Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) biker


biker
nagyúr

Nézem ezt itten az m1-en, de...

szóval ha valakinek megvan digizve az eredeti István a király, amiben Vikidál, Deák bill, és a többiek szerepeltek, és szabadtéri felvétel volt, jó régi...

az jó lenne...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#2) salazol válasza biker (#1) üzenetére


salazol
őstag

Ha nem lenne senkinek:
Nem tudom megvan-e még a mokép videótéka, nagyon sok éve láttam ott vhs-en. Úgy tudom, más tékákban nincs, csak a moképé a jog.
A majakovszkij utcában volt, azt hiszem most király utca.

(#3) biker válasza salazol (#2) üzenetére


biker
nagyúr

ahham...
no majd lássuk. vhs meg . khm... szegény vhs már nem tul jó...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#4) biker


biker
nagyúr

a táncos férfiak farmerban vannak... no comment :((

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#5) salazol válasza biker (#3) üzenetére


salazol
őstag

Annyir sz@r nyersanyagra csinálták anno, hogy minőségi szempontból tökéletes a VHS is. Hacsak ezt is utol nem érte a digitális feljavítás.

(#6) james74 válasza biker (#1) üzenetére


james74
csendes tag

Meg tudom szerezni neked. A 80-as évekbeli Szegedi Szabadtéris változatot. Abban még az erdeti szereposztás szerint énekelnek. Bár az ősbemutató azt hiszem 83-ban volt a Királydombon.

(#7) james74


james74
csendes tag

Közben kiderítettem hogy '84-es a felvétel és 1''-os szalagon van, ami sokkal jobb minőség mint a VHS.

(#8) biker válasza james74 (#6) üzenetére


biker
nagyúr

azaz, Királydomb, nem tudtam milyen domb, csak hogy egy dombon volt!

azt vadászom, a szegedi szabadtérin meg rendszeres volt, az is jöhet, én minddíg csak hallgattam a partról, sosme mentem be pénzért...

írj hogy hogy! net-download, cd-posting, stb...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#9) james74 válasza biker (#8) üzenetére


james74
csendes tag

Először átírom BETA-ra, aztán bedigizem. Legalább meglesz itthon is nem csak bent a melóhelyen. DVD-re írjam neked? Esetleg divx-es formátumban CD-re?

(#10) UHHH válasza james74 (#6) üzenetére


UHHH
senior tag

Ezt en is lattam eloben. En is akarom azt a felvetelt!:)

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#11) biker válasza james74 (#9) üzenetére


biker
nagyúr

bőven jó div-x ben is!

ez ha '84-es, akkor kb az 3-5. előadás ha jól tudom, és az szegeden asszem nagy paff volt anno...

jó a hang? :)

a királydombi akkor reménytelen?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#12) james74 válasza biker (#11) üzenetére


james74
csendes tag

Estleg megpróbálom lekérni az archívumból az eredeti királydombi felvételt. Azt persze nem ígérem biztosra. Maximum ha fent járok a székházban akkor átmásolom, ha nem akarják kiadni.

(#13) KovacsUr válasza biker (#11) üzenetére


KovacsUr
addikt

Az meg holnap lesz a Duna TV-n, kétszer is (18:30 és 2:05, bár ez már inkább holnapután)... Már csak valakinek be kell digizni :)

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#14) KovacsUr válasza james74 (#12) üzenetére


KovacsUr
addikt

Ó! Az még jobb :)

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#15) UHHH válasza james74 (#12) üzenetére


UHHH
senior tag

Engem a szegedi is erdekelne... :)

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#16) biker válasza KovacsUr (#13) üzenetére


biker
nagyúr

óóóóóóóó, video....

(csak hát öreg videjó, öreg szallagja)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#17) biker válasza james74 (#12) üzenetére


biker
nagyúr

minden megoldás érdekel... :)

Te TV-s vagy? ezekszerint igen...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#18) biker


biker
nagyúr

a szegedi mert szegedi, a másik mert az eredeti... :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#19) james74 válasza biker (#17) üzenetére


james74
csendes tag

Hát igen, költői kérdés volt. :)

(#20) UHHH válasza biker (#11) üzenetére


UHHH
senior tag

Nagy paff volt? En majd beszartam, mikor jott a tuzijatek a Dom /Doom:)/ teren... :)

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#21) biker válasza UHHH (#20) üzenetére


biker
nagyúr

nem voltam bent (84-ben főleg nem, mert 7 éves voltam) csak kintről hallgattam mindíg, meg tüzijátékoztunk :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#22) UHHH


UHHH
senior tag

Hu, ezt jol vegigenekeltuk barinovel... :)
Ha esetleg nem menne a szoveg minden reszlete: http://jo.zan.hu/istvan.htm

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#23) biker


biker
nagyúr

gondoltam, felhozom, hátha azóta megoldódott a dolog! :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#24) sequator


sequator
senior tag

jó, akkor én is felhozom, mert engem is érdekelne, de csak és kizárólag az eredeti a Királydombon

Sautia

sequator

(#25) csudri válasza sequator (#24) üzenetére


csudri
őstag

Engem is, engem is! Tavaly sikerült letörölni, úgyhogy nagyon kellene!

