Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57981) djculture válasza Garada (#57980) üzenetére


djculture
félisten

Engem se vertek még át ott, de ilyet ne írj mert mindjárt jön cskamacska a google térképes szövegével hogy látszik ott hogy egy sufni kulcsbót..:D

Szerk: Annyira nem is olcsó amúgy , vannak sokkal szürkébb sufnis bótok is negyed árral de ott meg is járhatja az ember a kulcsokkal..

[ Szerkesztve ]

(#57987) djculture válasza ollie (#57985) üzenetére


djculture
félisten

Mondjuk nekeméppenséggel nincs is fiókom ott és bármit belinekelek arról oldalról az már reflink..

Emiatt kaptam figyelmeztetést is. Nem tudom mit tudtam reflinkelni ezt azóta se értem. Valaki megmagyarázhatná mit kell nézni a linken vagy kitörlni belőle mert hardvertechnikusként ehhez nem értek..

[ Szerkesztve ]

(#57990) djculture válasza ollie (#57989) üzenetére


djculture
félisten

Csak az az érdekes hogy a g2a-n fiók nélkül lehet vásárolni akkor kinek reflinkeztem én pl , akinek sose volt ott fiókja? Egyedül az email cimet kéri utána a paypalra dob és elküldi a kulcsot a megadott email cimre. Gamersgate-n pl tudom hogy ha bejelentkezek működik a reflink és pár százalékot ad (fiók szintjétől függően) ha valaki az én linkemről vásárol. De ott se izgat ez mert meghveszem ami kell nem vagyok rászorulva erre a filléreskedésre. eleve közösköüdni se szeretek groupbuy meg a többi hülyeség nem nekem való..

[ Szerkesztve ]

(#57992) djculture válasza ollie (#57991) üzenetére


djculture
félisten

Itt volt szerintem, g2a-s akciókat csak ide linkeltem régebben. Azóta csak képet csinálok inkább nem akarok problémát. Viszont a g2a-n tényleg jó akciók vannak Csak jó lenne érteni hogy kinek reflinkelek vagy mivan . Amúgy köszi a felvilágosítást.

[ Szerkesztve ]

(#57994) djculture válasza sagem (#57993) üzenetére


djculture
félisten

Online half life normális történet nélkül az szép lenne...Rémálom, akkor inkább akkor ne legyen új rész..:)

(#58011) djculture


djculture
félisten

Látom a a codemasters a pc gurunak is kiszórja a játékait. Overlord II teljes játék:
Nem bundle mert steam mentes a cucc :D

[ Szerkesztve ]

(#58052) djculture válasza Mr.Csizmás (#58038) üzenetére


djculture
félisten

6990 dobozosan dlc-vel poszterrel pont ahéten vett két ismerősöm is bár ahogy nézem már a Deathstroke DLC speciel a cdgalaxison elfogyott meg aposzter is így már nem éri meg.:)

[ Szerkesztve ]

(#58055) djculture válasza eami (#58053) üzenetére


djculture
félisten

Egy barab nyavaja kulcsért 2000forintért én sose fogok többet adni. Annyit még rizikózok .. Az a max nálam egy fizikailag nem meglévő játékért amit bármikor elvehet a steam mert igazolni ugyse tudnám hogy én vettem és az enyém.

[ Szerkesztve ]

(#58057) djculture válasza JoolsNOS (#58056) üzenetére


djculture
félisten

Az már igazolhatóbb dolog az biztos. Bár ezek használata is ilyen megtűrt fekete piacos dolog. Nvidia vagy az amd kiküldene egy emailt, miszerint igazolja mindenki aki használt ilyen kupont hogy birtokában is van ilyen kártya amihez jár nemtudom mi lenne.. ..

[ Szerkesztve ]

(#58060) djculture válasza dejaris (#58058) üzenetére


djculture
félisten

Nem mert van hozzá egy hivatalos számla ami a szoftver használatára jogosít, az eula is tartalmazza milyen esetekben vonhatják meg ezen jogot. Egyik se a vonatkozik a normális felhasználóra, aki nem akarja meghekkelni a szervereket meg egyebek.

(#58061) djculture válasza dredbiro (#58059) üzenetére


djculture
félisten

Jó az is ha hivatalos cégtöl veszed(gmg origin ubishop gog steam) nem ilyen nepper cégektöl. Többibe nem vagyok biztos gamersgate is ilyen semmi valamiket küldözget Order-id: xxxx meg a termék neve és ára ennyi. Nem hiszem hogy jogtiszta termékeket árul, meg g2a-se és egyebek lehetne sorolni naphosszat.

