross (#22045) üzenetére


djculture
félisten

Kellett a lóvé a cégnek emiatt 50 milliót vettek fel tavaly nagyon 4 éves lejáratra kemény feltételekkel. Ezt meg nem tudják törleszteni. Szerintem ez már a végjáték, a dolgozók kifizetésére meg egyebek. Minden játékot elcsúsztattak ami bevételt hozna ebből gondolom.
Pár napja lemondott az alelnök is és aznap jött elő ez az Ubisofttal való tárgyalás is. Csak nehogy a Company of Heroes 2 és a Metro Last Light eltűnjön a süllyesztőben.
Egyébként ez az utolsó kiadó akinek az elnöke azt nyilatkozta a pc játékok a fő vonal.

[ Szerkesztve ]

(#22051) djculture válasza maross (#22050) üzenetére


djculture
félisten

Midway Games-el ugyanez volt az is hasonlóan kinyírtak. Ott is meglehetett venni minden játékukat olcsón a végén de már se multi se semmi nem volt. Ha itt is ez a folyamat várható akkor tényleg nem sokat ér egyik játékuk se, mert minden támogatás rá megszűnik.

[ Szerkesztve ]

(#22088) djculture válasza sagem (#22087) üzenetére


djculture
félisten

Mondjuk ha megszűnik tényleg a kiadó akkor onnantól semmit se érnek. Az a szerencse hogy steamre regelhetők mert így legalább ha single menni fog.
A midwaynek a megszűnéskor vettem olyan játékát a tescoba dobozosba ami másnap már single-be se ment, most annyit ér mint a nem hivatalos játék.

[ Szerkesztve ]

(#22098) djculture


djculture
félisten

THQ bundléra ezt irták: A bevételek egy része a Child's Play alapítványhoz és az amerikai Vörös Kereszthez kerül. Ti döntitek el, hogy a pénzetekből mennyi kerüljön hozzájuk.

(#22103) djculture válasza ruti (#22102) üzenetére


djculture
félisten

Olyan mint a diablo3 egy darabig elmegy utána csak azt érzi az ember hogy megunta, míg a starcraft/Brood War-al meg a diablo1-2 résszel mai napig játszom.

[ Szerkesztve ]

(#22122) djculture válasza ayo (#22120) üzenetére


djculture
félisten

Hát van egykét tényleg jó, de nagyon sok szemét is van. Amelyek még a 12-13 éve pcgames néven elhíresült újság cd-s játékgyűjteményének színvonalat se érik el. Felét kilehetne szanálni minimum.

[ Szerkesztve ]

(#22126) djculture válasza AkosAkos (#22124) üzenetére


djculture
félisten

Na bazz pedig már nem akartam költeni:D

(#22131) djculture válasza Agyzuzo (#22129) üzenetére


djculture
félisten

Biztos hogy nem az mert akkor rajta van a steam logó vagy a steamworks logó.

(#22166) djculture válasza dante0425 (#22165) üzenetére


djculture
félisten

Legjobb ha dobozos és steam :D De ha nincs más tényleg jobb a dobozos számomra is:)

(#22169) djculture válasza csaba951 (#22167) üzenetére


djculture
félisten

Mondjuk az ubipay-nél meg a heti szinten bedöglő originnél a steam stabilabb. De az is biztos a mai 20+ gigás játékok mellett jobb ha az embernek ha más nem lemezre van mentve a backup.

Agyzuzo Na Angoloknál pont hihetetlen gagyi a net. Nappal ugyanis x gigát tartalmaz az előfizetés és este korlátlan csak.

[ Szerkesztve ]

(#22172) djculture válasza BigBlue69 (#22171) üzenetére


djculture
félisten

Ja 1-2 éves játékoknál igen, de nem hiszem hogy pl a far cry 3, hitman vagy az AC3 a maga 49,99 eurójával olcsóbb mint ha bemész a tescoba és leemeled 6990ft ért.

[ Szerkesztve ]

(#22189) djculture válasza cannibal (#22187) üzenetére


djculture
félisten

Maximum ha mindenki előrendeli és megveszi mikor megjelenik a játékot. Az ilyen budget hülyeség nem fog nekik segíteni. Mivel a hitelezők nem látják a valós igényeket a leendő játékra és a pénzük megtérülését így nem fognak halasztani sem hanem szétrobbantják a céget.

(#22207) djculture válasza Wolverine (#22206) üzenetére


djculture
félisten

Ja az biztos gog-on nincs drm, így akár családtagnak is oda lehet adni a játékot.

(#22247) djculture válasza DeFranco (#22246) üzenetére


djculture
félisten

Megmondom neked azért érdemes mert sort ad:D Hülyeség amúgy megvenni mert abadonware sőt a forráskódja is kikerült jó ideje. Egyes lelkes programozók ennek a segítségével felújítottak az egészet amibe normális felbontás meg textúra simítás is került.