(#26) csudri


csudri
őstag

http://www.neumann-haz.hu/diszkog/diszkog_e_i.htm

Itt meg lehet találni digitalizált formában. Írnak egy céget is akik forgalmazzák.

(#27) csudri válasza csudri (#26) üzenetére


csudri
őstag

Úgy tudom, hogy VCD formátum, tehát, senki ne várjon dvd minőséget! Kb. mint egy jobb VHS!

(#28) Zenty


Zenty
őstag

Nah felhozom a témát ,mert engem nagyon is érdekel a téma :D!
Nekem is a régi koncerti felvétel kéne Vikidálal stb.
Ha megvan még valakinek vagy tudja honna lehet megszerezni elöre is thx :D

A másik:
Van egy régi eredeti music bakelit lemezes változatom!Gondoltam nem lenne rossz cd-én vagy esetleg dvd minőségbe ugyanez ha van?
Keresgéltem ,de csak ilyen felujitott változatott találtam ,azt most nemtudom mennyire különbözik az eredeti régitől ,vagy hogy egyáltalán a vikidálék rock operáznak benne? :D
Szoval ebben is kéne egy pici help! Elöre is thx aki tud segiteni!


[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#29) Zenty


Zenty
őstag

UP!

Guild Wars - Zenty a survivor

(#30) Damage válasza biker (#1) üzenetére


Damage
senior tag

Hello!
Nekem megvan eredeti CD-n (audio), mp3-ban, eredeti bakelit és VHS-en. Most nincs VIVO-s kártyám, de ha valaki elvállalja a digizését, oda tudom adni!

Szerk: Most látom, hogy már 2003-as topic. Amennyiben valakinek kell, csak egy VIVO-s kártya tulaj kell és megoldható! Audio-ban is megvan.

[Szerkesztve]

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#31) sakál válasza biker (#1) üzenetére


sakál
tag

Parancsolj :Bővebben: link [kép]

[Szerkesztve]

A szépség az eszed rovására megy

(#32) Zenty válasza Damage (#30) üzenetére


Zenty
őstag

Vivo sajna nincs :(
De az audio cd érdekelne :D!

Guild Wars - Zenty a survivor

(#33) biker válasza Damage (#30) üzenetére


biker
nagyúr

érdekel hát...

de bedigizni nem tudom...

keresek megoldást

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#34) aesir válasza Damage (#30) üzenetére


aesir
veterán

Nekem van hardveres digitalizálóm. Ha megoldható kérném a VHS-t, és DVD lesz belőle:)

Van saját életem...

(#35) biker válasza aesir (#34) üzenetére


biker
nagyúr

wowww.......

istenkirálynő vagy...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#36) aesir válasza biker (#35) üzenetére


aesir
veterán

Csak Damage-on múlik. Feltegyem rá a digitálisan felújított eredeti koncerthangot is a CD-ről? Gondolom a VHS-nek nem csak a képe, hanem a hangja is katasztrófa:(

Van saját életem...

(#37) biker válasza aesir (#36) üzenetére


biker
nagyúr

igen, mindent rádbízok

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#38) aesir válasza biker (#37) üzenetére


aesir
veterán

Nekem is régi vágyam, szóval megteszek mindent:)

Korábban itt mutatott valaki egy linket, hogy a VCD-t honnan lehet beszerezni.
Mivel láttam ki csinálta, fel is hívtam a ComSer tulajdonosát, de már csak a digitalizált (tömörített) anyag van meg náluk, az sem egy szép minőség. Marad a VHS, és Damage:)

Van saját életem...

(#39) urv


urv
csendes tag

Engem is érdekel az István a Király, de csak az 1983 ŐSBEMUTATÓ!
Deák Bill kalózfalábbal, nem mankóval.
Királydomb, fél órás taps


A digitalizálás nekem sem probléma:

Én D8-as videókamerán át digitalizálok, mert az nem rontja a minőséget.
Pár videó már készült így és olyan mint a VHS , még a digitalizáló csík(zöld csík a videó alján) sincs benne.

Ha nagyon elfoglat vagyok is, 1 héten belül meg tudom csinálni, azaz egy hét múlva dvd-n a kezemben, és természetesen, ha valaki elküldi a VHS-t, akkor én cserébe elküldöm, a dvd-t is amire kiírom, és a VHS-ét is visszakapja természetesen!

Szóval akinek megvan az küdljön plz., egy e-mailt, az szj14@vipmail.hu címre, és megbeszéljük, hogy hogy oldjuk meg a digitalizálást.

(#40) urv


urv
csendes tag

Digitálisan felújított koncerthang?

Hmm, ez az amihez viszont egy csöppet sem értek, hogy hogy lehet még1 hangot hozzáilleszteni, hogy ne csússzon.

Én attól félek, hogy az a 84-es film hangja, ami nem egyezik meg az eredetivel.

Ha lehet úgy oldd meg hogy választható legyen (több nyelv) , ha te csinálod (persze ez csak egy szép kérés), ha én akkor az eredeti hanggal, képpel,fogom, úgy az igazi.
Persze a nyers mpeg fájt is szivesen átadom majd bárkinek aki kéri, persze csak ha a VHS tulajdonosa megengedi.