[ Szerkesztve ]

(#58064) djculture válasza dredbiro (#58063) üzenetére


djculture
félisten

Steam az biztos azzal vagy egy dobozos terméket a számlájával lefényképezve lehet igazolni a fiókot is ha netán ellopnák.

(#58076) djculture válasza maross (#58065) üzenetére


djculture
félisten

Nem vitázunk csak beszélgetünk. Amugy is csak azért vetődött fel ez a dolog mert mostanában osztódással szaporodnak a webshopok ahol kitudja honnan származó kulcsokat árulnak. Vagy tízet et én is kipróbáltam nem tagadom de ez a felmerült gamesrocket is egy tré sfuni nyavaja. Mostanában meg elég szépen elkezdett termékeket kulcsokat törölgetni a steam. Ismerősi körökben is már vagy 20-an megszopták ezzel.

[ Szerkesztve ]

(#58081) djculture válasza maddionmax (#58080) üzenetére


djculture
félisten

Én is de azon is mennyit ültek, vagy 2 nap után kaptuk meg sokan a kódot. Mondjuk annak ára nem volt vészes de mondjuk 6000 forintos tételen ülnének ennyit más is bemérgesedne

(#58100) djculture


djculture
félisten

cdgalaxis betyárul belehúzott:
far cry 3: 2300ft
Might and Magic Heroes 6 Gold Edition: 1840ft

ArmA 3: 3690ft (ennél olcsóbb hivatalosan sehol sincs)

Dungeon Lords 2012 920ft
Deadfall Adventures Collectors Edition: 4 610 Ft

[ Szerkesztve ]

(#58118) djculture válasza Anonymusxx (#58109) üzenetére


djculture
félisten

Nem kell nagy gondolkozás hozzá hoigy a retail key az a sima sehova sem regelhető dobozos kiadás kódja. Amugy nemrég volt humble bundle az első meg a második is ráadásul dlc hegyekkel....

[ Szerkesztve ]

(#58122) djculture válasza arfer (#58120) üzenetére


djculture
félisten

Ja összekevertem de az is volt már bundle-be csak az indie vagy valamelyik másikon. Nekem is megvan mindkettő, máshogy nem igen lenne meg..

[ Szerkesztve ]

(#58133) djculture


djculture
félisten

Látom sokan vettetek colonialt mert szuper toplistás játék lett amerikában. Igy haladunk nemsokára bejelentik a következő részt ami még gányabb lesz :) :

1.FIFA 14
2.Call of Duty: Ghosts
3.Battlefield 4
4.Assassin’s Creed IV: Black Flag
5.Grand Theft Auto V
6.Lego Marvel Super Heroes
7.Need For Speed Rivals
8.Killzone Shadow Fall
9.Minecraft: Xbox 360 Edition
10.Aliens: Colonial Marines

[ Szerkesztve ]

(#58136) djculture válasza Mate (#58134) üzenetére


djculture
félisten

Számomra a 3, 4, 5, 7 azért ér valamit:) Főleg az uj nfs ami jó, a most wanted volt a legalja mindennek, köze nem volt a nfs sorozathoz egy burnout paradise volt más néven. Ezek után a mostani már elég jó de remélem lesz jobb is.

[ Szerkesztve ]

(#58142) djculture válasza alratar (#58138) üzenetére


djculture
félisten

Nem hálisten az egy túlélő horror játék lesz a sega szerint, abban se vagyok biztos hogy fps lesz e .. .Volt pár éve a pc guruban ilyen x-com szerű alien játékról cikk lehet az éledt újra.

[ Szerkesztve ]

(#58144) djculture válasza parandroid (#58140) üzenetére


djculture
félisten

Ja ilyen all in one ömlesztett eladási lista.

(#58148) djculture válasza alratar (#58146) üzenetére


djculture
félisten

Ja egy lövés nélkül végig lehet rohanni az összes pályán vanróla video a youtube-on. Minden ellenfél oda van szkriptelve, egyszer megcsinálod másodjára már csak szivatod az ellent folyamatosan meg röhögsz.