(#22249) djculture válasza wwenigma (#22248) üzenetére


djculture
félisten

(#22252) djculture válasza DeFranco (#22251) üzenetére


djculture
félisten

Van belőle ezer féle mungen meg mit tudom én milyen programozók alkotta darab. Van olyan is amit átrajzoltak és osama meg clinton meg egyébre cserélték le a fejeket Olyan mint a quake 3 annak is kiadta az id a forráskódját lett belőle ezer ráépülő játék. Pl a tremulous azt mai napig nyomom. De azért az volt vicc tescoba egy időben azt is árulták 990ft -ért miközben free játék.

[ Szerkesztve ]

(#22287) djculture válasza Zirowe (#22284) üzenetére


djculture
félisten

Van ott legnyomibb mercury is meg speedlink ami xinputos de az nem jó mert nem kerül 7 ezerbe. Thunderstrike is csak 2800 pénz, 3 éve működik nálam gond nélkül, igaz nem gyakran használom mert egér+bill ami nekem kézre áll.

[ Szerkesztve ]

(#22376) djculture válasza Jakesz (#22375) üzenetére


djculture
félisten

max payne 3 már tegnap elfogyott...

(#22397) djculture válasza Hunork (#22396) üzenetére


djculture
félisten

Írok én neked tapasztalatot. Az egész egy pénzlehúzás semmi más, még a plusz misszió is a régi pályákból van összerakva. Grafikában se láttam olyan hú de nagy fejlődést legföljebb nincs annyira sötét mint a régiben.
Ami miatt ér valamit az doom1-2 mert a mai nagy hardvereken és oprendszeren gond nélkül fut.

[ Szerkesztve ]

(#22399) djculture válasza Bluerainbow (#22398) üzenetére


djculture
félisten

Ha még nem játszottál vele ami nagy csoda mert alapmű, akkor neked találták ki ezt a bfg kiadást.
Sokunknak még a doom könyv is megvan, ami végül is a id software keletkezését írja le, sőt magát a shareware játékok fénykorát is. Nagyon érdekes olvasmány. Hogy keletkezett a Doom a Wolfenstein 3D és egyéb alapművek, a quake és duke nukem/3d /Apogee Software/ programozók közötti csatát.

[ Szerkesztve ]

(#22402) djculture válasza ollie (#22400) üzenetére


djculture
félisten

Fene tudja nekem a postal2 tetszik magyarul, de mondjuk elég beteg játék is hozzá. Stalker Clear Sky is tetszik magyarul, beletudom magam képzelni a helyzetbe.

(#22407) djculture válasza Zamery (#22406) üzenetére


djculture
félisten

Ennyit biztos hogy nem:)
Kíváncsi leszek a két ünnep közötti steam akcióra az idén, elég nagy a csend ezzel kapcsolatosan.

[ Szerkesztve ]

(#22427) djculture válasza v-paci (#22421) üzenetére


djculture
félisten

Az jó ár csak nemsokára indul a vip bf4 béta...Bf3-hoz még kijön egy dlc és ellesz felejtve, hiába próbálják ezt cáfolni. A dice csapat jó része a bf4-et hegeszti.

[ Szerkesztve ]

(#22429) djculture válasza Chabe89 (#22428) üzenetére


djculture
félisten

Nem hiszem mert már vip tesztelés a hírek szerint még idén lesz az terjed a neten csak nem nekünk mezei halandóknak. Utána jön a zárt béta teszt ahová a moh-t w megvásárlókat hívják meg meg a jelentkezőkből pár embert kisorsolnak. Így az se igaz hogy csak aki moh warfightert megvásárolta az tesztelheti. Utána jön a nyílt béta. Elég gyanús hogy a bf3 teljes premium kiadását nem egy helyen mostanában 5-6k körül már meglehetett venni.

[ Szerkesztve ]

(#22432) djculture válasza sagem (#22431) üzenetére


djculture
félisten

Van de így is mai napig hemzseg a hibáktól, bf2 volt az utolsó bf amit tényleg korrektül megcsináltak és törődtek vele.

[ Szerkesztve ]

(#22439) djculture válasza KubanitoS (#22438) üzenetére


djculture
félisten

Minek a ce kiadás eleve...Hitman szoborral bohóckodni meg ilyenek? A sima kiadás meg mindkettő játéknál 6990ft a tescoban, dlc-k abban is benne vannak.

[ Szerkesztve ]

(#22485) djculture válasza ollie (#22483) üzenetére


djculture
félisten

Lenne miből hozzácsapni vagy 18-20 dlc biztos kijött hozzá.