(#41) urv


urv
csendes tag

A végéről lemeradt:

És ha kölcsönkapom....

(#42) urv


urv
csendes tag

Senkitől semmi?:((

(#43) Zenty válasza aesir (#36) üzenetére


Zenty
őstag

Hm ez jól hangzik nem lenne rosz ha megcsinálnád :D!
''Feltegyem rá a digitálisan felújított eredeti koncerthangot is a CD-ről''
Szoval akkor a felújitottba nem nyultak bele az alap musicba? király!

Egy ismerösömtől lehet megkapom a koncerti felévtelt(vhs)!
Legalábis remélem! Ha meglesz elküldöm aki szeretné digizni vagy kicsit javitgatni,mert sajna rá fér :(!

Guild Wars - Zenty a survivor

(#44) urv válasza Zenty (#43) üzenetére


urv
csendes tag

Én digizem, és mondom 1 hét múlva küldöm, dvd-n (és persze a VHS-ét is visszakpja) annak aki kölcsönadja.

Digitális javítást nem válalok, viszontz az mpeg fájlt azt oda adhatom, aki kéri, és az javíthatja.

Részleteket az: szj14@vipmail.hu e-mail címen megbeszélhetjük!!!!!!!!!!!:C

(#45) Damage


Damage
senior tag

Elnézést, hogy nem figyeltem ide eddig! Szóval nekem megvan VHS-en, CD-n, bakeliten......ellenben nincs VIVO-s kártyám (most). A nyersanyagok másolatát oda adom bárkinek örömmel, és szívesen viszontlátnám én is egy DVD-n. Egy kérés: olyan ember jelentkezzen, aki a CD zenéjét a film alá tudná tenni, ugyanis a film zenéje monoban van, a CD stereo és jobb a hangminőség. A helyszín, idő stb-stb szerintem egyezik, de számokra lebontva meg lehet oldani csúszás nélkül! A felvétel az eredeti ''István a Király'', 1983 Budapesti Szánkózódomb (Királydomb) helyszínén készült, hangja, minősége mai szemmel (elvárások mellett) pocsék. Sajnos ilyen az eredeti. 1983-as magyar technika. CD-n a zene elég korrekt. Bárkinek a rendelkezésére bocsájtom azzal a feltétellel, hogy a végeredményből kapok egy példányt, természetesen az alapanyagárat biztosítom, tőlem mások átvehetik (másoktól is). Nem warezolni szeretnék ezzel, mint ahogy Ti sem, csupán ez egy olyan mű, ami kereskedelmi forgalomban nem hiszem, hogy versenyképes, ugyanakkor jól esne, ha minél több emberhez eljutna ez a mű. Ez alap! :) Szóval aki biztosan elvállalná a VHS bedigizését, alá a CD-s hang elhelyezését, annak oda adom! (válaszokat ide a topicba, vagy a ttxaseriii@citromail.hu címre)!

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#46) urv válasza Damage (#45) üzenetére


urv
csendes tag

Én küldtem egy e-mailt.

Én újítást nem válalok, viszopnt nálám elérhető dvd minőségű mpeg fájlban amivel mindenki azt kezd amit tud.

Így ha valakinek nem áll módjában digitalizálni, az is fel tudja újítani, közkinccsé tenni, így talán gyorsabb, az egész menet.

Ha valakit érdekel, az az szj14@vipmail.hu címen érdeklődhet.

(#47) biker


biker
nagyúr

én azért szavaznék aesirre, mert tudom, hogy egy profi stúdióban dolgozik, dvd kiadással és szerkesztéssel, és ha ő azt mondja, fel tudja javítani, és rátenni az eredeti koncerthangot, akkor sajnos elhiszem neki :)

szólok neki, hogy nézzen be ide, és vegye fel damage-val a kapcsolatot...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#48) aesir válasza biker (#47) üzenetére


aesir
veterán

Írtam mélt Damage-nak:)

Annyit lehet tenni hogy rosszabb nem lesz mint a VHS, talán egy kicsivel jobb. A CD hanganyag vágását meg lehet oldani a DVD-re, annak azért egy kicsit jobb a hangja.

Van saját életem...

(#49) urv


urv
csendes tag

Nekem mindegy, hogy ki digitalizálja, lényeg, hogy a lehető legjobb minőségben meg legyen.

Énannyit tudok, hogy a kép nem lesz rosszabb.
A hanggot, ha valaki fölteszi nagyon szépen megkérem, hogy az eredeti hangot is haggya rajta, mert értékként az a hasznos a mű élvezet szempontjából természetesen a cd.

Arra kérek mindenkit, ha valakinek dvd-n megvan, az értesítsen, vagy ha VHS-en én bedigizem.

szj14@vipmail.hu

Előre is köszönöm, Urv

(#50) urv


urv
csendes tag

Valamiylen fejlemény van az ügyben?

Már nincennek körmeim, úgy rágom őket az izgalomtól.

Már nagyon érdekel milyen volt 83-ban az ősbemutató...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.