[ Szerkesztve ]

(#58149) djculture


djculture
félisten

Tomb Raider-t ujra kiadják uj graffal (deffinitive edition) de csak az uj konzolokra, a régi konzolokra meg később pc-re goty fog érkezni... Hányszor fogják még lehúzni erröl a részröl a bőrt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#58151) djculture válasza Csapoati (#58150) üzenetére


djculture
félisten

Ja mondjuk ez a deffinitive sokkal szebb azt olvastam, a sima is elég betyár volt pedig szerintem.
Nemtudom de az 576 már beárazta konzolokra:

[ Szerkesztve ]

(#58158) djculture válasza Mate (#58152) üzenetére


djculture
félisten

Röhögni fogsz multkor szolnoki 576-ba mentünk haverral akik xboxos játékot akart venni. Bejött két srác elkezdtek beszélgetni hogy:- Ez de jó néz ki ez kell mert ennek jól néz ki a borítója. Öszeszedtek vagy 10et még mindegyiknél a boritó de jó szöveg volt Megfogták és vitték az eladó sárchoz kifizetni szerintem meg se nézték a játék egyáltalán mi. Burzsujoknak csak disznek kell

cskamacska: Akkor ajánlom az 576 meglátogatását ott láthatsz játékot ps4-re meg xbox one-ra 25 ért is. Az eladó srác mondta is az uj szériára 20k körül lesz egy játék.

[ Szerkesztve ]

(#58169) djculture válasza Crytek (#58165) üzenetére


djculture
félisten

Szörnyű..harakirit azért ne kövess el ha nem tudsz vásárolni 1 dollérért bf4-et.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#58174) djculture válasza Crytek (#58170) üzenetére


djculture
félisten

Játékok helyett már a gépedre gyújthetnél inkább 1-2 év és tényleg már a bundle cuccokat se fogja vinni. Én is ezt fogadtam meg újévi fogadalomként, nem veszek meg minden hülyeséget hogy ott rohadjon a fiókomon örök mementónak hogy ezzel se fogok játszani. Mert jólvan hogy á 1-2 dollár mi az, végén elmegy havonta 10-20 ezer ebböl a semmi 1-2 dollár csak játékkokra is.

Mondjuk ugynézki ez a bundle dolgok eleve kimerültek, ugynazok mennek folyton egy ideje.

Csapoati :Most wanted helyett inkább várd ki az rivals leárazását jobban jársz.

[ Szerkesztve ]

(#58177) djculture válasza gszp (#58176) üzenetére


djculture
félisten

Ja kb igy valahogy kivéve ha kéri a lemezt mert securomos vagy starforce-os.

(#58251) djculture válasza Crytek (#58249) üzenetére


djculture
félisten

Amugy sincs értelme most megvenni mert fogják ezt még olcsósítani szerintem.

(#58270) djculture válasza ayo (#58260) üzenetére


djculture
félisten

1 dolláros megéri a pénzét többi felejtős ennyiért

(#58272) djculture válasza ayo (#58271) üzenetére


djculture
félisten

Nekem nincs de megvagyok nélküle, elég volt belőle a video is. Tudom jó játék meg minden de nem fogott meg

(#58282) djculture válasza ayo (#58274) üzenetére


djculture
félisten

Isten bizony egyre gondoltunk én is mobil telefonos játékként tudnám elképzelni pc-re nem ezt a szintet szoktam meg.

[ Szerkesztve ]

(#58285) djculture válasza maddionmax (#58284) üzenetére


djculture
félisten

Az a legjobb, én utálom ugyan a kontrollereket (ugy vagyok vele mint spencer a wc csészékkel : [link] de minden haver mondja hogy az xboxossal nulla probléma ellentétben a többivel. ;]

[ Szerkesztve ]

(#58335) djculture válasza Cheesus (#58333) üzenetére


djculture
félisten

Egy a baja hogy történet mint olyan nulla benne de nekem tetszik, megyünk végig a folyosókon, és lövünk mindenre ami mozog..

(#58338) djculture válasza szami777 (#58337) üzenetére


djculture
félisten

Multit nem néztem de majd ma belenézek ha egyáltalán játsza valaki..
Grafika azért elég betyár ahol forog a nagy fogaskerék ott nálam is kinlódott először de a patch óta már jól megy.

[ Szerkesztve ]

(#58351) djculture válasza smisa (#58344) üzenetére


djculture
félisten

Ha a steam elveszi a kódot hozzád küldhetik a verő embereket vagy állod a kárt? ;]

[ Szerkesztve ]

(#58353) djculture válasza Dilikutya (#58352) üzenetére


djculture
félisten

Minek kitörölte még a topikját is, megfutamodott rendesen.. Pedig tudhatta volna ugyis lesz aki ott fog okoskodni ilyen ez a pop szakma..

(#58356) djculture válasza dejaris (#58355) üzenetére


djculture
félisten

Én egyet értettem vele így eleve nem tudtam volna fenyegetni, minek... Egy két pár ember irkált hülyeségeket .