(#22494) djculture


djculture
félisten

Konzolok szervize akció:
dirt3 komplette pc 1690ft

Need for Speed: The Run PC 1990ft
Lego Indiana Jones PC 2500 Ft

Kung Fu Panda és madagascar 2 PC 1190 Ft

Lego Star Wars 3: The Clone Wars (Lego Star Wars III) PC
2990 Ft

[ Szerkesztve ]

(#22658) djculture válasza DeFranco (#22656) üzenetére


djculture
félisten

b-re : Le kell tölteni amit egy mázsa rar-ba hoz le az ubisoft letöltő, majd utána még ezt kicsomagolni és úgy telepíteni. Nem lehet sehova regelni, sőt úgy tudom csak egy darabig lehet csak letölteni. De ha már megvan bármikor lehet telepíteni. ac1 meg a brothers in arms hells higway így lett meg nekem is a múltkor.

[ Szerkesztve ]

(#22662) djculture válasza csaba951 (#22661) üzenetére


djculture
félisten

Még mindig jobb mint a revokkal szrakodni mint pl a gta4-nél meg egyéb terméknél.
Az a legalja mindennek, megveszi a játékot az ember azután 4-5 telepítés után néz ki a fejéből hogy miért nem használhatja amit megvett.Én legutóbb a split second-al voltam így. Lehúzhatná magát a wc-n aki ezt kitalálta.
Tipikus hogyan szívassuk azt aki nem torrentezi le a termékünket felfogás.

[ Szerkesztve ]

(#22665) djculture válasza Mardel (#22664) üzenetére


djculture
félisten

Uplay-en még ubishopba is más a kínálat plusz még országonként is más lásd a mostani hülyeséget. Még a promóciós kódok se működnek mindenhol.

[ Szerkesztve ]

(#22704) djculture válasza alratar (#22702) üzenetére


djculture
félisten

Persze, a játékaidnál megmarad, kezdeni ha beregeli más nem tudsz vele semmit, de ha ez nem zavar ... Én párat felajánlottam már BlueGift-re így.

[ Szerkesztve ]

(#22720) djculture válasza ollie (#22718) üzenetére


djculture
félisten

Ha gondolod átadom a kupont... Engem annyira nem vonz ez a játék:)

[ Szerkesztve ]

(#22918) djculture válasza viktor82 (#22911) üzenetére


djculture
félisten

Sehogy ha csak nem csinálsz egy akountot ausztrál proxival és csak azzal tudsz utána belépni . Amúgy az a jobbik eset ha lelehet tölteni mer másként külön fiókba kerül amit itthon vásárolsz meg amit ott:) Ubiplay-et el lehet felejteni, nincs nála hülyébb rendszer:)

[ Szerkesztve ]

(#22926) djculture válasza ZsZso (#22923) üzenetére


djculture
félisten

Sehogy utalásra rakott adó se 3 ezrelék is a bevételtől fog függeni, ha nem jön be a bevétel emelik. Gondoltam én hogy ez lesz belőle.
Amúgy csóróság van én nem csodálkozom ha valaki trükközik, de mondjuk az nem is csodálkozzon ha tiltják a fiókját ha úgy alakul.
Egyébként az orosz nyavajákat megveszem tizedáron móka se tisztább ennél és ha arról lehet beszélni akkor erről is.

[ Szerkesztve ]

(#22948) djculture válasza Crytek (#22945) üzenetére


djculture
félisten

Engem a röhögőgörcs kap el ettől a játéktól, az elején a karaktertől függően Uri Geller játszanak és a kasznin áthajolva lőnek.
Jó mondom oké egy hiba még elmegy, megyünk tovább ellenség elakadt egy bokorban, á ez semmi máshol is előjön.
Ellenség lövi a fát ügyet se vet hogy közbe én ott hulahoppozok mögötte mert utálok hátba lőni valakit,na itt már kezdtem morcos lenni.
Ellenség reszket a bokorban elakadva. Na itt lett ultra gyorsan kettétörve kivágva a kukába a lemez:D
Lenne a rossz játékok pc sorozat még ott a mester lövész mellett a második trófeát elvihetné simán.

[ Szerkesztve ]

(#22974) djculture válasza FehérHolló (#22973) üzenetére


djculture
félisten

Hát én nem tudom de a való életbe is sarkon fordulsz ha valakinek más a véleménye mint neked? Én eltudom fogadni azt hogy lehet az enyémtől teljesen ellentétes felfogás is valamilyen dologba. Kicsit vitatkozunk rajta utána elfogadjuk egymást ilyen téren és ennyi, nem kell öri harit játszani.
Különben már mióta ez megy amazonos csalások orosz kulcsok meg "mittomén" mi. Egy részről utálom mert egy fokkal se jobb mint a warez. Más részről elgondolkozok hogy ezt mint a kiadók miatt van, amelyek pl kelet Európa jó részét hülyének nézik és néha az nyugat Európai árnál is drágábban akarnak eladni itt valamit.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.