(#58360) djculture


djculture
félisten

Lehetséges, hogy idén is – immár harmadszor – az EA lesz az Amerika Legrosszabb Cége díj „boldog” tulajdonosa. :)
Jó azért a dij kinézete is :

[ Szerkesztve ]

(#58411) djculture válasza La Magra (#58406) üzenetére


djculture
félisten

DayZ-nek már a videoja is televan grafikai hibával azért ehhez tehetség kell.:)
1 dolláros pack mondjuk megér ennyit bőven, többi felejtős.

[ Szerkesztve ]

(#58418) djculture válasza Frod (#58415) üzenetére


djculture
félisten

Engem a take on helicopters érdekel az tényleg egy egyedül álló program, dayz az viszont egy kinlódás egymást rabolják kifele a játékosok ez a szórakozás azt irták a gamestárosok is.
"Így ahogy mondod. Sajnos most eléggé sarkallatos a játék. Mert egy kezdő karaktert vagy megaláznak megetetik rohad gyümölccsel megbilincselve vagy fogják és lelövik. Akkor ha valaki lő rád és vissza lősz általában ki loggol mert viheti a cuccait másik szerókra...és egy idő után már mi is kempelünk azzal a 10 emberrel akiknek segítettem én és még 2 -en minden cuccot megszerezni mert nincs kihívás egyelőre ezért a modelleket ha beteszik azzal kicsit változik a játékosok felfogása "

Nagyon hiányzik az ilyesmi annak aki szeret szpni.:)

[ Szerkesztve ]

(#58428) djculture válasza DJGABI (#58425) üzenetére


djculture
félisten

Én eddig azt se tudtam hogy két fajta van , de utána olvasva az újat se érdemes egyelőre megvenni mert nagyon kezdetleges az is. Majd egyszer talán ha végre nem csak access féle alfa állapotú lesz.

[ Szerkesztve ]

(#58508) djculture válasza Crytek (#58506) üzenetére


djculture
félisten

Pláne ha a nem mai gépeden nem is tudnál vele normálisan játszani és így csak dísznek vennéd...

[ Szerkesztve ]

(#58525) djculture válasza Zjunior (#58521) üzenetére


djculture
félisten

Hol 45k az mert már rég kifutott az a széria? Ami meg maradt 50k felett van pl asus HD7870-DC2-2GD5-V2 53k az iponba

[ Szerkesztve ]

(#58560) djculture válasza maddionmax (#58559) üzenetére


djculture
félisten

Nem veszi zokon de ha jön frissités akkor eltünhet a magyar felirat.

[ Szerkesztve ]

(#58563) djculture válasza ricsiii01 (#58562) üzenetére


djculture
félisten

Teljesen különálló rész kézikonzolokra. Kicsit szedett vedett is a történet, beér valahova a főhős és már egyböl át is öltözik és ezt folyamatosan lehet tapasztalni. Majd ha ubi bundle lesz egyszer abba jó lesz ;]

[ Szerkesztve ]

(#58576) djculture válasza smisa (#58574) üzenetére


djculture
félisten

Akciósan is a legdrágább euroban nekünk...

(#58587) djculture válasza FollowTheORI (#58586) üzenetére


djculture
félisten

Azért mert az egyeshöz képest a grafika jó lett a játékélmény meg tizedére romlott.. Az első része ős öregen is ezerszer több kihívást nyújt.

[ Szerkesztve ]

(#58590) djculture válasza Csapoati (#58588) üzenetére


djculture
félisten

Ha nem nagyon játszottál még sokat ilyesmikkel akkor elhiszem hogy tetszik a második, de szerintem levan butítva az egész az egyeshez képest. A pályák is jóval kisebbek plusz az egész jóval könnyebb. Olyan mint amikor a commandos beyond to call of duty játék után elkezdi nyomni az ember a Commandos 3: Destination Berlin játékot. Az elsőben vért kellett izzadni a hármasba meg aki végigcsinálta az oktató módot annak nagyon gondolkozni se kellett .. Persze a grafika az ötször jobb

[ Szerkesztve ]

(#58607) djculture válasza maross (#58597) üzenetére


djculture
félisten

Egy óra alatt végig lehet nyomni 4-en persze ha valaki tudja mit csinál és nem megy el hősködni egyedül mert akkor lehet utána szaldgálni és mentegetni a földröl amíg még lehet... de amúgy nagy móka.
Én már kívülröl tudom az egészet az de még vagy tizszer biztos végignyomom...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.